Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

Huami Amazfit Bip, Bip Lite, Bip S, Bip U

Olvasd el az összefoglalót mielőtt kérdezel!
Frissítve 2021. február
▼▼▼ Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra! ▼▼▼

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5501) Grisa bácsi válasza Jorgos01 (#5496) üzenetére


Grisa bácsi
kezdő

Én egyetlen programot használok, minden értesítés megjön, hívás értesítés névvel-számmal, nappali alvás monitorozása, időjárás rendszeres frissítése. Valamin átsiklottál. Az általam használt app az Amazfit Master. Nem állítom, hogy hibátlan, vagy ez a legjobb, de számomra ez a leghasználhatóbb.

(#5502) bl4ze válasza Grisa bácsi (#5501) üzenetére


bl4ze
veterán

Ingyenes, fizetős ?

.:. bl4ze .:.

(#5503) fecus


fecus
őstag

Kezd összeállni az óra, a nagy fontok kivételével.

Huawei P9; Mi Fit v3.4.7 (Play); Mi Bandage 3.2.3; Bip V1.1.2.05

Kérdések:
Az email-okról egy olyan üzenetet kapok, hogy "Új üzenet érkezet...". Ezt melyik progi küldi? Elvileg a Mi Fit-ben mindent letiltottam. Nekem kellene a küldő meg a tárgy.

A Mi Bandage-ban meg csak SMS, Hívás és Naptár üzeneteket hoztam létre. (Ebben a progiban nekem nincs csak az SMS mint előredefiniált értesítés.) Csak a fizetősben van több előre definiált?

Az órán beállítottam, hogy a hosszú gombnyomásra kapcsoljon ki. De nem teszi. Mit kell még állítani? Milyen hosszan kell nyomni?

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#5504) Jorgos01 válasza Grisa bácsi (#5501) üzenetére


Jorgos01
tag

Gondolom a MiFit azért ehhez is kell, már csak e miatt is:

Részlet az összefoglalóból:

"Figyelem!
A problémák elkerülése végett mindig a gyári Mi Fit alkalmazással frissítsetek firmware-t! Egyéb alkalmazással történő frissítés akár végérvényesen tönkreteheti az órát!"

Akkor már neked is két app kell a normális működéshez. :R

Ha az építészek úgy építkeznének, ahogy a programozók programoznak, az első harkály romba döntené a civilizációt.

(#5505) Jorgos01 válasza fecus (#5503) üzenetére


Jorgos01
tag

Igen csak a fizetősben van több.
É pl. a háromnál az SMS-t, Viber-t és az e-mailt állítottam be, így látom az üzenetek tárgyát és szövegét is elég sok karakterben. El kell döntened, hogy neked a háromban mi a legfontosabb, vagy marad a fizetős verzió.

Ha az építészek úgy építkeznének, ahogy a programozók programoznak, az első harkály romba döntené a civilizációt.

(#5506) kovacszk válasza fecus (#5503) üzenetére


kovacszk
senior tag

Én megvettem a notifi-t , semmi más nincs fent a telefonon, minden app értesít, szöveggel, tárgyal együtt. Ha jól rémlik kemény 900 forint és tényleg mindent be lehet állítani értesítések terén. Új watchface is pár másodperc alatt vent van vele.

A jó kolléga nem csak igér, be is tart!

(#5507) Dr.NX


Dr.NX
addikt

Yautja (Predator) watchface :)
https://amazfitwatchfaces.com/bip/search/?author=AmaBipFaces

Elfogadom a sütiket.

(#5508) Gloob válasza Jorgos01 (#5505) üzenetére


Gloob
addikt

Rosszul emlékszem talán? Nekem a fizetős van, így annyi csoportot állítok be amennyit akarok. DE! emlékeim szerint a három csoporthoz ami létre van hozva bent, lehet hozzáadni más appokat is, amik hasonló értesítési beállításokkal rendelkeznek majd.

Samsung Galaxy A52S

(#5509) rothfb


rothfb
veterán

Felkerült a Telegram alkalmazásba a MiFit 3.4.8-as moddolt verziója. Működik a hívófélkijelzés magyar nyelvű telefon esetében is és tökéletesen kijelzi a hőmérsékletet is, tehát az időjárás is megy. Nincs benne új firmware, a firm-es (con) verzióban sincs.

(#5510) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Sziasztok!

Agyalok egy ilyen csodán. Ékezetek makulátlanul megoldhatóak? Vagy az ékezet nélkül de nem kérdőjelezve? Pixelhiba előfordulhat itt?

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Hazel

(#5511) rothfb válasza TaylorPro (#5510) üzenetére


rothfb
veterán

Ékezet kb 2 perc, pixelhibáról én még nem hallottam...

(#5512) TaylorPro válasza rothfb (#5511) üzenetére


TaylorPro
addikt

Köszi! Akkor semmi gond az ékezetekkel. Úgylátom egyszzerűbb itthon megvenni. Kint ha olcsóbb is lehet bukik a vámon.

