Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

Huami Amazfit Bip, Bip Lite, Bip S, Bip U

Olvasd el az összefoglalót mielőtt kérdezel!
Frissítve 2021. február
▼▼▼ Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra! ▼▼▼

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5951) trobi28 válasza gyemipapa (#5950) üzenetére


trobi28
addikt

Az óra kikapcsolása szerintem nem játszik közre, mert én minden éjszakára kikapcsolom :K

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#5952) Nashaba válasza Keraa (#5918) üzenetére


Nashaba
tag

A Notify & Fitness kezeli az emoticonokat, feltelepít egy custom fontot amiben az ékezetek is rendben vannak. Nekem így jelenik meg:
Így

[ Szerkesztve ]

(#5953) gyemipapa válasza trobi28 (#5951) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Tényleg kikapcsolod? És az mire jó? Mi értelme van?

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#5954) snooze válasza gyemipapa (#5953) üzenetére


snooze
veterán

Tovább birja az akksi..igy jönnek utána a fals adatok az akkuidöröl..

GO Gunners!!!

(#5955) trobi28 válasza gyemipapa (#5953) üzenetére


trobi28
addikt

Éjszaka nem szeretem ha a kezemen van, nem tudom megszokni. Ha lent hagyom a nappaliban az alsó szinten (hálószoba fent van), akkor a távolság miatt egész éjjel le majd vissza csatlakozik a telefonra, feleslegesen merül. Ha felviszem az órát is, reggel álmosan elfelejtem lehozni, mehetek vissza érte, szóval nem egyszerű :DDD Este lekapcsolom, reggel amikor indulok, akkor be, nekem ez bejött :K

snooze: Nekem nem jön semmilyen fals adat, mutatja rendesen.

Tiger.: Nekem is elég megbízhatatlanul működött az az app, ezért töröltem is és kerestem jobb alternatívát :K

[ Szerkesztve ]

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#5956) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Tudja valaki, hogy miért csinálja a notify azt, hogy ha kapok értesítést, akkor csak valami angol szöveget ír ki, de ha belépek a programba, után már jó egy ideig.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#5957) snooze válasza trobi28 (#5955) üzenetére


snooze
veterán

Nem mutatos fals adatra gondoltam,hanem arra,hogy irják 30-40napot bir egy töltéssel..igaz birja,de az nincs megemlitve milyen használattal..

GO Gunners!!!

(#5958) Keem1 válasza trobi28 (#5955) üzenetére


Keem1
addikt

Auto DND? Pont erre való... :U
Az előd miband 2-t én is mindig levettem éjjel, de mikor nem volt a csuklómon, sose jelzett semmit. Sőt, miután felvettem, kellett neki 2-3 perc, mire felébredt a DND módból.

(#5959) trobi28 válasza snooze (#5957) üzenetére


trobi28
addikt

Értem. Engem az nem érdekel, hogy 20, 30, vagy 40 napot bír. Ha egy hétig el van egy töltéssel, akkor az nekem tökéletesen megfelel, mert így a rohanós hétköznapokon nem kell arra figyelnem, hogy feltettem-e éjszaka? Hétvégén meg jobban van ilyenre idő, de az én használati szokásaimmal olyan ritkán kell tölteni, hogy keresnem kell a töltőét, hova tettem el :DDD

Keem1: Na ezt a funkciót nem ismerem, mármint hogy miként működik auto üzemmódban? Tehát ha leteszem, akkor nem is próbál meg csatlakozni az órához?

[ Szerkesztve ]

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#5960) Keem1 válasza trobi28 (#5959) üzenetére


Keem1
addikt

Jaja, kussban marad. Mibanden még egy hold ikont meg is jelenített az adott információ előtt, ha sokáig nem volt rajtam és hozzányúltam.

(#5961) trobi28 válasza Keem1 (#5960) üzenetére


trobi28
addikt

Kipróbálom :R

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#5962) sharp4


sharp4
őstag

Sziasztok!

Mi a legegyszerűbb módja az óra magyarításának?

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#5963) gyemipapa válasza snooze (#5954) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Kevesled az egy hónap akkuidőt? :)

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#5964) snooze válasza gyemipapa (#5963) üzenetére


snooze
veterán

Dehogy..söt..aktiv használat mellett joval kevesebb..
Azt akartam prezentálni,de ezek szerint nem értetted,hogy jönnek itt hogy milyen sokáig birja az akksi,csak azt elfelejti odairni,hogy minden kikapcsolva,stb..na ez a fals info..egy átlagos használat során szokták becsülni az akkuidöt,ugymint a telefonnál is..nekem is van tartalékba okostelo,ami nincs használva,heteket kibir egy töltéssel..

