Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

Huami Amazfit Bip, Bip Lite, Bip S, Bip U

Olvasd el az összefoglalót mielőtt kérdezel!
Frissítve 2021. február
▼▼▼ Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra! ▼▼▼

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5201) dioka7 válasza rothfb (#5173) üzenetére


dioka7
senior tag

Igen, csak hogy az a helyzet, hogy nem 1 óra lesz a családban nagyon úgy néz ki. A asszonyé már megvan, de lesz még 2 azon kívül. És az egyik egy samsung telefonnal lesz használva, amit a kezembe sem szívesen veszek, mert sztem sz@r, a másik pedig (és itt jön a dupla csavar) egy iphone 8-al, ami ráadásul svéd nyelvű készülék. Azt sem tudom, hogy milyen appok kellenek hozzá, hogy működjön rendesen, de azt meg pláne nem, hogy milyen font-ot rakjak rá, és hogy mindezt egy olyan telefonnal hozzam össze, aminek nem értem a nyelvét és nem ismerem az op rendszerét sem, mert sosem használtam iphone-t.....És hogy ha lehet még ezt fokozni, akkor az iphone gazdája, amúgy lengyel és nincs közös nyelvünk. Mármint nekem meg neki (angolul nem tud). :DD :DD :O Szóval inkább megcsinálnám az én telefonomon, azt már tudom hogy kell és utána az övével csak párosítjuk és tudja használni. Ezt találtam ki

(#5202) AMDaZERG_1


AMDaZERG_1
senior tag

34 nap az első töltéssel 570 értesítéssel. Véleményem szerint ez kiváló teljesítmény!

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#5203) SamiCsillag válasza dioka7 (#5200) üzenetére


SamiCsillag
senior tag

Hogy érted a hibás darabot? Mármint az óra a hibás darab?
Van a fiókom mélyén egy Lenovo P70, lehet kipróbálom azon holnap.

(#5204) dioka7 válasza SamiCsillag (#5203) üzenetére


dioka7
senior tag

Igen arra gondoltam. De inkább a telefon - Bip közti inkompatibilitás lesz sztem. Próbáld ki a másik telefonnal, ha van kéznél.

(#5205) HKorn


HKorn
addikt

Van azért pár dolog amit nem értek:
- Mi Fit+Bandage üzem van most, de pl hiába van beállítva Bandage-ban a nem fogadott hívás jelzés, ezt sehogy sem jelzi az óra
- alkalmazás értsítéseknél pl direkt nem adtam hozzá a gmailt, de az óra jelez ha jön email, de csak annyit ír hogy üzenet jött megtekinthető a telefonon. Ha hozzáadom a listához akkor már az email tartalom is megjelenik. Mi van ha egyáltalán nem akarok értesítést kapni?
- időjárás szinkront eldobja időközönként, mindegy hogy automatikus helykeresés van vagy manuális.
- hosszabb emailek nem jelennek meg végig, csak kb 2 oldalt lehet az órán görgetni

Ennyi hirtelen, ha van valami ötlet ezekre akkor jöhet :)

Run&Ride

(#5206) Gloob válasza HKorn (#5205) üzenetére


Gloob
addikt

A Bandege-ben van alapértelmezett beállítás sok appra. Köztük van a gmail is. Ha nincs külön hozzá adva, akkor azt használja. Ha hozzáadod, akkor már a sajátodat, mivel magasabb prioritású lesz. Ha nem akarsz értesítést, akkor hozz létre egy csoportot a nincs értesítésre, és add hozzá a gmail, meg amit még akarsz. A Bandage helpjében le van írva minden, nézd meg.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#5207) SamiCsillag válasza dioka7 (#5204) üzenetére


SamiCsillag
senior tag

Az öreg P70-em nem is látja az órát... Erről ennyit. :(
Ma reggel visszatettem a Bandage-t, mert a notify is szarakodik velem. Ment a B. egy darabig (talán 10 perc), azóta csak forog... :(

(#5208) HKorn válasza Gloob (#5206) üzenetére


HKorn
addikt

Ok köszi

Run&Ride

(#5209) Gloob válasza SamiCsillag (#5207) üzenetére


Gloob
addikt

Nem tudom milyen telefont használsz, és milyen droid fut rajt, de kérdezem: nem zárja be a MiBandage appot az android? Ha igen, akkor meg kell oldani, hogy ne lőjje ki, hanem tartsa a memóriában állandóan.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#5210) silentkiller


silentkiller
senior tag

Köszönöm a visszajelzéseteket. Összegezve (iOS): kvázi-mindenre jó a MiFit (pl.: alvás mérés, aktivitások, stb.) ha pedig Strava szinkronizáció kell, akkor AmazTool. Az óra elég "sokáig" tárolja az adatokat, alvás, tracking, stb? Tehát nem kell naponta szinkrózni?