Pixel 8 Hazel

(#5513) nylontacsko válasza TaylorPro (#5512) üzenetére


nylontacsko
senior tag

Javaslom az eustock.eu -ból a vásárlást.
Nekem fent akadt a vámon és jócskán többet fizettem

[ Szerkesztve ]

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#5514) rothfb válasza TaylorPro (#5512) üzenetére


rothfb
veterán

Én is itthon vettem, a fene sem vár hónapokat, meg esetleg a vámon is megfoghatják, akkor levelezgetni, megint sok idő. Annyit nem ér az a pár db ezres spórolás. Itthon megrendeltem, 2 nap alatt itt volt. Gari is rendes van rá, szóval... Számomra nem volt kérdés, hogy itthonról rendeltem.

(#5515) Grisa bácsi válasza Jorgos01 (#5504) üzenetére


Grisa bácsi
kezdő

Február vége óta egyszer frissítettem fw-t ( régi telefonom alól MiFittel), egyébként nem használok mást csak a mastert. Elvileg ebben is meg van a lehetőség frissítésre, de nem érzem szükségét egy újabb fw-nek.

(#5516) Grisa bácsi válasza bl4ze (#5502) üzenetére


Grisa bácsi
kezdő

Fizetős, de szerintem a Mifiten kívül mindegyik az, amelyik a normálisabb működéshez kell.

(#5517) rothfb válasza Grisa bácsi (#5515) üzenetére


rothfb
veterán

Hiába van meg a lehetőség a frissítésre a Masterban, ha megteszed, tégla lesz az órádból...

(#5518) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Aqua vajon bolti vagy gyártói garival adja? Már írtam nekik. EUStock azért nem játszik mert én nem várom a futárt.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Hazel

(#5519) nylontacsko válasza TaylorPro (#5518) üzenetére


nylontacsko
senior tag

Szerintem bolti

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#5520) oba


oba
addikt

Szerintem érdemes a Lurdyban megvenni Xiaomi store -ban, a wayteq garanciával tuti nem lesz semmi gond. Én is itt vettem.

(#5521) oba


oba
addikt

ITT azt írja, hogy mifitben a profil/eszközök/BIP/bejövő hívás résznél van egy olyan opció, hogy mutassa a contact infokat, telefonszámot. De nálam ilyen opció nincs a mifitben, és az óra nem is jelzi ki a hívó nevét/számát csak annyit ír, hogy incoming call. Olvastam az összefoglalóban, hogy valami moddolt mifit megoldja... anélkül nem lehet? :)

(#5522) Grisa bácsi válasza rothfb (#5517) üzenetére


Grisa bácsi
kezdő

Próbáltad? Honnan tudod ennyire biztosan? A pár Hsz-el ezelőtt idézett szöveg, miszerint csak MiFittel frissítsünk, a kezdeti időkben íródott. Azóta mindegyik app fejlődött. Nem tudsz biztosat, de biztosra állítod... :W :C

(#5523) Grisa bácsi válasza oba (#5521) üzenetére


Grisa bácsi
kezdő

Ez akkor igaz, ha angolra állítod a telefonod. Angol nyelvű MiFitben megjelenik egy ilyen opció.

(#5524) HKorn válasza oba (#5520) üzenetére


HKorn
addikt

Mennyi volt ott?

Run&Ride

(#5525) rothfb válasza oba (#5521) üzenetére


rothfb
veterán

Moddoltban van ilyen opció, magyarul írja, hívó fél adatainak kijelzése.
Moddolt kell hozzá, de semmilyen hátránya nincs. Legfeljebb annyi, hogy neked kell frissítened, nem Playről frissül.
A telefont sem kell angolra állítani.
Ha viszont Playes MiFit-et használsz, akkor kell az angol nyelvű telefon.
Én moddoltat használok, magyarra van állítva a telefon, van ilyen opcióm és működik is.

[ Szerkesztve ]

(#5526) HKorn


HKorn
addikt

Mi Fit-ben a tevékenységeket el lehet nevezni valahogy?

Run&Ride

(#5527) rothfb válasza Grisa bácsi (#5522) üzenetére


rothfb
veterán

Légyszíves próbáld ki, hogy frissítesz Masterral. Naaaa. Ha igazad van, nyertél, ha nem, akkor lett egy működésképtelen órád. ;]

(#5528) oba válasza HKorn (#5524) üzenetére


oba
addikt

20.990 Ft volt.

Grisa bácsi: thx, hát emiatt nem fogom angolra állítani a telefont szerintem :)

rothfb: thx, lehet megnézem akkor... esetleg a legfrissebb moddolt mifithez nincs linked véletlenül?

[ Szerkesztve ]

(#5529) Dr.NX


Dr.NX
addikt

Ö
S
S
Z
E
F
O
G
L
A
L
Ó
Moddolt Mi Fit Tcx export
https://web.telegram.org/#/im?p=@MifitTcxExport
Innen is letölthető: https://mega.nz/#F!6OwjnQpa!MldreagqWAo-mYIJGVmc6A

Elfogadom a sütiket.

