Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49751) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Hát eddig egy tescos reno lockkal alázom ezek a csoda cthun deckeket standardban :DDD De midrange shamant is elvertem, pedig az evolve OpieOP

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#49752) EmptyParadox


EmptyParadox
senior tag

78 pack:

5 golden common
5 golden rare
20 epic
4 Legendary: Anomalus, Malkorok, Nat, Soggoth

1465 dust

Jó ez. :)

(#49753) fogtunder


fogtunder
nagyúr

Kerek 70 pakkból esett egy Mukla, Yogg, Cho'gall, Fandral, 14 epic, kb az összes common-rare és 1400 extra dust, elég jó mérleg, nem bánom, hogy nem rendeltem elő, elég lesz ez, meg a dust. Illetve még ott a 10 ingyen pakli is, plusz hagytam 150 goldot egy aréna menetre.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#49754) Tyler Durden

103 pakkot nyitottam az eredmény:

golden common:10
golden rare:8
golden epic:2
golden lego:1
epic:18
lego:5

Legók: 2x druid, 1x nat pagle, 1x Mukla, 1x warri a golden legó pedig Yogg-Saron aminek kurvára örülök :DD

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#49755) micafighter válasza fogtunder (#49753) üzenetére


micafighter
nagyúr

Akkor 350-400 pakk nyitás a full golden sethez kellhet vajon?

(#49756) DopeBob


DopeBob
addikt

Hát mobilon nem nagyon megy... behuzom a pack-ot, hogy nyitnám és kilép a játék :(

MZ/X

(#49757) DaveNo1 válasza micafighter (#49755) üzenetére


DaveNo1
veterán

Nem, annyi a full sima sethez kell ;]

You are not prepared.

(#49758) csizi90


csizi90
aktív tag

58 pakkból:
5 legendary: Boogeymonster, Huhuran, 2x Hogger, Malkorok, Yssaraj (vagy fene tudja hogy írják)
7 epic (ebből 1 golden)
6 golden common
2 golden rare

legjobb bontás:

iPhone 6S, Cube i7 Stylus, XONE

(#49759) Tyler Durden

Új meta meglepő módon face shammy. Ez a remek 7/7es lap ez kb megoldja a meccsek 80%-t ha sikerül T4 kirakni..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#49760) micafighter válasza DopeBob (#49756) üzenetére


micafighter
nagyúr

Én mobilon nyitottam 40 pakkot, nem volt semmi gond, csak a belépés ment kissé nehezen, de miután be tudtam lépni nem volt gond. Mondjuk én NAn játszok.

(#49761) Kanczy


Kanczy
veterán

Na akkor kezdjük :C :Y

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#49762) thesound


thesound
őstag

53 pakk, 2 leg.: nat és hogger

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#49763) DaveNo1 válasza csizi90 (#49758) üzenetére


DaveNo1
veterán

58/5 az elég erős arány :U

You are not prepared.

(#49764) DopeBob válasza micafighter (#49760) üzenetére


DopeBob
addikt

végül is megy nálam is... behuzom a packot, kidob, de ha kivárom azt a 10 percet, mire ujra belép, akkor ugy veszi, hogy már nyitva van és kikereshetem a gyűjteményből :W nagyon szórakoztató...

MZ/X

(#49765) vFerko


vFerko
tag

109 paklibol jott:
5 legend: Yogg, ragnaros, boogeymonster (:(), Nzoth, princess
21 epic
1 golden epic twilight summoner (mivel ebbol jott 2 "sima" is igy ez vszinuleg 400 dust)
9 golden rare
5 golden common
+2555 dust a folosokbol (a mar meglevo 13640-hez)
asszem nem kell panaszkodnom :)
innentol gold gyujtes a kov kiegre

(#49766) Kanczy


Kanczy
veterán

85 pack, 5 legendary, ebből 4 class - Volazj, Xaril, Hallazeal, Cho'gall, Twin Emperor. Fandral, Ragnaros és N'Zoth crafton gondolkozom, de ez így nagyon korrekt nyitás volt szerintem. A 7 Infest mondjuk eléggé meglepett úgy, hogy van olyan rare, amiből nem bontottam, de sebaj :C

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#49767) DopeBob


DopeBob
addikt

70 pack, 2 legend... nat meg boogey...

de hát nem akarok panaszkodni a kiváló faceless behemoth-ból nyitottam 10-et, plusz a biztonság kedvérét egyet goldben is...

