Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#82401) lm83


lm83
őstag

Deck kódot meg nem tudja kezelni az "új" lapokkal, átdob wild-ba, meg be sem rakja őket...

(#82402) JNashville válasza rocket (#82400) üzenetére


JNashville
senior tag

Itt az első és második kép között kéne valami különbséget látni?

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#82403) rocket válasza JNashville (#82402) üzenetére


rocket
nagyúr

Nincs csak a 666 miatt masoltam be, masikat meg nem toroltem ki :D

Tudtam nem kell sok az elso clown fiesztaig, de nem az elso meccsen szamitottam ra :D
Mage Ravenbol kapott Janalait amit aktivan kitudott jatszani Khadgarral T9, leszedtem a boardjat, topdeckelte sajat Janalait 8dmg face, topdeck 8 mana spell amibol huzott 2x Sylvanast, oksa, miutan nyert legalabb nem BM-elt WP-vel :D

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#82404) lm83 válasza JNashville (#82402) üzenetére


lm83
őstag

A mostani lapokon nincs rajt a vízjel:)

(#82405) rocket válasza lm83 (#82404) üzenetére


rocket
nagyúr

Pedig azt mondtak kicsit kulonbozni fog, ezek szerint megse :D

Tempo Mage is "fun and interactive" deck lesz 2 honapig :)

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#82406) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Nem is tudtam, hogy a Counter spell megeszi a questeket. Priestezek most, eddig eléggé jó vagyok a mage-ek ellen, de a questet el kell dobni az elején, mert kell a pain/0 manás leszedés a 2/4-ekre.

Kb minden "új" lap kikerül lassan a paklimból :D Egyedül 1 lightbomb, ami jól jön, meg a Thaurissan. Sylvanas még marad egy darabig, de nagyon sok az agro. De a meta joban fekszik most, már lementem 9-ről 6-ra.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#82407) rocket válasza NyxNyxNyx (#82406) üzenetére


rocket
nagyúr

Meccset kezdokent T1 Kabal Lackey + Counterspell volt a nerfeletlen Quest Rogue ellen a memek kiralya :D

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#82408) NyxNyxNyx válasza rocket (#82407) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Na arról én lemaradtam. Még kiegészíteném az előző kommentem második bekezdését, hogy N'zoth brutálisan erős a resurrect priest-ben. Agro nem tud mit csinálni onnantól kezdve.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#82409) grizlisandor válasza rocket (#82399) üzenetére


grizlisandor
addikt

Yello Rambo is panaszkodott, hogy miért nem golden, ha már megvan! ;]
De szerintem azt már leprogramozni túl sokba került volna. Csodálkoztam rajta, hogy csak így ideadták a lapokat, arra készültem, hogy wildból áthozzák, ha megvan és készültem a craft-ra. :U

(#82408) NyxNyxNyx: Yello este ezzel a priest-tel(katt) tolta, sok almafát visszahozott az élők sorába, szerintem ezzel a deck-el grind-olok egy kis priest-et. ;]

Szerk.:
Ezek az 1k win-es portrék csak az event miatt vannak, vagy hosszabb távra kaptuk őket?

[ Szerkesztve ]

(#82410) rocket válasza grizlisandor (#82409) üzenetére


rocket
nagyúr

1k win portre marad a HS vegezeteig, sot mar csak 5 ev es jon a 1.5k win portre, mar ha nem lesz addig EOL ;]

Thrall olyan lett minta Garrosh elfeledett testvere lenne :D
Az biztos nem sok idot pazaroltak rajuk, kaptunk egy sima skint, uj szinkronra mar nem tellett a profitbol.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#82411) grizlisandor válasza rocket (#82410) üzenetére


grizlisandor
addikt

Pont ezért nem is fogom grindolni, csak 500ig. ;]

(#82412) basaharc502


basaharc502
aktív tag

80 g csere (eu) Csabika#2864

(#82413) hyperspace


hyperspace
őstag

link After Hearthstone player’s ban, Blizzard is in hot water with lawmakers

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#82414) rocket válasza hyperspace (#82413) üzenetére


rocket
nagyúr

Bohozat az egesz, foleg ami Redditen megy :D
Nem sokszor szoktam egyeterteni a Blizzard donteseivel, de most igazuk volt, nem egy 7+ besorolasu mese kartyas jateknak a versenye az idealis platform politikai nezetek kinyilvanitasara, foleg mivel a TOS-ban is benne van, hogy tilos.