(#5530) porkiy válasza dioka7 (#5367) üzenetére


porkiy
aktív tag

Szia, ehhez esetleg tudsz adni linket?

(#5531) horvath85g válasza TaylorPro (#5518) üzenetére


horvath85g
aktív tag

wayteq-el adja, én is ott vettem.

(#5532) Upo válasza Dr.NX (#5529) üzenetére


Upo
addikt

Már 3.4.9 is van, nem tudom mit ronthattak el a mi fit-ben hogy pár napon belül 3 új verzió is jött "fix some bugs" címkével.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#5533) rothfb válasza Upo (#5532) üzenetére


rothfb
veterán

Nekem a 3.4.8 tökéletesen működik, tehát egyelőre marad.

(#5534) Dr.NX válasza Upo (#5532) üzenetére


Dr.NX
addikt

A Xiaomit ismerve bármit elronthattak, akár teljesen alap funkciókat is.
Egyszer el fogják rontani a Bluetooth kapcsolatot is, aztán majd pisloghatunk.

Elfogadom a sütiket.

(#5535) wayne1


wayne1
senior tag

Hali

A Mai napon én is a tulajdonosa lettem egy narancsszínű órának :DD
Előtte egy Mi Band 2-őt használtam, majd pár napig egy Amazfit Pace-t de annak az üzemidejével nem voltam megelégedve. De ahogy olvasom ez az óra üzemidőben közel tökéletes :K
A Mi Band-hoz a Tools & Mi Band appot használtam (és nagyon szerettem is) úgyhogy egyelőre ehhez megvettem a Tools & Amazfit appot. Remélem ugyanolyan jól teszi majd a dolgát mint a "testvére".

(#5536) Upo válasza rothfb (#5533) üzenetére


Upo
addikt

Most zizegett be telegram-on a 3.4.9 txcexport mod.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#5537) Dr.NX válasza Upo (#5536) üzenetére


Dr.NX
addikt

Akinek van Telegramja, az úgyis tudja, akinek meg nincs, azok meg majd megkapják, amikor megkapják. :)

Elfogadom a sütiket.

(#5538) juve600


juve600
nagyúr

3.4.8. reloaded
Android Pie alatt jó a híváskijelzés és a hőfok is

(#5539) bl4ze válasza juve600 (#5538) üzenetére


bl4ze
veterán

Megtalálható valahol nem telegramon? Google, bármi :)

.:. bl4ze .:.

(#5540) juve600 válasza bl4ze (#5539) üzenetére


juve600
nagyúr

(#5541) TaylorPro válasza horvath85g (#5531) üzenetére


TaylorPro
addikt

Köszi! Ők is: [link]

Pixel 8 Hazel

(#5542) bl4ze válasza juve600 (#5540) üzenetére


bl4ze
veterán

Ezer köszönet.

.:. bl4ze .:.

(#5543) rothfb


rothfb
veterán

Gyerekek!

A 3.4.9-es moddolt MiFit esetében megint gond van a hőmérséklettel. Úgyhogy visszatettem a 3.4.8-ast, az ok.
Csak azért írom, hogy ha valakinek fontos a hőmérséklet, maradjon a 3.4.8-asnál.

(#5544) Jabby válasza rothfb (#5543) üzenetére


Jabby
őstag

Mi Fit verzió váltásakor a régiben törlés előtt leválasztjátok az órát?

(#5545) rothfb válasza Jabby (#5544) üzenetére


rothfb
veterán

Nem. Csak simán ráfrissítek. Így bejelentkezni sem kell újra.
Ha korábbi verziót teszek vissza, akkor természetesen először letörlöm az újabbat, majd felteszem a régebbit és újra bejelentkezem.

(#5546) Jabby válasza rothfb (#5545) üzenetére


Jabby
őstag

Köszi a választ.
Azért kérdeztem, mert én sem szoktam leválasztani, viszont az utolsó alkalommal fél napig nem tudtam bejelentkezni a Mi fiókomba csak úgy, hogy regisztráltam egy másik emaillel egy új accountot, azzal párosítottam a Bipet, majd leválasztottam, s így már a régi emaillel simán be tudtam jelentkezni, majd tudtam párosítani az órát.

(#5547) rothfb válasza Jabby (#5546) üzenetére


rothfb
veterán

Nekem ilyen bejelentkezési problémám még sosem volt... Mindig működött. Mindig be tudtam jelentkezni. MI-s fiókom van.

(#5548) dioka7 válasza porkiy (#5530) üzenetére


dioka7
senior tag

(#5549) Jabby válasza rothfb (#5547) üzenetére


Jabby
őstag

Most nekem is minden gond nélkül sikerült a verzió-váltás kijelentkezés nélkül, szintén MI-s fiókkal.

(#5550) rothfb válasza Jabby (#5549) üzenetére


rothfb
veterán

Melyik verzióra? Időjárás működik?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.