Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49451) ígyvanferi válasza F-ECT$ (#49449) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Sosem szerettem a nem extra lapokat törni, nem is nagyon tettem meg korábban, de ez nyilván tök logikus, amit írtál.
A moltenek biztos kuka? Akkor így pont 4000 dust jön össze, ha megtartok 1 bgh-t, két-két owlt, lepert (70 dusttal úgysem vagyok sokkal előrébb), jugglert. Plusz van 2K-m, meg az arany lapok. Nekem ez elég lesz, úgy érzem.

(#49448) Gyuri27: hát kb. ez a helyzet nálam is. :DDD

(#49450) salaam: jó ötlet, majd azt próbálom először (kár, hogy mindig is utáltam vele is, ellene is). :(((

[ Szerkesztve ]

(#49452) F-ECT$ válasza ígyvanferi (#49451) üzenetére


F-ECT$
titán

A 25 mana nagyon sok, a legtöbben 22-23-ra várták. Ok, nincs annyi charge, de spell dmg bőven maradt, így leengedni 10 alá a hp-t nem szerencsés, márpedig most 5 hp-tól lesz ingyen a molten.

Egyébként én se szeretek nem felesleges lapot törni, de amikor teljes áron lehet, azt mindig kihasználom.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#49453) férfiállat


férfiállat
tag

Lesznek olyan cselesek hogy bekerüljön csak wild és csak standard küldi??

(#49454) micafighter válasza F-ECT$ (#49452) üzenetére


micafighter
nagyúr

Szerintem a molten renoval továbbra is jó kombó, csak ezentúl kicsit gondolkodni is kell hogy mennyit fog tudni neked facere ütni a másik következő körben, meg milyen lapjai lehetnek. Ingyen 8/8 aztán full heal továbbra is op szvsz.

(#49455) F-ECT$ válasza micafighter (#49454) üzenetére


F-ECT$
titán

Jó kombó, csak eddig eddig 10 hp-n is megvolt ez, most meg 5 hp kell hozzá. Ok, nincs Arcane Golem, de Leeroy van, no meg a spellek: Fireball, Lava Burst, Kill Command, stb.

Emellett meg ha tényleg kell, akkor 400-ért törted, 400-ért tudod újra craftolni, nincs vesztenivaló.

Dive ever, work never.

(#49456) pachito válasza F-ECT$ (#49455) üzenetére


pachito
őstag

Ha már kombó: nem tudom, hogy kinek tűnt még fel, de az új 7 manás windfury lap (Grotesque Dragonhawk) Charge-al 10 mana 14 dmg már megint...ez egy 2 lapos kombó, gyerekjáték összehozni. Inner Rage sem elképzelhetetlen, akkor már 18.

Remélem, hogy ez nem lesz népszerű...

(#49457) KaraDani válasza pachito (#49456) üzenetére


KaraDani
addikt

Nyugodj meg nem lesz, miért játszaná akárki ezt, amikor egy szál worgennnel lehet 30 dmg kombót is tolni. Egy inner raggel meg máris +1 dmg ehhez képest és csak 3 mana.

[ Szerkesztve ]

(#49458) micafighter válasza KaraDani (#49457) üzenetére


micafighter
nagyúr

Worgen 30 dmg-s kombóhoz több lap kell szerintem, mint 2. Ettől függetlenül szerintem se fogják játszani. Mondjuk irtátok már itt nekem hogy a shaman windfuryja gagyi, de én a shaman questeket is arcane golem / leeroy + windfury deckel csináltam mert be szokott jönni, leeroy windfuryval 7 mana, 12 dmg charge. Olcsóbb mint egy grom + inner rage, és ugyanannyi sebzés.

