Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#82901) lm83


lm83
őstag

Nagyon borzasztó megint ez a meta
Face Hunter, vagy kveszt priest
Egyik ellen jobb játszani mint a másik ellen...
Dr rúgó meg remélem tényleg kap valamit
Gala wariról nem beszélve
Remélem a Hunter side kveszt is kap valamit,

(#82902) oba válasza lm83 (#82901) üzenetére


oba
addikt

Hányingerem van a priest -től...

(#82903) ThySoul válasza oba (#82902) üzenetére


ThySoul
senior tag

Hol van ennyi priest rankeden? Vagy három napja nem játszottam, de nekem se decemberben se eddig januárban nem volt anyni priest, talán minden nyolcadik meccs kb
Egyébként aláírom hogy a jelenlegi meta legundorítóbb deckje, én inkább egyből concede elek és megyek a kövi meccsre, hogy ne kelljen szenvedni

(#82904) oba válasza ThySoul (#82903) üzenetére


oba
addikt

Én most R9 -en vagyok és elég gyakori. Az autoconcede gondolata már bennem is megfogalmazódott...

(#82905) NyxNyxNyx válasza ThySoul (#82903) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nem játszok sokat, de nálam kb minden harmadik deck quest priest. Utálom, mert ha nyerek akkor az túl sima, ha meg veszítek, az izzadós.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#82906) ThySoul válasza NyxNyxNyx (#82905) üzenetére


ThySoul
senior tag

Előző hónapban 5-1 között szeritnem találkoztam vagy kettővel, most kicsit több volt, de ja, tényleg okádék ellene játszani, én miracle rugóval megyek, vagy behúzok valami beteg earlyt és akkor talán megfogom, vagy galakrondal dupla sap leeroyt húzok nulláért és leburstolom. Egyébként azt nem tudom hogy tudnák nerfelni azt leszámítva hogy törlik a decket ;]

(#82907) JayZ


JayZ
tag

sziasztok 80g csere?
Dani#24346

(#82908) Bazsi1987 válasza JayZ (#82907) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Felveszlek este 10 után érek haza melóból ha gondolod Lampi87 néven leszek 👌

(#82909) oxox


oxox
addikt

azt lehet tudni, hogy a battle mode-ból kivett hősök visszakerülnek majd?
ahogy számolom 4-6 hős került ki a játékból.

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#82910) ThySoul


ThySoul
senior tag

Warlock
Fiendish Rites : Mana cost increased from (3) to (4).
Warrior
Scion of Ruin : Mana cost increased from (3) to (4) .Ancharrr : Durability reduced from (3) to (2) .
Shaman
Dragon’s Pack : Now reads, “…If you’ve Invoked twice, give them +2/+2 .” (reduced from +3/+3).Invocation of Frost : Mana cost increased from (1) to (2).
Rogue
Necrium Apothecary : Mana cost increased from (4) to (5).
Neutral
Dragonqueen Alexstrasza: Battlecry effect can no longer generate Dragonqueen Alexstrasza.
Shaman talán játszhatatlan lett :DDD

(#82911) lm83 válasza ThySoul (#82910) üzenetére


lm83
őstag

Hihetetlen ez a Blizzard,
A shamant még tovább gyengíteni, mikor t2 deck.
Warriornál +1 mana a Scion-ra vicc
Rougenál meg +1 mana a Necrium Apothecary-ra mégnagyobb vicc

És kérdezem én hol a Face hunter és Quest res. priest nerf? :F

(#82912) ThySoul válasza lm83 (#82911) üzenetére


ThySoul
senior tag

Gala shaman sima t1. Most kezd el terjedni a ctrl lock, de kb két napja minden második meccs legenden shaman volt kb. Egyszerűen a dupla 8/8 kétszer, hetedik körre fullra tolt gala meg a végtelen 5/6os tauntokkal nem bírt mit kezdeni kb senki. Mondjuk ezt szerintem picit túltolták, de engem különösen nem zavar, elég idegesítő volt ellene játszani.
A rugó wari nerf fogalmam sincs elég e, de az biztos volt hogy egyel növelik a mana költséget azt kész, mindig ez csinálják.
Priestet nem lehet értelmesen nerfelni szeritnem, ha csak nem nerfelnek belőle vagy 6 lapot egyből, hunter meg godnolom nincs annyi ladderen vagy nem erős. Én Miracle rugóval egy sima 60%ot hozok ellenük szerintem, úgy hogy zilliaxon kívül nulla heal van. Ha nem húz questet szerintem simán verhető.

