Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

Huami Amazfit Bip, Bip Lite, Bip S, Bip U

Olvasd el az összefoglalót mielőtt kérdezel!
Frissítve 2021. február
▼▼▼ Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra! ▼▼▼

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5801) SsPL711 válasza Upo (#5800) üzenetére


SsPL711
őstag

Igen, nekem is egy olyan WF van ami változik feloldáskor.
Csak azt gondoltam, hogy lelehet zárni az órát és akkor megjelenik a lakat.
De, már értem, hogy ez a lakat téma nem csak egy dolgon áll vagy bukik :)

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#5802) HKorn válasza oba (#5796) üzenetére


HKorn
addikt

Jesz, köszi :)

Run&Ride

(#5803) OPiiPO válasza #27070592 (#5757) üzenetére


OPiiPO
addikt

Maximálisan egyetértek, ezért a pénzért best -buy!
( de nem egynapi átlagfizu, inkább csak a reggeli időszak leadózva (és nem Németország, hanem Bp.) ;] )

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#5804) #27070592 válasza OPiiPO (#5803) üzenetére


#27070592
törölt tag

Tőzsde nem ér.. :DDD

Egyébként mindegy, ne folyjunk bele az anyagi helyzetekbe és főleg ne a politikába.
Az óra bestbuy, aki ennyi pénzt sokall érte, az ne vegye meg.

Ugyan ez nem a reklám helye, de a Notify & Fitness app tud folyamatos pulzusmérést már az ingyenes verzióban is, ma raktam fel.

(#5805) fecus


fecus
őstag

Ha MiFit-ben beállítottam a 30 percenkénti pulzusmérést annak eredményét a Mi Bandage-ban nem látom?
A MiFitben nem tudom nyújtani a grafikont, vagy nem tudom hogyan. Mi Bandage-ban jól lehet nézegetni.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#5806) kakuk.tamas válasza trobi28 (#5786) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Az enyém 2 napot elmegy...

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#5807) SamiCsillag válasza trobi28 (#5793) üzenetére


SamiCsillag
senior tag

A Masternek mennyibe kerül a pro verziója? Valamint a Mi Fitben mindent le kell tiltani, hogy jól működjön?

(#5808) trobi28 válasza SamiCsillag (#5807) üzenetére


trobi28
addikt

Kb. 600 Ft volt ha jól emlékszem 🙂
Így van, a Mi Fitt -ben le kell tiltani azt a funkciót, amit a Masterban beállítottál.

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#5809) gyemipapa válasza trobi28 (#5808) üzenetére


gyemipapa
senior tag

A Master kitűnően működik Mifit nélkül is, 2 hónapja használom teljes megelégedettséggel.

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#5810) snooze


snooze
veterán

Sziasztok!
Az órán a témák háttere nekem nem fekete világitással,ahogy a kiválasztotton,hanem ilyen kékes szinü,azt lehet valahol állitani?vagy ilyennek kell lennie?

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#5811) HKorn válasza snooze (#5810) üzenetére


HKorn
addikt

Persze, világítással kékes színű, ez normális. :)

Run&Ride

(#5812) gghrtz válasza snooze (#5810) üzenetére


gghrtz
őstag

Ez ilyen. Világítás nélkül természetes fénynél viszont fekete.

(#5813) snooze


snooze
veterán

Köszönöm mindkettötöknek..

GO Gunners!!!

(#5814) OPiiPO válasza snooze (#5810) üzenetére


OPiiPO
addikt

Ha nagyon zavar a kékes háttér, akkor Amazfit Verge-t érdemes megnézned, ez a legolcsóbb OLED kijelzős hasonló funkciójú óra.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#5815) HKorn válasza OPiiPO (#5814) üzenetére


HKorn
addikt

Szvsz ennél sem para, világítás tök ritkán kell, hála a transzreflektív kijelzőnek. Ki kell kapcsolni a csuklófordításra bekapcsoló kijelzővilágítást.

