Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15451) Sirandrish válasza Devas (#15449) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem ez Hero függő de neutralok közül amiből nálam férne általában 3 az a Faerie Dragon és persze a Harvest Golem :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15452) dejaris válasza Devas (#15449) üzenetére


dejaris
addikt

2 manas argus

(#15453) Sirandrish válasza dejaris (#15452) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mármint a Sunfury?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15454) xavix13 válasza Devas (#15449) üzenetére


xavix13
senior tag

Ez így hülyeség, minden kártya máshova jó, nincs olyan lap ami minden pakliba kell.

(#15455) Devas: Azért van benne 2 mert egy adott stílusú paklit építesz. A lapoknak alapvetően 2 fajtája van: Aggro és control. Namár most ezeket felesleges túlságosan keverni mert csak egy nagy káosz lesz. Pl. ha te aggro huntert akarsz játszani nem fogsz 2 explosive shotot, 2 deadly shotot, highmaneket stb. játszani. Hanem az aggro hunterbe illő lapokból 2 db-ot, nem pedig mindenből egy kicsit. Egyrészt a pakli is kiszámíthatóbb lesz, másrészt tudnod kell hogy hol/hogy akarsz nyerni a pakliddal.

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#15455) Devas válasza dejaris (#15452) üzenetére


Devas
őstag

:)
Na igen. Az mekkora durva lenne.

Igazából azért lássuk be annyira nincs ilyen sok lap amiből több is jó egyszerre. Épp ezért nem értem a paklik többségében miért kell egyáltalán annyira erőltetni a x2 db lap dolgot. Azt megértem ha van olyan lap ami nagyon jól illik egy adott paklikörnyezetbe és duplát rak belőle az ember, na de hogy a lapoknak több mint a feléből 2 db is legyen a pakliba az szerintem nem annyira okos döntés. És pedig jóformán csak ilyen paklikat látok a neten.

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#15456) xavix13


xavix13
senior tag

Egyszer jön össze az ultimate kombó 14/14 edwin a 3. körben (casualon) akkor is ott az a fránya deadly shot hunternél. :(

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#15457) fogtunder válasza Devas (#15455) üzenetére


fogtunder
nagyúr

a kártyajátékokban elég nagy az rng faktor, már a húzás terén is, ha jól működő, konzisztens paklit akarsz, akkor a főbb kombó lapokat érdemes duplán berakni, mert nagyobb eséllyel fogod felhúzni azt, ami kell.

amúgy eggyel több yeti mindig jól jön :)

I hate morning people. And mornings. And People.

(#15458) Devas válasza fogtunder (#15457) üzenetére


Devas
őstag

Sejtettem hogy ez lesz a válasz. Csak ez sajnos fordítva is igaz, nagyobb eséllyel húzod ki mondjuk kétszer amikor pont nem az kéne. De amúgy egyetértek vele. De azzal már kevésbé hogy szinte minden lapból dupla van a paklik többségében. Igen a kombóból legyen dupla, miért ne, de hogy szinte minden lapból dupla van azt nem tartom túl előnyösnek.

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#15459) F-ECT$ válasza xavix13 (#15456) üzenetére


F-ECT$
titán

6/6-ot érdemes csinálni belőle T2-4 körül, azért még nem akkora kár egy removal.

Dive ever, work never.

(#15460) xavix13 válasza F-ECT$ (#15459) üzenetére


xavix13
senior tag

Tudom de ez casual volt és pont összetudtam hozni. Csak fun game volt, rankeden nem nyomtam volna meg.

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#15461) Scale válasza xavix13 (#15460) üzenetére


Scale
őstag

Valaki nem akar egy VanCleefet ajándékozni? :DDD

(#15462) whitezo88 válasza F-ECT$ (#15459) üzenetére


whitezo88
nagyúr

kivéve ha van conceal akkor érdemes yolo-zni.

ellenem már adta fel a 10/10 (vagy 8/8?) t2 vancleefes rugó mert meghagytam kezdőben a BGH-t okosan :)

[ Szerkesztve ]

(#15463) DonCapello


DonCapello
tag

Vetnétek egy pillantást erre a deckre, hogy megfelel e kiinduló decknek? Még nincs túl sok dustom/nyitott paklim, arra gondoltam, hogy ebből indulnék ki, és fejleszteném szép lassan ki valamelyik high-end rogue decket.

