Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15801) whitezo88


whitezo88
nagyúr

ezek betegek... Forsen részegen stramel, skypon Ekop, Nhyx meg még valaki és ilyen trash talkot amit ezek leművelnek :DDD [link] inkább nem idéznék mert csak mod lenne belőle.

(#15802) F-ECT$ válasza whitezo88 (#15801) üzenetére


F-ECT$
titán

VB-t nézz, ne streamet :)

Dive ever, work never.

(#15803) whitezo88 válasza F-ECT$ (#15802) üzenetére


whitezo88
nagyúr

engem nem érdekel a VB, eddig egyet sem néztem meg idén :)

amúgy kicsit sok volt az ital [link] :DDD ezt követően mindent eldobva rohant ki a mosdóba és pár percig nem is jött vissza.

[ Szerkesztve ]

(#15804) k4rL^ válasza whitezo88 (#15803) üzenetére


k4rL^
senior tag

Készen van Forsen, most éppen Leat coacholja és igy nyomja a saját játékát is, ha igy eléri a rank 1-et az nem lesz semmi. :DDD Do you even drink? Haha

[ Szerkesztve ]

(#15805) SLYM válasza whitezo88 (#15803) üzenetére


SLYM
veterán

mekkora karrier egyedül bebaszni miközben HS-ozol. lol :D

(#15806) Sirandrish válasza SLYM (#15805) üzenetére


Sirandrish
legenda

Valamivel fel kell dobni a nézettséget mert csak nem akar összejönni a pénz arra a BMW-re ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15807) Watto1991


Watto1991
senior tag

Mage-dzsel érdekes draft jött össze.. 0 fireball, 0 frostbolt, 0 polymorph, 3 flamestrike (4-et adott volna a gép), 1 blizzard, 1 cone of cold, 1 pyroblast, 1 Alexstraza.

Eddig 1-0, de szerintem olyan 2-3 lesz a vége. Hiányoznak a fireballok...

[ Szerkesztve ]

(#15808) whitezo88 válasza k4rL^ (#15804) üzenetére


whitezo88
nagyúr

jaja aztán mégegyszer kidőlt, majd mikor magához tért, elköszönt Leatól azt elment. Apropó: nem szoktam nézni a csajt, de van neki egy térképe ahol bejelöli a subokat. na tegnap jött egy kölnből meg londonból. kölnt valahol Kirgizisztánnál jelölte be Londont meg Portugáliánál. ez ugye csak valami vicc? :D

(#15810) DaveNo1 válasza Watto1991 (#15807) üzenetére


DaveNo1
veterán

Mage arenatól akkor ment el a kedvem mikor 0 fireball, 1 frostbolt, 0 poly, 0 flamestrike, 0 blizzard, 0 ice lancet húztam be. 0 win lett a mérleg. :U

Most paladinnal összejött egy elég jó draft, van benne sylvanas is kíváncsi vagyok meddig jutok majd. :K

You are not prepared.

(#15811) ollie


ollie
MODERÁTOR

Eddig heten neveztek, kéne még egy nevező a versenyre.

***

(#15812) Sirandrish válasza ollie (#15811) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hogyhogy 7en? 2 napja mikor elkezdtem összeírni kíváncsiságból hogy hány embert érdekel, 15nél hagytam abba..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15813) Devas válasza ollie (#15811) üzenetére


Devas
őstag

Úgy tudtam te vagy a nyolcadik.

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#15814) ollie válasza Sirandrish (#15812) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A topikjában heten jelentkeztek a versenyre.

(#15813) Devas: nekem nincs kedvem a részvételhez

[ Szerkesztve ]

***

(#15815) k4rL^ válasza whitezo88 (#15808) üzenetére


k4rL^
senior tag

Az nem volt semmi a végén. :DDD
Szoktam nézni, már annyira tele a térkép a népszerübb országokkal, hogy ilyen kieső helyeken kezdte el számolni az onnan érkező subokat. Amcsik is már az oceánokban vannak. :)

(#15816) Scale válasza whitezo88 (#15791) üzenetére


Scale
őstag

Jót röhögtem :DD :DD

Szerk.: Ti is mostanában napközben kapjátok meg a napi questet? Még mindig nem kaptam meg a mait, régebben mindig már éjjel 1-2körül odaadta, mostanában mindig ha később logolok be akkor kapom meg :F

[ Szerkesztve ]

(#15817) Sirandrish válasza ollie (#15814) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor vagy sokan meggondolták magukat, vagy sokan lemaradnak róla a másik topik miatt :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15818) Watto1991 válasza Scale (#15816) üzenetére


Watto1991
senior tag

Pár napja már este 7 körül kapjuk a napikat.

