Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#82151) ETOM válasza fausto (#82147) üzenetére


ETOM
addikt

Én azt figyeltem meg, hogy sok a classic pakkos küldi, nehogy legyen gold ;]

[ Szerkesztve ]

(#82152) fausto


fausto
addikt

Köszi, azt tudom, hogy arányaiban több az 50-es. Az 50-eseket általában vagy lecserélem vagy ha megint olyat ad, akkor hagyom. Aztán feltűnt, hogy tele a quest logom, mert napok óta nem kaptam 60-as questet és nem csináltam meg a kisebbeket. Azért ~1 hét alatt legalább egyszer szokott esni 60-as is, innen gondoltam, hogy valami nem oké. Ezek szerint nem vagyok egyedül ezzel

(#82153) KTony válasza fausto (#82152) üzenetére


KTony
tag

Nekem is hasonló de a múlt héten volt két 100 meg egy 80 as nincs okom panaszkodni

(#82154) ThySoul válasza F-ECT$ (#82144) üzenetére


ThySoul
senior tag

Én priestre szavazok, undorítóan erős, nem is túl nehéz deck, rakat dologgal nyerhetsz, jó szinte minden ellen, és drágának se drága. Én rank 1 vagyok, napi 1-2 játékkal, de mióta elkezdtem ezzel 5ről a rankedet szeritnem van vagy 80%os winrate em.

(#82155) KTony


KTony
tag

[link] dobják arénában a mostani bucket renszert

(#82156) DJGABI válasza KTony (#82155) üzenetére


DJGABI
addikt

"No picks by rarity."

azt az egyet nem értem tényleg ott a világ statisztikája náluk, ilyen heartharena-s x/100-as pont alapú értékelős rendszert meddig tartana nekik összedobni? belsőleg, rejtve, aztán valahogy az alapján ajánljon lapokat... aztán nem az lenne h 1 angry chicken 1 közepesen rossz meg a egy oké lap... meg tényleg van akinél runonként 3 legó, neked meg egy sem... az hol fair?

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#82157) Chronos85 válasza KTony (#82155) üzenetére


Chronos85
tag

Kicsit olyan érzésem van, mint a solo adventurenél is. Ott is már csak hozzád vágnak közel egy tucat boostert, a helyett, hogy kapnál az adott kalandba jól illeszkedő fél kiegnyi lapot.

Megint a könnyebb végét igyekeznek megfogni, persze azért elhinti, hogy készek visszaállítani, ha szükséges.
Papíron tök jó ez a bucket rendszer, csak éppen vhogy sose sikerült belőni rendesen.

Új kieg első 1-2 hetében mindenki próbálgatta és mint most is vannak kiugróan erősek, ahol egy átlagos deckkel is többet tudsz nyerni mint egy gyengébb class erősebb draftjával. Majd jött az első micro, mint most péntek környékén, ahol helyrerakták az adott bucketen belül az egyes lapokat, pár hétre rá meg igyekeztek a classokat úgy balancolni, hogy az egyes bucketek felbukkanását szabályozták. Ezzel a már mostani 2 hónapra kitolt rotánál, a 2. hónapra már egy elég élvezhető szintre sikerült belőniük a dolgot.
Igen ám, de ez az Uldum előttiben már nem valósult meg, most már tudjuk hogy miért. Tényleg egy hatalmas adatbázison ülnek, nyilván átlag embernek a HSreplayhez hasonló oldalak maradnak csak, de már abból is jól látszik, hogy a két véglet között 15% különbség van, de pl.: RoSnál az 1. és 2. között több mint 8% volt hetekig.

Nekem a sebességen kívül a kommunikációval, ennek többször hangot is adtam, van bajom. Többnyire egy Twitter bejegyzést ejtettek el, hogy jah egyébként micro managelés volt, persze az új besorolást és előfordulását a bucketeknek csak nagy ritkán osztották meg... Többnyire redditen a lelkes közösségnek köszönhettünk pár adatot.

Szóval nálam ezzel megint nagyot estek lefelé, még ha egy garázs cég lenne, de komolyan egy ekkora vállalatnál nincs egy marék ember akit főállásban ráállítsanak erre.

