Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

Huami Amazfit Bip, Bip Lite, Bip S, Bip U

Olvasd el az összefoglalót mielőtt kérdezel!
Frissítve 2021. február
▼▼▼ Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra! ▼▼▼

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4751) mistvan68 válasza somez (#4749) üzenetére


mistvan68
tag

Szia!

Először a sima ékezeteset tettem fel jó egy hónapja,de egy hete feltettem a bold-ot és maradt is,mert sokkal jobban olvasható.
Küldtem egy private-et.

Üdv.István

(#4752) mistvan68 válasza nyogo83 (#4750) üzenetére


mistvan68
tag

Szia!

Hogyan próbálod feltenni a fontot?
Én elküldöm mellékletben egy indamail-es címről a gmail-es címemre és a Safarival megnyitom az iPhon6S-en
a mail-t.A mellékletet hosszan nyomom és ekkor felad lehetőségeket,hogy mivel akarom megnyitni.Kicsit jobbra megyek a lehetőségek között és rányomok az Amaztools-ra,amikor is az felajánlja a teleítés lehetőséget.Erre is rányomok és feltelepíti pillanatok alatt.

Üdv.István

(#4753) somez válasza mistvan68 (#4752) üzenetére


somez
tag

Én simán rányomok a linkre az összefoglalóbab és utána ugyanaz a menete.
De már a fájlok közé is lementettem és akkor sem működött.

Living on Earth is not easy but it comes with a free trip around the Sun every year.

(#4754) mistvan68 válasza somez (#4753) üzenetére


mistvan68
tag

Szia!

Küldtem pár dolgot.
Próbáld akkor úgy,ahogy írtam!

Üdv.István

(#4755) somez válasza mistvan68 (#4754) üzenetére


somez
tag

Sajnis ugyanaz a hiba, de azért köszönöm, hogy megpróbáltad.

Living on Earth is not easy but it comes with a free trip around the Sun every year.

(#4756) SamiCsillag válasza nyogo83 (#4750) üzenetére


SamiCsillag
senior tag

Szerintetek a Stratos alkalmas aktivitás méréshez? Főleg futópad, de elég sokszor kinti futás és úszás is előfordul. Mit gondoltok? A leírásokból ez nem derült ki számomra. Lehet csak egy "sima" okosóra?
Illetve a Pace mennyire alkalmas ezekre?

[ Szerkesztve ]

(#4757) Dr.NX válasza somez (#4755) üzenetére


Dr.NX
addikt

Órát, telefont próbáltad újraindítani?

@SamiCsillag: Miért nem a Stratos topikban kérdezed meg ezeket?

[ Szerkesztve ]

Elfogadom a sütiket.

(#4758) somez válasza Dr.NX (#4757) üzenetére


somez
tag

Próbáltam, de nem segített.

Living on Earth is not easy but it comes with a free trip around the Sun every year.

(#4759) somez válasza Dr.NX (#4757) üzenetére


somez
tag

Lehetséges, hogy a Mi Fittel való párosítás miatt nem engedi az AmazTools (vagy a Bip) a font telepítését?
Ugyebár Androidon is a Gadgetbridges műveletek előtt levesszük a párosítást a Mi Fitről. Ebből indultam ki, de lehet iOS-en ez másként van.

Ha leveszem a párosítást, akkor elvesznek az adatok az óráról vagy akárhonnan?

Living on Earth is not easy but it comes with a free trip around the Sun every year.

(#4760) Gloob válasza somez (#4759) üzenetére


Gloob
addikt

Miért lenne másképp? Egyszerre csak egy eszközhöz csatlakozik nem? Az adatok a MiFit fiómodban megmaradnak szerintem.

Samsung Galaxy A52S

(#4761) somez válasza somez (#4759) üzenetére


somez
tag

Ez sem segített. Ha csak AmazToolsszal párosítom, akkor az óra kijelzőjrn folyamatosan csak a párosítás ikon látszik. Szerintem mindenképp kell neki a Mi Fit.

Living on Earth is not easy but it comes with a free trip around the Sun every year.