[ Szerkesztve ]

(#15464) whitezo88 válasza DonCapello (#15463) üzenetére


whitezo88
nagyúr

nem rossz, tempo szerűség. rakj bele yetit. mondjuk alchemist meg spellbreaker helyett.

(#15465) Devas válasza DonCapello (#15463) üzenetére


Devas
őstag

1 sprint nem ártana bele szerintem. Meg pár taunt. Sap is nagyon hasznos. Kicsit sokallom a spell lapokat.
Na persze ez nem jelenti azt hogy nem müködhet rendesen, biztos remekül bevált.

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#15466) whitezo88


whitezo88
nagyúr

verseny, kínai csávónak összes expert cardja golden (legend is), a basicek meg nem. I see what you did there :) [link]

(#15467) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Vicces a saját gyártású démon dekk :)

(#15468) fogtunder válasza Devas (#15458) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Ebben is van valami, de nem csak a kill kombó a lényeg, hanem a játék közbeniek is. Inkább kapjak a játék alatt két druid of the clawt, mint egyet sem. Amit nem akarsz szinte biztosan a kezedben látni 10 kör alatt, abból elég egy.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#15469) whitezo88


whitezo88
nagyúr

minél közelebb vagyunk a szezon végéhez, annál több a rush.
ma 4 meccs, warrior, az agro ellenes. ehhez képest 3 lost volt.
tempo rugó, loss, miracle loss (brawl rng lost), zoo win, murlock zoo loss. remek.

(#15470) whitezo88


whitezo88
nagyúr

t2: claw arcba, nem ám a dragonra :D
t4: claw arcba 2.
t5: ping acolyte, meg belenyomja a bluegillt. nem az 5/2 trollba.

[ Szerkesztve ]

(#15471) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Poénos aréna lesz :D

[link]

[ Szerkesztve ]

(#15472) whitezo88 válasza Fr0z3n (#15471) üzenetére


whitezo88
nagyúr

2-3at mentem a tökéletes curveos, 2 consec, eq, truesilver, több tauntos, cairnes, guardianos-sw champes pala paklimmal. a 2 win dennis ellen volt a 3 loss meg beteg paklik ellen. legalább 50 goldot nyertem. utolsó meccsen a mage 2 fireballal tolta vagy 4 secrettel, ilyenek. előtte leeroyal végezteki ki, ezek mind 1-2 winnél.

most csináltam egy szintén jó curveos shaman paklit axeal, leszedésekkel, 2 hex, 2 fire ele, meglátjuk...

[ Szerkesztve ]

(#15473) netpeti98


netpeti98
addikt

Múltkori sámán arénám:
1 storm
1 earthshock
0 hex
0 bolt
4 fire elementál !

Végül 5:3 lett.

(#15474) F-ECT$ válasza whitezo88 (#15469) üzenetére


F-ECT$
titán

Olvastam egy érdekes hozzászólást redditen, és jórészt egyet is értek vele. A lényege, hogy ez a szezon volt a legnehezebb ranked szempontjából, és ha a következőben sem jön Naxx, akkor az még nehezebb lesz. Ennek okai:
-folyamatosan tanul a játékosbázis, egyre több a jó, egyre kevesebb a rossz játékos
-egyre több lap lesz meg mindenkinek
-szinte már nincs felfedezetlen pakli / kombó, azaz nem tudod mivel meglepni az ellenfeledet
-csökken a játékosok száma, és főleg a kemény mag marad

Egy Naxx és egy iphone/android megjelenés is jót fog ennek tenni: több (és új) játékos, megkavart meta, stb.

Dive ever, work never.

(#15475) whitezo88 válasza F-ECT$ (#15474) üzenetére


whitezo88
nagyúr

de arénában a lapjárás is számít, ahogyan Kripp Trump meg a többiek is mennek 1-2 wint. most shaman 3. meccs: első körben ellen 1/2, én mad bomber, 2 lénybe 1 ellenbe. ő 2. kör: mad bomber, 2 enyémbe, 1 belém. wat.

mod: ja bocs másikra reagáltál.

warrior is: 2 armorsmith, taskmaster, heroic strike, shield block, első 5 körben.