[ Szerkesztve ]

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#5211) SamiCsillag válasza Gloob (#5209) üzenetére


SamiCsillag
senior tag

Honor V9, oreo, nincs letiltva, minden engedélyezve.

(#5212) SamiCsillag válasza SamiCsillag (#5211) üzenetére


SamiCsillag
senior tag

Bocs, kifutottam a szerkesztésből.
Az lett a vége, hogy töröltem MB-t és csak a Mi Fit fut a telón, itt legalább jön az értesítés hívásról (igaz, nem irja ki a hívófelet), sms-ről, messengerről (igaz az ékezetes betűk helyett egy ? van) stb.
Kénytelen leszek beérni ezzel...

(#5213) bounty123


bounty123
őstag

Sziasztok, tegnap óta vagyok egy Bip tulaja, nagyon tetszik a kicsike. A Notify & Fitness app jött be leginkább, a megjelenése, kimutatásai ennek tetszenek legjobban és tud mindent, ami nekem kell. Az értesítések működnek jól. Ami elképesztő, hogy tegnap reggel óta megy folyamatos pulzus monitorozással és még nem csökkent az akku %. Kezd is már zavarni, hogy talán elromlott a töltöttség állapot mérés :DDD

(#5214) Jorgos01 válasza silentkiller (#5210) üzenetére


Jorgos01
tag

Nekem (bár Android) elég rapszodikus a óra.
Volt, hogy két kerékpározást sikerült neki szinkronizálni, de például legutóbb a kerékpár, futás, kerékpár aktivitásból csak az utolsót szinkronizálta, a többit nem.
Az alvásmonitorozásról pedig itt írtam [link], amivel szintén nem vagyok megelégedve.
Azon kívül, hogy napfényben nagyon jól látszik, nekem egyenlőre egy kicsit csalódás, mert az alvás-aktivitás mérés (amire lett véve) nem igazán tökéletes.

Ha az építészek úgy építkeznének, ahogy a programozók programoznak, az első harkály romba döntené a civilizációt.

(#5215) Ezekiel Ston válasza Fossza (#5199) üzenetére


Ezekiel Ston
senior tag

Akkor tudod a kiskaput alkalmazni, ha azt mondod a vásárlást követő 3 napon belül, hogy "téves vásárlás/dupla vásárlás történt, mert kaptál egy ugyanilyet" ilyenkor levásárolható kupont kapsz vagy visszaadják a teljes vételárat amennyiben a készülék sértetlen és gyári állapotra van visszacsomagolva.

(#5216) Grisa bácsi válasza SamiCsillag (#5212) üzenetére


Grisa bácsi
kezdő

Amazfit Mastert próbáltad már? Megy MiFittel és nélküle is.

(#5217) SamiCsillag válasza Grisa bácsi (#5216) üzenetére


SamiCsillag
senior tag

Ezt még nem, de mindjárt kipróbálom.

(#5218) Nashaba válasza Fossza (#5192) üzenetére


Nashaba
tag

Buta kérdés - de a Bip párosítva van a telefonnal (nem csak a MiFit-el)? Én így tudtam csatlakoztatni gond nélkül Runtastichoz.

(#5219) D4rkm4n


D4rkm4n
őstag

Van már frissítés vagy mód arra, hogy az értesítéseknél az ékezetes karakterek is megjelenjenek? :U :F

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#5220) HKorn válasza D4rkm4n (#5219) üzenetére


HKorn
addikt

Nálam Mi Fit mellé Bandage lett telepítve, így kiír mindent, igaz nem ékezettel, hanem anélkül, de legalább, nem kérdőjeles kriksz-kraksz van.

