Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

Huami Amazfit Bip, Bip Lite, Bip S, Bip U

Olvasd el az összefoglalót mielőtt kérdezel!
Frissítve 2021. február
▼▼▼ Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra! ▼▼▼

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4801) somez


somez
tag

Kinek mennyire pontos a pulzusmérő?
Tudom, a mellkaspántos megoldás pontosabb, meg szorosra kell venni az órát, stb.

Én ma reggel bringával teszteltem és mellette volt rajtam egy tescós (nem nevet :)) mellkaspántos óra is.

Nyugalmi àllpotban gyakorlatilag ugyanazt mutattàk.

Menetközben egyértelműen látszott, hogy a Bip késéssel mutatja a pillanatnyi értéket, ami a villogós technológiából adódóan valamennyire érthető is. Gondolom az órának meg kell várnia, hogy elteljen bizonyos idő, ami alatt számolja a színváltások számát a bőr alatt.
Emiatt viszont nagyon nehéz volt a pillanatnyi értékelet összehasonlítanom. A tescós ketyere 5-10 bpmmel nagyobb maximumot mutatott. A Bip az edzés végén jóval lassabban ejtette vissza a pulzust. Persze lehet, a tescós óra sem a pontosság mintapéldánya :)

Átlagos pulzusnak mindkét óra 110-115-öt hozott ki.

Futásnál gyanítom, hogy nagyobb a Bip hátránya, mert nagyobbak és gyakoribbak a zavaró mozgások a bringához képest (karlendítés, stb.).

[ Szerkesztve ]

Living on Earth is not easy but it comes with a free trip around the Sun every year.

(#4802) TheProb válasza MrCsiT (#4800) üzenetére


TheProb
veterán

Köszi a tippeket, ezt a mail címet megtaláltam, csak nem voltam benne biztos, hogy itt kapok-e választ. Első körben akkor mailt dobok neki, köszi.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#4803) Dr.NX válasza somez (#4801) üzenetére


Dr.NX
addikt

Korábban összevetettem a Polar M400-zal, és egész jól szerepelt a Bip.
https://prohardver.hu/tema/huami_amazfit_bip_okosora/hsz_2812-2812.html

https://prohardver.hu/tema/huami_amazfit_bip_okosora/hsz_3460-3460.html

Elfogadom a sütiket.

(#4804) somez válasza Dr.NX (#4803) üzenetére


somez
tag

Ezek tényleg meggyőző mérések. Köszi, hogy belinkelted.

Living on Earth is not easy but it comes with a free trip around the Sun every year.

(#4805) Gloob válasza TheProb (#4802) üzenetére


Gloob
addikt

Nagyon rendes srác. Vasárnap este kb 2 órán keresztül leveleztünk a MiBandage - MiBand 3 ügyében míg végül sikerült megoldani. Azt feltétlenül írd meg neki, hogy milyen droid van fent. Nem mindegy a 8.x avagy 7!

Samsung Galaxy A52S

(#4806) Jabby válasza Gloob (#4805) üzenetére


Jabby
őstag

Kb. egy hete minden nap frissíti a Bandaget, tehát tud a bugokról.

(#4807) Tiger. válasza TheProb (#4797) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Notifyvel is ez volt egy ideig, de most már jó. Telora jön értesítés óra nem reagál reggel 7-ig.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4808) weberzolee válasza VMatteo (#4776) üzenetére


weberzolee
aktív tag

Melyik iOS van fenn?nekem 11.4.1 van iPhone 6-on és iPad mini 4-en és csak iPadon megy a font. Írtam a fejlesztőnek, azt mondta dolgozik a problémán.

(#4809) somez válasza weberzolee (#4808) üzenetére


somez
tag

Nekem is ez a verzió van (kinek nem? :)) + iPhone 6.
A fejlesztőt, Mattiát én is kontaktoltam. Írtam neki, higy iPaden működk. Meglátjuk mi lesz. Idén úgyis le akarom cserélni az iPhonet :)

Living on Earth is not easy but it comes with a free trip around the Sun every year.

(#4810) mistvan68 válasza somez (#4809) üzenetére


mistvan68
tag

Szia!