(#4762) somez válasza Gloob (#4760) üzenetére


somez
tag

Megmaradtak a fiókomban az adatok, ezt mondjuk nem is képzeltem másképp.
A ma mért adatok nullázódtak, de abba meg nem fogok belehalni :)

Living on Earth is not easy but it comes with a free trip around the Sun every year.

(#4763) Gloob válasza somez (#4761) üzenetére


Gloob
addikt

Már nem emlékszem pontosan, de mintha nem lett volna a MiFit csatlakoztatva, amikor az asszony iPhone-ján a FW-t, és az óra skínt cseréltem Amaztools-al. Válaszd le, töröld a Bluetooth listából, ha lehet, majd indítsd újra a szifont, majd csak az Amaztool-al próbáld meg, de csak az appból. Androidon is hasonló.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#4764) weberzolee válasza Gloob (#4763) üzenetére


weberzolee
aktív tag

Valami fura bug lehet, iPad -on megy a font iPhone-on nem. MiFit/iOS/AmazTools verzió mindegyiken a legfrissebb.

(#4765) MrCsiT


MrCsiT
addikt

MI Bandage play-es leírása azt írja, hogy hívás fogadása az óráról.
Ehhez kell valami custom számlap, vagy hol/milyen beállításokkal lehet megcsinálni?

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#4766) nyogo83 válasza mistvan68 (#4752) üzenetére


nyogo83
senior tag

Probaltam mindenfelekepp. Email csatolmany es onnan megnyitni, icloudba feltoltve es appon belul betallozva stb., ugyanaz a vegeredmeny. Viszont kiprobaltam most iPad-el es azzal meg megy, szoval tuti valami bug.

(#4767) Boresz válasza MrCsiT (#4765) üzenetére


Boresz
tag

Szia!

Érintés menü/hívás fogadás: rögzíts egy mintát a jobb gombbal, majd bejövő híváskor nyomd a gombot ugyanolyan időzítéssel.

(#4768) HUNited


HUNited
senior tag

Sziasztok, ha fut a telón a Gadgetbridge, nem megy a pulzusmérés. Tapasztalt valaki hasonlót? Hogy lehet javítani a helyzetet?

Kéne valami normális notify app, de a mibandage az utolsó frissítés óta behülyült (folyamat kint az értesítés fals adatokkal, és rohadt idegesítő).

(#4769) Dexter68 válasza MrCsiT (#4765) üzenetére


Dexter68
addikt

Én ezt a Notify appal oldottam meg: ott simán át lehet állítani, hogy pl. az ignore inkább felvegye

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#4770) somez válasza nyogo83 (#4766) üzenetére


somez
tag

Az iPaden fel volt telepítve a Mi Fit vagy csak az AmazToolst raktad fel és úgy sikerült a font telepítés?

Living on Earth is not easy but it comes with a free trip around the Sun every year.

(#4771) VMatteo


VMatteo
őstag

Sziasztok!

Iphone-al telepíteném az ékezetes bold betűkészletet. Ehhez keresném magát a filet (gondolom az összefoglalóban az androidhoz való van), valamint a telepítés menete ennyi?
amaztools, install custom file és betallózom neki?

Tisztelet a Gépésznek!

(#4772) somez válasza VMatteo (#4771) üzenetére


somez
tag

Szia! Az összefoglalóban lévo font kell iOS alatt is. Ugyebár a Bip ugyanaz, tehát mindegy, hogy milyen telefonnal párosítod.

Sajnos többünkbek nem ment iPhonenal AmazToolst használva, többek között nekem sem. Remélem nálad sikerül.

Living on Earth is not easy but it comes with a free trip around the Sun every year.

(#4773) VMatteo válasza somez (#4772) üzenetére


VMatteo
őstag

gondolom az kell, amelyiknek a nevében szerepel az ios.
A telepítés úgy zajlik ahogy írtam?

Tisztelet a Gépésznek!

(#4774) VMatteo válasza somez (#4772) üzenetére


VMatteo
őstag

Siker!

mifitben szinkronizáltam, utána amaztoolsal telepítettem és hibátlan. Elküldtem magamnak gmail-en, megnyitottam telefonon, mentettem Icloudra. Onnan tallózta be az amaztools és kész!
Köszönöm a segítséget!
Hoppá egy észrevétel:
Ha messengeren smileyt kapok ott még kérdőjel jelenik meg. Ezzel lehet valamit kezdeni?:D

[ Szerkesztve ]

Tisztelet a Gépésznek!

