Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#82751) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Na meglett a 7k. Tuti néz valamit pluszban, mert most meg 195 pontot adott. Utoljára ennyit első meccsemre adott. Manastorm-mal voltam és amalgam-on kívül 1 mech-em sem volt egész meccsen :DDD

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#82752) sagem válasza NyxNyxNyx (#82751) üzenetére


sagem
addikt

Grat! :) Én még csak most haladok felé (6,5K), de szerintem eléggé eltolták ezt az updatet, a murlock kb megállíthatatlan lett, ha kijön velük a lépés. Eddig is voltak nagyon erős kombók, de ezzel nem lehet mit kezdeni.. :)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#82753) F-ECT$ válasza NyxNyxNyx (#82751) üzenetére


F-ECT$
titán

Ez valami nagyobb mérföldkő? Hány meccset toltál kb?

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#82754) sagem válasza F-ECT$ (#82753) üzenetére


sagem
addikt

bár nem engem kérdeztél de: az európai top 200-ba (ami a szűk elit) kerüléshez 8K pont kell kb. szóval ez eggyel alatta levő lépcsőfok, és elég nehéz elérni amúgy :)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#82755) grizlisandor válasza NyxNyxNyx (#82751) üzenetére


grizlisandor
addikt

Grat.

Update óta nagyot megy nálam a hssakk, előtte nem akart valamiért.

(#82756) oxox


oxox
addikt

én az első meccsemből kiléptem (nem ismertem a módot, semmit nem tudtam róla), ugyhogy berakott 4300körülre ...5400-ig már felmentem (mondjuk arányaiban nemsokat nyerek most megint...általában második vagyok, nekem valahogy sosem adja a hiányzó néhány lapot a végén.) most 5300 körül toporgok...meg a kollégák is zavarnak :) volt ma olyan meccs, amit úgy hoztam második helyre, hogy két kört kihagytam az elején :) , aztán kislapos rusholással (késleltetett szinteéssel) elég jól forditottam

(#82751) NyxNyxNyx grat...szép, és elég korán meglett

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#82757) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Köszönöm mindenki!

F-ECT$: Nem tudom, mert egyre feljebb kúszik a nagyok ratingje, de valahol 7 és 8k között lehet a "legend". Azóta még másztam, meglátjuk meddig jutok el. Nem tudom hány meccsem volt, én is csak a top4-ek és a győzelmek számából tudnék becsülni.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#82758) sagem


sagem
addikt

80G-t cserélnék! :)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#82759) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Ma 19:00-kor fog megjelenni a DoD kieg!

Tessék hagyni egy üres qt helyet, mert kapunk egy qt sorozatot, + tessék bent hagyni meg egy megkezdett arénát 2 vereséggel, hogy kapj ingyen belépőt, mert ha jól emlékszem, már DoD pack jár majd belőle.

(#82760) TBT válasza grizlisandor (#82759) üzenetére


TBT
addikt

Akkor elvileg ma este bekerül Sylvanas hunter hős is és az új karácsonyi bundle is.
Lehet költekezni! :C

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#82761) Chumlee


Chumlee
senior tag

Olyat tapasztalt már más is ,hogy keresi a meccset az új játék módhoz . Nem találja 3-4 percig , majd mikor újra indítom a játékot , meccsben vagyok . Persze mínusz X hp-val és 0 minionnal .... :W

(#82762) F-ECT$ válasza Chumlee (#82761) üzenetére


F-ECT$
titán

Konkrétan itt még nem, de bármikor olyat tapasztalsz, hogy sokat tölt / vár, akkor érdemes egy gyors restartot nyomni.

Dive ever, work never.

(#82763) DJGABI válasza grizlisandor (#82759) üzenetére


DJGABI
addikt

szerettem volna kezdeni egy ingyen árénászt. szerinted? [kép]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#82764) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Azért ritka nagy tetvek a blizznél.
Megyek 3 meccset taunt warrival. 3x szopatnak szét a secret magek. Berakok 2 keepert a deckbe kövi 3 meccs priest, lock, druid.
Vicc ez a cég komolyan. SZÁNALMAS.

Amd - Radeon - Ryzen

(#82765) F-ECT$


F-ECT$
titán

BG kis bug: hárman voltunk, én egy már halottal játszottam, erre mindkét másik játékos kihalt mellőlem (ez nem is tudom hogy lehetséges, kilépett volna az egyik?), szóval már csak én voltam, de még egyet kellett játszani ismét egy már kiesett ellenfél ellen.