(#82158) NyxNyxNyx válasza DJGABI (#82156) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nekem nincs bajom azzal, hogy nem egyforma erősek a paklik. Emiatt izgalmas a draftolás. Nem hiszem, hogy egyáltalán játszanék, ha lenne egy fix erőssége minden paklinak. Ha érzem, hogy rossz a paklim, akkor a 4-3 is örömöt tud okozni, ha meg erős a pakli, akkor 10-3-nál is képes vagyok idegeskedni.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#82159) KTony válasza Chronos85 (#82157) üzenetére


KTony
tag

A régi kalandmód a mai lapkészlettel már nem tartható. Nézz meg egy Naxxos bosst ma már olyan deckek vannak ellenük amivel bárki leveri elsőre. Az meg hogy egy kieg bizonyos lapjait a solo részből lehessen csak megszerezni megint nem volna fair mert akkor kötelező lenne megvenni. Jó ár érték aránnyal nekem nem lenne vele gondom de a közösség az lincselne érte.
Az aréna finomításokat meg szerintem azért titkolják mert akkor sokan betartanának egy jobb draftot hogy a változások után nagyot menjenek.

(#82160) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Mindig olyan furcsa Priest ellen játszani. Nem tudod, hogy most nagyon el fog verni, vagy semmit nem tud csinálni.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#82161) F-ECT$


F-ECT$
titán

80g csere, fects#2557.

Dive ever, work never.

(#82162) DJGABI


DJGABI
addikt

játékban legend rankja van és nincs jobb dolga mint hearthpwn-on 80g scammeljen... :C :C :C

ment is a report

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#82163) Demizson92 válasza DJGABI (#82162) üzenetére


Demizson92
aktív tag

Kinek??

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy, ha egy privát üzenetet kapsz, akkor válaszolsz is rá! Köszönöm szépen!

(#82164) lm83


lm83
őstag

Na van valami információ a nerfről

(#82166) DJGABI válasza Demizson92 (#82163) üzenetére


DJGABI
addikt

Ja bocs, lemaradt. Nem innen volt, hearthpwn topic. Megfelelő helyen jelentettem

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#82167) ShadeHun


ShadeHun
kezdő

Sziasztok 80G csere!
ShadeHun#21227

(#82168) lm83 válasza lm83 (#82164) üzenetére


lm83
őstag

A hírre gyorsan ki is dobtak egy új bundlit 20euroért

(#82169) rocket válasza lm83 (#82164) üzenetére


rocket
nagyúr

"Szegeny" Highlander Mage jatekosok, most reszkethetnek mennyi dust megy a levesbe a nerfek utan :D

#82168: 4x200 dust, es egy Legendary a ~92-bol, best deal ever ;]

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#82170) rocket válasza rocket (#82169) üzenetére


rocket
nagyúr

Uldum Legendaryt ad, akkor 1/23, igy mar mindjart megeri ;]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#82171) lm83 válasza rocket (#82170) üzenetére


lm83
őstag

JaJa, de pakk az nincs benne belőle :F

(#82172) rocket válasza lm83 (#82171) üzenetére


rocket
nagyúr

Az nincs, azt vegye meg aki akarja normal aron.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#82173) lm83 válasza lm83 (#82063) üzenetére


lm83
őstag

Na már 62 pakknál vagyok és még mindig csak a kezdéskor kinyitott 8. meg 42. ben lévő lego-k vannak:(
És még mindig főként csak kéket nyitok alig van valami lila:/
Elöző kiegnél 55. pakkban már az 5. legot nyitottam:/

(#82174) Gyuri27 válasza lm83 (#82173) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mi a hiszti? 20 pakkonként garantált egy legó. Szerintem bőven jó vagy.

Amd - Radeon - Ryzen

(#82175) ThySoul


ThySoul
senior tag


Na több mint egy év kihagyás után csak összejött. Előző hónap csak rank3 valami budget rugoval, mert a kieg előtt nem akartam dustot költeni, most végre legend, megint priesttel. (Csak azzal lett meg eddigi karrierem során.) Ami pozitívum volt, hogy jobb a meta mint előző kieg alatt, valahogy a reno mage-highlander hunter-ctrl wari kevésbé irritáló, mint a conjurers/cyclone-mech hunter-bomb wari hármas, cserébe a priest mirror az őrület határára kergetett. Jöhetnek a nerfek ;]

(#82176) SLYM válasza ThySoul (#82175) üzenetére


SLYM
veterán

Gratulálok! ;)

(#82177) NyxNyxNyx válasza lm83 (#82173) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Én sem kapom most. 1 legendaryt nyitottam, lassan a pity timer végéhez közeledhetek (ha létezik még olyan). Lakótársam meg már hármat nyitott negyede annyi packból. :D

