Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

Huami Amazfit Bip, Bip Lite, Bip S, Bip U

Olvasd el az összefoglalót mielőtt kérdezel!
Frissítve 2021. február
▼▼▼ Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra! ▼▼▼

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5401) padi68


padi68
senior tag

Sziasztok, 2 kérdés:

hogyan lehet új képernyőt varázsolni az órára?( jó lenne valami szájbarágós leírás...)

Létezik, hogy a mentett útvonalat nem mutatja google térképen? Ezt hogyan lehet megváltoztatni?

Köszönöm Á :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#5402) padi68 válasza dubplate5 (#5393) üzenetére


padi68
senior tag

én is ezzel szenvedek.... így érdekelnek a válaszok....

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#5403) OPiiPO válasza Dexter68 (#5399) üzenetére


OPiiPO
addikt

ritka az ilyen szép plasztikus leírás :D

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#5404) Gloob válasza padi68 (#5401) üzenetére


Gloob
addikt

"Létezik, hogy a mentett útvonalat nem mutatja google térképen? Ezt hogyan lehet megváltoztatni?"
Igen létezik! Használj playos MiFitet, ne a moddoltat.

Samsung Galaxy A52S

(#5405) AMDaZERG_1


AMDaZERG_1
senior tag

Érdekes, hogy azonnal a lesajnálás kezdődik ahelyett, hogy utána néznének dolgoknak.
Akármikor alszol az óra a tevékenységet regisztrálja, legyen az alvás, mászkálás.
A szoftver kiértékelése (MiFit) van úgy beállítva, hogy nappali alvást nem elemzi.
Más szoftver viszont képes erre a funkcióra! Én szoktam nappal is és éjszaka is aludni, amit szépen ki is tudok értékeltetni, de ezt nem azzal a szoftverrel teszem, ami erre nem képes. Fura, hogy ezt a MiFit még nem építette be.
Szóval nem kell azonnal a készüléket lesajnálni!
Leírtam ezt már tegnap is, de még utána is jöttek a "ne várd el egy ilyen olcsókategóriás eszköztől" de elvárható, mert tudja!

[ Szerkesztve ]

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#5406) rothfb válasza padi68 (#5401) üzenetére


rothfb
veterán

Az első kérdésedre megtalálod a választ a témaösszefoglalóban.

(#5407) rothfb válasza dubplate5 (#5393) üzenetére


rothfb
veterán

Nincs rá megoldás. Sajnos ilyen a MiFit. Még korábban olvastam egy moddolt olyan MiFitről, ami tudott több eszközt kezelni, de nem frissítették egyrészt, másrészt meg macerás volt az is, mert létre kellett volna hozni annyi fiókot, ahány eszköz van és mindig átjelentkezni abba a fiókba, amilyen eszközt használsz. Csak így tudták megoldani a több eszköz kezelését. Úgyhogy feladtam, nem láttam értelmét.

(#5408) csabi10


csabi10
senior tag

iOS-re nem tudtok a Mi Fit-en kívül valami alkalmazást ami ugyan úgy gyűjti az adatokat (alvás, pulzus, lépés)

(#5409) somez válasza csabi10 (#5408) üzenetére


somez
tag

iOS-re csak az AmazTools van a Mi Fiten kívül.

Living on Earth is not easy but it comes with a free trip around the Sun every year.

(#5410) DrBubo77 válasza AMDaZERG_1 (#5405) üzenetére


DrBubo77
addikt

Nekem még nincs ilyen órám, de szemezek vele. Melyik alkalmazás képes a nappali alvás elemzésére?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#5411) Gloob válasza DrBubo77 (#5410) üzenetére


Gloob
addikt

[Keress vissza]

Samsung Galaxy A52S

(#5412) HKorn


HKorn
addikt

Srácok, az mitől van hogy minden értesítés duplán jön meg Bipre? Mi Fit+Bandage van fent, de Fit-ben minden értesítés ki van kapcsolva.

Jön egy értesítés majd kb 5-10 perc múlva ugyanaz megint, mintha teljesen új lenne.

Emlékeztető is ki van kapcsolva.

Run&Ride

(#5413) Jorgos01 válasza AMDaZERG_1 (#5405) üzenetére


Jorgos01
tag

Ez a Notify & Fitness for Amazfit ? Vagy valami más alkalmazás? E mellé a Mi Fit kell vagy már nem?
Köszi.

Ha az építészek úgy építkeznének, ahogy a programozók programoznak, az első harkály romba döntené a civilizációt.

(#5414) dioka7 válasza padi68 (#5401) üzenetére


dioka7
senior tag

Az összefoglalóban, az ékezetes font (betűtipus) telepítésénél találsz egy videót, azt ha végigköveted EGY WATCHFACE FÁJLLAL, akkor feltelepedik szépen, pont, mint a betűtipus. A videó elég szájbarágós.