(#4775) nyogo83 válasza somez (#4770) üzenetére


nyogo83
senior tag

Felraktam a Mi Fit-et is, de lehet megy nelkule is.

VMatteo: legyszi, ird mar be, hogy milyen iPhoneon sikerult, mert egyre gyanusabb, hogy i6S-tol felfele problemamentes a fonttelepites, es azalatt vannak problemak.

[ Szerkesztve ]

(#4776) VMatteo válasza nyogo83 (#4775) üzenetére


VMatteo
őstag

Iphone SE 16GB

Tisztelet a Gépésznek!

(#4777) DaDa


DaDa
senior tag

Sziasztok. A mi bandage 2 nappal ezelőtti frissítése óta a hívást nem jelzi sőt a többi jelzés is össze vissza érkezik. Volt ilyen probléma másnál is? Mi volt a megoldás mert app adat törlés, óra restart, telefon restart nem segit. Azelőtt tökéletes volt minden.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#4778) DaDa válasza DaDa (#4777) üzenetére


DaDa
senior tag

Arra rájöttem, hogy ha úgy zárom le a kijelzőt, hogy a mi bandage ott van akkor jön minden. De ahogy visszalépek főmenübe már semmi nem jön meg. Persze telefon nem lett semmi elallitva. Minden engedély adott és zarolva is van.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#4779) Dexter68 válasza DaDa (#4778) üzenetére


Dexter68
addikt

lehet, hogy valahol emelned kell a mibandage értesítés-prioritását

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#4780) somez


somez
tag

iOS, Mi Fit szinkronizál sikeresen, de az újabb sportolások nem jönnek át. AmazToolsban simán látszanak. Restartoltam már mindent, de nem javult meg :(
Más is járt már így?

Living on Earth is not easy but it comes with a free trip around the Sun every year.

(#4781) somez válasza somez (#4780) üzenetére


somez
tag

Előbb indítottam egy 2 perces futást itthon, azt 5 perc után áthozta a Mi Fit, de továbbra is kimaradt az elmúlt pár órában mért sport.

Living on Earth is not easy but it comes with a free trip around the Sun every year.

(#4782) DaDa válasza Dexter68 (#4779) üzenetére


DaDa
senior tag

Köszi de Most már én sem tudom mi lehet a gond. Mintha mi fit is bezarodna ha kilépek a főmenübe. Az elmúlt héten nem használtam az órát mert olyan helyen voltam. Lehet ez picit megzavarta. Holnap folytatom a nyomozást.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#4783) kissati66 válasza Dr.NX (#4730) üzenetére


kissati66
tag

Nem iPhone, Androidra is van Amazfit Tools (bocsánat, Tools&Amazfit), Amaztools szóba sem került. :)

#4728 user01 Köszi.

Samsung Galaxy S 1, 2, 3, (LG Nexus 5), 7 EDGE, 20 FE 5G, GW 4 Classic

(#4784) Dr.NX válasza kissati66 (#4783) üzenetére


Dr.NX
addikt

Upsz, my bad, könnyen bele lehet zavarodni ezekbe az elnevezésekbe.
Notify and Mi Fitness Bandage for Amazfit Tools Master Bridge

Elfogadom a sütiket.

(#4785) Stefi_dzsi válasza Stefi_dzsi (#4715) üzenetére


Stefi_dzsi
tag

No végül egy másik telefonon sikerült megszüntetni a párosítást. Viszont ez azt hozta magával, hogy amikor újra párosítottam a saját telefonommal a MiFit szépen befrissítette az óra firmware-t a legújabbra, így megjelentek a tyúklábak. :( (a nem szinkronizált trackeléseim meg persze elvesztek)