Run&Ride

(#5816) OPiiPO válasza HKorn (#5815) üzenetére


OPiiPO
addikt

Engem nem zavar egyáltalán - csak snooze-nak ajánlottam egy alternatívát. Jelenleg csak az zavar, hogy mikor jön meg a fekete fémszíjam, hogy végre utcán is hordhassam :K

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#5817) HKorn válasza OPiiPO (#5816) üzenetére


HKorn
addikt

Ok, amúgy én utcán, sőt munkában hordom egy rikító zöld színű szilikonszíjjal, elég menő :D

fémet nem tudnék hozzá elképzelni.

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#5818) VMatteo válasza VMatteo (#5773) üzenetére


VMatteo
őstag

Ha mégszebben kérem? :C

Tisztelet a Gépésznek!

(#5819) Mike76 válasza VMatteo (#5818) üzenetére


Mike76
tag

Parancsolj, remélem minden jól működik benne:

https://amazfitwatchfaces.com/bip/resource/img/5ba93610f03a3_24092018.gif

(#5820) VMatteo válasza Mike76 (#5819) üzenetére


VMatteo
őstag

nagyon szépen köszönöm!

Tisztelet a Gépésznek!

(#5821) krisztian7


krisztian7
tag

Miután kipróbáltam már legalább 3-4 különböző programot és folyamatosan 2-3 nap után, néha később megszűnt a jelzések átvitele az órára, megállapítottam, hogy biztos a telefon a probléma. Xiaomi Redmi 3Pro Emui elfelejti azt, hogy adott az ember notification access-t a programnak és hiába mutatja azt, hogy megvan adva, még sincs. Szóval oda-vissza kell kapcsolgatni a telefonnál a notification access jogosultságot és működik, nagyon kényelmes megoldás :W

(#5822) Upo válasza krisztian7 (#5821) üzenetére


Upo
addikt

Háttérben futás, akku kímélő jól áll?
Bár emui alatt nem tudom hogy van.
Amúgy hogy sikerült rávarázsolni emui-t? Mennyire működik? Volt rá emui 3.1 port de sok hibával, vagy esetleg treble romra sikerült találni jól működő emui system imaget?

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#5823) Dr.NX válasza Upo (#5822) üzenetére


Dr.NX
addikt

Szerintem sehogy, valószínűleg összekeverte a MIUI-val. ;)

Elfogadom a sütiket.

(#5824) TaylorPro válasza krisztian7 (#5821) üzenetére


TaylorPro
addikt

Stock Android One tökéletes.

Pixel 8 Hazel

(#5825) krisztian7 válasza Dr.NX (#5823) üzenetére


krisztian7
tag

Igen, elírtam :)

(#5826) Sipka81


Sipka81
tag

néhány napja nem jönnek a messenger értesítések át az órára (ios12, gyári mifit app)... :(
mifit appban kikapcsoltam az értesítést, újraindítottam a telefont+órát is, majd visszakapcsoltam, de nem oldódott meg.
Valakinek volt esetleg hasonló? Mivel próbálkozzak? :F

(#5827) wazo


wazo
aktív tag

sziasztok, vásárolok egy ilyen órát ajándékba ios-el lesz használva. az összefoglalóban levő magyaritásnál van frissebb van az az egyetlen és legfrissebb?
köszönöm

acer liqid, sgs, sgs2, note, note2, sgs4, huawei p6, xiaomi mi3, lg g3, lumia 930, xiaomi mi4, redmi note 3 pro, redmi note 3pro (B20), redmi note 4 (B20)

(#5828) juve600


juve600
nagyúr

üdv

Nokia 7 Plus -al használja valaki a Bip-et ?
tapasztalat ?
:R

(#5829) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Frissült a Notify and Fitness. Megis vettem. Javítva a Miui értesítés hiba.