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#5965) gyemipapa válasza snooze (#5964) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Nálam az átlagos használat nem azt jelenti, hogy csak nappal van bekapcsolva. Ha már van alvásfigyelő funkciója is, azt is használom. BT nappal megy, értesítések jönnek, pulzusmérés is.
Persze van, aki a telefonját is minden éjszakára kikapcsolja.... :)

[ Szerkesztve ]

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#5966) Jorgos01 válasza Nashaba (#5952) üzenetére


Jorgos01
tag

És ezt hogy?
Emoji működik, de ékezet nincs.
Fizetős Notify van nekem is.

Ha az építészek úgy építkeznének, ahogy a programozók programoznak, az első harkály romba döntené a civilizációt.

(#5967) Dr.NX válasza sharp4 (#5962) üzenetére


Dr.NX
addikt

Ami le van írva az összefoglalóban.

Elfogadom a sütiket.

(#5968) szpali válasza gobey (#5943) üzenetére


szpali
addikt

Nekem sem írja ki a MiFit, de MiBandage igen

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#5969) HKorn válasza Dexter68 (#5949) üzenetére


HKorn
addikt

+1

innen van nekem is a deep blue és green szíj, szeretem őket, kényelmesek és jól is néznek ki.

Run&Ride

(#5970) bl4ze


bl4ze
veterán

Urak, valaki írta, hogy van új verzió ahol bővítették az alvás részt.

Erről tudnátok feltenni 1-2 képet ?

Illetve melyik MiFit verzió amiben bővített alvás van, és stabil-bátran felrakható?

Nekem most modded 3.4.9 van fent.

.:. bl4ze .:.

(#5971) gyuri2008 válasza bl4ze (#5970) üzenetére


gyuri2008
veterán

Hogy érted,hogy bővítették az alvás részt?

(#5972) wayne1 válasza bl4ze (#5970) üzenetére


wayne1
senior tag

Ha jól emlékszem azt is írták, hogy az csak egy fejlesztői nem stabil változat. Nem érdemes használni.

(#5973) bl4ze válasza wayne1 (#5972) üzenetére


bl4ze
veterán

Igen, valami ilyen rémlik.
Kiváncsi lennék rá mik a tapasztalatok, ha valaki(k) használják már..... :D

.:. bl4ze .:.

(#5974) vampire17


vampire17
addikt

Sziasztok!

Regebben olvastam a facebook csoportban, hogy a bip firmware-jeben talaltak nativ zenevezerlessel kapcsolatos ikonokat. Ezzel kapcsolatban nem hallotatok meg semmit?

(#5975) Jabby


Jabby
őstag

Aki most vásárolna:
Lengyel raktárból, pár napos DPD expressz szállítással 18.100 HUF a Bip!

(#5976) oba válasza Jabby (#5975) üzenetére


oba
addikt

Szerintem megér +3ezer Ft -ot az, hogy itthon veszed meg pl. a Xiaomi store -ban a Lurdyban és van rá rendes garanciád ami itthon érvényesíthető.

(#5977) Nashaba válasza Jorgos01 (#5966) üzenetére


Nashaba
tag

Feltelepítettem a Notify által felajánlott fontot és utána működött. Kikapcsoltam természetesen a "Clean up text" és a "Transliterate characters" opciókat mert ezek eltüntetik az ékezeteket.

(#5978) Upo válasza bl4ze (#5973) üzenetére


Upo
addikt

Akkor miért nem rakod fel? :DDD

Olyant keress amiben nem újabb a firmware mint ami most fent van, akkor nem áll neki frissíteni. Vagy kitörlöd belőle a bip firmware fájlokat. Telón pl. total commanderrel az apk-t megnyitod zip-ként, az assets könyvtárban van 5 db mili_chaohu kezdetű fájl, kipipálod, kitörlöd. Utána telepíted, az nem fog frissíteni. A mod-ban is így készül a sin_fw változat, simán ki van törölve a bip firmware.

Amúgy ne gondolj valami nagy dologra, még egy sorban van újabb három mező, az egyikben írja hogy alvás közben hányszor fordultál körbe. A másik kettőre nem emlékszem, gyakorlatilag mindegyik lényegtelen, a forgolódásban is szerintem annyira lehet megbízni mint a futás közbeni magasságmérésben (0), még azt is el tudom képzelni hogy valami algoritmus táblázatból vett enyhén randomizált értéket ad mint a pulzusmérésnél.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#5979) bl4ze válasza Upo (#5978) üzenetére


bl4ze
veterán

Akkor hagyom annyiban.
Majd ha már lesz a normál (nem fejlesztői) verzió vagy Modded-ban jó az nekem.
Nem mókolnék vele, nem akarom téglásítani az órát :)

.:. bl4ze .:.

