Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49054) salaam válasza h3lios (#49038) üzenetére


salaam
senior tag

Én is előrendeltem, ettől függetlenül teljesen mindegy, hogy aznap, másnap, esetleg harmadnap jelenik-e meg végül. Játszani úgyis csak akkor és csakis akkor fogunk tudni vele, amikor megjelenik, szóval előre azon idegeskedni, hogy melyik nap, mennyire lesznek terheltek a szerverek, biztos 25 órával később adják ki teljesen felesleges. Mondom, még ha 1-2 world first múlna rajta, de a topicot ismerve ez nyilván nem áll fenn, szóval továbbra sem értem, hogy mi a probléma.
Ha a kifizetetett pénz, hát egyikőnk sem újszülött már, többünknek ez a sokadik blizzard játéka, mindenki pontosan tudja, hogy mindig baj van késéssel, szerverrel. Nem kell előrendelni akkor, ha ezt nem tudja kezelni az ember.

:)

(#49061) Genji


Genji
őstag

Azt bírom, hogy valakinél azért ömlik a só mert rank20-on valakinek full paklija van, összes szükséges lappal és az csakis nolifer szüzike lehet és az 100%, hogy játszani nem tud (hiszen mit keres akkor rank20-on mint ő). Namármost ha ladder reset van mindenki alulról indul, valahol el kell kezdeni a szezont. Ha éppen kihagytam egy szezont és egyébként mindig rank5- vagyok és épp hó közepén kezdtem a ladder rank20-ról akkor én már nolifer szüzike vagyok? :facepalm:

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#49062) bepe79 válasza Genji (#49061) üzenetére


bepe79
addikt

Mért, nem az vagy? ;]

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#49063) micafighter válasza Genji (#49061) üzenetére


micafighter
nagyúr

Igy van, ahogy mondod, ez alapján minden hónap elején az ÖSSZES játékos nolifer szüzike :DDD :C

Tovább megyek, ha valaki játszik napi 20-30 meccset, mert mondjuk hosszú a tömegközlekedési út a munkába, meg otthon is játszik még pár partit, igy naponta 1 pakkot ki tud nyitni ingame goldból, vagyis átlagba havonta 1 legendet is nyit, na az már a pofátlanság netovábbja :DDD

[ Szerkesztve ]

(#49064) zsuha


zsuha
aktív tag

Dantenero ahogy látom elment hesszelni 5 napra, pedig feldobta vna a topik hangulatot, ha kicsit kevesebbet szid mindent :D

(#49065) DopeBob


DopeBob
addikt

Hogy működik pontosan Yogg-Saron? Sajnos nem biztos, hogy jól értem. Az én általam játszott spellek közül mindből egyet elnyom egy random targetre, akár saját magára is?

MZ/X

(#49066) Man0gatya válasza DopeBob (#49065) üzenetére


Man0gatya
aktív tag

Nem. minden kijátszott spelled után egy random spellt csinál random targetre.

(#49067) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Na, ma utolsó Wotog előtti Brawl, vajon kapunk valami fincsit, vagy lószart se? Lehet fogadni. Mivel holnap stream szerintem semmit...

(#49068) whitezo88


whitezo88
nagyúr

egész jó Army... [link]

érdekes mert volt nála Poly meg Flamestrike is...

(#49069) Kari1 válasza whitezo88 (#49067) üzenetére


Kari1
aktív tag

TGT-nél is a'szem volt két pre-deck itt is remélem hogy lesz. Én egy C'thun és egy Yogg-sharon-nak örülnék.

(#49070) Man0gatya válasza Kari1 (#49069) üzenetére


Man0gatya
aktív tag

Cthunt kapod alapbol 3 decket nyithatsz ingyen

(#49071) fogtunder


fogtunder
nagyúr

a Kibler féle Reno sámán továbbra is a legszórakoztatóbb pakli az utóbbi pár hónapból szerintem. meglepő módon egyáltalán nem működik rosszul, kicsivel 50% felett tudok hozni vele, ma volt control warrior ellen két igazán izgalmas és epikus meccsem, csak a golden monkeyból kapott crush ne lett volna ott az ellenfélnél :(

amúgy totálisan azt érzem, hogy a mana tide totemet már mindenki elfelejtette, egy csomó ellenfél nem szedi le, amit így nem is értem, inkább mennek arcba helyette.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#49072) ígyvanferi válasza fogtunder (#49071) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Nincs Harrison, Neptulon. Előbbi helyett gondolom jó egy Ooze, utóbbinak mennyire lényeges a battlecry-ja? Azt mivel helyettesíthetem vajon?