Nekem az egyel korábbi Ios firmware van 11.3.1 mert az általad írtal többeknek nagyon merül a telefon.
A 12 béta már állítólag jó,ezért a 12-ig én már nem teszem fel ezt, iPhon6S a telefonom.
A korábbi kérdésedre,nekem Amaztools-al felmennek a számlapok,azzal szoktam cserélni,még kívülről is, nem csak az Amaztools saját WF-ivel.Gmail-ből betallózom az Indamailról elküldött WF mellékletet és ahogy korábban írtam a fontokra ugyanúgy járok el.Most is ilyen Detroitrw Wf van az órámon.
Viszont a magyarítást nem tettem fel,mert sok dolog nem működik vele jól, de fel lehet tenni vele azt is.

Üdv.István

[ Szerkesztve ]

(#4811) somez válasza mistvan68 (#4810) üzenetére


somez
tag

István, akkor lehet, nálad az iOS verzió miatt működik a font install.
Watch facet en is tudtam telepíteni szerencsére. A magyarításta nincs szükségem, de a magyar fontokat azért nem bánnám.

Living on Earth is not easy but it comes with a free trip around the Sun every year.

(#4812) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Ezzel a típusú szíjjal hogyan tudom felrakni a csuklómra a perecet?
Egyszerűen nem tudom felrakni.

(#4813) weberzolee válasza gyuri2008 (#4812) üzenetére


weberzolee
aktív tag

https://youtu.be/BlksX7iqKJ4

mistvan68
A watchface megy, a font nem

[ Szerkesztve ]

(#4814) Dr.NX válasza gyuri2008 (#4812) üzenetére


Dr.NX
addikt

Elfogadom a sütiket.

(#4815) gyuri2008 válasza weberzolee (#4813) üzenetére


gyuri2008
veterán

Köszönöm a választ.
Sikerűlt felrakni de nem tetszik úgyhogy eladom.

[ Szerkesztve ]

(#4816) Krepuska


Krepuska
csendes tag

Augusztus 25.-én Xiaomi bolt nyílik a Lurdy-ban

[link]

HUAWEI Mate 9; HUAWEI P20 Pro

(#4817) gyuri2008 válasza Krepuska (#4816) üzenetére


gyuri2008
veterán

Gondolom jó nagy tömeg lesz.

(#4818) somez válasza gyuri2008 (#4815) üzenetére


somez
tag

Én is szemezek egy ilyennel, csak más színben.
Mi a gond vele? Milyen a minősége?

Living on Earth is not easy but it comes with a free trip around the Sun every year.

(#4819) gyuri2008 válasza somez (#4818) üzenetére


gyuri2008
veterán

Minőség e az jó.
Fent van az aprón nézd meg.
Csak egyben eladó.....

(#4820) somez válasza gyuri2008 (#4819) üzenetére


somez
tag

Nekem másik szín kellene, csak meg akartam tudni, hogy mi miatt nem jó neked, nehogy belefussak valami problémába.

Living on Earth is not easy but it comes with a free trip around the Sun every year.

(#4821) gyuri2008 válasza somez (#4820) üzenetére


gyuri2008
veterán

Nekem nehéz becsatolni,ennyi.

(#4822) DaDa válasza gyuri2008 (#4821) üzenetére


DaDa
senior tag

Nagyon egyszerű a bekapcsolása ha így csinálod. Először atforgatod a csuklodon. A pöckös rész van alul, utána a pöcköt bekapcsolod ahol neked jó és utána fűződ át a lyukon a felső szíj maradékát. Közben hüvelyk ujjal finoman nyomod lefelé a be kapcsolt pöcköt, hogy ne jöjjön ki és a széle ahova befűződ picit megemelkedjen. Nekem így gyorsabb mint a hagyományos szíj.

@somez: A minősége is nagyon jó.

[ Szerkesztve ]

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#4823) AMDaZERG_1 válasza DaDa (#4822) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

Elsőnek én is bután néztem mit is kell vele kezdeni, de végül a ráeszmélés után már sikerült.
Amúgy nehezebb leírni hogyan kell, mint becsatolni :D
Szerintem nagyon előnyös, hogy nem fityeg a szíj többlet része, hogy így el van "rejtve".
Én nagyon megkedveltem.