Run&Ride

(#5221) vince válasza D4rkm4n (#5219) üzenetére


vince
őstag

Összefoglaló -> ékezetes font telepítés

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#5222) D4rkm4n válasza vince (#5221) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Bocsánat. Elfelejtettem elolvasni. Köszönöm a segítséget! :R

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#5223) Hubzsi


Hubzsi
tag

Azt hiszem most nem volt szerencsém...kikaptam egy fagyós darabot :(

(#5224) HKorn válasza Hubzsi (#5223) üzenetére


HKorn
addikt

Ehhh, factory resettel sem lesz jobb?

Run&Ride

(#5225) Hubzsi válasza HKorn (#5224) üzenetére


Hubzsi
tag

Utána még rosszabb lett a telefon is nehezen csatlakozott miutan felcsatlakozott a telefon azerintem vegleg feladta

[ Szerkesztve ]

(#5226) blt.62


blt.62
őstag

Szio.
Nincs valakinek eladó védőtokja feketében a Bip-re? Nincs időm rendelni külfödről mert jövőhéten elutazom 3 hónapra. Megvenném új áron + postaköltség. Szegedi vagyok.

MegtorloXp

(#5227) juve600


juve600
nagyúr

üdv

az miért lehet hogy nem tudom hozzáadni a Bip-et megbízható eszköznek a telefonon ? az autós kihangosítót pedig igen

mi lehet a gond ?

asus zb602kl a teló,android 8.1

(#5228) HKorn válasza Hubzsi (#5225) üzenetére


HKorn
addikt

Akkor az tényleg pech, vissza kell küldeni gariban. Honnan rendelted?

Run&Ride

(#5229) Hubzsi válasza HKorn (#5228) üzenetére


Hubzsi
tag

Aqua - tól rendeltem most irtam gari miatt, remelem hamar lerendezik még vastagon 14 napon belül vagyok!

(#5230) HKorn válasza Hubzsi (#5229) üzenetére


HKorn
addikt

Persze, sima ügy akkor. Mennyi volt amúgy?

Run&Ride

(#5231) Fossza


Fossza
tag

Öröm az ürömben, hogy mivel a Xiaomi Store nem vette vissza az órát, tovább játszottam az Endomondoval és sikerült megoldani a problémát. Az Endomondo 18.1.3-ra downgradejét (.apk-ból telepítését) követően az Endomondo látja az órát HR szenzorként, aktív Mi Fit tevékenység, vagy Amazfit Tools folyamatos pulzus mérés közben. Ezt követően az Endomondo Google Playes upgardeje után is látja és használja a már párosított órát az app. Ez az egy probléma nekem nagyon fájó hiány volt az órával kapcsolatban, de így már nagyon elégedett vagyok vele, örülök, hogy nem vették vissza. :) (Ettől függetlenül továbbra sem tetszik a Store eladó hozzáállása és stílusa, amit korábban kifejtettem.)

[ Szerkesztve ]

(#5232) juve600 válasza Grisa bácsi (#5216) üzenetére


juve600
nagyúr

nem kell hozzá MiFit ???
hívó nevét kiírja ??

:R

[ Szerkesztve ]

(#5233) Dr.NX válasza Hubzsi (#5229) üzenetére


Dr.NX
addikt

Ha hibás a termék, akkor nem a 14 napos elállás az érdekes, hanem az egy év jótállás, a "gari".

Elfogadom a sütiket.

(#5234) Nashaba válasza Fossza (#5231) üzenetére


Nashaba
tag

Oh, tökéletes akkor, Runtastic-al ugyanezt kellett tenni. :)

[ Szerkesztve ]

(#5235) SamiCsillag válasza juve600 (#5232) üzenetére


SamiCsillag
senior tag

Egy fél órája telepítettem az ingyenes verziót, egyelőre Mi Fittel együtt megy. Holnap okosabb leszek. Ha jönnek rendesen az értesítések, akkor holnap megveszem a pro verziót. Reménykedem, hogy ez beválik.

(#5236) Grisa bácsi válasza juve600 (#5232) üzenetére


Grisa bácsi
kezdő

Nem kell hozzá, de lehet együtt is használni. Nekem mindent kiír rendesen.

(#5237) Nastya


Nastya
újonc

Hello!