A másikra nem tudom a választ

(#5415) oba


oba
addikt

EZT a watchfacet rakom fel mifit -el de a felső két szöveg helyett (nap és hónap neve) csak számok jelennek meg. Mi lehet a gond?

[ Szerkesztve ]

(#5416) royslade válasza oba (#5415) üzenetére


royslade
tag

Pedig maga a watchface jó... próbából feltettem és teljesen rendben van nálam...
Gondolom már többször próbáltad... Esetleg valamelyik másik erre alkalmas progival ha megpróbálnád...

(#5417) oba válasza royslade (#5416) üzenetére


oba
addikt

Többször próbáltam persze. Te melyik appal rakod fel?

(#5418) AMDaZERG_1 válasza Jorgos01 (#5413) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

Igen Amazfit & Notify (fizetős a Pro verzió), kéri maga mellé a MiFit meglétét is.
Ebben lehet folyamatos pulzusérést is kérni, és a hibázást nem veszi figyelembe. Többször futottam vele, és meglátásom szerint jól mért, bár akkoriban a Notify & Fittness volt fent és MiBand2 a karomon.
Beállítható pulzushatár, aminél sipákol. (alacsony és magas értékre)
Az alvást akkoriban elég rosszul értékelte, de ezen már sokat javított a fejlesztője.
Rengeteg jelzési funkciót tartalmaz, ami kifinomultan konfigurálható.
Azt mindenképp megjegyzem, hogy nem kizárt másnak nem is tetszik ez a program, de az alap verziót kipróbálva el lehet dönteni megéri e azt a néhány száz forintot.

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#5419) Jorgos01 válasza AMDaZERG_1 (#5418) üzenetére


Jorgos01
tag

Az értesítéseket, e-maileket, vibert, stb. hogyan kezeli, mert az meg MiBandagevel tökéletes. Sajnálnám kidobni vagy mehet mind a 3 app egyszerre?

Ha az építészek úgy építkeznének, ahogy a programozók programoznak, az első harkály romba döntené a civilizációt.

(#5420) royslade válasza royslade (#5416) üzenetére


royslade
tag

iPhone és AmazTools. De mindjárt megnézem Androidon is. Ott a Notify&Fitness for Amazfit progit használom. Közben rátöltöttem. Hibátlan.

[ Szerkesztve ]

(#5421) GorTen válasza Dexter68 (#5399) üzenetére


GorTen
csendes tag

;)

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=GorTen

(#5422) Danny Ocean válasza DrBubo77 (#5384) üzenetére


Danny Ocean
csendes tag

[From Horatius80 editied by Albiik Digital 24h Air Pollution]

[ Szerkesztve ]

:: What we do in Life, echoes in Eternity ::

(#5423) szpali válasza dubplate5 (#5393) üzenetére


szpali
addikt

Paralell Space alkalmazás és 2 MiFit fiók megoldás lehet neked

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#5424) andrasxx válasza AMDaZERG_1 (#5405) üzenetére


andrasxx
tag

Én is ezt a Notify&Fitness for Amazfit alkalmazást használom. Nagyon sok oldalu, nagyon jó!

Látom, hogy neked sikerült a napközbeni alvást beállitani... ebben szeretnék kérni segitséget, mert nekem nem sikerül. Egy MI 5s telefonnal használom, minden má, értesitések stb működnek kiválóan.

Előre is köszönöm a segitségedet!

Mi 9T Pro + PIPO M9 Pro... előtte: Xiaomi Mi5s + Redmi 3 Pro, Elephone P7000, THL 5000, INEW V3, JIAYU G3S, JIAYU G3, ZOPO ZP500, ZTE Blade

(#5425) AMDaZERG_1 válasza andrasxx (#5424) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

Itt a beállításom

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#5426) andrasxx válasza AMDaZERG_1 (#5425) üzenetére


andrasxx
tag

Nagyon köszi ! :)

Mi 9T Pro + PIPO M9 Pro... előtte: Xiaomi Mi5s + Redmi 3 Pro, Elephone P7000, THL 5000, INEW V3, JIAYU G3S, JIAYU G3, ZOPO ZP500, ZTE Blade

(#5428) Grisa bácsi válasza HKorn (#5412) üzenetére


Grisa bácsi
kezdő

Bandage-nál nekem is ez volt, kb. fél éve váltottam, azt hittem már javították. :(

(#5429) SamiCsillag válasza HKorn (#5412) üzenetére


SamiCsillag
senior tag

Ez nem létezik, a MB mindenkinek tökéletesen működik, kivéve engem, mert én "hibás felhasználó" vagyok. A múltkor ezt mondta itt valaki, szóval te is és Grisa bá is az. :D

(#5430) HKorn válasza SamiCsillag (#5429) üzenetére


HKorn
addikt

+Grisa bácsi

Megoldottam, értesítés beállításnál ki kell venni a kapcsolódáskori jelzést, így csak az értesítéskori azonnali jelzés maradt bepipálva. Már csak egyszer jelez, tökéletes. :)

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#5431) HKorn


HKorn
addikt

Külön csak pulzusmérést hogy lehet elindítani Bipen?