(#49073) fogtunder válasza ígyvanferi (#49072) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Igazából mindkettő azért van bent, mert nagyon könnyű kifogyni a lapokból. Harrison helyére talán Sylvanast raknék, Neptulon nehezebb ügy, mert 7/7 plusz még több minion, talán Yserát.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#49074) ígyvanferi válasza fogtunder (#49073) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Értem. Azok szerencsére vannak, megpróbálom velük. Van egy 3-as, meg egy 5-ös sámán questem, de az aggroval képtelen vagyok értelmesen játszani, nem nekem való. Mondjuk még Reno deckkel sem nyomtam, de ez azért közelebb áll a stílusomhoz.

(#49075) whitezo88


whitezo88
nagyúr

új Brawl: 30 Raven Idol. Iszonyat lassú....

(#49076) Kari1 válasza Man0gatya (#49070) üzenetére


Kari1
aktív tag

Én a Brawl-ra értettem.

(#49077) F-ECT$ válasza fogtunder (#49071) üzenetére


F-ECT$
titán

Valami fegyver nem illene bele?

Dive ever, work never.

(#49078) ollie válasza h3lios (#49033) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A CS-ben nem egy szerveren vannak a játékosok, furcsa, ha nem működnének.

De amúgy az sem igaz, hogy más játékoknál nincs összeomlás egy nagyobb frissítés után. De van.

Pl: Eve Online, World of Warcraft (igen, ott is fordult elő párszor), de említhetném a Steam rendszerét is.

***

(#49079) saen


saen
veterán

(#49080) micafighter válasza saen (#49079) üzenetére


micafighter
nagyúr

Zsír, köszi :) A nerfelt kártyák teljes áron lesznek törhetőek? Ha igen, mettől meddig?

(#49081) Kari1 válasza saen (#49079) üzenetére


Kari1
aktív tag

Azt lehet tudni hogy nerf után mennyi ideig lehet full áron törni a lapkat?

(#49082) salaam


salaam
senior tag

Flurryvel, Moltennel és Arcane Golemmel nem értek egyet, többit sok szeretettel köszöntöm, 2 éve is megléphették volna ezeket.

(#49083) saen válasza micafighter (#49080) üzenetére


saen
veterán

Gondolom a standardtől néhány hétig. Nem írták ezt sajnos még...

Egyébként druida komoly ütést kapott, még a rogue is, de a többi nem vészes szerintem.

(#49084) DaveNo1 válasza saen (#49079) üzenetére


DaveNo1
veterán

Na ezen lesz mit kibeszélni :D

You are not prepared.

(#49085) Tyler Durden válasza saen (#49083) üzenetére

Rugónál a flurry nerf tényleg kellett, alig játszik valaki a classal a top streamerek kivételével, erre belerúgnak még 1et. Komolyan ez eléggé gyász.. A molten szerintem maradhatott volna, a többi részemről okés

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#49086) whitezo88 válasza saen (#49079) üzenetére


whitezo88
nagyúr

semmi meglepetés, kivéve talán a Flurryt és a Golemet. A Moltennel se volt szerintem semmi baj mivel védelmi lény volt...

(#49087) Klemice


Klemice
senior tag

Mondom nyitok 3 classic pakkot, hátha lesz olyan benne amit nerfelnek.

Hát nem volt, de kappa, kapparino.

[link] [link]

Edwin meg se volt.

Edit: most nézem van két golden keeper-em, azaz 1600 dust.

[ Szerkesztve ]

(#49088) EmptyParadox válasza saen (#49079) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Blade Flurry... wtf???
Hát én most elmegyek szomorkodni kicsit. :(

(#49089) freezer922


freezer922
aktív tag

Ennyi lesz akkor az összes nerf? Azt hittem valami hosszú lista lesz, sokféle kártyát említettek reddit-en is a hetek alatt, de itt látok olyan nerfet is amire senki sem számított.