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#82178) lm83 válasza Gyuri27 (#82174) üzenetére


lm83
őstag

Amúgy nincs garantált, de ha van akkor se 20, max az átlag,
De ha 20 lenne se lennék jól 62-ben kettővel...
De értékelem a segítőkész és együttérző hozzászólást :)

(#82179) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Nagyon élvezem a quest shaman-t, remélem nem nyúlnak majd hozzá. Végre egy olyan deck, ami szórakoztató és erős is. Gondolkodós is, ha maximalizálni akarod a teljesítményedet, de akkor is jó ha nem akarsz gondolkozni, mert annyira könnyen generál value-t. Ami még tetszik benne, hogy van vagy 8 lap, amit simán belerakhatsz a pakliba és nem lesz sokkal erősebb, vagy gyengébb, magadra tudod alakítani. Én most beleraktam az 5/6-os krokodilt, hogy legyen egy Pyroblastom és tök jó. :D Valszeg jobb nála a Fire elemental, de nem érdekel.

21-6-tal mentem rank 6-ra.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#82180) lm83 válasza NyxNyxNyx (#82179) üzenetére


lm83
őstag

Deket mutatsz? :)
Én is azzal próbálkozom még mindig. Most a bloodlust-os verzióval épp.

(#82181) rocket


rocket
nagyúr

Ugytunik standard Priestet se fogjak kihagyni a nerfekbol, ez legalabb olcso decknek szamit, kevesebb dust megy a levesbe.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#82182) F-ECT$ válasza Gyuri27 (#82174) üzenetére


F-ECT$
titán

40 a garantált, 20 az átlag.

Dive ever, work never.

(#82183) ThySoul válasza rocket (#82181) üzenetére


ThySoul
senior tag

Én az extra arms nerfet láttam valahol, mint lehetőséget. Elég gáz, hogy egyszer buffolnak lapokat, aztán a kövi nerfnél azokat kell nerfelni :))

(#82184) DJGABI válasza rocket (#82181) üzenetére


DJGABI
addikt

remélem inner fire-höz nyúlnak hogy még csak véletlenül se legyen hasonló deck a jövőben :(((

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#82185) Gyuri27 válasza F-ECT$ (#82182) üzenetére


Gyuri27
félisten

Oks. Nekem volt 80 pack 2 legóval + a free anno.

Amd - Radeon - Ryzen

(#82186) lm83 válasza Gyuri27 (#82185) üzenetére


lm83
őstag

Akkor rákellene még nyitni párat, mert legrosszabb esetben a tizedikben lesz egy, bár attól is függ mikor volt az utolsó,

(#82187) lm83 válasza ThySoul (#82183) üzenetére


lm83
őstag

Lehet ezt láttad

(#82188) NyxNyxNyx válasza lm83 (#82180) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

AAECAaoICpwC/wXv9wLi+AKggAOLhQOKlAO9mQP7pwPhqAMK3gXv8QK0kQPGmQOloQO7pQPPpQPUpQPVpQP5pQMA

De lényegében akármelyik verzió erős, váltogatom mindig.

A Priest "leak"-hez:

Remélem nem a cleric-et nerfelik, hanem a divine spirit-et. Inner fire-t nem tudják nerfelni, mert a problémát nem oldaná meg. Ha a cleric-et nerfelik, akkor hivatalosan is Shaman main lettem. :D

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#82189) ThySoul


ThySoul
senior tag

Mondjuk a divine spirit nerf nem tudom minek kéne, csak a priestnél van rosszabb lap amit már rég kellett volna(pl cleric) de fix mindenki tudna kapásból 5 lapot amit erdemesebb lenne nerfelni. Na meg, eg, másfél éve a dragonos verziónál senkit nem zavart a deck, pedig az jóval erősebb volt mint a mostani, a potion miatt még csak board se kellett a lethalhoz, a sárkányok miatt meg simán mehettél tempora is, kb semmi nem tudta azt a decket verni mert minden ellen jó volt.

(#82190) NyxNyxNyx válasza ThySoul (#82189) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

A combo Priest-nek van a legmagasabb win rate-je jelenleg. :DDD Már unalmas, ezer éve ugyanaz a combo, design space-t is elveszi. Sokkal inkább a divine spirit-tel volt a baj, mint a mind blast-tal. Én nem tudok mondani egy Priest lapot sem amit Hall of Fame-elni kéne ezen kívül.