(#82913) grizlisandor válasza ThySoul (#82910) üzenetére


grizlisandor
addikt

Blizzard nem azon a ladderen játszik, amin kellene. :U
Az a Dragon’s Pack az tényleg brutál, egyedül ezek a rusholó 2/1-ek baszók early/mid game-ben, más baj már nincs.

(#82914) ThySoul válasza grizlisandor (#82913) üzenetére


ThySoul
senior tag

Mostmár semmi baj mert szeritnem nem nagyon fogjuk látni ladderen a shamant :D

(#82915) thomeef válasza ThySoul (#82914) üzenetére


thomeef
őstag

Dehogynem, ez a nerf is még lótúró sámánnak, kb. most lesz a többi class galakrond kártyáival egy hangban, az invoke-ja messze a legerősebb, az 1 manás freeze+invoke kártya meg a tavalyi év vicce szerintem :)

Viszont a warri anchar 2 manássá tétele megint érdekes lesz, így kb pirate nélküli deckbe is intant pick lesz :U

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#82916) thomeef válasza thomeef (#82915) üzenetére


thomeef
őstag

Az anchart benéztem :DDD
Most nézem hogy a durabilityt csökkentik nem a manát :P

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#82917) fausto válasza thomeef (#82915) üzenetére


fausto
addikt

A fegyver nem 2 manás lett, a durability-je lett kettő, a költsége nem változott

(#82918) F-ECT$


F-ECT$
titán

BG-ben is lesz egy kis vérfrissítés a változtatások után, ami rá is fér.

Illetve igazán behozhatnák már a dragonokat, hogy ne csak demon, beast, mech, murloc vonal legyen.

Dive ever, work never.

(#82919) lm83 válasza ThySoul (#82912) üzenetére


lm83
őstag

Shamannak már az ötödik lapját nerfelik
Priest kvesztet kellett volna első körben, legyen 20 gyógyítás hozzá,

(#82920) ThySoul válasza lm83 (#82919) üzenetére


ThySoul
senior tag

Shaman nerf kellett, más is említette fent hogy kb igy lesz egyszinten a többi gala deckel (most már szerintem is ez lesz). Priestet meg nemtudom, szerintem a questtel nincs baj, ott inkább a resurrect+reborn dolog a nagyobb gond, meg hogy kb minden ellen jó

(#82921) ThySoul


ThySoul
senior tag

Új adventure január 21.-én
[link]

[ Szerkesztve ]

(#82922) NyxNyxNyx válasza ThySoul (#82920) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Így viszont megjött a kedvem Shamanozni. Nem szeretek nagyon metadeck-kel játszani, talán a quest shaman volt az egyetlen T1-es deck, amivel sokat játszottam.

#82921 Na csak elérik, hogy költsek a játékra? :N

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#82923) F-ECT$ válasza NyxNyxNyx (#82922) üzenetére


F-ECT$
titán

Én maradok a gold költésnél.

Dive ever, work never.

(#82924) ThySoul válasza NyxNyxNyx (#82922) üzenetére


ThySoul
senior tag

Fentebb linkeltem gala rugót, kb senki nem játssza azt a változatot, nem t1 de egész jó deck, viszonylag nehéz is jól játszani, én most vagyok vele rank2 ha gondolod néz rá ha megvan mindened hozzá. (És nem is érintik a nerfek szóval még jó is marad)

(#82925) NyxNyxNyx válasza ThySoul (#82924) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Tegnap raktam össze egy highlander Gala Rogue-t. Meglátjuk, hogy mennyire tetszik, 1 lap kellett a 20k-s pakliba így legyártottam ;]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#82926) ThySoul válasza NyxNyxNyx (#82925) üzenetére


ThySoul
senior tag

Azzal szemeztem én is streamereknél/ ha játszottam ellene de nekem nagyon lassúnak tűnt, kb minden legyorsulja

(#82927) NyxNyxNyx válasza ThySoul (#82926) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Hú én most lassú deckek ellen játszottam rank 10 környékén, de nagyon élvezetes volt. Priest elleni meccsek a régi Priest vs Priest-re emlékeztetnek, ahol teljes valuemaximalizálás megy és 0 face dmg. Előbb szegényt akkor ütöttem meg először, mikor már 4 fatigue dmg-et kapott. Szerencsére nem fogta fel, hogy engem is healelhet. :D

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#82928) grizlisandor válasza ThySoul (#82914) üzenetére


grizlisandor
addikt

Nem lett igazad sajnos. :U

A battlecry qt-jét kellett volna feltolni 8-ra, meg a 2/1 rusholó elementálokat 1/1-re nerfelni. Jah, hogy még úgy is erősebb lenne galakronja a shámánnak a warlocknál, mert csóró csak 1/1 és nem csinálok semmit. ;]

Priest qt-t is feltolnám legalább 20-ra.

