Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16351) emperorka válasza Phobion (#16338) üzenetére


emperorka
tag

3:2 nyert Amaz.

(#16352) NyalokAA válasza emperorka (#16351) üzenetére


NyalokAA
aktív tag

Hol , mi ? dreamhack óta néznék egy kis rdu alázást :D

(#16353) emperorka válasza emperorka (#16351) üzenetére


emperorka
tag

Valami esl kupa volt.Én is örülök neki,ez a radu gyerek kicsit el volt szállva magától.:)
[link] Amúgy itt lesz a link

(#16354) Phobion válasza emperorka (#16351) üzenetére


Phobion
őstag

tudom volt szerencsém akkor a twitchet nézni, másképpen kellett volna fogalmaznom :DDD

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#16355) ollie


ollie
MODERÁTOR

Nos, most lett végleg elegem a játékból. Elegem van abból, hogy csak rush, aggro és zoo deckkel játszik mindenki. Hihetetlenül agyatlan lett ez az egész. Unsintall, és többször nem veszem elő, az biztos.

***

(#16356) Fr0z3n válasza ollie (#16355) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Add át nekem az accod, játszok én vele. Aztán hátha meggondolod magad.

(#16357) ollie: Próbát megért, nem lettek volna lap gondjaim, aztán irány a lenged rank :D

[ Szerkesztve ]

(#16357) ollie válasza Fr0z3n (#16356) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Dehogy adom, rajta van a többi Blizzard játék is.

***

(#16358) emperorka válasza ollie (#16355) üzenetére


emperorka
tag

Nyugi,nyugi,most már várd ki amíg megjelenik a Naxx,csak 5 nap az egész.Hátha hoz valami változást.

(#16359) xavix13 válasza emperorka (#16358) üzenetére


xavix13
senior tag

Tegyük hozzá, hogy 5 hét mire fullosan megjelenik, és kell sztem még 1-2 hét, mire be is kerülnek a metába az új lapok.

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#16360) Phobion válasza ollie (#16355) üzenetére


Phobion
őstag

Adj magadnak egy kis pihenőt a játékot illetően, utána hátha :DDD

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#16361) F-ECT$ válasza xavix13 (#16359) üzenetére


F-ECT$
titán

Ááá. Azonnal be fognak kerülni, és pont addig lesz nagy kavar, amíg csak néhány lap lesz elérhető. Ha minden meglesz, akkor jön 2-3 nagyobb hullám még, és beáll az, ami most van: 0 újdonság hónapokig.

Dive ever, work never.

(#16362) xavix13 válasza F-ECT$ (#16361) üzenetére


xavix13
senior tag

Nyilván, de mire lesznek értékelhető paklik az egy pár hét biztosan lesz. Most 4-5 lapra nem igazán lehet építeni, főleg ha a "gyengébbek" jönnek először. Amúgy a maradék lapokat mikor akarják már bemutatni? :U

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#16363) F-ECT$ válasza xavix13 (#16362) üzenetére


F-ECT$
titán

6 kártya jön szárnyanként, köztük 1 legend, meg 2 class specifikus lap. Ez eléggé meg fogja kavarni a dolgokat, főleg az érintett 2 classnál.

Szerintem az első szárny lapjai már jórészt be lettek mutatva, így mindig az adott heti megjelenés előtt fogják csak az új lapokról lerántani a fátylat.

Dive ever, work never.

(#16364) xavix13 válasza F-ECT$ (#16363) üzenetére


xavix13
senior tag

Adják kifele minél hamarabb a sámán lapját, aztán lehet hogy aréna mellett rankedezni is fogok vele.

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#16365) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Miért van az, hogyha én játszok miracle rogue-val sose jön fel a goblin-conceal kombó (most nyertem egyet enélkül is, 3 kártya maradt a pakliban és a conceal köztük volt), ha meg én játszok miracle rogue ellen legfeljebb a 6. körben jön a goblin conceal + két prep és valamilyen spell is, és gyakorlatilag 6-7. körre felhúzza az egész pakliját és kikapok. :U

You are not prepared.

(#16366) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#16365) üzenetére


F-ECT$
titán

Egyszer akartam írni egy összefoglalót, amiben pont az lenne benne, hogy mi történik az adott deckkel ha te játszod, illetve ha ellened játsszák. A miracle esetén pont ilyenek lennének benne, meg pl az, hogy az ellenfél még Gadgetzan nélkül is felhúzza T8-ra a Leerroy-t 2 Shadowsteppel, neked meg "mindig" 28-30. lap a Leeroy :)

Vicces még a handlock, a zoo-nál is vannak ilyenek (az ellenfélnél mindig topdeck a Doomguard, nálad meg eldobja a másik DG-t, meg a Soul Fire-t, stb.)

Dive ever, work never.