Dive ever, work never.

(#82766) grizlisandor válasza TBT (#82760) üzenetére


grizlisandor
addikt

Nem, nem. Max karácsonyra előfizetek egy hónap WoW-ot classic-ozni, bár az előző havi előfizu ideje alatt be se léptem. ;]

(#82763) DJGABI:
Úgy látszik Blizzard is tanul. ;]

(#82767) Chumlee válasza DJGABI (#82763) üzenetére


Chumlee
senior tag

Sajnálják azt az egy packot is , komolyan azért ez inkább vicc :C

(#82768) NyxNyxNyx válasza F-ECT$ (#82765) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ha kilép valaki, vele még játszani kell.

Gyuri27: Ez ha irónia volt, akkor zseniális :D

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#82769) Gyuri27 válasza NyxNyxNyx (#82768) üzenetére


Gyuri27
félisten

Tényleg ez és így történt.

Amd - Radeon - Ryzen

(#82770) rocket


rocket
nagyúr

YAY vegre osszejott, sikerult kimaxolni Legendary pity timert ;]
Eddig 84 packbol harmat sikerult nyitni, 8. 35. 75.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#82771) NyxNyxNyx válasza Gyuri27 (#82769) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Akkor sajnálom, mert tényleg szerencsétlen eset, de te kinézed a Blizzard-ból, hogy nézik a deck-edet csak azért hogy kibasszanak veled? Vannak véletlenek, ez is az.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#82772) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Eddigi legjobb nyitásom, 3 top és 2 oké legendary 60 packban.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#82773) grizlisandor


grizlisandor
addikt

83 pack-ból:
6 golden common, 91 rare, 3 golden rare, 17 epic, 3 legendary
Nozdormu, Chenvaala, Maly

Elég gyenge lett, hagytam 5k aranyat, craftot meg kell oldalni a 40k dustból.

[ Szerkesztve ]

(#82774) oba válasza oba (#82749) üzenetére


oba
addikt

Írtam a supportnak, ezt a választ kaptam:

Hello, Thank you for reaching out to Blizzard Customer Support regarding your missing cards. Back in October, we launched a special Hearthstone event that re-introduced several special cards back into Standard play, such as Ragnaros the Firelord (You can read the full list here: https://playhearthstone.com/en-us/blog/23174811 ) For fairness, all players were given access to use these cards, regardless of whether they owned them already or not. This meant that (using Ragnaros as an example) a player that already owned this would see two copies in their deck, but one would be marked as promotional and could not be disenchanted. Once the event completed, which was was on December 5th (you can read about this here: https://us.forums.blizzard.com/en/hearthstone/t/wild-cards-rotating-out-of-standard-on-dec-5/19227 ) these special limited promotional cards were removed again from players accounts, meaning only those that had previously owned such cards would keep them. It's possible that some players may have, during confusion manually disenchanted their own personal version of some of these cards during the event, these players would now find that these cards were missing entirely from their collection. Unfortunately, Customer -Service are unable to provide assistance in these cases, due to the amount of time that has passed since this event launched, it is no longer possible for us to verify ownership of these cards any longer. In order to use these cards in the future, players will need to again receive/craft them manually. We apologise for any confusion caused.

Magyarul biztos én disenchanteltem őket, meg amúgy sem tudják ellenőrizni... Az nem baj hogy kb egy éve nem léptem be az accomba, nem is tudtam hogy van ez az event, így tuti nem törtem be semmit. Pláne nem ilyen lapokat pl hogy evolve... ami szintén ki lett rotálva standardből és szintén törlődött a collectiönömből. Szarrágó tetű banda ez. A ticket lezárva, reagálni sem tudok. Szépen behúzták ezeket a lapokat tőlem, ezek érintettek az ügyben... 90% -a megvolt ennek

Druid:Astral Communion Kun the Forgotten King
Mage:Babbling Book Flamewaker
Paladin :Mysterious Challenger Avenge
Hunter :Lock and Load Call of the Wild
Shaman:Evolve Thing from Below
Rogue:Shaku, the Collector Swashburglar
Priest:Lightbomb Vol’jin
Warlock:Imp Gang Boss Renounce Darkness
Warrior:Varian Wrynn Bloodhoof Brave
Neutral:N’Zoth, the Corruptor Sylvanas Windrunner Ragnaros the Firelord The Curator Emperor Thaurissan

Köszi, Blizzard! Azt hiszem itt az ideje végleg felhagyni ezzel rohadék banda rakás fos játékával.