Nem ennek a jateknak a felhasznalo bazisa fogja kiharcolni Hong Kong fuggetlenseget, sot a nagy reszuk csak sodrodik a hiszteriaval, azt se tudja pontosan mi, miert tortenik.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#82415) grizlisandor válasza rocket (#82414) üzenetére


grizlisandor
addikt

+1

Szerintem szabályzat ide vagy oda, nem egy kínai mesekártya játék a legjobb eszköz a nézetek kinyílvánítására.

Csóri Blizzard bármit csinált volna, ugyanúgy a kereszttűzben lenne, de így legalább tartotta magát az elveihez.

(#82416) NyxNyxNyx válasza rocket (#82414) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

"we will, as always, resolutely safeguard national dignity"

Nevetséges a büntetés mértéke, az üzenetekkel együtt egyértelmű, hogy Kínának akarnak nyalni ezzel a döntéssel és nem arról van szó csak simán, hogy hagyjuk ki a politikát.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#82417) whitezo88 válasza rocket (#82414) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Az a baj hogy nem világos miért van ezzel gond. Itt hónapok óta megy az emberi jogok sárba tiprása, és teljesen világos hogy a Blizz, mivel kínaiaknál (tencent) van a részvényeik nem kis része, és óriási a piac, teljes fejjel a seggükbe vannak. Nem sima politizálás miatt kapta a bant, hanem mert rossz helyre szúrt. Ezt lehetett volna korrekten szankcionálni, ez nevetségesen nagy csapás erre. Mikörben versenycheatereket tizedennyire büntetnek.

A ban, sokkal nagyobb fényt vetett most az egészre, mintha nem lett volna semmi, vagy később, csendben. Blizz seggberúgta saját magát. PR és más szempontból is elégtelen.

Kibler teljesen korrekt írása: [link] ő megteheti, hogy hátra áll, de sok streamer nem fog, mert tudják, hogy egy életre elvágnák magukat.

[ Szerkesztve ]

(#82418) lm83 válasza whitezo88 (#82417) üzenetére


lm83
őstag

Én is Kibler véleményét osztom.
Teljesen jól leírja, hogy itt nincs kétség afelől, hogy szabályt szegett a srác. Politikát nem szabad belevenni ilyen platformra és a szabályzat is egyértelmű.
Jár is a büntetés, ami kicsit túlzó lett. Ahogy írtátok többen, hogy Kínának nyaljanak.
Viszont így eléggé melléfogás lett, mindenki belelátja a zsarnokokat.
Amit Kibler is nem tudna jó szívvel nézni.
Azt is írja eléggé markáns véleménye van a politikáról, főleg az elnökről.
(Aki ugye szintén Kína tökét szorongatná, szóval itt most kicsit még egy oldalra is kerülnek na)
De soha nem vitte magával munkába ezt a nézetét, véleményét.

Előre szólt, hogy lesz véleménye, gondolom először megvitatta a céggel az élő szerződése részleteit.

Ja, ennyit a demokráciáról, hogy már nem elérhető az oldal... Vagy csak túlterhelt...

(#82419) tomazin válasza whitezo88 (#82417) üzenetére


tomazin
veterán

Sosem gondoltam volna, hogy egy ilyen dolog miatt fogok újra rákeresni a topicra...
Nagyon köszönöm, hogy belinkelted Kibler írását, tetszett a higgadt tényszerűsége. sajnálom amúgy azokat az embereket is, akiknek a döntést kellett hoznia, ugyanis szerintem nem lehetett nem rossz döntést hozni. Nyilván a felrobbant reddit most nacionalista lázban ég (trump féle piacharc), de valójában ez már nem az első jele volt ennek, hogy az amúgy 5%-os (source: Angry Joe) részesedéssel rendelkező kínaiknak egyre erősebb a hatása (ugye a Jaina nerfek). Ha mérsékeltebb büntetést hoztak volna is, ugyanúgy elindul a flame.
Mindenesetre most egy kicsit követni fogom, hogy hová fut ki a dolog.

