Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#82951) oba válasza Kohautech (#82950) üzenetére


oba
addikt

Én kb 2 hete kezdtem újra a hs -t, szerintem többet hagytam ki mint te. Igaz, hogy a wild lapokat daráltam, hogy legyen dustom, és csináltam 3-4 mostani decket. R7 -en vagyok jelenleg, és meglesz az 5 is. Persze a legend lenne a cél de azt még nem érzem magamban :) Szóval lehet azért haladni... csak sokat kell játszani. 50% feletti winrate -et kell elérni és játszani sokat. Én a Galakrond Warriorral most 54% -on vagyok 90 meccs után.

(#82952) Kohautech válasza oba (#82951) üzenetére


Kohautech
junior tag

Linkeld a deck listed ,kiváncsi vagyok rá.

(#82953) oba válasza Kohautech (#82952) üzenetére


oba
addikt

Picit átalakítottam, raktam bele egy silence -et is, az mostanában nagyon jól jön. De lehet, hogy azóta már van ettől jobb Galakrond Warrior, ez azt hiszem a múlt heti meta alapján lett összerakva, de azért linkelem: [link]

(#82954) Kohautech válasza oba (#82953) üzenetére


Kohautech
junior tag

Ugyan ezt használom , nem tartom erősnek , rank20-an állok vele 2 napja, egyszer nyerek ,egyszer meg jön valami csaló deck ês egy körben letesz 5db 6-9 tauntot. :) Sajnálattal látom nem változott semmit a hs, ugyan olyan jatszhatatlan ,élvezhetetlen mióta kijött ,sajnos ez már nem fog változni , ahol a pénz dönti el ,hogy milyen eredményes leszel egy adott játékban , mindig rossz lesz. 21.szazadi üzletpolitika ,ide jutottunk sajnos.

(#82955) oba válasza Kohautech (#82954) üzenetére


oba
addikt

ott vannak a statisztikák... nem vagyok túl jó játékos és mégis tudok vele haladni... már rank 6on vagyok... ennél magasabb winratet ne várj semmitől... nincs olyan deck ami mindig nyer :) játszani kell, gyakorolni... rég nem játszottál, ne várd azt hogy ennyi kihagyás után egyből mindenkit lealázol :D türelem, kitartás... nem kell fizetni ahhoz hogy eredményes legyél, rengeteg F2P legend játékos van

(#82956) NyxNyxNyx válasza Kohautech (#82954) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Jól értem, hogy Tier 1-2-es paklival játszol rank 20-on és panaszkodsz, hogy pay 2 win a játék és azért vernek el?

Olyan van, hogy egy erős optimalizált pakli gyenge a lokális metában, ahol vagy. Például erős Control Priest-tel anno(évekkel ezelőtt) nehéz volt rank20-ról lejönnöm, mert mindenki greedy paklikkal játszott, amivel nem tudtam mit kezdeni. Próbáld meg counterelni valamivel a lokális metát, nem tudom mik mennek rank 20-on.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#82957) Kohautech válasza oba (#82955) üzenetére


Kohautech
junior tag

Érdekes a játék , rank20bol le jöttem 16-ra lose nélkül 1 óra alatt kb. Mintha a játék direkt engedte volna,és olyanokkal dobott össze ..Furcsa mert itt aztán voltak deckek közben , a 12000dustol a 4000ig.. nem is értem :) adok a játéknak 1 hetet azért :)

[ Szerkesztve ]

(#82958) ThySoul


ThySoul
senior tag

Ha valaki elakadt volna, Boar Gala rugója konkrétan verhetetlen jelenleg. 643nál hagytam abba, szerintem senki nem ver meg ha nem húzol nagyon rosszul. (ha sok a hunter azért annyira nem ajánlom)

(#82959) Kohautech válasza ThySoul (#82958) üzenetére


Kohautech
junior tag

Deckrol linket pls. :)

(#82960) sagem


sagem
addikt

80G-t cserélnék :)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#82961) ThySoul válasza Kohautech (#82959) üzenetére


ThySoul
senior tag

AAECAZvDAwayAq8EkpcDwa4D47QDy8ADDLQB7QLNA4gH3Qjv8QKPlwP1pwO5rgP+rgOqrwPOrwMA

(#82962) Kohautech válasza ThySoul (#82961) üzenetére


Kohautech
junior tag

Össze tettem ezt a decket , kiváncsi leszek rà, gala warrior erősebb vagy ez.