:O

MZ/X

(#49768) ThySoul


ThySoul
senior tag

13 ingyen packból megkaptam 3 epicet(egyik a hunter, amit nagyon akartam, megkaptam a 1/1-es druid sereget és a rugó 4/4-es leszedését) meg persze az egyetlen használhatatlan god-ot...

(#49769) mkbla


mkbla
senior tag

Akkor most már érdemes nekiesni és ész nélkül nyitogatni a pakkokat? Rákölteni ez idáig spórolt coinokat, kb 6500-at? vagy inkább várjak kicsit hátha később jobban adja jo lapokat? vagy van valami összefüggés, hogy egyszerre 1-10-100-at nyitsz? az eddig kapott 8 pakkbol nem nyitottam semmi értelmeset... most harcolok még 5ért...

[ Szerkesztve ]

''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

(#49770) csizi90 válasza DaveNo1 (#49763) üzenetére


csizi90
aktív tag

Jaja egy rossz szavam sincs, még gondolkodok, hogy a maradék 2500 goldból Classic-ot vagy Old gods-ot vegyek tekintve hogy kb 4 legendarym van classicbol

iPhone 6S, Cube i7 Stylus, XONE

(#49771) zws válasza mkbla (#49769) üzenetére


zws
senior tag

Nyithatod egyszerre őket, max ha nagyon babonás vagy akkor ne :D De nincs olyan h most ekkor jobban adja a lapok máskor nem. Nagyrészt 40 pakkra jut egy legend, persze van akinek több van akinek kevesebb, mint ahogy fentebb statisztikákban is láthatod.

(#49772) F-ECT$ válasza zws (#49771) üzenetére


F-ECT$
titán

20 packra jut egy legend.

Az elmúlt pár hozzászólásból:
70 pack, 2 legend
109 paklibol, 5 legend
53 pakk, 2 leg
103 pakkot, 5 leg
Kerek 70 pakkból: 4
78 pack 4 Legendary
49 pakkból 1 leg
50 pack 2 leg

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#49773) hyperspace válasza F-ECT$ (#49772) üzenetére


hyperspace
őstag

41 pakk 2 legend nálam. :)

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#49774) voyager4.4 válasza zws (#49771) üzenetére


voyager4.4
senior tag

Inkább 20-25 az a 40, de amúgy jah.

no fate but what we make

(#49775) mkbla válasza zws (#49771) üzenetére


mkbla
senior tag

thx, akkor nekiállok, csak kérdés mint amit itt kolléga emlitett előbb pár hsz-szel, hogy érdemes még most is classic pakkokat nyitogatni?
Meddig kell megnyernem a 7 meccset a maradék 5 bonusért?

''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

(#49776) JNashville válasza F-ECT$ (#49772) üzenetére


JNashville
senior tag

Azért látszik, hogy elég nagy még egyelőre a szórás.

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#49777) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Basszus! Nyomom keményen wild casualban tempomage-dzsel a meccseket, már nyertem 3-at, amikor is leesett, hogy marhára nem itt kéne az ingyen pakkokért játszani...

(#49778) zws válasza F-ECT$ (#49772) üzenetére


zws
senior tag

Emlékeim szerint utoljára az volt "megerősítve", hogy nagyrészt 40 pakkonként van 1.
Az biztos, hogy a mostani ~10-15 statból amit ide beírtunk, kb 20-25 pakkra jut egy, ami azért nem rossz.

(#49779) F-ECT$ válasza JNashville (#49776) üzenetére


F-ECT$
titán

Egyelőre? Mindig nagy a szórás kis mintán.

Dive ever, work never.

(#49780) tomazin


tomazin
veterán

50pack, pity timer 37.nel kapcsolt be. 1leg. :(

(#49781) fogtunder válasza zws (#49778) üzenetére


fogtunder
nagyúr

az a maximum, az átlag mindig 20-25 volt.

amúgy az első 5 ingyen pakkból lett még egy herald és egy twilight's hammer. a ranked viszont totális káosz, bár állítólag a face shaman még mindig OP, megnézném, hogy egy koton druid kismillió tauntján hogy mennek át vele, akik szerint az, és mit csinálnak, ha 10. körben üres a board, szemben meg ott van egy 15/15.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#49782) h3lios


h3lios
addikt

Nekem a végére 240-ből:
- 9 legendary, ebből csak 1 duplicate Xaril esetén
Nem jött viszont golden lego, aminek már nem ártana, mert elvieken 200 packonként szokott esegetni...
Csak azért nem panaszkodom, mert jókat nyitottam, majdnem minden classlegend kijött és hála a jóistennek sikerült dodge-olni az ilyen nat féle sz.rokat. A legutolsó packban 1 boogy monster volt, de azt lesz.rom, 1 crap legend belefér, legalább 400 dust jár utána.