(#15819) ollie válasza Sirandrish (#15817) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akkor ide kiírom, hátha nem olvasták páran:

Hearthstone versenyre jelentkezni itt lehet!

***

(#15820) Scale válasza Watto1991 (#15818) üzenetére


Scale
őstag

Akkor jól vettem észre, azt hittem csak beképzelem :DDD

(#15821) Watto1991 válasza SLYM (#15794) üzenetére


Watto1991
senior tag

Nekem is elkezdte. Nem lehet X-elni a küldiket. :(

(#15822) fogtunder válasza Watto1991 (#15821) üzenetére


fogtunder
nagyúr

fura, én a héten úsztam mindennel és nem volt időm játszani, tegnap lenyomtam kettőt, ma kaptam duplán és tudok cserélni. ez bug lesz, nem feature.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#15823) Sirandrish válasza Watto1991 (#15821) üzenetére


Sirandrish
legenda

Detto..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15824) Watto1991


Watto1991
senior tag

Nézem ezt az Athene-t twitch-en... Borzalom !! :D
Egy chatelővel értek egyet: "man, you are cancer incarnate"
Ő el van szállva magától, a deck-je egy raklap sz@r, csak laphúzás, gyógyítás meg attack csökkentő lapjai vannak. Fájdalmas nézni. Ja, és hammer of wrath to the face at 30 hp rulz!!!

(#15825) whitezo88 válasza Watto1991 (#15824) üzenetére


whitezo88
nagyúr

én sem értem, ahogy írtam is, semmi szinergia sincs a pakliban, olyan rushos, de control is van, meg 2-2 avenging-loh, ilyenek. minden 2. lépése misplay, de az a durva, hogy lassan megvan neki az 500 win. és csak pár hete kezdte el (egy coaching azért ráfért volna)

(#15826) Sirandrish válasza whitezo88 (#15825) üzenetére


Sirandrish
legenda

Napi 20óra játék mellett nem nehéz elérni 500wint :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15827) Phobion válasza Watto1991 (#15824) üzenetére


Phobion
őstag

Nem védeni akarom ,de az, hogy el van szállva magától, azt ő sem gondolja komolyan, legalábbis annyira nem. A videói gondolom szándékosan provokatívak. :D

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#15828) Watto1991 válasza whitezo88 (#15825) üzenetére


Watto1991
senior tag

Remélem hamarosan felszenvedi magát rank 3 körülre, ahol szétszedik a miracle rugók :DDD (handlockok ellen hatásos a humility/aldor peacekeeper)

Ja meg volt egy aranyköpése: " egyet megtanultam már, a miracle rugó esetén ne foglalkozz az Auctioneer-rel, nem éri meg" Priceless ! :DD

[ Szerkesztve ]

(#15829) F-ECT$


F-ECT$
titán

Nemtom mi történik most hétvégén, de a szokásos 60% körüli WR-em most 30% körül van. (Casual, ranked vegyesen.) Ok, persze új paklikat is próbálgatok (sámán és paladin), amik amúgy sem túl jók, de azért mégis. Kicsit fáj, ha nincs meg az 50%.

Dive ever, work never.

(#15830) Devas válasza Watto1991 (#15824) üzenetére


Devas
őstag

Arcra tol minden létező sebző szart paladinnal és működik neki. :)
Vicc az egész játéka meg az ellenfelei is.
Jah és kb mindig jól topdeckel. Annyira szar hogy már jó.

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#15831) fogtunder válasza Watto1991 (#15828) üzenetére


fogtunder
nagyúr

hát ez tényleg díjat érdemelne, ne foglalkozz az auctioneerrel :) ok, hogy ha conceal van rajta, nem is feltétlenül tudod kinyírni (flamestrike előnyben), de akkor is.

(#15829) F-ECT$: nekem most éppen kiadja, csak azért sem váltottam paklit, pár nap után megint elindultam a dupla kombós druidával, 7 meccset nyertem zsinórban, fogtam 1 shockadint, 2 zoot, 1 aggro mage-et, meg 3 papot, bár ez utóbbiakat már majdnem csalásnak éreztem, annyira könnyen adták magukat.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#15832) ollie


ollie
MODERÁTOR

Megvan a 8 jelentkező a versenyre, ezt olvassátok el.

***

(#15833) whitezo88 válasza F-ECT$ (#15829) üzenetére


whitezo88
nagyúr

az hogy megint fosásig van a ladder zooval az jobban idegesít... azt hittem végre megint bejön a régi trend a normális paklikkal de tévedtem.

(#15834) whitezo88 válasza whitezo88 (#15833) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ez a dupla kombós dudu vicces. ellenfél pap, 4 lénye kint, 30 hp. nekem kint maradt egy db Cairne.
fon + roar + inner + roar = 30 hp :D

csak hívni kellett nem zoo paklit.