(#5980) Upo válasza bl4ze (#5979) üzenetére


Upo
addikt

Modded-ből van 3.2.7.1, abban szerintem már bőven benne van. Lehet hogy újabb is, vissza kell tekerni telegram-on, lehet hogy nem vettem észre az újabbat. Bár alapból deklaráltan nem modolnak beta verziót csak stabilat, de emlékeim szerint volt pár beta is régebben.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#5981) bl4ze válasza Upo (#5980) üzenetére


bl4ze
veterán

Értem. oké. Köszi.

.:. bl4ze .:.

(#5982) Jorgos01 válasza Nashaba (#5977) üzenetére


Jorgos01
tag

Nagyon szépen köszönöm. :R
Az opciók kikapcsolása után már tökéletes. :C

Ha az építészek úgy építkeznének, ahogy a programozók programoznak, az első harkály romba döntené a civilizációt.

(#5983) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Az lenne a jó, ha már a sima mifit is jelezné ki hív, és akkor elég lenne egy program.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#5984) HKorn válasza Tiger. (#5983) üzenetére


HKorn
addikt

Meg tudná az ékezetes karakterek simává átalakítását, kérdőjelek helyett.

Run&Ride

(#5985) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Érdeklődnék, hogy amit az edigital.hun lehet kapni Xiaomi Amazfit BIP aktivitásmérő órát, azon magyar a rendszer?Vásárolt már valaki onnan?Köszi! :R

(#5986) nylontacsko válasza ProEvoFan (#5985) üzenetére


nylontacsko
senior tag

Angol.

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#5987) ProEvoFan válasza nylontacsko (#5986) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Hazánkban nem is lehet kapni magyar nyelven?

(#5988) nylontacsko válasza ProEvoFan (#5987) üzenetére


nylontacsko
senior tag

Sehol a világon.
Maximum magyarítani tudod (szerintem tök felesleges) az összefoglalóban szerepló leírás alapján.

[ Szerkesztve ]

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#5989) vadcitrom


vadcitrom
tag

Nemrég vettem itthon újonnan az órát, 1 hét után nem működik a háttérvilágítás. Járt már valaki így?

[ Szerkesztve ]

(#5990) Tiger. válasza HKorn (#5984) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ha fent vannak az ékezetes betűk az órán akkor nincs gond.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#5991) DaDa válasza vadcitrom (#5989) üzenetére


DaDa
senior tag

Pontosan mire nem működik? Karemelésre vagy gomb nyomásra? Biztosan nem lett véletlen órán levéve a fényerő? Ha nem, akkor indítsd újra az órát az néha csodát tesz. Ha utána se jó akkor FR és ha utána sem jó gomb nyomásra akkor szerviz.

[ Szerkesztve ]

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#5992) rothfb válasza Tiger. (#5983) üzenetére


rothfb
veterán

Sima MiFit is jelzi, ki hív. Üzeneteket is kiírja ékezetesen, ha telepítve vannak a megfelelő betűk. Időjárást is jelzi. Amire én használom, mindent tud. Amióta megvettem az órát, csak MiFit van fent. Annyi a trükk, hogy moddolt. Most a 3.5.0 moddolt MiFit van fent. Tökéletesen működik minden olyan funkciója, amire én használom. Nincsenek további programok, nem kellenek. Elég egy program.

(#5993) Prof_Entel


Prof_Entel
csendes tag

Sajnos nálam bebizonyosodott, hogy nem teljesen vízálló a bip. Sima fürdésnél beázott, és érdekes, hogy 3 hónapig ebből nem volt probléma.

(#5994) HKorn válasza Prof_Entel (#5993) üzenetére


HKorn
addikt

:Y fuck

Run&Ride

(#5995) bl4ze válasza rothfb (#5992) üzenetére


bl4ze
veterán

+1

én is csak a Modded MiFit-et használom, és mindenre elég.

.:. bl4ze .:.

(#5996) gyuri2008 válasza bl4ze (#5995) üzenetére


gyuri2008
veterán

Miért jobb a Modded MiFit?

(#5997) rothfb válasza gyuri2008 (#5996) üzenetére


rothfb
veterán

Két dologban biztos.
Magyar nyelvű telefonon is kijelzi a hívott felet.
Edzési adatokat lehet kiexportálni belőle egy másik alkalmazásba. Ennek a második dolognak nem vagyok szakértője, lehet rosszul is írtam. De valami ilyesmi. Én nem is használom ezt az exportálás dolgot.

(#5998) gyuri2008 válasza rothfb (#5997) üzenetére


gyuri2008
veterán

Honnan tudom,hogy modded mi fit?

(#5999) bounty123 válasza gyuri2008 (#5998) üzenetére


bounty123
őstag

Ha nem a Play Store-ból tetted fel, akkor gyanús, hogy az. A Play-ből csak a "gyárit" tudod telepíteni. Összefoglaló!

[ Szerkesztve ]

(#6000) juve600 válasza bl4ze (#5995) üzenetére


juve600
nagyúr

+1

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.