(#82929) oba válasza grizlisandor (#82928) üzenetére


oba
addikt

Priestnél a resurrect lapok és minion(ok) is elég erősek... ha jól jön ki neki a lap akkor gyakorlatilag semmit nem lehet a bordja ellen tenni.

(#82930) lm83 válasza oba (#82929) üzenetére


lm83
őstag

Iksar szerint azért nem nerfelik a face Hunterral egyetemben, mert csak rank 10 alatt problémás, felette meg legendben nem
Gát én nemrég értem fel 5re 19ről, hát máshogy éreztem
Most reggel reggel rank 5 és négyből három volt csak pap aki szembe jött :/

(#82931) ThySoul válasza lm83 (#82930) üzenetére


ThySoul
senior tag

Az a baj hogy tényleg tök más mindenhol a meta. Én 5ről kezdtem neki, most mindjárt rank1, egy darab pap nem jött meg max 2 hunter. Streamet is nézek, high legendbe Hunter konkrétan egysincs, pap is rohadt ritka, a rugó-wari-lock hármas megy mindenkinél.
Előző hónapban mikor mentem a rank5-ért néztem is a deckeket hogy miért nincs tech hunter ellen.... hát mert rank5 után konkrétan eltűnik a játékból rexxar :D

(#82932) Kohautech


Kohautech
junior tag

Hosszabb kihagyás után újra belevetem magam a játékba . Ott hagytam abba mikor kijött a bomb warrior. Most is áll teljesen a deck. Azt akarom kérdezni hogy all a játék most,mikor jött ki az utolsó update,mikor lesz kb a következő ,és fejlődött e azóta valamit a bomb warrior, erősebb lett esetleg. Link is jöhet ahonnan ki tudom másolni a deck lisztet. Köszi

(#82933) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Face hunterből melyik változat a menő most?😊

(#82934) F-ECT$ válasza Kohautech (#82932) üzenetére


F-ECT$
titán

[link] itt nézelődj, bomb warrior már nem nagyon van.

Az utolsó kártyás kieg (Descent of Dragons) december elején jött ki, ~1 hét múlva meg jön az Adventure rész hozzá.

Dive ever, work never.

(#82935) oba válasza Bazsi1987 (#82933) üzenetére


oba
addikt

Ez: [link]

(#82936) F-ECT$ válasza Bazsi1987 (#82933) üzenetére


F-ECT$
titán

[link] itt nézelődj, de azért olyan nagy különbség nincs a deckek között.

Dive ever, work never.

(#82937) grizlisandor válasza Kohautech (#82932) üzenetére


grizlisandor
addikt

Galakrond Bomb(katt) Warriorból most a Galakrond deck-ek a meták, főleg az aggro és a midrange, de én ellenfélként találkoztam bomb verzióval is, mint amit linkeltem.

(#82933) Bazsi1987:
Van már sokféle deck a tech-eléseknek köszönhetően, talán(katt) ez jó lesz, ha nem az igazi, akkor ezen az oldalon találsz még deck-eket.

(#82938) Kohautech válasza grizlisandor (#82937) üzenetére


Kohautech
junior tag

Ezt tettem össze most, ez akkor erős most?

[link]

(#82939) grizlisandor válasza Kohautech (#82938) üzenetére


grizlisandor
addikt

Hs replay(katt) szerintem Tier 1, szóval erős.

(#82940) DJGABI válasza grizlisandor (#82939) üzenetére


DJGABI
addikt

ez így, leeroy meg zilliax nélkül műdökne? előbbi mondjuk megvan, meg grom is, de még így se éreztem túl ütősnek. wildon a gala shámán, na az 10/10. egész élvezetes vele a játék :DDD

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#82941) Kohautech válasza grizlisandor (#82939) üzenetére


Kohautech
junior tag

Ez teljesen más deck mint amit előtte linkeltem, ki tudtam tenni mind2 paklit, nem tudom melyik az erősebb . Játszottam velük párat , de annyira nem erősek hogy alázni lehessen velük . Az se világos hogy a galakrond warrior rusholos vagy végletekig húzós ? Pl maradjunk annál a basic decknel amit linkeltel hsreplayrol.