[ Szerkesztve ]

(#49459) KaraDani válasza micafighter (#49458) üzenetére


KaraDani
addikt

Persze, de 1 lappal többért és 4 manáért kevesebbért máris 12dmg-et tud, és azt lehet tovább húzni további lapokkal. Ez a lap meg szimplán szemét.
Shaman windfury otk decket nevilz tolt legend rankon és ott jól ment neki. Mondjuk ő mindig furcsaságokkal nyomul. :)

(#49460) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Erdemes reddit fooldalon a Superjj vs Ultima meccses postot voddal egyutt meglesni. Hihetetlen hogy tud ilyen rossz player eljutni top4be es meg BMezik is. Yustice meg is volt. Kommentekben is van par erdekesseg pl freeze mage jatekos emliti hogy a maszasa kozben rendszeresen tapasztalja mennyien nem tudnak fagyi ellen jatszani persze altalaban secret palak es hasonlok :D en ritkan fagyizok de nagyon lathato ki az akinek a kepessegeit meghaladja az ellene jatszas. Egy pelda: nem hagy helyet boardon healbotnak vagy loathebnek.

(#49461) saen


saen
veterán

Blizzard berakta a nerfeket élesbe már most. Kicsit meglepődtem...

(#49462) pachito válasza saen (#49461) üzenetére


pachito
őstag

Én is...ahogy azon is, hogy az arena már fixen Wotog paklikat fog dobálni. / Kreygasm :C

(#49463) saen válasza pachito (#49462) üzenetére


saen
veterán

Nézem a tweeteket, Xixo játszik ázsián, rank 12 és kizárólag legend playerekkel játszik. Bugnak tűnik a dolog...

(#49464) saen


saen
veterán

Végülis szétzúztam mindent, 19k+ dustom van :) Na jó, egy BGH-t meghagytam, mert az lesz játszva szerintem.

(#49465) csizi90 válasza saen (#49464) üzenetére


csizi90
aktív tag

Nekem sajna csak 5,5k lett, ennyivel várom a standard-ot. Van még 2,5k goldom, amit vagy Wotog-ra vagy classicra költök az 50 preorder Pack sikerétől függően.

U.i.: Viszlát Druid Combo!!

[ Szerkesztve ]

iPhone 6S, Cube i7 Stylus, XONE

(#49466) Zolom89 válasza saen (#49464) üzenetére


Zolom89
senior tag

Baglyot meg egy BGH-t meghagytam, többi levesbe ment :D Már csak nyitni kellene a paklikat ;]

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#49467) DaveNo1 válasza saen (#49461) üzenetére


DaveNo1
veterán

2 napig Druid mentes övezet :Y

You are not prepared.

(#49468) bepe79 válasza DaveNo1 (#49467) üzenetére


bepe79
addikt

meg rogue

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#49469) whitezo88 válasza DaveNo1 (#49467) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Redditen mar ott a post hogy a druid ellenfel kombozni akart. Oops. :DD

(#49470) KaraDani válasza saen (#49461) üzenetére


KaraDani
addikt

9660 dust jött belőlük :DDD

(#49471) itldj válasza saen (#49461) üzenetére


itldj
aktív tag

Hmmm, 10 perce toltam egy meccset mobilon Malygos rugóval, és még a régi volt a blade flurry. :Y :Y :Y

(#49472) fogtunder válasza itldj (#49471) üzenetére


fogtunder
nagyúr

nem tudom mi van, de mobilon nekem is változatlanok még a lapok. GG Blizzard.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#49473) bepe79 válasza itldj (#49471) üzenetére


bepe79
addikt

Amíg le nem frissíted a HS-t a Play Store-ból, mert azon már fent figyel a frissítés, most néztem meg.

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#49474) saen válasza fogtunder (#49472) üzenetére


saen
veterán

Nem egyszerre jön ki minden kliensen a patch. Viszont nem játszhatsz elvileg olyan ellen akinek más verziója van.