[ Szerkesztve ]

(#15476) Sirandrish válasza F-ECT$ (#15474) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem 30lap sem fog csodákat hozni..főleg hogy "ingyen" adják majd őket.
Max 2-3 hét és a Trump félék kiismerik , a többiek meg másolják majd őket és ennyi. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15477) Djuree válasza F-ECT$ (#15474) üzenetére


Djuree
félisten

sztem ez nettó hülyeség.
-folyamatosan tanul a játékosbázis, egyre több a jó, egyre kevesebb a rossz játékos
új játékosok jönnek nem kevesen, és ők még mondhatni "rosszak"
-egyre több lap lesz meg mindenkinek
itt is az előző, jönnek újak kevés lappal
-szinte már nincs felfedezetlen pakli / kombó, azaz nem tudod mivel meglepni az ellenfeledet
az újakat meg tudod lepni
-csökken a játékosok száma, és főleg a kemény mag marad
csökken mi? hogyne! folyamatosan nő. már csak ha a haveri körömet nézem is...de ha nem is nő, biztos hogy nem csökken, újak mindig jönnek.
a top10 letöltési listában még sztem mindenhol az első helyen van, najó, ipadon most átvette a wot blitz mert most jelent meg.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#15478) F-ECT$ válasza Djuree (#15477) üzenetére


F-ECT$
titán

új játékosok jönnek nem kevesen
Honnan az infó? Én az Xfire-t szoktam nézegetni, mivel hivatalos adat nincs, aszerint csökkenés van a játékosbázisban. Lehet, hogy jönnek újak, de sokan gyorsan abba is hagyják, mert nincs kedvük/idejük/pénzük összeszedni a lapokat constructedhez.

Sirandrish: igen, pár hétig lesz csak meta kavarás, de legalább lesz :)

Dive ever, work never.

(#15479) Sirandrish válasza F-ECT$ (#15478) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az tutker...főleg majd ha a Blizzard elkezd "balanceolni" :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15480) Djuree válasza F-ECT$ (#15478) üzenetére


Djuree
félisten

én ipadon nézem mindig a toplistákat, ingyenes játékok között a legtöbb letöltése van, vagyis volt, most nem néztem hogy áll, de biztos hogy top3-as még mindig.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#15481) F-ECT$ válasza Djuree (#15480) üzenetére


F-ECT$
titán

Ezzel csak 2 baj van: nincs benne a pc-s adat, illetve a letöltés semmit nem mond arról, hogy az első indítás után meg is marad-e a játékos. A Blizzard meg olyan adatokat közöl, hogy eddig X millióan töltötték le, ami persze egy szép nagy szám, de azt nem tudod meg belőle, hogy pl júniusban több meccs volt-e, mint májusban.

Dive ever, work never.

(#15482) BoC1ka válasza Djuree (#15480) üzenetére


BoC1ka
senior tag

Most már várom az androidos verziót...mondjuk az új nexus referenciamodellel jöhetne az android verzió, egyből cserélném az ipadat arra...

Viszont ez a játék annyira tabletre lett tervezve, hogy eszméletlen jó rajta játszani..amióta kijött kb meg se nyitottam laptopon.

YNWA

(#15483) Djuree válasza BoC1ka (#15482) üzenetére


Djuree
félisten

én is tableten tolom, sokkal jobb mint pc-n. érintőképernyőre termett. :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#15484) Sirandrish válasza BoC1ka (#15482) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én sem igen indítanám el többet PC-n az ziher... :N

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15485) xavix13


xavix13
senior tag

Imádom ezt... :W 15 kártyából nem jön 1 consec se pedig van a deckben 4(!). :W

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#15486) fogtunder válasza F-ECT$ (#15474) üzenetére


fogtunder
nagyúr

egyrészt egyet értek, másrészt nem. az új paklik/kombók hiánya már most fájó pont tényleg, vannak fix típusok, amiknek a gerince ugyanaz és csak pár funkcionális lapot lehet/kell cserélgetni benne annak függvényében, hogy éppen milyen a meta.
ugyanakkor a Droid launch szerintem megint csak tiszavirág életű változást fog hozni, pont ugyanaz lesz kb. két hónappal utána, mint most, le fognak morzsolódni a casual játékosok nagyrészt, mert lesz valami új f2p cucc. arról már nem is beszélve, hogy egyre nehezebb lesz beszállni a játékba, Naxx után még több lap lesz, amibe fektetni kell aranyat/pénzt. szóval lehet, hogy a ladder alsó/középső része hígabb lesz egy pár hónapig és gyorsabban lehet majd haladni felfelé, de a lényegi rész (legyen mondjuk rank 7 felett) nem fog különösebben változni.