(#82942) ThySoul


ThySoul
senior tag


Talán a legkönnyebb legendem volt eddig, egész élvezetes a meta, jön minden szembe, a nerfek miatt meg semmi nem érződik túl erősnek. Egy óra ingázás rank2-n, azon kívül szeritnem ki sem kaptam. Az meg külön öröm, hogy rugóval lett meg, azzal sosem sikerült meg pedig a kedvenc classom. ( Jöhet a magamnak ígért golden edwin craft :D )

(#82943) grizlisandor válasza ThySoul (#82942) üzenetére


grizlisandor
addikt

GG. :B

(#82940) DJGABI:
Miért ne működne egy tempo deck Zilliax nélkül? Az invoke effect-ekkel smorc. ;]

(#82941) Kohautech:
Galakrond warrior deckek tempo deckek, ismerni kell az ellenfeleidet, milyen deck-ekkel és lapokkal játszanak, meg kell találni a az egyensúlyt, hogy mit kell trade-elni és mit nem.

Ennél a deck-nél[link] arra játszol, hogy a Leeroy+InnerRage+Bloodsworn Mercenary (18 dmg) létrehozz egy őrületes kombót, amivel megnyered a meccset. Galakronddal sikerül felhúzni a Leeroy-t, akkor ugye +4/4 és így még több dmg-et kiosztó kombód lesz, azzal kellene finish-elni a game-eket.

Pirate(katt) Minél gyorsabban minél több dmg-et bevinni ellenfelünknek, smorc.

bomb[link] minél több dmg-et bevinni, meg bombákat rakni az ellenfelünk deckjébe.

(#82944) Kohautech válasza grizlisandor (#82943) üzenetére


Kohautech
junior tag

Akkor a Galakrond warrior deckek , olyan tempo deckek, amikkel úgy kell játszani , hogy ha az ellenfelem lassú deckel játszik ,akkor támadni kell végig ,ha gyors akkor elhúzni a meccset?

(#82945) grizlisandor válasza Kohautech (#82944) üzenetére


grizlisandor
addikt

Mind1, hogy az ellenfeled mivel játszik, te vagy a warriord deckel az aggresszor; mert ha elhúzodik a meccs egy ctrl ellen, nyerni valószínűleg egy Leeroy kombóval vagy a bombákkal fogsz.

(#82946) Kohautech válasza grizlisandor (#82945) üzenetére


Kohautech
junior tag

Ezzel a “basic” deckjêvel játszom , ez az alap gondolom, azt ennek vannak egyéb verzioi .. hát nem tudom.. ez a deck se nem agro,se nem controll, olyan lesz ami lesz a végén kb.. nem tartom erősnek egyébként ... azt tier1 elvileg... [link]

(#82947) KISDUCK


KISDUCK
addikt

80g-s questet cserélnék. Btag Puder#1982

(#82948) KTony válasza KISDUCK (#82947) üzenetére


KTony
tag

Szia alHonved#2220 van nekem is most délben vagy este vagyok online
Szerk privát akart lenni

[ Szerkesztve ]

(#82949) grizlisandor válasza Kohautech (#82946) üzenetére


grizlisandor
addikt

Nem azért Tier1, mert mész vele 10/10 win-t. ;)
Kell egy pár tucat meccs, míg belerázódsz, meg megismered a metát, hogy melyik ellenfél ellen mire számíts, mik a kulcs momentumok a meccseken.

(#82950) Kohautech válasza grizlisandor (#82949) üzenetére


Kohautech
junior tag

Hat nem bonyolult a meta 80%ban galakrond deckekkel találkozok :) borzaszto uncsi ugyan az a galakrond wari deckek ellen menni :) mivel 2 napja kezdtem ujrA a hs, rank 20 ban vagyok, nem sikerült 19 re se lemenni ennyi idő alatt, itt mindenki fullos deckekkel jön már meg tud játszani .. mi lett a hs-el? Régebben rank8 easy volt egy tier1 deckel, de ott éreztem is a powert, most meg egy helyben tapogatózás , uncsi meccsekkel, átlagos deckel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.