Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

Huami Amazfit Bip, Bip Lite, Bip S, Bip U

Olvasd el az összefoglalót mielőtt kérdezel!
Frissítve 2021. február
▼▼▼ Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra! ▼▼▼

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5051) tonyqa23 válasza nylontacsko (#5049) üzenetére


tonyqa23
senior tag

En is inkább kifizettem 22 ezret, de 3 napon belül itt volt Alzarol.

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#5052) Charras


Charras
csendes tag

Én geekbuying Olasz raktárból vettem,72$=20200-ft. áron a szállítási díjjal.
DHL 3 nap alatt itt volt.

Nem igaz,hogy a tévedésnek nincsenek fokozatai,azt állítani,hogy a paradicsom zöldség kis tévedés azt,hogy függőhíd nagy

(#5053) alexw801 válasza Charras (#5052) üzenetére


alexw801
senior tag

Én is onnan és ennyiért vettem, zöld színben. A lengyel raktárból a fekete 2.7 dollárral olcsóbb lett volna.

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#5054) szpali válasza alexw801 (#5053) üzenetére


szpali
addikt

Nekem meg 17,5eFt volt eustock-ról az összes :)

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#5055) somez válasza Sipka81 (#5050) üzenetére


somez
tag

Nekem hamar megjavult. Mi Fitet kilőttem, elindítottam újra, bementem az időjárás menüpontba, lekérte a helyszínt és már mutatta is az órán a hőmérsékletet.

Living on Earth is not easy but it comes with a free trip around the Sun every year.

(#5056) topi66


topi66
aktív tag

Mifit 3.4.6
Óra 1.1.2.05 minden gyári állapotban,kivéve az ékezeteket.
Minden jön szerencsére.

(#5057) Sipka81 válasza somez (#5055) üzenetére


Sipka81
tag

...a következő 1 órában...

tegnap utána olvastam külföldi fórumon, és ott az írták, hogy a Mifit időjárás beállításai között a városnál a helyadatok automatikus beszerzését kikapcsolod és beírod az aktuális település nevét, akkor működni fog.
Átállítottam, azóta nem is tűnt el meg frissül is! :))

(#5058) rothfb válasza topi66 (#5056) üzenetére


rothfb
veterán

Mi az, hogy minden jön? Android vagy IOS? Időjárás működik? Hívó felet kijelzi?

(#5059) topi66 válasza rothfb (#5058) üzenetére


topi66
aktív tag

Android,hívó fél neve,időjárás,értesítések jönnek rendben.Telefon xiaomi redmi note 4

(#5060) juve600 válasza topi66 (#5059) üzenetére


juve600
nagyúr

Mifit 3.4.6 moddolt vagy play áruházas verzió ?

(#5061) rothfb válasza juve600 (#5060) üzenetére


rothfb
veterán

Gyári lesz az. Más lehetőség nincs. Lehet kipróbálom az eredetit. A play-est.

(#5062) juve600 válasza topi66 (#5059) üzenetére


juve600
nagyúr

Telefont angol vagy magyar nyelven használlod?

(#5063) alexw801 válasza szpali (#5054) üzenetére


alexw801
senior tag

Üüügyes! Csak nem igaz.

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#5064) somez válasza Sipka81 (#5057) üzenetére


somez
tag

Jogos!
Most néztem, valamiért nem mindig tudja magátol lefrissíteni a helyzetedet a Mi Fit. Pedig az adatvédelemben engedélyeztem neki. Ilyenkor Mi fitet kilövöm és utána megint látja a helyzetemet.

Living on Earth is not easy but it comes with a free trip around the Sun every year.

(#5065) fatty válasza Dexter68 (#4973) üzenetére


fatty
aktív tag

Szia.
Faragtam egy watchface-t, felraktam az oldalra, meg is jelenik, még sem látom a feltöltéseimnél. Valami ötlet?
Köszi.

(#5066) hedgehog


hedgehog
senior tag

Srácok, a mi bandage nemrég frissített egy olyat, hogy megfelelő fonttal a smileyek is jönnek a notikban.
Ilyen fontot, magyarítottat tud valaki?

-- aka p3d3str1an

(#5067) rothfb válasza juve600 (#5062) üzenetére


rothfb
veterán

Mivel nem válaszol, ezért én válaszolok. Szinte biztos, hogy angolul használja a telefonját. Magyarul nem írja a hívó felet, átállítva a telefont kiírja és persze az időjárást is. Lehet, hogy így hagyom, hiszen mindent megértek így is, nem kell hozzá szótár. :)

[ Szerkesztve ]

(#5068) SamiCsillag


SamiCsillag
senior tag

2018-08-25 11:03:09
ezt megcsináltam és azóta tényleg mintha frissülne az időjárás.
Egy kérdés, lehet, hogy buta. Akkor elnézést. A MIFitben vagy Bandage-ben valahol betudom állítani, hogy a pulzust bizonyos időközönként frissítse?