Cleric az szerintem maga a priest, nem szabad hozzányúlni.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#82191) lm83


lm83
őstag

Na csináltak egy szuper brawlt a Paladinnak...

Végre Lego esett a classic pakkból, Millhouse Manastorm, nice...

(#82192) rocket


rocket
nagyúr

Quest Shamannal Highlander Mage ellenfel T9-ig PG nelkul, T10 box 3. spell pocket galaxy, 4. spell sprint.... sure :D
Aztan kapott meg hero healt, ott eleg lett a skillbol mielott reddit mem lesz belole :)
Elotte is ment a skillstone, T8 5/5 discover freeze nova, T9-ben mar a 2 CC is alkotott 3/6 taunt, 3/12 rush (ez elso CC-vel Hireek lett :) ) ami ha leut egy miniont ujra tamadhat, full boardclear lett belole :D

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#82193) rocket


rocket
nagyúr

Nem laggol a jatek senkinel legutobbi update ota Android desktop verzion?

Hosszabb meccseknel akkora lag keletkezik, hogy T15 utan mar 40 masodpercnel rovidebb 1 korom.
Egyszer annyira belassult , hogy hp-re hiaba nyomtam roviden, hosszan nem aktivalodott.

Wifi kapcsolat okes, tableten nem zavarja semmi hatterben futo program, szabad memoria is van eleg.

SmallIndieCompany uj opciot adott a menuhoz, mostmar frissitesnel a jatek futasahoz mindenkeppen szukseges fajlokon kivul a tobbit le lehet tolteni kesobb wifin (ezt eddig hatterben toltotte jatek inditasa utan), igy aki mobilnetet hasznal megsporol par szaz mb adatot.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#82194) grizlisandor válasza lm83 (#82191) üzenetére


grizlisandor
addikt

GG, én abból goldent nyitottam. :B

Talán 1x került kijátszásban még előző rotánál a calltoarms-al. :DDD

(#82195) balisz


balisz
senior tag

80g cserére vár. Dittore#2665

(#82196) KTony


KTony
tag

[link] Jönnek a nerfek. Talán egyedül a Mage nerfjei erősek Dr Boom 9 manaért is jó igaz nem lehet vele egy körben heropowerezni.

(#82197) grizlisandor válasza KTony (#82196) üzenetére


grizlisandor
addikt

Végre DrBoom nerf, ezzel egy fél évet elkéstek. :U
Kátgár is kapott volna tőlem +1 mana cost-ot.

(#82198) ThySoul válasza KTony (#82196) üzenetére


ThySoul
senior tag

Vélemény: Boomnál lehettek volna kreativabbak, nekem adta volna ha pl a rush egy hero power lehetőség lett volna. A Nerf erős, de fix így is jó lesz a wari és boom is játszva marad.
Galaxy: kellett, mondjuk azt nem gondoltam volna hogy vissza állítják eredeti verzióra, de ígyis játszva lesz szeritnem reno mage ben.
Extra arms: két kérdés: elsőnek is, ez volt a legproblémásabb lap a priestnél? Valszeg nem. Ha már mégis ezt nerfelik, lehetett volna jobban? Igen. Lehetett volna mondjuk az első 3 mana, amit ad meg 2 mana, vagy fordítva, ebben a formában maradt volna szerintem a deckekben, 3 manáért szeritnem nem fogják játszani.
És akkor a Conjurers: szeritnem nem elég. Itt főleg nem a manaval kellett volna valamit csinálni (lehetett volna az, hogy például kijátszási költségért summonol kettőt, vagy csak egyet summonol eredeti manáért) de a hatodik érzékem azt súgja, hogy a conjurers mage tier1 lesz megint, és ez a nerf nem elég.

(#82199) rocket válasza KTony (#82196) üzenetére


rocket
nagyúr

"Szegeny" Highlander Magek, beultette oket a Blizzard a hintaba, RIP dust ;]

#82197: Megleptek a kotelezot (az mar mas kerdes, hogy vannak a nerf kozott kartyak amiket 6/12 honapja nerfelni kellett volna), most majd jon a Hunterstone :)

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#82200) KTony válasza ThySoul (#82198) üzenetére


KTony
tag

Megnéztem Hsreplay premiummal a Mage deckek inkább tier 2 ben vannak. A DrBoom nerf szerintem sem kavar sok vizet. A legnagyobb gond az hogy a mindenhol erős Hunter nem kapott semmi nerfet.
Szerk nehogy Hunterstone legyen megint

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.