Run&Ride

(#5432) szebe válasza HKorn (#5431) üzenetére


szebe
őstag

Status

Mellesleg #5323-nál jött elő legutóbb :U

[ Szerkesztve ]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#5433) HKorn válasza szebe (#5432) üzenetére


HKorn
addikt

Kösz, mondjuk 100 hsz-t remélem nem gond, hogy olvastam vissza, hátha rákérdezett épp valaki. :U

Run&Ride

(#5434) Dr.NX válasza HKorn (#5433) üzenetére


Dr.NX
addikt

Keresőt is lehet ilyenkor használni.

Elfogadom a sütiket.

(#5435) bl4ze válasza AMDaZERG_1 (#5425) üzenetére


bl4ze
veterán

Használsz mellé még MiFit-et is, vagy csak ez van fent "egyedül" ? :)

.:. bl4ze .:.

(#5436) Grisa bácsi válasza HKorn (#5430) üzenetére


Grisa bácsi
kezdő

Én már nem használom, de azért köszi! :)

(#5437) Madoc


Madoc
veterán

Szíjakról képet linket tudnátok dobni? Ki milyet használ? Rendeltem 2t anno az órával de már mindkettő kukás lett.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#5438) oba válasza Madoc (#5437) üzenetére


oba
addikt

Jelenleg a gyárit használom, de úton van egy ilyen fekete tépőzáras nylon szíj is hozzá: [link]

(#5439) csla


csla
csendes tag

Sziasztok!

Most vettem csak észre, hogy tegnap valamiért nem szinkronizálta le rendesen a Mi Fit a lépésszámot (kevesebbet mutat tegnapra, mint amennyi volt), így megszakított egy szép hosszú sorozatot. Nyilván nem dől össze a világ ettől, de azért bosszantó.
A Mi Bandage-t most szinkronizáltam csak az elmúlt napokra, és az most szépen hozta a tegnapi rendes lépésszámot, gondolom akkor ez az infó megvan még az órában. Lehet ezt utólag valahogyan orvosolni, rávenni a Mi Fit-et, hogy újra szinkronizálja?

(#5440) Madoc válasza oba (#5438) üzenetére


Madoc
veterán

Tetszetős! :R Én most egy full fekete fém szijat rendelem [link] Meg egy patentos fekete fehéret [link] Mutatós Szíjak érdekelnének!

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#5441) oba válasza Madoc (#5440) üzenetére


oba
addikt

Egyébként nem fontos kifejezetten Amazfit Bip szíjat nézni hozzá. Akármilyen 20 mm -es szíj rámegy.

(#5442) vince


vince
őstag

Használtok fóliát az órán? Kb egy hónapja van meg, és lámpafénynél egy csomó mini karcolás látszik már az enyémen - lehet, hogy fóliát kellene tennem rá? :D

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#5443) nylontacsko válasza Madoc (#5440) üzenetére


nylontacsko
senior tag

Nekem ez van most fent.
1.700.-Ft körül van az ára
Alapvetően meg vagyok vele elégedve, talán egy hátránya van:
ha vizes lesz, elég nehezen szárad ki.

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#5444) vince válasza nylontacsko (#5443) üzenetére


vince
őstag

Izzadtságtól nem lesz büdös?

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#5445) nylontacsko válasza vince (#5444) üzenetére


nylontacsko
senior tag

Nem tapasztaltam.
Piros "bukókerettel", egész tűrhetően néz ki :)

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#5446) Madoc válasza vince (#5442) üzenetére


Madoc
veterán

6 honapja van meg és dolgozok benne mindent. Flex,heggesztés stb.. Egy nagyobb karcon kívül( ami falhoz dörzsölődéskor keletkezett) nincs rajta semmi.Nagyon strapabíró!

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#5447) Madoc válasza nylontacsko (#5443) üzenetére


Madoc
veterán

Link-et tudsz adni?

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#5448) DrBubo77 válasza Danny Ocean (#5422) üzenetére


DrBubo77
addikt

From Horatius80 editied by Albiik Digital 24h Air Pollution HU Date format.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#5449) nylontacsko válasza Madoc (#5447) üzenetére


nylontacsko
senior tag

A wish.com tele van ilyenekkel.

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#5450) nylontacsko


nylontacsko
senior tag

Ez például elég meredek.
Ebbe még én sem mertem belenyúlni :D

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.