(#5069) Jabby válasza SamiCsillag (#5068) üzenetére


Jabby
őstag

Elvileg Mi Fitben is lehet időközöket állítani a folyamatos pulzus mérésre, de nálam akkor is folyamatosan mérte, ha az intervallum 1 órára volt állítva (legújabb, 3.4.6 verzióval nem próbáltam).
Viszont a Bandage-ban korrektül működik ez a funkció.

(#5070) szabi__memo válasza Jabby (#5069) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Az a beállítás dísznek van, semmit nem állít

(#5071) SamiCsillag


SamiCsillag
senior tag

Köszönöm, úgy tűnik működik.
Esetleg arra van mód/opció, hogy ne csap pár másodpercig legyen látható a kijelző? Roppant idegesítő, hogy nem tudom végig olvasni az információkat.

(#5072) Upo válasza juve600 (#5062) üzenetére


Upo
addikt

Tökéletesen megy minden, gyári play-es mifit, hivófél, időjárás, hőmérséklet pipa, redmi note 4, miuihu 10 8.8.9 magyar nyelven. De korábbi mi fit verziókkal se volt gond.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#5073) juve600 válasza Upo (#5072) üzenetére


juve600
nagyúr

ok

nem miuihu 10 8.8.9 miatt lehet ?
nekem note 5 van 8.8.23 miui10 glob dev -el

(#5074) Upo válasza juve600 (#5073) üzenetére


Upo
addikt

Miui 9-en is jó volt, nekem kezdettől működik. Előtte 8.4.26 volt (utolsó miui9), de 8.8.3-al is jó volt, régebben meg 1-2 hetente frissítettem romot.
Global romokat már rég nem használok, már redmi 2-nél leszoktam róla, a hiányzó/megszüntetett dolgok miatt. miuihu vagy eu rom, esetleg kínai dev angol nyelven (note4-en csak próbáltam régebben, előző telókon volt használva).

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#5075) rothfb válasza juve600 (#5073) üzenetére


rothfb
veterán

Nekem Galaxy S4 van, azon sem megy, csak ha angolra van állítva a telefon. Volt idő korábban, mikor minden működött.
Egyébként megfigyeltem, hogy ha angolra van állítva a telefon, a MiFit beállításaiban, ott ahol a bejövő hívást lehet bekapcsolni, azon belül még van egy olyan lehetőség, hogy hívófél kijelzése. Angolul írja, de ezt jelenti és egy kapcsoló. Be lehet kapcsolni. Ha átállítom a telefont magyarra, a hívófél kijelzéses kapcsoló egész egyszerűen eltünik.
Ez lehet a kulcs. Tökéletes rejtély, hogy amúgy a magyar nyelvű telefonokon hogyan működhet a hívófél kijelzése. Egyáltalán nálam hogyan és miért működött korábban és most már miért nem működik többé. Érthetetlen. De elképzelhető, hogy Uponál még van valami progi fent és nála ezért megy. :F

[ Szerkesztve ]

(#5076) dioka7 válasza rothfb (#5075) üzenetére


dioka7
senior tag

Nekem is magyar a telefon és a MiFit is. Igaz van fenn MiBandage is. Az összefoglaló végén leírt beállításokkal mindent kijelez az óra. A hívó nevét is, a nem fogadott hívást is, az összes értesítést, a smiley-kat (bár csak zárójeles formában), az időjárást, szóval mindent is kiír.
Redmi Note 5-el használom

[ Szerkesztve ]

(#5077) rothfb válasza dioka7 (#5076) üzenetére


rothfb
veterán

Én nem akartam még egy alkalmazást és úgy is működött korábban. A MiBandage meg gondolom nem az ingyenes verzió, hanem a fizetős.

(#5078) dioka7 válasza rothfb (#5077) üzenetére


dioka7
senior tag

Igen, de 699ft. Úgy voltam vele, hogy ha 2 óra "mókolást" megspórolok vele, akkor már megérte nekem azt a fél pizza árát :)) Amúgy már a MiBsnd2vel is ezt használtam, már bánom hogy nem vettem meg hamarabb. Akkor már 2 éve használnám, úgy meg már végképp nem pénz érte. Évi 350ft. :N
Így viszont tényleg minden működik és 2 perc volt beállítani.

[ Szerkesztve ]

(#5079) SamiCsillag


SamiCsillag
senior tag

2018-08-25 21:54:34
Erre esetleg valaki?

(#5080) bl4ze válasza Upo (#5072) üzenetére


bl4ze
veterán

Melyik gyári mifit van fent ami caller id is kezel, mutat?
Nekem ez addig csak moddoltban volt. Köszi

.:. bl4ze .:.