Ami 240 pack után hiányzik:

-2 forbidden ancient - > meh kategória
-1 whisps of the old gods -> crap
-1 hunter legend
-1 call of the wild
-2 cabalist's tome ->jó lap
-1 forbidden healing -> 1 elég kategória
-1 priest legend -> crap
-1 embrace the shadow -> 1 elég kategória
-1 blade of c'thun
-1 shaman legend
1-1 warlock epic -> mindkettő crap, de 1-1 elég
-2 tentacles for arms (nekem ugyan nem hiányzik :DDD )
-1 Blood warriors (a másik pl. golden) -> 1 max elég lesz
- shifter zerus
- nat
-1 cyclopian horror -> crap
-1 darkspeaker -> 1 tech lapnak elég
-2 ancient harbringer -> crap
-1 doomsayer ->crap
- mukla
- emperor
- 2 blood of the ancient one ->crap
- tauntos nagy legend
- DW
- 3 old god

Ezek közül amikre valóban szükségem is van: 1 Call of the Wild (400 Dust), Hunter Lego (1600), 1 Blade of C'thun (400), Shaman Legend (1600), Zerus, de ő vele még várok (1600), Emperor (1600), legalább 2 old god (3200) Ez összesen: 10400 Dust és akkor még marad is 7k dustom a későbbi craftokra.

Ez 1 kicsi statisztikának is szolgálhat, hogy nagyobb pack mennyiség mire elég. Ha nem hajtotok teljes kollekcióra, akkor 150 körüli pack is elég lehet, de akkor nem igazán lesznek lapok deck ötletekhez, csak a top tierhez.

B-tag: H3lios#2825

(#49783) Kanczy


Kanczy
veterán

Nektek mi a legjobb pack? Nekem ez a kettő - 1 2

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#49784) micafighter válasza h3lios (#49782) üzenetére


micafighter
nagyúr

Cyclopian horror az egyik legjobb neutral taunt, nem mondanám rá hogy crap.

[ Szerkesztve ]

(#49785) tomazin


tomazin
veterán

Feljavultam 60/2re. Swagnaros powa

(#49786) tretyak válasza F-ECT$ (#49772) üzenetére


tretyak
aktív tag

23-ra jut egy legend, ekkorra mintán simán ok a 3-as eltérés az eddigi 20-tól.
40 csak a pity timer, elvileg ennyin belül biztosan kell 1-et nyitnod, aztán javulnia kell 20 környékére.

(#49787) h3lios válasza micafighter (#49784) üzenetére


h3lios
addikt

Szerintem nem jó lap, mert az kell hozzá, hogy az ellenfélnek boardja legyen. Ha pedig 1 vagy 2 minionja van kint, akkor vannak nála jobb megoldások.

B-tag: H3lios#2825

(#49788) Tyler Durden válasza Kanczy (#49783) üzenetére

Nekem shotom sajna nincs a mostani nyitásról de lego epic epic rare rare volt a legjobb.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#49789) Kanczy


Kanczy
veterán

És már el is kezdődtek a Yogg videók. Amikor eszeveszett király és amikor megaláz :C

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#49790) Peetey91


Peetey91
senior tag

Sziasztok!
Ez a C'Thun druid deck jó lehet, érdemes lenne erre gyúrni, ha egy druid decket szeretnék összerakni? Vagy mit tudnátok tanácsolni (nem feltétlen druid)? Kb. 60 pakkom lesz és régi szünet után térek vissza újra a játékba, tehát közel sincs minden legendarym stb.

(#49791) h3lios


h3lios
addikt

Új infó, pont most játszok priestként C'thun mirror -t csak az ellenfél Druid.

Ha ellopod Entomb-al, az ő minionjai tovább buffolják a sajátját, tehát megkapod az ellopot kotonra a statokat.

Egyébként a Shamanra kellett volna az a nerf - >Doomhammer 2/6, rockbitter + 2 dam, így ez OP AF.