Elkezdtem bohóckodni a magyarítással, meg is csináltam a leírás szerint addig, hogy a gadgetbridge-dzsel kéne párosítanom. Na és ez nem megy. Egyből látja, ha bekapcsolom a bluetooth-t, de beragad „csatlakozás” állapotban.
Próbáltam eltávolítani, újra hozzáadni, telefont újra indítani, órát kikapcs-bekapcs. GB-t leszedni, újra feltelepíteni. Most már lehúztam a 0.28.1 verzióját is, de ugyanez az állapot. (MiFit nincs fent. GB-nek a kért engedélyeket megadtam, GPS is be van kapcsolva.)
Mit tegyek, hogy csatlakozzon és fw-t tudjak cserélni?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#4786) farena


farena
tag

Akit érdekel a MIUI fórumán fent van a legfrissebb magyarítás csomag.
[link]
első hozzászólás

OnePlus 8T 8/128 + Amazfit GTS

(#4787) Beuss100


Beuss100
újonc

Sziasztok!

A következő probléma kapcsán kérném segítségeteket.
Telefonom: Huawei Y6 II, android 6.0
Órám: Amazfit Bip

Újonnan vásároltam 2 napja egy Amazfit Bip órát amit nem tudok csatlakoztatni a telefonomhoz.
A telefon, a bluetooh ki-be kapcsolását próbáltam többször, az alkalmazást (mi Fit) letöröltem, újratelepítettem, próbáltam a kényszerített leállítást, minden lehetséges fiókkal történő belépést, azonban ezek egyike sem segített. Telefonomra nincs frissebb android (kerestem), az alkalmazás is a legfrissebb.
Próbáltam már a hálózati beállítások gyári visszaállítását, ez sem segített.
Töröltem már minden bluetooth eszközt/párosítást, nem segített.
Telefon és óra is maxra feltöltve, folyamatos mobilnet elérhetőséggel
Az óra működik, hiszen párosítottam egy Huawei YII telefonnal, ekkor kapcsolódott, az óra frissült, szétválasztottam ezt a telefont és az órát, majd ismét próbáltam az enyémmel (Huawei Y6 II) párosítani, szintén sikertelenül.
Telepítettem már néhány bluetooth appot is, ezek sem tudták a telefonom és az órát párosítani.

Van esetleg valamilyen ötlet, módszer, alkalmazás amit még kipróbálhatnék?
Elképzelhető, hogy a telefonom bluetooth "alkalmazása" hibás, ugyanis többször akadtak már csatlakozási problémáim telefonokhoz, tabletekhez, laptopokhoz stb, de végül, ezek nagy nehezen megoldódtak.
Volt olyan ahol biciklit szerettem volna kölcsönözni (bluetooth-al), de akkor ahhoz sem tudtam csatlakozni, ezért is gondolom, hogy alapból a telefonom hibás.

Utolsó ötletem a telefon szervizbe adása, azonban ha van még vmi ötlet előtte, szívesen kipróbálom! :)

Köszi előre is!

(#4788) somez válasza Beuss100 (#4787) üzenetére


somez
tag

Nem vagyok otthon az androidos telefonokban, de pont ma mesélte egy munkatársam, hogy vett a feleségének Fitbitet és sehogysem tudták párosítani a Huawei mobiljával. Végül kiderült, a Huawei lekorlátozza a telefonjait ilyen tekintetben. Lehet nálad is ez a helyzet.

Living on Earth is not easy but it comes with a free trip around the Sun every year.

(#4789) somez


somez
tag

Rájöttem mi a gond az aktivitások szinkronizálásával.
Ha egynél több le nem szinkronizált aktivitás van az órán, azokat a Mi Fit már nem veszi át. Egyet még igen, de kettőt már nem. Bringával próbáltam.

Androidon is ez megy?

Living on Earth is not easy but it comes with a free trip around the Sun every year.

(#4790) csabi10


csabi10
senior tag

Sziasztok ! iOS-re az app storeban megtalálható Amaztools-al fel lehet tenni magyar nyelvet az órára?

[ Szerkesztve ]

(#4791) csabi10


csabi10
senior tag

Bocsánat hogy két hozzászólást írok.
Szeretnék egy ilyen órát venni az EU Stock oldalon néztem egész jó áron van a többihez képest, viszont azt nem tudom, hogy ez kínai vagy EU verzió.
Illetve az emagon néztem még ott van EU verzió külön jóval drágábban és nem tudom hogy az olcsóbb az milyen verzió.