(#49475) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Hearthheaden megnézhetők a lapok dumái is. Rag azt mondja: Live, Insect! :DDD

(#49476) F-ECT$ válasza fogtunder (#49472) üzenetére


F-ECT$
titán

Frissítsétek a klienst :)

saen: ez mondjuk érdekes lehet :)

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#49477) fogtunder válasza F-ECT$ (#49476) üzenetére


fogtunder
nagyúr

közben már látom, 9-kor még nem volt éles.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#49478) F-ECT$ válasza fogtunder (#49477) üzenetére


F-ECT$
titán

Viszont nekem frissítés után is a régi lapok vannak benn :DDD

Dive ever, work never.

(#49479) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Érdemes freeze magezni. 3 mana owl, no combo... jött egy zoo az már Spellbreakerrel tolta.

Amúgy most a Jugglereken kívül mindent betörtem, 9400 dusttal várom a kieget...

[ Szerkesztve ]

(#49480) saen válasza whitezo88 (#49479) üzenetére


saen
veterán

Szerintem meg nem, mondhatnám úgy is, hogy: Welcome to Warriorstone! Warriors of Warcraft :)

Eltűntek a druidák, most CW túltengés van, ma reggeli küldi csinálás is 2/2 warrior, meg ahogy olvasom másnak is hasonló tapasztalata van.

(#49481) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Ismét egy ember aki nem tud olvasni

That was a mistake.

(#49482) F-ECT$ válasza F-ECT$ (#49478) üzenetére


F-ECT$
titán

Most már jó ott is.

Dive ever, work never.

(#49483) fogtunder válasza whitezo88 (#49481) üzenetére


fogtunder
nagyúr

én a Duelyst nerfekkel jártam így mindig, az asztali kliens kiírja, hogy frissült, de a böngészős ugye nem tudja, hogy te melyik verzióval játszottál előtte, aztán voltak nagy meglepetések meccsek közben.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#49484) tretyak válasza whitezo88 (#49481) üzenetére


tretyak
aktív tag

Pár trolden videónyi fail össze fog jönni ebben a pár napban :D

(#49485) DopeBob válasza whitezo88 (#49481) üzenetére


DopeBob
addikt

Azért ez inkább Blizzard fail, nekem telefonon nem jött fel, hogy bármi is változott volna... a kártyák szövegét meg azért nem olvasod el minden alkalommal, mikor kitennéd.

Megnéztem asztali gépen is, ott jön egy ablak, hogy milyen változások voltak.

MZ/X

(#49486) hyperspace válasza DopeBob (#49485) üzenetére


hyperspace
őstag

iPad-en is volt.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#49487) F-ECT$ válasza DopeBob (#49485) üzenetére


F-ECT$
titán

A mobiloson a frissítés után nekem dobott egy ablakot erről.

Dive ever, work never.

(#49488) fogtunder válasza F-ECT$ (#49487) üzenetére


fogtunder
nagyúr

+1, ki is volt emelve elég egyértelműen, hogy mi változott.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#49489) Zolom89 válasza DopeBob (#49485) üzenetére


Zolom89
senior tag

Vagy feljött csak egy pillanatra láttad mert rányomtál a képernyőre betöltés közbe. i6s-en az új küldi feldobásnál csinálja ezt. Ez nem Blizzard errorr, hanem user error

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#49490) itldj válasza DopeBob (#49485) üzenetére


itldj
aktív tag

Telefonon is feldobta és hülyegyerek módon be volt bejölve mi változott. Először reggel valóban nem jött fel, még a frissítés után se, de akkor még a régi szöveggel és működéssel voltak bent a lapok. (Mentem is egy búcsú menetet a Malygod rugómmal. :O :( :( :(((

(#49491) Zolom89


Zolom89
senior tag

a _Mech lapokkal mi lesz strandard módba? Elvileg ha jól tudom akkor kiesnek nem lehet őket használni..szóval Craft..

[ Szerkesztve ]

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#49492) micafighter válasza Zolom89 (#49491) üzenetére


micafighter
nagyúr

A mech lapok nagy része gvgben van, a gvg meg kiesik a standardból.