btw ha már itt vagyok: milyen a játék? same old, same old? 1x gondoltam rá, hogy felrakom mióta sikerült lerakni, de gyorsan letettem róla.

ha úgy gondolja tg, hogy ez off, akkor nyugodtan rakd át abba, de szerintem lesz hatása a játékra még ha csak rövid távon is

(#82420) NyxNyxNyx válasza tomazin (#82419) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Egyre drágább, de én élem. Legutóbb mikor ennyit játszottam még Gvg volt.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#82421) grizlisandor válasza whitezo88 (#82417) üzenetére


grizlisandor
addikt

Ez a ban, valószínűleg nem olyan mértékű, hogy megbüntetjük, mert megsértette a szabályainkat.
Hanem, példát statuálunk, hogy még másnak is elvegyük a kedvét az ilyen és ehhez hasonló szabálysértésektől...

Kibler-nek meg pacsi.

(#82422) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Jó ez a brawl, válasszak, hogy mivel akarom kiegészíteni a deckemet és a 3 lehetőség közül az egyik empty slot volt. ;]

Szerk.:
Első run 6/8, nem jöttek a bombák a gép meg smorc-ol. :U

[ Szerkesztve ]

(#82423) grizlisandor válasza grizlisandor (#82422) üzenetére


grizlisandor
addikt

Persze, 2 hp-val nyer a lovas, mert nem jönnek a bombák. :O

(#82424) fausto


fausto
addikt

Kedden kaptam egy legendary questet, azóta semmi. Nem naponta kéne adnia?

(#82425) rocket válasza fausto (#82424) üzenetére


rocket
nagyúr

Hetente lesz LQ az Event vegeig.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#82426) grizlisandor válasza grizlisandor (#82423) üzenetére


grizlisandor
addikt

Fogyatékos vagyok, mert kiveszek valami fegyvert azzal you hero immun, 10 charge van benne, körönként lemegye 1, DR deal 100 dmg, mondom easy win. Igen, csak a 100 dmg az én arcomba megy, és mielőtt aktiválódik boardról lethátom van. :W

Utána, már easy volt 31 perc alatt megcsináltam. Hülyeséget mondtam fejjebb, az empty slot hasznos, ha nem a paklidnak megfelelő kiegészítéseket ajánl fel a játék.

(#82427) rocket


rocket
nagyúr

Mukodik nalatok jatekon belul az 1000win skin?
Deck valaszto/jatek indito kepernyon mutatja, de a jatekban a 500win skin van, tegnap delutan meg jo volt :D

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#82428) rocket válasza rocket (#82427) üzenetére


rocket
nagyúr

Kozben Reddit kaoszbol kihamoztam a valaszt, spagetti kod problema :)

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#82429) grizlisandor válasza rocket (#82428) üzenetére


grizlisandor
addikt

Volt egy ilyen titkos tippem. ;]

Más:
Hearthstone Grandmasters-en nincs facecam a meccsek alatt, csak a végén.
Valaki megint be fog trollkodni valamit tuti.

(#82430) lm83 válasza grizlisandor (#82429) üzenetére


lm83
őstag

Elvileg van 15 perc delay a snipper miatt nem?
Akkor mégis, hogy lehetett amúgy leadni? :F

(#82431) rocket válasza grizlisandor (#82429) üzenetére


rocket
nagyúr

Mostmar lehet tudni mi lesz a bunti, ez csak annak eri meg aki 15 perc hirnevre vagyik, meg plusz subra/donationre Twitchen a #mesekartyasjatekforradalmaroktol :D

En inkabb azt varom mikor durran el valamelyik GM player agya az RNG clown fieszta miatt, es a billentyuzettel szetveri a monitort , szemuket forgatjak sokszor,csapdosnak, rohognek, szidkozodnak magukban, nem sok kell mar, epic lesz :D

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#82432) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Hát ez a legend climb nem nekem való. Hiába van jó winrate-em, feszülök az egészen. Anno nem tudom hogy sikerült, hatalmas mákom volt, hogy megtaláltam az antimeta paklit.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#82433) lm83 válasza rocket (#82431) üzenetére


lm83
őstag

Hát múltkor Fenomo el is sírta magát mikor valami lag miatt nem ütött be a végén, akkor még 0-6, 0,7-el állt...