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#4824) somez válasza DaDa (#4822) üzenetére


somez
tag

Ez amúgy Aliexpresses cucc 2 dollárért vagy valami más?

Erre gondolok:
https://www.aliexpress.com/item/-/32904670044.html

[ Szerkesztve ]

Living on Earth is not easy but it comes with a free trip around the Sun every year.

(#4825) DaDa válasza somez (#4824) üzenetére


DaDa
senior tag

Ez az amit linkeltel. Csak nekem fekete-fekete van.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#4826) DaDa válasza AMDaZERG_1 (#4823) üzenetére


DaDa
senior tag

Valóban nem volt könnyű leírni 😀 pár alkalom és könnyen megy. És a legjobb, hogy nem akad bele kabátba, hosszú ujjúba mert nincs kívül csatja.

[ Szerkesztve ]

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#4827) somez válasza DaDa (#4825) üzenetére


somez
tag

Köszi. Egyet be fogok rendelni. Aliról érdemes vagy máshonnan hamarabb megjön?

Living on Earth is not easy but it comes with a free trip around the Sun every year.

(#4828) DaDa válasza somez (#4827) üzenetére


DaDa
senior tag

Ezt nem tudom. Én alirol rendeltem. Mivel most nincs dopping kb. 3 hét alatt itt volt. Nem hinném, hogy ilyen áron kapsz rövidebb postával bárhol.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#4829) somez válasza DaDa (#4828) üzenetére


somez
tag

Én is így gondolom.

Living on Earth is not easy but it comes with a free trip around the Sun every year.

(#4830) blt.62


blt.62
őstag

Szio! Szeretnék venni egy ilyen órát. Hol érdemes megvenni? Méretre ez van akkora mint a gagyi DZ09-es órák? Kijelzője szépen látszik? Lehet letölteni rá óratípusokat?

MegtorloXp

(#4831) dioka7 válasza blt.62 (#4830) üzenetére


dioka7
senior tag

Szia, imádom amikor lustaságból kérdeznek, inkább, minthogy 2 percet gugliznának... kicsit visszaolvasva mindenre választ kap(nál)sz. Ha fontos a magyar gari és a gyors átvétel, akkor eustock. Ha nem akkor gearbest, banggood, ebay, nemtommégmi.
A méretre keress rá. A kijelző MiBand2 után nagyon jó, minél világosabb van, annál jobban látszik. Óratipust nem lehet rá letölteni, de watchface-t igen, bár ezt gondolom tudtad, mivel fenn ki van írva, hogy "Olvasd el az összefoglalót mielőtt kérdezel!" és mivel kérdeztél, gondolom olvastad. Na abban említik, linkekkel, leírással, tutoriallal, minden fittyfenével együtt. :K

[ Szerkesztve ]

(#4832) blt.62 válasza dioka7 (#4831) üzenetére


blt.62
őstag

Köszi és igazad van. Viszont nem lustaságból nem olvastam. Késő este értem haza és most hajnalban már indulok is.

MegtorloXp

(#4833) alexw801 válasza dioka7 (#4831) üzenetére


alexw801
senior tag

Itt talán a legolcsóbb áfa mentesen, 2 nap alatt hozza a DHL:
https://www.geekbuying.com/item/English-Version-Huami-Amazfit-Smartwatch-Youth-Edition-400383.html

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#4834) csabi10


csabi10
senior tag

Remélhetőleg ma meg jön az óra. Ha jó értettem iOS-nél az ékezetes betűk telepítéséhez amaztools kell (amit megtaláltam app store--ban) kérdésem az lenne, hogy a Mi Fit alkalmazás kell hozzá?

[ Szerkesztve ]

(#4835) qpakcovboy


qpakcovboy
őstag

Hol lehet beállítani, hogy 10 percenként mérje a pulzust. Illetve a mért eredményekről úgy láttam vezet grafikont. Ezt hogy lehet elővarázsolni?