(#82775) rocket


rocket
nagyúr

Vegul 6 Legendary lett (1 golden) 7 free +122 goldbol vett packbol, 30 Epic (3 golden), 3-bol 3 is lett, es 5-bol 2 , 1 rarebol nem lett dupla.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#82776) blackydan


blackydan
senior tag

85 packból 5 legó: Deathwing,Flik,Veranus,Valdris,Nithogg
6-6 golden common és rare illetve 25 epic is jött még hozzá. Arányaiban meg vagyok elégedve a terméssel. Mivel elég erősnek tűnik a kieg és kb 20 pack múlva jönne a kövi legó annyit még rászánok goldból utána a hiányzó lapokat dustból craftolom.

(#82777) rocket


rocket
nagyúr

Free Tyrande skin a shopban van, nem adja meg belepesnel.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#82778) lm83


lm83
őstag

Pakkot kell nyitni, hogy megkapjam Galakrond-t?
Azt hittem belépésnél meglesz egyből,

(#82779) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Én rendkívül csalódott vagyok. 116 pakk, 6+1 legendary, 24 epic.
Dragonbane,
Chenvaala
Nozdormu
Mindflayer
Flik Skyshiv
Kronx
Shuma

halahala

(#82780) grizlisandor válasza lm83 (#82778) üzenetére


grizlisandor
addikt

Bemész a pack nyitós részre, és nyit autómatikusan egy packot, az 5 Galakrond-al.

Már reggel megkaptuk a mai kieg qt-t, előző kiegnél csak 19:00 után dobta be őket, vagy rosszul emlékszem?

(#82781) fausto


fausto
addikt

Sziasztok,

A Galakrond-okon kívül ezeket a legendásokat nyitottam

Waxadred
Flik Skyshiv
Valdris Felgorge

Mit gondoltok, használhatóak? Tudtok ajánlani paklit, akár ezekkel, akár a Galakrond-dal? (tudom, még nincs meta, de nagyon nem vagyok képben, de jó lenne valami újdonságfun-olni :))
Köszi előre is!

(#82782) lm83 válasza grizlisandor (#82780) üzenetére


lm83
őstag

Ja meglett igen köszi :)

Más, Még tavaly sikeresen nyitottam egy Glinda Crowskin-t.
Most ti is törnétek egyből, ha már teljes áron lehet? Nem hiszem, hogy sokat használnám még ezt a lapot...

(#82783) fausto válasza lm83 (#82782) üzenetére


fausto
addikt

Én törném azonnal, legrosszabb esetben lekraftolod ugyanennyiért

(#82784) F-ECT$ válasza oba (#82774) üzenetére


F-ECT$
titán

Én írnék még 1 ticketet, már csak azért sem hagynám annyiban, még ha nem is akarnék tovább játszani.

Dive ever, work never.

(#82785) F-ECT$


F-ECT$
titán

Én eddig egész jól nyitottam, volt 8 ajándék packom, egyelőre 62-t vettem hozzá goldból:
20 epic (volt amiből 4 db jött...)
1 golden, 5 sima legend (ide számoltam Sathrovarr-t is). Meg persze az 5 Galakrond.

Az utolsó legendem kb 8 pacckal ezelőtt volt, lehet elmegyek addig, hogy még 1-et kapjak.

Dive ever, work never.

(#82786) DJGABI válasza F-ECT$ (#82785) üzenetére


DJGABI
addikt

hozzám is kegyes volt rngesus, 50+8 pakkból:
golden lego: talritha, felgorge
lego: bandersmosh, zzeraku
+ 12 epic

van még 20 pakknyi goldom, még meglátom veszek-e...

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#82787) F-ECT$


F-ECT$
titán

Most a szokásosnál is jobban le vagyok maradva constructed terén: mik tűnnek most jó/top legendeknek?

Dive ever, work never.

(#82788) lm83 válasza F-ECT$ (#82784) üzenetére


lm83
őstag

Volt róla cikk is esport-on nem? Írták, hogy sokaknak gond van vele.
Akkor, meg furcsa ez a válasz.