(#5081) dioka7 válasza SamiCsillag (#5079) üzenetére


dioka7
senior tag

Szerintem nincs, de ha hozzáérsz a kijelzőhöz, akkor tovább világít/mutatja az értesítést.

(#5082) rothfb válasza bl4ze (#5080) üzenetére


rothfb
veterán

Az a baj, hogy pl a 3.4.2, 3.4.3, amikről biztosan tudom, hogy magyar nyelvű telefon mellett is kezelte a hívófél kijelzést, de ha visszarakom őket, akkor bár a hívófelet kijelzi, de az aktuális hőmérsékletet nem. Így maradtam a fenti köztes megoldásnál.

[ Szerkesztve ]

(#5083) juve600 válasza Upo (#5074) üzenetére


juve600
nagyúr

most PixelExperinece rom van és azzal sem jó

(#5084) Czimby


Czimby
addikt

Sziasztok!

Mi számít jó árnak ha most szeretnék újonnan venni egy Amazfit-et?
GB-n pontbeváltással kb 15000Ft lenne, van rá mód, hogy ettől jelentősen olcsóbban beszerezhető legyen?
(Kuponra várni vagy hasonló)

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#5085) DaDa válasza Czimby (#5084) üzenetére


DaDa
senior tag

15000-ért nagyon jó ár. Nem hinném, hogy minimálisan olcsóbban megkapnád máshol nemhogy jelentősen olcsóbban.

[ Szerkesztve ]

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#5086) blt.62


blt.62
őstag

Nekem miért nem mutatja az utolsó feltöltés idejét a % alatt?

MegtorloXp

(#5087) blt.62


blt.62
őstag

Ez a védőtok ér valamit?

MegtorloXp

(#5088) Druss válasza blt.62 (#5086) üzenetére


Druss
aktív tag

A párosítás óta nem volt teljesen feltöltve.

"A szavak csak hangok a levegőben, a tettekben bízz, ne a szavakban!" David Gemmell

(#5089) blt.62 válasza Druss (#5088) üzenetére


blt.62
őstag

Értem. Köszi szépen.

MegtorloXp

(#5090) Ptomiy28 válasza blt.62 (#5087) üzenetére


Ptomiy28
újonc

Üdv.Nekem se mutatja ugyanis még nem volt előző feltöltés a program indítása óta.
Első feltöltés után ki fogja már írni

(#5091) blt.62 válasza Ptomiy28 (#5090) üzenetére


blt.62
őstag

Köszi szépen.

MegtorloXp

(#5092) Czimby válasza DaDa (#5085) üzenetére


Czimby
addikt

Köszi, bár ha megfogja a vám akkor már többe kerül mintha eustocktól venném, még átgondolom.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#5093) farena válasza Czimby (#5084) üzenetére


farena
tag

Én is Gearbestről vettem. Email kedvezménnyel (€48.04). Belgium registered postát választottam. Vámon simán átment. 9 munkanap alatt megjött. Szállítással együtt 16340 Ft volt. Július 22-én rendeltem.

[ Szerkesztve ]

OnePlus 8T 8/128 + Amazfit GTS

(#5094) bl4ze válasza rothfb (#5082) üzenetére


bl4ze
veterán

Akkor marad a "modded" mi fit, annál jó a hőmérséklet+caller ID is.

.:. bl4ze .:.

(#5095) vince válasza Czimby (#5092) üzenetére


vince
őstag

Nincs áfamentes szállítási mód? Egyébként nekem is sima belga postával jött, nem volt gond, de persze ez nem jelenti azt, hogy másnál sem lehet. Én még akkor vettem, amikor a gearbesten az app only ajánlatok pontozhatóak voltak, így áfahatár alatti lett a vége, emiatt nem is nézelődtem más szállítási mód felé.

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#5096) D4rkm4n


D4rkm4n
őstag

Sziasztok!

Azt hol tudom beállítani, hogy az óra ne jelezzen folyton, mikor 140 feletti a pulzusom? Futás közben félpercenként jelez... A Mi Fitben nem találtam ilyen opciót.

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#5097) SamiCsillag válasza D4rkm4n (#5096) üzenetére


SamiCsillag
senior tag

Az órán, az aktivitási beállításokban... Az utolsó lap.
Engem is idegesített, aztán fél óra alatt meg is találtam :D

[ Szerkesztve ]

(#5098) D4rkm4n válasza SamiCsillag (#5097) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Megvan, köszi! _O_

[ Szerkesztve ]

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#5099) blt.62


blt.62
őstag

Ti meddig hány %-ig engeditek merülni mielőtt töltenétek?

MegtorloXp

(#5100) Jabby válasza blt.62 (#5099) üzenetére


Jabby
őstag

Én 20-30% között rakom töltőre

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.