(#4836) blt.62


blt.62
őstag

Ezt a kijelzőt hogy tudom rárakni?
Minden magyar lesz az órában?
Találtam a Vaterán 24000ft-ért. Az sok érte?

[ Szerkesztve ]

MegtorloXp

(#4837) qpakcovboy


qpakcovboy
őstag

Közben sikerült megtalálni. Gondolom hogy ha 24 órás mérést választod attól még működik az alvásfigyelés.

(#4838) alexw801 válasza blt.62 (#4836) üzenetére


alexw801
senior tag

Sok.
A geekbuying lengyel raktárból 19290 Ft ingyenes szállítással DHL-el kb. 2 nap alatt, fekete színben.
Én az olasz raktárból vettem, zöldet. Triesz-Velence-Lipcse útvonalon jött, csüt. estétől - hétfő délre kézbesítve.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#4839) blt.62 válasza alexw801 (#4838) üzenetére


blt.62
őstag

Van annak jelentősége hogy sok hírdetéshez odaírják hogy eu-s változat?

MegtorloXp

(#4840) mistvan68 válasza weberzolee (#4813) üzenetére


mistvan68
tag

Szia!

Nekem Ios 11.3.1 van az iPhon6S telefonomon és a fontot is így tettem fel.A boldot nincs egy hete,hogy feltettem vele.

Tanulság belőle.nem frissítek a 12-re,mert bugos és rossz akkuidőt biztosít!

Üdv.István

[ Szerkesztve ]

(#4841) juve600 válasza blt.62 (#4836) üzenetére


juve600
nagyúr

24-ért drága
[link]

magyarítás az összefoglalóban

(#4842) alexw801 válasza juve600 (#4841) üzenetére


alexw801
senior tag

Ennyiért is drága. Irtam fentebb.

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#4843) juve600 válasza alexw801 (#4842) üzenetére


juve600
nagyúr

magyar garival ???

(#4844) alexw801 válasza juve600 (#4843) üzenetére


alexw801
senior tag

Nem.

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#4845) juve600 válasza alexw801 (#4844) üzenetére


juve600
nagyúr

akkor ?
:R

(#4846) alexw801 válasza juve600 (#4845) üzenetére


alexw801
senior tag

Mindent Kínából veszek. Nem a gari érdekel. :C

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#4847) juve600 válasza alexw801 (#4846) üzenetére


juve600
nagyúr

akkor gari nélkül amit te linkeltél, garival amit én

így jó ?

(#4848) alexw801 válasza juve600 (#4847) üzenetére


alexw801
senior tag

A geekbuying.com nem gari nélkül értékesít, csak jóval macerásabb a gari érvényesítése. Régóta olyan terméket veszek kizárólag, ami az "Orders" szerint elől van, tehát igen sokan vették. Nem fordul elő hardware hiba, a szoftot meg kezelem magam.
Pl. Bafang bicikli villanyosító készlet. 110000 Ft-ért, az akkut külön 70000-ből építettem. Kiváló. Ár/értékben sokkal jobb, mint az itthon beszerezhető hasonlók. Ha valami lesz, akkor Kínából kell venni alkatrészt, részegységet, pl. controller. De vigyázok rá, nem égetem le.

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#4849) blt.62


blt.62
őstag

Szerintetek még ha többe is kerül egy kicsit és Magyar helyről rendelem az órát akkor van lehetőség arra hogy eleve Magyar menüvel küldjék? Ajándék lenne és sajnos most nincs semmi számítógépes lehetőségem magyarosítani és ami lényeg hogy nem is értek hozzá. Van Szegedi köztetek?
Vagy van olyan fórumtárs aki eladná az övét ami magyar menüs és újszerű? El is mennék érte Szeged környékére.
Még annyit szeretnék kérdezni hogy ha fém szíjjal használják akkor nem bonyolultabb tölteni mert ott zárt a szíj.

MegtorloXp

(#4850) juve600 válasza blt.62 (#4849) üzenetére


juve600
nagyúr

Szerintetek még ha többe is kerül egy kicsit és Magyar helyről rendelem az órát akkor van lehetőség arra hogy eleve Magyar menüvel küldjék?

nem

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.