(#82789) Frogged


Frogged
aktív tag

Én 80 paklibol bontotam 4 legot ez kb átlagos erre számítotam.

Most néztem hogy végre mutatja a BG statokat gyors rá lestem de lehangoló hogy olyan értelmetlen dolgok vannak hogy mekkora volt a legnagyobb minionom.
A lényeget meg nem írja hogy hány játszott mecsből jött össze ennyi win meg top 4.
Ez így elégég nesze semmi fogd meg jól mert a winek és a rating úgy is megy fel ahogy az ember játszik

(#82790) xenom0rph válasza F-ECT$ (#82787) üzenetére


xenom0rph
őstag

Kronx elég jónak tűnik.
Erősebbek a Galakrond deckek, mint gondoltam.

halahala

(#82791) Nagy.Úr válasza F-ECT$ (#82787) üzenetére


Nagy.Úr
tag

Kronx szerintem is egész biztosan safe craft, ha szereted a " highlander " dekkeket akkor Dragonqueen Alexstrasza. Frizz Kindleroost is elég jó lehet sárkányos dekkekbe, a class legendaryk eléggé típusfüggők szvsz., azokból nem tudom még később mi lehet majd jó, azoknak a craftolásával várok, de reménykedem titokban, hogy a handlock megint használható lesz ;]

(#82792) oba válasza F-ECT$ (#82784) üzenetére


oba
addikt

Írtam egy megjegyzést a ticket értékeléséhez... azt még lehetett. De semmi reményt nem fűzök hozzá. A vicc, hogy az oldalukon lévő fórumon többen is panaszkodnak erre, ott is írogat egy moderátor, hogy az event miatt van. Nem érti(k) meg, hogy már előtte is megvoltak ezek a lapok. Mindegy. Elengedtem a dolgot, meg a játékot is. Amúgy is le vagyok maradva nagyon, hosszú ideig voltam inaktív. Rengeteg pénzbe és időbe tellene értelmes szintre visszajönnöm mind játéktudásban mind kártyákban. Maximum arénázom majd... nem tudom. De teljesen elvették tőle a kedvem.

(#82793) TBT


TBT
addikt

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#82794) NyxNyxNyx válasza Frogged (#82789) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Tényleg semmi értelmes nincsen. :D Csak "érdekességek". Gondolom win rate-et nem mertek berakni, nehogy elvegye a kedvét egy rosszabb játékosnak. Azon viszont meglepődtem, hogy csak 32 órám van benne. Sokkal többnek érzem.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#82795) F-ECT$ válasza oba (#82792) üzenetére


F-ECT$
titán

Próbáld ki a BG-t is, pár órát bele lehet tolni, és nem kell hozzá semmi lap / gold.

Dive ever, work never.

(#82796) oba válasza F-ECT$ (#82795) üzenetére


oba
addikt

Már próbáltam, nekem egyáltalán nem jön be. A rankedet szeretem a legjobban, mert az arénához egy másfajta skill kell, főleg akkor ha "ingyen" meg akarod úszni. De esélytelen hogy rankeden ilyen masszív laphiánnyal élvezetes legyen a játék. Most hogy jó pár fontos laptól megszabadítottak még a wild is necces. Van mondjuk kb 6000 dustom de nem fogom olyan lapra költeni ami már megvolt évek óta. Standard meta deckhez 6000 dust meg semmit nem ér. :) No de mindegy nem akartam itt offolni.

(#82797) NyxNyxNyx válasza oba (#82796) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Én anno betörtem az összes hunter druid warrior lapomat + az összes wild lapomat és játszottam a friss deckjeivel a kedvenceimnek. Nem mondom, hogy mindenkinek ajánlanám, de ha csak így oldható meg, akkor nem a világ vége. Azóta felhoztam és hunterem mindig van valami erős, de pl egy Druidot már nem tudtam összehozni azóta se. Warriort meg nem is akarom. ;]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#82798) grizlisandor


grizlisandor
addikt

80g-s questet cserélnék:
Sanyiiiiii#2558

(#82799) oxox


oxox
addikt

ennek a brawls-nak mi az értelme? mit kell csinálni?

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#82800) Frogged válasza oxox (#82799) üzenetére


Frogged
aktív tag

Ha arcra ütsz akkor azzal díszited a várost elkell jutni 30 sebzés/ díszitésig hogy be adja ha jól értelmezem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.