[ Szerkesztve ]

(#82963) oba válasza sagem (#82960) üzenetére


oba
addikt

Én is cserélnék, küldtem privátot.

(#82964) ThySoul válasza Kohautech (#82962) üzenetére


ThySoul
senior tag

Jelenleg a rugó a legjobb szeritnem a játékban

(#82965) Kohautech válasza ThySoul (#82964) üzenetére


Kohautech
junior tag

Nyomtam vele, gala warrior könnyebb , és egyértelműbb deck,kiszamithatobb ,meg inkább facedeck. Ez a gala rugó kiszámíthatatlan, több varialasi lehetőséggel koronkent. Néha olyan sok kombináció jön létre ha megtelik a kezed + sok Low mana Costos lap van közöttük , hogy ember legyen a talpán akik egy kor idő alatt megtalálják a legjobb kombokat. Ha az elején rosszul huzol vele,meg simán ki is kaphatsz bármitol. Nem mondanám erősebbnek egyiket se a másiknál .

[ Szerkesztve ]

(#82966) shouryuken


shouryuken
senior tag

80g csere greyfox#1557

(#82967) lm83


lm83
őstag

Csak Ungoro óta játszok, Karazhan-nál is így volt, hogy hetente jöttek az új szárnyak és vele az új lapok? :F

(#82968) F-ECT$ válasza lm83 (#82967) üzenetére


F-ECT$
titán

Szerintem mindig így volt.

Dive ever, work never.

(#82969) lm83 válasza F-ECT$ (#82968) üzenetére


lm83
őstag

Most írtam, hogy csak azóta játszok, mióta nincsenek ilyen kalandok :) Tehát a mindig az nekem kimaradt :)
Akkor hetente változik majd a meta? :F

(#82974) grizlisandor válasza lm83 (#82969) üzenetére


grizlisandor
addikt

Nem hiszem, hogy olyan overpower lapokat adnának ki, hogy hetente változnak a meta.

(#82975) lm83 válasza grizlisandor (#82974) üzenetére


lm83
őstag

Csak kb most is már kiegészítő megjelenés óta volt két nerf, így merjen kraftolni valamit az ember...

(#82976) NyxNyxNyx válasza F-ECT$ (#82923) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Végül én is. Kapják be, hogy folyamatosan drágítanak az így is mocsok drága játékon. Lesz megint 1-2 class-hoz deck-em, aztán jónapot.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#82977) lm83 válasza NyxNyxNyx (#82976) üzenetére


lm83
őstag

Nem semmire sikerült nekik eljutni, a tavalyi ww ingyenes solo kalandtól a plusz fizetősig...
Végülis vissza értek két évhez képest,
Úgye kevés volt a két kiegészítő plusz kaland,
Legyen három kiegészítő, az több pénz..
Aztán csak jobb a három kiegészítő plusz solo kaland...
Persze még mindig jobb mint az előző kiegészítőnél ha elő rendelted, aztán csak pakokk..
Persze így meg muszáj megvenni, mert tuti fixen kártyák vannak, amikből biztos utolsó szárnyon lesznek az op lapok...

(#82978) NyxNyxNyx válasza lm83 (#82977) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Meg ugye már a kiegekben is 2 class legendary van és azok legtöbbike auto-include. Be kéne vezetniük a one of a kind-ot legendary-kon kívül is az ilyen Flik-féle lapokra.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#82979) ThySoul válasza lm83 (#82975) üzenetére


ThySoul
senior tag

Inkább nerfeljenek gyakrabban mint hogy megint ne nyúljanak semmihez vagy fél évig azzal a szöveggel hogy "a játékosok így legalább kísérletezhetnek deckekkel az aktuális rohadt erős dolgok ellen"

(#82980) shouryuken


shouryuken
senior tag

80g csere greyfox#1557

(#82981) shouryuken válasza shouryuken (#82980) üzenetére


shouryuken
senior tag

El is kelt.