Ilyen órát szeretnék venni.
Lehet, hogy volt ez már kérdés, de nem volt energiám visszapörgetni annyit, hogy megtaláljam... Bízom abban, hogy valakinek lesz kedve megválaszolni :D
Legfőképp futáshoz szeretném használni az órát, amihez jó lenne látni az átlag iramot,avr. pace, hogy hány perc per km , amit futok, futás közben. Mutatja az óra? Azt tudom, hogy telefonon majd meg tudom nézni.

Illetve, akkor most jól értem, hogy felismeri az Endomondo? Ott 'gyújtöm" a futásaimat, hogy lássam, hogy mennyire fejlődök vagy nem fejlődök... szóval nem mindegy :D

Köszi előre is, ha megszántok válasszal :D

(#5238) OPiiPO válasza Nastya (#5237) üzenetére


OPiiPO
addikt

kereső a jobb felső sarokban csodákra képes - annyi idő alatt amíg megírtad a hsz-t, ki is kereshetted volna :P

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#5239) Nastya


Nastya
újonc

Köszönöm, hogy felhívtad a figyelmemet rá.
Nyilván használtam a keresőt is.
Ha megtaláltam volna, amit szeretnék, nem írtam volna.

(#5240) Smuky23 válasza Fossza (#5231) üzenetére


Smuky23
csendes tag

Köszi, így már nekem is működik!

(#5241) SamiCsillag válasza Nastya (#5239) üzenetére


SamiCsillag
senior tag

Mutatja futás közben a tempót, sőt, be lehet állítani, hogy rezegjen, ha nem tetszik a tempó..
Opipo, te meg amíg ezt leirtad, a választ is leirhattad volna...

[ Szerkesztve ]

(#5242) SamiCsillag válasza Grisa bácsi (#5236) üzenetére


SamiCsillag
senior tag

A pro verziót használod? Mennyivel ad többet? Érdemes megfizetni?

(#5243) Nastya válasza SamiCsillag (#5241) üzenetére


Nastya
újonc

Köszönöm! Akkor csak jó lesz ez nekem :D

(#5244) somez válasza Jorgos01 (#5214) üzenetére


somez
tag

iOS Mi Fit alatt sem szinkronizál le minden tevékenységet. Supportnak már küldtem eóla reportot, elvileg javították és a szeptemberi firmwareben benne lesz.

Living on Earth is not easy but it comes with a free trip around the Sun every year.

(#5245) csabi10 válasza somez (#5244) üzenetére


csabi10
senior tag

Nekem iOS Mi Fit-el csak a státuszban mért pulzust szinkronizálja az egészség alkalmazással az óra által automatikusan mért pulzust nem.

[ Szerkesztve ]

(#5246) somez válasza csabi10 (#5245) üzenetére


somez
tag

Tehát a pulzus menüpont alatt a grafikonon alig látni valamit?

Living on Earth is not easy but it comes with a free trip around the Sun every year.

(#5247) Grisa bácsi válasza SamiCsillag (#5242) üzenetére


Grisa bácsi
kezdő

Van pár funkció ami nem, vagy korlátozottan működik az ingyenes verzióban, ezért én megvettem. Azt ne kérdezd, melyek ezek a funkciók, mert már elfelejtettem. Március közepe óta csak ezt használom, a régi telómra raktam mifitet, ha frissíteni akarom a fw-t, akkor azzal csinálom, bár ezzel is lehet csak másképp.

(#5248) nylontacsko


nylontacsko
senior tag

Végre... :)
1,5 hónap után megérkezett a készülék (én szúrtam el a rendelést és a vámon megakasztották).
Egyelőre a várakozásokat felül múlja. Mondjuk túl sokat olvasgattam a fórumot és a végére sikerült beparáznom :D
A lényeg: Huawei P20pro + MiFit + AmazfitTools kombóban tökéletesen működik minden.
Hívónevek, értesítések, időjárás, minden.
Tegnap este meg is fürdettem :)
Így kérem jelenthetem, hogy öröm és boldogság van :C

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#5249) csabi10 válasza somez (#5246) üzenetére


csabi10
senior tag

A pulzus menüpont alatt a grafikon tökéletes, viszont az iOS egészség alkalmazásban a pulzusnál nincs semmi, csak azt mutatja amit az órán a status-ban mérek pulzust.

(#5250) juve600 válasza nylontacsko (#5248) üzenetére


juve600
nagyúr

angol nyelven használod a telót vagy moddolt MiFit ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.