(#49493) itldj válasza Zolom89 (#49491) üzenetére


itldj
aktív tag

A mech mint archetípus nem esik ki, viszont nagyon sok mech van a GVG settben, ami viszont kirotál a standardból, szóval ne mech típus alapján törj be lapokat azért. :))

(#49494) JNashville


JNashville
senior tag

Azért ez a mostani nerfhullám sok erős közepes gyűjteményt fog megdobni felfelé. Én is bedaráltam minden nerfelt lapot a Molteneket és Jugglereket leszámítva, plusz egy csomó bónuszt, amit a nerfek előtt nem törtem. Most állok 8005 duston és 4600 goldon, szóval 5 szabadon választott legendaryt le tudnék gyártani. Leszünk így egy páran ezzel...

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#49495) micafighter


micafighter
nagyúr

Change log google play storebol:

* Whispers of the Old Gods available April 27
* Standard and Wild formats arriving April 27
* Friendly Challenge menu updated
* Set Filter updated
* The following card backs have been added: Shadowmoon Valley, Zul’Drak, Halfhill
* Guaranteed Arena pack reward is now always from most recent expansion
* New “Wow” emote replaces “Sorry” emote
* Several cards received balance changes
* Fixed various audio, graphical, and UI issues

(#49496) F-ECT$ válasza JNashville (#49494) üzenetére


F-ECT$
titán

Én mindenkinek azt javaslom, hogy várjon. Lehet, hogy a most jónak tűnő 6-8 legend valóban jó lesz, de ha nem, akkor csak fölösleges dust szórás. (Lásd Troggzor.)

Továbbra sem látom egyébként, hogy mitől lenne majd lassú a meta, hogy a 8-10 manás, boardra azonnal nem ható legendek használhatóak legyenek, de ne legyen igazam.

Zolom89: a GVG-s mecheket, főleg ha nem akarsz Wild-ban játszani, és kell a dust, akkor törheted.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#49497) saen válasza F-ECT$ (#49496) üzenetére


saen
veterán

Nem lesz túl lassú a meta, mert akkor jönnek az aggro deckek büntetni. Amiket látok egyelőre terveket sok játékostól, még hunter deckek is iszonyat greedy-ek. Továbbra is azt modnom, hogy 5 mana felett kevés lap fog beférni a paklikba és ezért jónéhány jónak tűnő lapot egyszerűen nem fognak játszani.

Egyébként én azon gondolkozom, hogy freeze mage-dszel fogom nyitni az új kieget. Olvasgatva elég kevesen akarnak warriorral játszani rögtön, C'Thun druida, shaman és ilyenek tűnnek a menőnek, ezek ellen szerintem jó lesz a freeze.

(#49498) Dyde


Dyde
aktív tag

A nerfek már megtörténtek lehet törni teljes áron, vagy csak 27től lehet azt is?
szerk.: köszi, látom igen. Valahol van egy link ahol le van írva az összes nerfelt kártya? Nem nagyon követtem mostanában sem a changelogot sem a topikot :R

[ Szerkesztve ]

(#49499) hyperspace válasza Dyde (#49498) üzenetére


hyperspace
őstag

Lehet törni.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#49500) micafighter válasza micafighter (#49495) üzenetére


micafighter
nagyúr

Kint van már a honlapjukon is a patch notsz: [link]

Csak azt másolom be ami a play store-os change log-ban nem volt:

-Non-Basic Cards that have been changed will be disenchantable for their full dust value for a limited time.

-Resolved various issues with AI behavior and gameplay such as:
Stampeding Kodo’s ability will no longer target the same minion twice if triggered by Brann Bronzebeard.
Gladiator’s Longbow will prevent damage caused by Explosive Trap.

-Quests to obtain Old Murk-Eye and Captain’s Parrot have been disabled, as those cards are only available in -

-Wild mode. These cards can be crafted as normal with the release of Whispers of the Old Gods.

-Added improved visual effects to certain Classic cards.

-The reconnect feature has been improved.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.