(#49790) Peetey91

Nekem eddig nem tetszik, ha felhúzod akkor nyertél ha jó volt a curve, ha nem akkor lose.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#49792) rumos XIII


rumos XIII
aktív tag

Asszony amint belépett, kapott egy C'Thun-t, de én nem, miééért? ;]

Jaaa, énis kaptam, csak rákellet menni a pakli bontásra.

[ Szerkesztve ]

(#49793) Dyde


Dyde
aktív tag

78 pakkból 3 legends (boogey, meg a szar oldgod...) és 12 epic :((

(#49794) saen


saen
veterán

279 pack-ot nyitottam:
-13+C'Thun legendet kaptam, csak kettő duplicate, ez picit átlag alatt van, 9 legend hiányzik
-14 epic hiányzik ha duplikáltakat is számolom, ez nem rossz
-Commonból minden meglett simán, rare necces volt, egyik warrior lap (shieldbearer) a legvégén lett csak meg a második.
-van elég dustom a maradék craftolására, tehát ennyi pack kb elég a teljes kollekcióhoz, igaz szerintem ehhez kellett némi dust amit korábban gyűjtöttem. Már nem emlékszem, hogy ez pontosan hogy volt.

Játszottam is már kicsit:
-Deathrattle hunter: elég gyengének éreztem, főleg face shaman ellen, igaz még a paklikat finomítani kell (túl magas volt a curve), de többet vártam
-C'Thun warrior: ez viszont igen korrektnek tűnik. 8 manás Doomcaller aki visszahozza a C'Thunt ha már meghalt, ez nagyon tuti, ugyanis megtartja a buffokat, tehát nem kell előről kezdeni... Így tudtam verni reno/fatigue warriort is végtelen páncéllal.

(#49795) Redcaster


Redcaster
őstag

Na itt van az én statisztikám is:

71 pack

Common: 49 (7 golden)
Rare: 34 (3 golden)
Epic: 11 (1 golden)
Legendary: 4 (Huhuran, Malkorok, Nat, Yogg-Saron (0 golden)

1185 dust jön még a 12k-hoz.

Yogg-Saront hála Istennek kinyitottam, ennél nagyobb mázlim még nem volt :C

[ Szerkesztve ]

(#49796) F-ECT$ válasza h3lios (#49782) üzenetére


F-ECT$
titán

240 pack? Vettél az 50 mellé még 2x40-et? :)

saen: te is bevásároltál ahogy látom :)

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#49797) h3lios válasza F-ECT$ (#49796) üzenetére


h3lios
addikt

Aha. :DDD Tegnap sikeres vizsgám volt, megünnepeltem, egyébként is hiányzott még pár lego, rag-ot hálistennek be is bontottam. :))

Egyébként ez a rák ami most a metán megy kicsit nevetséges. Zoo, faceshaman t5-6-ban el is veri, pedig priest-el megyek... :U

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#49798) F-ECT$ válasza h3lios (#49797) üzenetére


F-ECT$
titán

A koton meg T10-ben ver, "akármit" csinálsz. Jó sok interakció van abban is.

Kellett volna lap, ami elvesz az ellefél kotonjáról statokat, vagy ami megakadályozza legalább 1 körig, hogy ki tudd rakni.

Dive ever, work never.

(#49799) h3lios válasza F-ECT$ (#49798) üzenetére


h3lios
addikt

Inkább verjenek el kotonnal, mintsem nevetséges aggro szarral. Most már 1-8 lose-nál járok, mert god tier hand-el rohangál mindenki. Tempo mage-nek ott van a t1 wyrm frosbolt-al, aztán waker coin + missiles. Teljesen egyértelmű... :W

B-tag: H3lios#2825

(#49800) csizi90 válasza F-ECT$ (#49798) üzenetére


csizi90
aktív tag

Már ha sikerült buffolni, 10/10-ként nem sok hatása van és utána úgyis egyből hal. Druid ellenem játszotta ki, még boardom is maradt, amivel egyből leszedtem, mage ellen meg nekem nem volt esélyem mert poly-zta.

Amúgy nem kellett volna rá egy "cannot be transformed" flag? Tudom akkor a mage meg shaman elvesztené a leszedését, de lore szempontból kicsit vices, hogy a mage birkává változtatja.

iPhone 6S, Cube i7 Stylus, XONE

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.