(#82982) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

80g csere NyxNyxNyx#2778

Esténként vagyok.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#82983) NyxNyxNyx válasza NyxNyxNyx (#82982) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Elkelt, köszönöm.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#82984) lm83


lm83
őstag

Este érkezik a Kaland
Hétvégre itt a Runaterra, nem fogunk unatkozni azt hiszem...
Már csak idő kellene hozzá...

(#82985) tomi20100


tomi20100
tag

80q-t cserélnék

(#82986) fausto válasza lm83 (#82984) üzenetére


fausto
addikt

Tuti ma jön?

(#82987) ETOM válasza fausto (#82986) üzenetére


ETOM
addikt

Már tölt a patch szóval igen.

(#82988) fausto válasza ETOM (#82987) üzenetére


fausto
addikt

Köszi, telón néztem, ott még híre sincs.

(#82989) oba válasza lm83 (#82984) üzenetére


oba
addikt

"Már csak idő kellene hozzá..."

Meg három raklap gold... mert fizetni tuti nem fogok ezért. Egyre pénzéhesebb ez a Blizzard.

(#82990) oba


oba
addikt

Na meg is csináltam mindkettőből az első szárnyat... nem volt egyáltalán kihívás, meglett elsőre mindegyik. Már csak 1400 gold kell jövő hétre... van jelenleg 10... :D esélyes... :)

(#82991) NyxNyxNyx válasza oba (#82990) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Várjál mi? Minden winget kétszer kell megvenni goldból? Ez biztos? Akkor 7 * 700 gold?

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#82992) ETOM válasza NyxNyxNyx (#82991) üzenetére


ETOM
addikt

Minden szárnynak két fejezete van, de csak a szárnyért kell fizetni 700-t.

[ Szerkesztve ]

(#82993) lm83 válasza ETOM (#82992) üzenetére


lm83
őstag

Csak az elsőnél van így, hogy egyért fizetsz, egy meg ingyenes a szárny két feléből.

(#82994) oba válasza NyxNyxNyx (#82991) üzenetére


oba
addikt

Jogos, én néztem el... akármelyiknél nyomok rá a pre-purchase -re (Evil vagy Explorers) akkor írja, hogy mindkét chaptert feloldja. De ha kitalálják hogy ez csak a pénzes vásárlásnál van a gold -nál nem az tényleg szánalmas lesz. Na majd kiderül.

(#82995) tPedro_ válasza tomi20100 (#82985) üzenetére


tPedro_
őstag

Hello,
nekem is van, Tpedro#2141

(#82996) ETOM válasza lm83 (#82993) üzenetére


ETOM
addikt

4x700 lesz a vége goldból. Én mindenhol ezt olvastam. Mint karazhan annó.

(#82997) NyxNyxNyx válasza ETOM (#82992) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ja jól van, már kezdtem gondolkozni hogy törlöm az accountomat.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#82998) lm83 válasza NyxNyxNyx (#82997) üzenetére


lm83
őstag

Nekem is ez volt első gondolatom mikor kijött az infó, hogy milyen forma lesz.
Hogy a blizz megint feltalálta a tutit, hogy hogyan lehet ugyanazért kétszer annyi pénzt elkérni...

(#82999) Kohautech


Kohautech
junior tag

Shopban megvettem a Saviors adventures-t 5500ft ért . Most vásároltam először . Azt hittem kapok csomó lapot meg ilyesmi. Most ez miért érte meg nekem ?

(#83000) F-ECT$ válasza Kohautech (#82999) üzenetére


F-ECT$
titán

Végig kell játszani az Adventure részt, és minden boss után kapsz 1-2 lapot.

Dive ever, work never.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.