De volt már aki egyből ki is b*szta a kamerát az rng, topdeck miatt...

(#82434) grizlisandor válasza lm83 (#82430) üzenetére


grizlisandor
addikt

Később volt, akkor csak úgy vágták össze az akkori meccset.

Más:
Blizzard közlemény(katt) a történésekről.

(#82435) NyxNyxNyx válasza grizlisandor (#82434) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Hát ez elég gyenge bocsánatkérés :D De nyilván nem fogják bevallani, hogy nem voltak pártatlanok ebben a témában, szóval ennél többet nem reális elvárni.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#82436) grizlisandor válasza NyxNyxNyx (#82435) üzenetére


grizlisandor
addikt

Bünti előtt kiadtam volna egy két soros közleményt, hogy igen támogatjuk a szabad véleménynyilvánítást, de nem a versenyeinken, ennek megsértése miatt x büntetést kap.

(#82437) lm83


lm83
őstag

Írta is ott valaki, hogy igazi kinai propaganda duma :)

(#82438) rocket válasza lm83 (#82437) üzenetére


rocket
nagyúr

Ertenek hozza ;]
Szetcsesztek teljesen Redditet, es semmit nem ernek el, sot aki az egeszet okozta mar benyalt a Blizzardnak alig varja lejarjon a bunti, ugyhogy sok huho a semmiert.

Blizzcont meg szetlehet trollkodni, aztan el is felejtodik az egesz,nagy resze azoknak akik uninstallaltak a jatekot visszater, es alig varja majd a kiegeszitot december elejen.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#82439) salaam válasza whitezo88 (#82417) üzenetére


salaam
senior tag

Nekem is nagyon tetszett Kibler írása, meg amit Admirable csinált (plusz Kripp meg Amnesiac), nyilván Admirable meg Amnesiac vállalt ezzel igazán nagy kockázatot, a többiek súlytalanok a sztoriban (meg a sok ex pro is, mint Xzirez és társai, akik valamilyen módon mind reagáltak a történtekre).

Én a magam részéről egyetértek azokkal, akik azt mondják, hogy ToS-ban benne van, nem kell ebből ekkora fotelforradalmat csinálni ezért, viszont van azért még néhány olyan dolog ott, amiről kevés szó esik, de elég súlyos ügyek és leginkább azért, ahogy az egész ügyet kezelték én a magam részéről úgy döntöttem, hogy nem szeretnék a továbbiakban pénzt adni a Blizzardnak, úgyhogy a héten mindhárom accountom törlését kértem. Kicsit szomorú, hogy pont ilyenkor kellett ezt a marhaságot kitalálni, amikor végre újra élveztem a WoWot a classic miatt és már csak 25 győzelemre voltam a 15k ranked győzelemtől hsben, de ilyen az élet.
Nyilván nem ez fogja megrengetni a Blizzardot (bár kiszámoltam és valahol 600k és 800k közötti összeget toltam bele az elmúlt 13 évben az accountjaimba, szóval legalább a bevételük csökkeni fog 0.0000001%-al) , meg azzal is tisztában vagyok, hogy egy olyan cégről beszélünk, aminek az a célja, hogy profitot termeljen, ezért mindig azt fogják választani, ami a nagyobb bevételt hozza (lásd az összes játék lebutítása odáig, hogy a casualok szívesen tolják),szóval nyilván irreális elvárni, hogy azt mondják majd, hogy igazatok van, mindent vissza és kiadunk egy közleményt, hogy viva la revolution, de szerintem fontos, hogy az ember életében legyenek olyan értékek, amiket fontosnak tart és amik kedvéért hajlandó áldozatokat hozni és ez most valami ilyen volt nekem.
Szerettem ezt a topicot, de valószínűleg így még kevesebb keresnivalóm lesz itt, mint eddig volt, szóval hajrá mindenkinek a végtelen legend rank eléréséhez ^^

(#82440) grizlisandor


grizlisandor
addikt

80g-s questet cserélnék:
Sanyiiiiii#2558

16:00 után leszek.