Pixel 8 Hazel

(#5830) bl4ze


bl4ze
veterán

Urak, melyik modded Mi Fit most az ami stabil, és az új "bővített" alvás adatokat is hozza, kezeli ?
3.4.6-nál ragadtam, melyik ami stabil és tudja ezt + aktuális hőfok is stabilan kint van ? :) Danke

.:. bl4ze .:.

(#5831) Aksomatic válasza TaylorPro (#5829) üzenetére


Aksomatic
senior tag

Van benne emoji-kat figyelmen kívül hagyó opció? Mert az Amazfit Master-t próbálgatva zavaró a sok kérdőjel. Alert Bridgeben van, viszont ott meg kicsit késnek az értesítések

[ Szerkesztve ]

(#5832) wazo


wazo
aktív tag

Ha felteszem az összefoglalóban lévő magyar firmwaret azt nem fogja a gyári mifit iOS felülírni frissíteni angolra?

[ Szerkesztve ]

acer liqid, sgs, sgs2, note, note2, sgs4, huawei p6, xiaomi mi3, lg g3, lumia 930, xiaomi mi4, redmi note 3 pro, redmi note 3pro (B20), redmi note 4 (B20)

(#5833) szpali válasza wazo (#5832) üzenetére


szpali
addikt

MiBand 3-nál úgy van megoldva a magyar fw., hogy 1 egész főverzió számmal magasabb a magyar verziószáma, mint amit a MiFit telepítene, ezért kb sosem fogja frissíteni.

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#5834) Acef


Acef
addikt

Hi,

a fizetős Amazfit Master-ben be lehet állítani, hogy már az esemény szövegének megjelenítése előtt jelezzen?
Így több idő lenne elolvasni a kijelzőn látható szöveget.

Mint pl a mi bandage-ben is van, valami olyasmi a neve, hogy jelzés az esemény,(hivas, sms email,...) megjelenítése előtt.

[ Szerkesztve ]

(#5835) HKorn válasza Acef (#5834) üzenetére


HKorn
addikt

Ezt annyira nem értem mire jó. Jelez mielőtt jelezne, hogy esemény van? :D

Run&Ride

(#5836) Acef válasza HKorn (#5835) üzenetére


Acef
addikt

A mi bandage beállítható, hogy hamarabb rezegjen. Azaz az infó megjelenítése előtt néhány másodperccel jelez.

(#5837) HKorn válasza Acef (#5836) üzenetére


HKorn
addikt

Aha, értem :)

Run&Ride

(#5838) bally4


bally4
tag

Halihó!
Érkezik a bip nekem is, EU raktárból, nem írták, hogy international verzió, csak sejtelmesen, hogy angol, spanyol, orosz nyelv van rajta.
Nekem a Mi Fit verzió van fent play-ból, 3.5.0 verzió, 1.1.14 algoritmus.

Eddig Mi Band 2-őt használtam, illetve volt szerencsém 3-hoz is. A 3-at, ha magyarosítani akartam, nagyobb szívás volt, ha már csatlakoztattam előtte playos mi fithez.

- Ha megérkezik a bip, csatlakoztathatom a playos Mi Fithez, vagy előtte tegyem fel a moddoltat?
- Jó lenne, ha az időjárás magyarul jelenne meg, nem szeretnék nagyon watchface-t cserélni, tuningolni, csak használni.
- A hívószámot jó lenne, ha kijelezné, vagy hogy ki keres név szerint, de nem életbevágó,
- Első körben csak a Mi Fit lenne fent, nekem elég lesz értesítésekhez.

Kérdéseim röviden: telóra mit tegyek fel, moddolt mi fitet vagy jó a gyári? A bip-re mit kell, magyar fontot feltenni? Olvastam az összefoglalót, az alapján fel tudom tenni, ha kiderül, mit kell.

Előre is köszönöm!

Üdv!