"Úgy tűnik, a nemzetközi verzió az angoltól eltérő nyelvvel üzemelő telefonokkal kapcsolódva is angol nyelvű marad. A kínai változat a legutóbbi firmware frissítés után az angoltól eltérő nyelveken kínai marad."
Ha ez így van most is akkor semmi esetre nem szeretnék kínait venni mert nem akarom a telefont angol nyelven használni.
Tudja valaki hogyan lehet megkülönböztetni a két verziót?

(#4792) Grisa bácsi válasza csabi10 (#4791) üzenetére


Grisa bácsi
kezdő

Valahol a leírásában szerepelnie kell. ( Az eustockon szerintem csak international verzió van. ) A gearbesten pl. így van.

[ Szerkesztve ]

(#4793) csabi10 válasza Grisa bácsi (#4792) üzenetére


csabi10
senior tag

Nem tudom az EU Stock-on semmi ilyen utalás nincs a verzióra.
Írtam nekik remélem válaszolnak. Gondolom kívül annyi a különbség hogy rajta van a CE jelölés.

(#4794) mistvan68 válasza csabi10 (#4793) üzenetére


mistvan68
tag

Szia!

Június elején vettem az Eustock-ról ilyen órát.Nemzetközi az óra angol nyelvvel.

Üdv.István

(#4795) csabi10 válasza mistvan68 (#4794) üzenetére


csabi10
senior tag

Köszönöm.

(#4796) somez válasza csabi10 (#4790) üzenetére


somez
tag

Elvileg van benne egy funkció, amivel fel lehet tenni FW-t, de nem tudok senkiről, aki meg is próbálta.
Nekem iPhone 6-on például a fontokat sem engedi telepíteni. Én nem próbálnám magyarítani AmazToolsszal. Ha brickeled az órát, utána nincs mód a felélesztésre.

Living on Earth is not easy but it comes with a free trip around the Sun every year.

(#4797) TheProb


TheProb
veterán

Újabb MiBandage-os anomáliák...

-DND alatt is rezeg az óra, ezzel a sírba kergetve...
-Tegnap elmentem futni a telefon nélkül. Azóta "beleégett" a notification bar-ba a telefnon, hogy "elveszett a telefon". Próbáltam már kikapcsolni-visszakapcsolni ezt a feature-t, újraindítani a bandage-t, stb. sehogy se tudom eltüntetni... :W

Próbált már valaki bugot bejelenteni a srácnak?

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#4798) Stefi_dzsi válasza Stefi_dzsi (#4785) üzenetére


Stefi_dzsi
tag

A Gadgetbridge párosítási problémámat végül sikerült megoldanom: a bluetooth kapcsolatok listájából kellett törölnöm. :((( (MIUI)

Így már gond nélkül ment a buli és hipp-hopp sikerült a leírásban található módon CE-ra variálni a firmware-t, amit aztán a Play-es MiFit szépen befrissített az óra mégis angol. :C A tevékenység logolást még nem próbáltam.

@somez: szerintem nálam is a több nem szinkronizált elem tette be a kaput (android)

(#4799) csabi10 válasza TheProb (#4797) üzenetére


csabi10
senior tag

A xiaomi fórumon tudsz neki írni.

(#4800) MrCsiT válasza TheProb (#4797) üzenetére


MrCsiT
addikt

Egyszerűbb, ha már egy Play-es appról van szó, akkor a Google-ban rákeresve a Play-es linken lent világosan olvasható az alábbi:

Fejlesztő
tibor.borsos.developments@gmail.com

Én egyszer már írtam neki - épp az egyik itteni hozzászólásra rákérdezve - amire kedvesen és gyorsan válaszolt. (igaz, az itteni hsz-ről tisztázódott, hogy félreértés volt.)
Ha írsz neki, mindenképp írd meg
- hogy mi a tapasztalt hiba;
- mi a mobilod típusa;
- milyen verziójú FW fut rajta.

Nekünk meg azt írd meg, hogy mi lett? :)

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.