(#15485) xavix13: a kép neve vicces :)

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#15487) Sirandrish válasza xavix13 (#15485) üzenetére


Sirandrish
legenda

3 eq, 4 cons és Harrison? Elég penge kis draft :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15488) xavix13 válasza Sirandrish (#15487) üzenetére


xavix13
senior tag

Ja nem rossz van még egy truesilver, 2 blessing, meg carnie is, még is simán kikaptam az első meccsen. Most kis pihi 2-1 eddig.

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#15489) whitezo88 válasza xavix13 (#15488) üzenetére


whitezo88
nagyúr

én tegnap óta 5. arénát tolom, 5 a max eddig ma, tegnap volt 6. közröhej mik vannak 0-1-2 winnél. sylvanasok, MINDEN válasz, előző draft utolsóján usinórban 5x topdeckelt tökéletes lapot, és amúgy is ilyen gorehowl+upgrade, arcanite, win axe, charge, rampage meg hasonlókkal nyomta, mint egy costructed agro warrior. akkor is alig van esély ha ránézésre 10-12 wines decket csinálok mert a shaman pl az volt, egyetlen hiánya a storm volt de kb ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#15490) Sirandrish válasza xavix13 (#15488) üzenetére


Sirandrish
legenda

Abban akkor simán benne van a 10-12 szerintem :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15491) zserrbo


zserrbo
aktív tag

Mostanában nem volt időm csak a napi küldetéseket hellyel közzel megcsinálni. Kicsit összegyűlt az arany nem gondoljátok? :D

(#15492) Sirandrish válasza zserrbo (#15491) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez most nem számít soknak mert mindenki gyűjti a goldot.:)
Mi a terv? Masszív arénázás, néhány pakli vagy gyűjtöd a kiegre tovább?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15493) zserrbo válasza Sirandrish (#15492) üzenetére


zserrbo
aktív tag

Igazad van, arra én is gyűjtök, lehet már tudni mennyi aranyba fog kerülni kb? Régebben vmi 200 aranyat olvastam vmi részenként.
Másrészről amikor lesz jobban időm ésszel nekiülök arénázni párat belőle, mert amikor nincs időm odafigyelni hülyeségeket csinálok és kapkodom ami nem jön be arénában :D

(#15494) Sirandrish válasza zserrbo (#15493) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát úgy volt hogy most jelentik be hogy mennyi lesz, de természetesen ez nem történt meg így még csak találgatások vannak.
Volt már aki 500goldot mondott szárnyanként de annál komolyabb árat is olvastam már. Lényeg a lényeg...hivatalos infó az árakról tudtommal még nincs :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15495) Fr0z3n válasza Sirandrish (#15492) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Nem mindenki :D
Én minden nap veszek egy csomagot, vagy 2 naponta játszok egy arénát.

(#15496) Sirandrish válasza Fr0z3n (#15495) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor majdnem mindenki. :P
Én elkezdtem "gyűjteni" egy ideje..de már így is vettem azóta majdnem 20paklit, szóval lehetnék már előrébb is, de annyira nem érdekel a dolog :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15497) Sturdiridge


Sturdiridge
tag

hát srácok ez beszarás, rank16ról lementem rank12re killstreak-kel végig, erre rank12nél bedob 3 shaman- t a remek druid paklimra. Remek volt 1et meg lett, 2loss. elég is most egy kicsit....

(#15498) fogtunder válasza Sirandrish (#15494) üzenetére


fogtunder
nagyúr

szerintem is az a legkevesebb, amibe kerülni fog, tekintve, hogy az első ingyenes, az utolsót pedig az első négy unlockolja elvileg. én abban bízom, hogy 3000 környékén ki lehet majd nyitni az egészet, de nem lepődnék meg azon sem, ha 5000 körül lenne a vége.

a blizz meg szépen segget csinált a szájából ezzel a bejelentéssel, vagy csak több paklit vesznek pénzért az emberek, amíg gyűjtik az aranyat :)

(#15497) Sturdiridge: hát ja, sámánok ellen nagyon nehéz, ha nem jönnek kb. tökéletesen a lapok, bedarálnak.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#15499) Sirandrish válasza fogtunder (#15498) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát majd kiderül.
Nem hinném hogy gond lesz itt..még ha 2 hét múlva jön az első akkor is másfél hónap az utolsóig :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15500) ollie válasza zserrbo (#15491) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem. :P

***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.