[ Szerkesztve ]

(#49090) fogtunder válasza F-ECT$ (#49077) üzenetére


fogtunder
nagyúr

ezen már én is gondolkodtam, de a doomhammer kivételével egyik sámán fegyver sem túl jó és az is akkor igazán, ha van mellé rockbitered, amiből ugye egyet futtatunk. nem tól vicces kapni 8-at egy azure drake-től, miközben leütöd. egyébként az esetek többségében nem hiányzik igazán, sokkal nagyobb hiány egy második hex.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#49091) DaveNo1 válasza whitezo88 (#49086) üzenetére


DaveNo1
veterán

De istenem Druidnál is a FoN-t nerfelték, nem ám a Roart...

BGH nerf is vicc, vagy inkább Handlocknak erősítés, mert 4. körös giantre nem lesz BGH válasz.

Ja a kedvencem a Master of Disguise nerf. Mert olyan sokan játszottak ezzel a lappal :C

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#49092) whitezo88 válasza Tyler Durden (#49085) üzenetére


whitezo88
nagyúr

lol most nézem hogy a Flurry nem csak drágább, de hősre már nem hat... rip.

DaveNo1

Disguise-t a wotog lapok miatt nerfelik, pl ami körönként ad kotonnak +2-t.

[ Szerkesztve ]

(#49093) voyager4.4 válasza EmptyParadox (#49088) üzenetére


voyager4.4
senior tag

Megyek veled :((

no fate but what we make

(#49094) itldj válasza saen (#49079) üzenetére


itldj
aktív tag

Mivel mindenki rugóval játszott ezért a blade flurry nerf az nagyon kellett. Javárjunkcsak. :U :U :U
De legalább a faceshamant jól lenerfelték és kaptunk ellene egy csomó anti aggro lapot, így nem arról fog szólni a standard, hogy ötödik körre felhúzta-e a doomhammert. Jamegintvárjunkcsak. :U :U

A többi az többé kevésbé jogos, bár én a molten giantet sem teljesen értem, de egye fene.

(#49095) JNashville


JNashville
senior tag

Rugó most már tényleg Arena-only class lesz. Nekem nem a szívem csücske a kaszt, de azért rohadjanak már meg, semmi értelme ennek.

A többit el tudom fogadni, rengeteg dustom lesz most így. Van minden lapból 2-3 db, Keeper 2 golden. Juggler 1 golden, Flurry 1 golden...

[ Szerkesztve ]

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#49096) P00By


P00By
nagyúr

Master of Disguise-al mennyit játszottam az elején :D

MOD: Oh Blade Flurry :Y :(

[ Szerkesztve ]

(#49097) DaveNo1 válasza JNashville (#49095) üzenetére


DaveNo1
veterán

Attól függ, lehet lesz jó tempó rugó deck. Az olaj elvesztése miatt amúgy is megy a levesbe standardban.

You are not prepared.

(#49098) Tyler Durden válasza whitezo88 (#49092) üzenetére

Kurvára túltolták, csak nem tudom mi alapján? Megnézem track o botban, hogy a kb 1k meccsből mennyi rugó jött, hát kb lóf@sz habbal. Gondolom ha ennyire op lenne a blade, akkor nem secret palával meg druiddal lenne tele a ladder. Fraktál idióták..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#49099) salaam


salaam
senior tag

Arcane golem helyett mondjuk foglalkozhattak volna a doomhammerrel. Hiába adják ki a jobbnál jobb mid lapokat, r10 alatt a kutya sem fog midsámánozni, ha az aggro sámán így marad.

(#49100) Tyler Durden válasza salaam (#49099) üzenetére

Kb ebből látszik, hogy nem jáccanak azok akik a nerfekről döntenek. Aminél nagyon kilóg a lóláb azt nerfelik, meg 1-2 saját 5letet aminek semmi értelme /master of disguise/ a többi meg maradhat. Áhh nem is tudom mit vártam :(((

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.