(#16367) F-ECT$ válasza ollie (#16355) üzenetére


F-ECT$
titán

Az elmúlt 2 hónapban én is jelentősen kevesebbet játszottam, előtte a rank 5 és rank 4 elérése még fun volt, de a jelenlegi meta nagyon nem tetszik, így nem érzem az erőt magamban, hogy "munkaként" felfogva megpróbáljam elérni a legendet. (Amire nem is biztos, hogy képes lennék, 3-400 meccset végigkoncentrálni nehéz és kimerítő.) Ugyanígy nem izgat a golden hero, az még durvább farmolást jelent.

Annak örülök, hogy a napi questeket még van kedvem letolni, annak pláne, hogy Naxx-ért nem kell fizetnem valós pénzt így, aztán meglátjuk, hogy marad-e ez a rush heavy meta, vagy a sok Deathrattle effekt miatt el kell kezdeni a boarddal is törődni. Addig is maradt keret 1-2 arénára, ott a variációk száma jóval nagyobb, mint constructedben, de persze ott sem fenékig tejfel az élet :)

Dive ever, work never.

(#16368) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#16366) üzenetére


DaveNo1
veterán

Handlockkal ma volt hasonló esetem: végig a kezemben volt a leeroy + power + faceless kombó, de mivel 20 hp felett volt az ellenfél druida nem akartam kijátszani, inkább board kontroll, és végig csak vártam és vártam, hogy feljöjjön valamelyik a soulfire. 6 lap maradt a paklimból mikor kikaptam, abban volt 2 mountain giant, és a 2 soulfire is. Inkább nem mondtam semmit...

You are not prepared.

(#16369) Gyuri27 válasza ollie (#16355) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ismerős ez valahonnan.
Igen, igen. A bf.
Ott is csak a rush és az op lapok. :((

Amd - Radeon - Ryzen

(#16370) ricshard444 válasza Gyuri27 (#16369) üzenetére


ricshard444
veterán

Sajnos ott nem is változott a felállás, maradt úgy :(

Vannak dolgok...

(#16371) ollie válasza Gyuri27 (#16369) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De a BF-nek volt egy nagyon jó single, ill. coop része is, a miatt érdemes volt vele játszani, ha valaki nem akart pvp-zni. Itt viszont csak pvp van, szóval nincs választási lehetőség.

***

(#16372) M3oH


M3oH
addikt

Naxxramas lap:

(#16373) zws válasza F-ECT$ (#16366) üzenetére


zws
senior tag

Nekem a kedvencem az, mikor elegem van a zoo-ból és váltok freeze-re, erre kapok egy warriort ami ellen esély sincs a sok armor miatt. De ha meg visszaváltok másra megint jön a counter, és ilyenkor szoktam eldobni az agyam, hogy ez már sok.

(#16374) Watto1991 válasza M3oH (#16372) üzenetére


Watto1991
senior tag

Mage-et kivégzi 1 körre :C :K

(#16375) DaveNo1 válasza M3oH (#16372) üzenetére


DaveNo1
veterán

Huhuhuhu, anti miracle lap :C

You are not prepared.

(#16376) Gyuri27 válasza Watto1991 (#16374) üzenetére


Gyuri27
félisten

Zoonak, rus rugónak ez kb mindegy. Márpedig abból van a sok.

Amd - Radeon - Ryzen

(#16377) Fr0z3n válasza DaveNo1 (#16375) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Tempo rugóba a legjobb. Kijön, drágít, köv körben üt, shadowstep, kezdődik előröl.

(#16378) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Látom Attila játszik Athene-vel, kíváncsi vagyok ki nyer :D

Gz Attila. Nem tudom itt hogy hívnak, csak azt hogy friendlisten vagy :D

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#16379) DaveNo1 válasza Gyuri27 (#16376) üzenetére


DaveNo1
veterán

Hátha lesz valami hasonló leg ami minion costot drágít 1 körre az ellenfélnél, bár ez úgy érzem csak álom :U

You are not prepared.

(#16380) whitezo88 válasza DaveNo1 (#16379) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Ja, az kene, mert ez csak egy anti miracle lap... Amugy a mana wraith ami dragit de alig van elete es siman meg tudja olni a zoo a cancer rugo meg csukott szemmel is.

(#16381) #82679040


#82679040
törölt tag

Végre asszem kezdek ráérezni az arénára. Közel 200 nyert aréna meccs után 7 win volt a legjobb eredmény.De most végre ráéreztem és szerencsém volt ,mentem két 8at meg ezt :))
+ egyiknél kaptam egy arany Nozdurmu-t.
Csak 3 legendarym van Ysera,Jones és ez.Melyik legáltalánosabban használható lapra cseréljem ? Ragna?

[ Szerkesztve ]

(#16382) whitezo88 válasza #82679040 (#16381) üzenetére


whitezo88
nagyúr

vagy Leeroy.

amúgy kíváncsi leszek Loatheb felülírja-e Millhouset. először 0-ra olcsósítja a spelleket, majd +5. így 7ért egy 4/4 és egy 5/5 kapnánk.