(#5839) HKorn


HKorn
addikt

Nekem az a fura, hogy értesítések Mi Bandage-n keresztül jönnek, de mindegyiknek ugyanaz az ikonja. Konkrétan Messenger és Hangouts tök ugyanaz.

Ez valamelyik másik programnál hogy van?

Run&Ride

(#5840) martina79 válasza wazo (#5827) üzenetére


martina79
tag

Én most csináltam a hétvégén , az a font , aminek a vége ios, az nekem nem ment fel az órára , el sem indult , hogy egyáltalán szeretne vmit . Mili_chaohu_uni , ezt sikerült 🙂

(#5841) Upo válasza bl4ze (#5830) üzenetére


Upo
addikt

A stabil verziókban nincs bővitett szunya, még csak a fejlesztők kísérleteznek vele. Azaz csak a négy számjegyűekben van. A tcx mod meg a stabilakból készül.
Illetve egyszer valami régebbi verzióból volt 4 jegyű mod, most visszascrolloztam telegramon, 3.2.7.1 verzióból volt mod. Még az sem lehetetlen hogy abban is van bővített alvás.
Mondjuk van ott figyelmeztetés, mert a 3.2.6 illetve 3.2.5.2 3.2.7.1 beta környékén volt firmware átalakítás, írja is hogy régebbire nem lehet egyből felrakni mert tégla lehet belőle. De mi már újabb verzión vagyunk, elvileg talán nincs belőle gond, és a régebbi firmware-t nem szokta rátolni az újabbra.

A hőfok meg szerintem a 3.4.9, 3.5.0-ban stabil, mintha azt írtátok volna, nekem a gyáriak végig azok voltak már korábbi verziók óta, a modoltban meg kijavították.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#5842) mediumgecso


mediumgecso
őstag

Üdv!

Használja valaki a szürke (fehér??) BIP-et? Nekem jobban bejön ez a szín. Nem gáz egy pasinak?
iOS-el fogom használni, remélem az ékezets dolgokat ki tudom iratni az összefoglalóban lévő okossággal...

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#5843) Ernesst válasza mediumgecso (#5842) üzenetére


Ernesst
aktív tag

Családban van szürke Bip: tényleg nem fehér, hanem kellemes világos szürke, szerintem nagyon rendben van, nem kell aggódnod. :)
(Az iOS kérdésben nem tudok nyilatkozni.)

(#5844) szebe válasza mediumgecso (#5842) üzenetére


szebe
őstag

iOS-re nem árt az AmazTools, onnantól meg nagyjából megy minden, ami droidon.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#5845) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Az összefoglalóban leírtak szerint magyarosítottam az órát,sikerült is,de az időjárásnál angolul írja ki,hogy milyen idő lesz.
Még egy kis probléma,ha kapok ékezetes üzeneteket az ékezetek nem jelennek meg,pl szűcs helyett szucs
Mit nem csináltam jól?
A Mi Fit 3.5.0 van fent meg az Amazfit tools.

(#5846) Gloob válasza szpali (#5833) üzenetére


Gloob
addikt

Elég sok probléma volt belőle, úgyhogy már nem így van. Csak a legelső verzió esetén volt ez, úgyhogy eléggé le vagy maradva!

Samsung Galaxy A52S

(#5847) snooze


snooze
veterán

Sziasztok!
Ki milyen szijat hadznál az órához?

GO Gunners!!!

(#5848) rothfb válasza bl4ze (#5830) üzenetére


rothfb
veterán

Én a 3.5.0-ás MiFit-et használom. Hőmérséklet, hívófél működik, stabil. Az alvásadatokat nem tudom, nem használom.

(#5849) TaylorPro válasza snooze (#5847) üzenetére


TaylorPro
addikt

Én ezt néztem ki feketében: [link]

Pixel 8 Hazel

(#5850) jan herz válasza Aksomatic (#5831) üzenetére


jan herz
tag

Pont emiatt késnek: először fel kell hozzá dolgozni őket és csak utána továbbítani....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.