(#15835) DaveNo1 válasza whitezo88 (#15833) üzenetére


DaveNo1
veterán

A csordaszellem jegyében lassan már mindenki zoo-val nyomul, ha nem akkor agro pala, vagy a mostanság népszerű freeze mage..én most kicsit átálltam arena-ra, átlagban hozok 6-7 wint, így nem bukok rajta, de legalább nincsenek agyatlan zoo deckek amik teljesen tönkreteszik a laddert + casualt is...

You are not prepared.

(#15836) fogtunder válasza whitezo88 (#15834) üzenetére


fogtunder
nagyúr

az szép :) én már hetek óta ezt játszom ezt és még csak egyszer jött össze a dupla roar.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#15837) whitezo88 válasza fogtunder (#15836) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Elegge elhuzodott szoval volt ido felhuzni oket. Elejen nagyon csunya hibat kovettem el de sikerult megmaradni. Es taunt se jott.

Dave: elotte volt fagyi mage is de borzalmasan jatszott, szinte osszes loveset a lenyeimre tolta el en meg max hpn maradtam vegig. Ellott ket frostboltot fireballt egy icelancet aztan ram mar nem maradt. Mikor a fagyi spellek is elfogytak szercsaptam es az ib sem mentette meg.

[ Szerkesztve ]

(#15838) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Tegnap saját gyártmányú palával játszottam. 17ből 3 meccset vesztettem (zoo, tempo, pap). A többi nem volt gond, se a freeze, se a mirecle, se a handlock, zoo volt néha agyalós. Ezt a dekket asszem megtartom :D

[ Szerkesztve ]

(#15839) Djuree válasza Fr0z3n (#15838) üzenetére


Djuree
félisten

pala nagyon erős, én csak összedobáltam pár lapot és 5-ből 3 win, pedig nemhogy legend, de epic lapom sincs hozzá. :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#15840) F-ECT$ válasza Djuree (#15839) üzenetére


F-ECT$
titán

Pala gyenge. (Ettől még jöhet ki jól a lépés akár 20-30 meccsen keresztül is.)

És hogy ellent is mondjak azonnal magamnak :D

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#15841) Djuree válasza F-ECT$ (#15840) üzenetére


Djuree
félisten

ehh. :D

amúgy nem gyenge, csak ott kell a legtöbbet agyalni, mivel nincs szinte semmi leszedése. de a hero powerje sztem elég jó, sok lehetőség van benne a megfelelő lapokkal. az én paklimba a divine shield elég nagy szerepet játszik meg mellé ez: [link].
elég vicces dolgokat tud a pakli. :K

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#15842) whitezo88 válasza Djuree (#15841) üzenetére


whitezo88
nagyúr

a consec meg az eq-s kombók az nem éppen "semmi leszedés". kicsit underrated a pala szerintem. hard removalja valóban nincs viszont, de megoldja máshogy.

[ Szerkesztve ]

(#15843) fogtunder válasza Djuree (#15841) üzenetére


fogtunder
nagyúr

blood knighttal óvatosan, mióta a zook elkezdték használni, gyakran kap arcba silence-t. ettől függetlenül tud veszélyes lenni, de inkább a játék elején, ha van mellé egy squire is.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#15844) Phobion


Phobion
őstag

druidal már csak 450 win és meglesz a golden :DDD

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#15845) Djuree válasza whitezo88 (#15842) üzenetére


Djuree
félisten

najó, azok ott vannak neki az igaz. olyanra gondoltam mint hex, poli stb.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#15846) whitezo88 válasza Phobion (#15844) üzenetére


whitezo88
nagyúr

nekem pappal kell már csak 496!

(#15847) Phobion válasza whitezo88 (#15846) üzenetére


Phobion
őstag

az se rossz :DDD

[ Szerkesztve ]

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#15848) ollie válasza whitezo88 (#15846) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem paladinnal kereken 500 kell. :DDD

***

(#15849) fogtunder válasza Djuree (#15845) üzenetére


fogtunder
nagyúr

a druid sokkal gyengébb removal szempontból, a naturalize egy rossz vicc, a swipe és a wrath meg nem tud mit kezdeni egy óriással, ragnával, ilyenekkel, a mark+TBK kissé drága és két lap. szóval a paladin ehhez képest istenes.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#15850) Djuree


Djuree
félisten

jó aréna volt, druid 3 vereség és ennyi. :U olyan szar lapokat kaptam hogy az hihetetlen, ellenem meg mage, 3 fireball, 2 poli, hagyjuk már. :W
na ezért nem arénázok én, semmi értelme.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.