[ Szerkesztve ]

(#16383) ricshard444 válasza #82679040 (#16381) üzenetére


ricshard444
veterán

Grat :)

Eddig nekem 2x 7 a rekordom, de általában közöm nincs ehhez :D

Vannak dolgok...

(#16384) ollie válasza #82679040 (#16381) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Leeroy bármilyen deckben jó, Ragna csak controlban, azok meg elég gyengék manapság.

***

(#16385) k4rL^ válasza M3oH (#16372) üzenetére


k4rL^
senior tag

Dupla kombós ramp druid ellen is jó lesz ez a lap, de az a baj, hogy pl ez az amúgy is erös Zoo-ban is kaphat helyet, szóval le se tudod szedni a sok kis kirakott minionokat.

[ Szerkesztve ]

(#16386) F-ECT$ válasza #82679040 (#16381) üzenetére


F-ECT$
titán

Ahogy elnézem, ez nem csak ráérzés, hanem kurva jó kis deck is. Van néhány 1 manás lény, (amit sokan nem választanak, és csak 2-3 manás lényekből gyűjtenek), az argent protectorokkal ezeket jól meg is tudod védeni, a 3 manások is jók, 3 truesilver, 2 consec, az összes 4 és 4+ manás lény jó. Ok, nincs eq, de ilyen kezdéssel nem is nagyon kell.

Ha 1 Legendet kell választani, akkor az Leeroy.

Ma egyébként mentem 3 arénát, és ilyeneket kaptam 1. ellenfeleknek:
-Lock: flame imp + vw T1, később 2 DG
-Lock: DG + Ragna
-Druida: Onyxia

Én meg a draft alatt láttam összesen kb 2 epicet.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#16387) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na szerintetek most ennek mi baja lehet? :(

Live-Die-Respawn

(#16388) #82679040 válasza F-ECT$ (#16386) üzenetére


#82679040
törölt tag

Háát...igen, ebben a gémben csak qrva jó paklival lehet ráérezni :DD
Remélem a köv. 200 aréna meccs alatt lesz legalább még egy hasonló,hogy ráérezhessek megint :))
Csináltam Leeroy-t,köcce a segítségeteket.
Kellene egy Tirion,egyre jobban tetszik a pala...
GL

(#16389) Lézerparaszt válasza oriic (#16387) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Rendszergazda módban futtasd és jó lesz.

A játék az nem játék!

(#16390) Zedz válasza ollie (#16384) üzenetére


Zedz
addikt

Jól kell összerakni és megfogja az embert. :)

(#16391) Phobion


Phobion
őstag

Nem értem miért mondogatják sokan, hogy a priest gyenge, ez a Thoughtsteal egy vicc. :D

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#16392) fogtunder


fogtunder
nagyúr

mai druid draft, azt hittem, jó lesz egy 2-3-ra, ehhez képest eddig 4-0.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#16393) ollie válasza fogtunder (#16392) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Alapvetően nem rossz azt leszámítva, hogy nincs swipe.

***

(#16394) DaveNo1 válasza fogtunder (#16392) üzenetére


DaveNo1
veterán

Azért ez elég jó deck, a 4-5 manás lények erősek, és kombó is van benne például.

You are not prepared.

(#16395) Sirandrish válasza fogtunder (#16392) üzenetére


Sirandrish
legenda

Kíváncsi lennék hogy mire tippelnél 10+ wint ha ez neked ránézésre 2-3 :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16396) fogtunder válasza ollie (#16393) üzenetére


fogtunder
nagyúr

igen, az hiányzik nagyon, meg legalább egy keepert is el tudnék viselni benne. amúgy azóta elvert egy pap, úgyhogy 4-1, remélem legalább 7 win meglesz.

(#16395) Sirandrish: mint az látszik, alapvetően rosszul ítélem meg az arena deckeket :D

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#16397) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Háromból három mage pyroblasttal végzett ki arénában. Én meg örüljek a két fire elementalnak meg az egy hexnek. Imádom ezt a játékot.

(#16398) oriic válasza Lézerparaszt (#16389) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Alapból azzal kezdtem, de semmi. Aztán simán, semmi... MOst meg hogy le akarom újra szedni battle.net-ről 403-at dob az oldal: :DDD Szaros Heroes of The storm miatt akarok rendszerlistát frissíteni hátha küldenek alpha meghívót,de már itt elhasalok. :DDD

Live-Die-Respawn

(#16399) zola09 válasza oriic (#16398) üzenetére


zola09
aktív tag

Elvileg ha a program elérési útjában van ékezet, akkor lesz ilyen, próbáld meg a C gyökérkönyvtárból futtatni.

(#16400) F-ECT$ válasza Sirandrish (#16395) üzenetére


F-ECT$
titán

Wrath, de főleg a swipe azért eléggé hiányzik.

Dive ever, work never.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.