(#82441) F-ECT$ válasza salaam (#82439) üzenetére


F-ECT$
titán

Kiebler írását olvastam, látom, hogy Admirable felállt, mit csinált Kripp (csak egy tweetet láttam tőle, ő is abbahagyta)?

Azt értem, hogy nem szeretnél több pénzt adni a cégnek, de miért törölteted az accod? Így akarod biztosítani, hogy ne csábulj el megint pár hét / hónap múlva?

Dive ever, work never.

(#82442) grizlisandor válasza grizlisandor (#82440) üzenetére


grizlisandor
addikt

Elkelt.

(#82443) tomazin válasza rocket (#82438) üzenetére


tomazin
veterán

Nem biztos, h magadbol kellene kiindulnod. Sok felnott ember kepes arra, hogy kiall elvek mellett meg akkor is, ha ez nem kenyelmes neki. En sem jatszottam a fallout 4el azert amit csinaltak a modokkal. Es most hol tartunk? Jatekmenetet befolyasolva iranyitanak a storeba. Blizzard sem most indult el ebbe az iranyba.
Es akkor jon az ugyse szamit, h en megveszem-e vagy sem. Kellemes kis homokba fejdugas. Igenis szamit, mert itt a penztarcaddal szavazol. Csak azt nem hajlandoak sokan felfogni, h a lesz#rom is szavazat. Arra, h minden ok.

(#82444) salaam válasza F-ECT$ (#82441) üzenetére


salaam
senior tag

Hát az volt a fejemben, hogy abbahagyni már számtalanszor abbahgytam, hs-ben is volt egy majd másfél éves szünetem, pedig eléggé benne voltam, szóval az viszonylag erőlködés nélkül ment volna most is.
Viszont az évek folyamán nagyon sok olyan döntésük volt, ami nekem nem volt szimpatikus (a legtöbb az a WoW alakulása, meg a kiegek, főleg amióta Bracket odahozták), ez most inkább ezért ütött be ennyire, mert azt éreztem, hogy nem csak hogy évek óta nem hallgatnak sok-sok rajongóra és a képükbe röhögnek, a blitzchungos esetnél még csak arra sem voltak képesek, hogy legalább normálisan megindokolják, amit amúgy kis rant után mindenki elfogadott volna, hanem helyette kiosztották a pofonokat aztán szaladtak a tencenthez bocsánatot kérni, hogy ez előfordulhatott.
Szóval ezért szerettem volna kifejezetten azt, hogy nyoma maradjon annak, hogy nem vagyok elégedett. Tudom, hogy nem ezen az 1 accounton áll vagy bukik a q4 sikerük, de én a kis fejemben azt gondolom, hogy az az egyel (hárommal) kevesebb aktív account is jelenthet valamit.

szerk.: Kripp ezt tweetelte utána [link]

[ Szerkesztve ]

(#82445) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Egész jó ez a dual class aréna, nem vagyok egy nagy mester, de most sikerült 7-2 elmenni. HSDecktrecker segített kiválasztani a kártyákat. ;] Megvárja a win az aréna rotát. :DDD

(#82446) rocket


rocket
nagyúr

Ujra mukodik 1k portre.

#82443: Ez a jatek tele van felnotekkel, igy a legjobb helyen lazadnak, ....ja varjunk megse.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#82447) tomazin válasza rocket (#82446) üzenetére


tomazin
veterán

Marmint ugy gondolod,h a bevetelt nem felnottek generaljak?
Vagy aki ezzel jatszik az nem uti meg azt a szintet amit te felnottkent definialsz?

(#82448) F-ECT$


F-ECT$
titán

Ugye nem felejtéttek el lenyomni 40 perc alatt a heti TB-t?

Dive ever, work never.

(#82449) NyxNyxNyx válasza F-ECT$ (#82448) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Mit is ad?

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#82450) F-ECT$ válasza NyxNyxNyx (#82449) üzenetére


F-ECT$
titán

Pack (1 óra) + Ancient Mysteries.

Dive ever, work never.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.