Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16451) F-ECT$ válasza F-ECT$ (#16449) üzenetére


F-ECT$
titán

Ja, és persze Zoo-ból is van vagy 3 fajta:
-"Classic": nehezen eltávolítható, egymást buffoló lényekkel board control tartása, és ebből megnyerni a meccset
-"Divine": több shieldes lény + Blood Knight
Ennél a kettőnél alapvető a board control, mert ha az elveszik, akkor nehezen jön vissza, hiszen csak a Soulfire és a DG az, ami kézből tud sebzést okozni.
-"Charge": futtat Leeroy-t, Argent Commandert és PO-t, így akár kézből is ki tud végezni, cserébe több dead lapja van, ami nem igazán jön jól topdeck esetén.

Aztán vannak érdekes próbálkozások, pl láttam már Hellfire-t, de még TBK-t, sőt Sunwalkert is Zoo deckben.

Dive ever, work never.

(#16452) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Athene osszerakott egy meg rosszabb pala decket (mass bubi) most mar rank7 derekan van :D

(#16453) F-ECT$ válasza whitezo88 (#16452) üzenetére


F-ECT$
titán

Ebből 3 dolog is leszűrhető:
-rank 5-ig el lehet jutni viszonylag gyorsan egy jó deckkel és átlagos vagy jobb tudással
-rank 5-ig el lehet jutni bármivel, ha kellően sok időt szánsz rá
-legendig nem lehet eljutni szar deckkel / kevés tudással, még akkor se, ha napi több órád van rá

Dive ever, work never.

(#16454) Phobion válasza NyalokAA (#16450) üzenetére


Phobion
őstag

jó meccsek voltak :K

más, valaki eljutott már legendig saját maga által összeállított paklival? haver szerint én csak egy "clone" vagyok, de hiába mondom neki (és ezért tettem fel ezt a kérdést), hogy szerintem "házilag" összeállított paklival nem lehet érvényesülni komolyabb szinten

[ Szerkesztve ]

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#16455) F-ECT$ válasza Phobion (#16454) üzenetére


F-ECT$
titán

Annyi deck van már a neten, és olyan kevés a kártya, hogy egy ésszel összerakott pakli, amivel rankeden is lehet haladni valószínűleg 80-90%-ba egyezik a neten fellelhető paklik egyikével.

De innen szerintem még senki sem jutott legendig, sem saját, sem másolt paklival, rank 2 a legjobb eredmény.

Dive ever, work never.

(#16456) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Néhány Sylvanas: ;]

Végén én jöttem ki az egészből jól, és az utolsó Sylvanas nálam maradt :C

You are not prepared.

(#16457) whitezo88 válasza DaveNo1 (#16456) üzenetére


whitezo88
nagyúr

full legend control warriorral casual? vagy ez baráti meccs?

[ Szerkesztve ]

(#16458) DaveNo1 válasza whitezo88 (#16457) üzenetére


DaveNo1
veterán

Casual, nincs kedvem rankedet nyomni sok agro miatt, de ha megyek is nem control warriorral, mert 90%-ban lesöprik az agro deckek.

You are not prepared.

(#16459) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Heartstone Facebook oldalra kikerült jó pár új Naxxos lap.

You are not prepared.

(#16460) Phobion válasza DaveNo1 (#16459) üzenetére


Phobion
őstag

Maexxna bizony durva :Y

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#16461) Fr0z3n válasza Phobion (#16460) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Kodo segít rajta :D

(#16462) Scale válasza DaveNo1 (#16459) üzenetére


Scale
őstag

Márcsak Thaddius hiányzik. :K

(#16463) zws válasza Fr0z3n (#16461) üzenetére


zws
senior tag

Vagy épp a Cabal shadow priest :D

15 perce raktak ki új lapokat, Spectral Knight elég komoly :)

[ Szerkesztve ]

(#16464) DaveNo1 válasza Phobion (#16460) üzenetére


DaveNo1
veterán

Szerintem annyira nem 6 manáért 2/8, és egy silence ki is üti a képességét. Gondolom minden pakliban lesznek majd patch után silences lapok..

(Még egyszer megnéztem, talán annyiban jó lehet, hogy beast, így hunter deckekben lehet valamit kezdeni vele, de a silencetől akkor sem fogja sok minden megvédeni)

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#16465) Sirandrish válasza Fr0z3n (#16461) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ennyi erővel az összes lap trágya mert mind semlegesíthető.. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16466) DaveNo1 válasza Sirandrish (#16465) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ja de a 6 kristályért nem is 2/8-as statjuk van. Houndmasterrel lehet kombózni ezt a lapot, de ennél többet egyelőre nem ér (legalább is az én fejemben)

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#16467) zws válasza DaveNo1 (#16466) üzenetére


zws
senior tag

Azért egy tauntal megdobva ha nincs mivel semlegesítened, rögtön nagy a baj.

(#16468) Sirandrish válasza DaveNo1 (#16466) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez részlet kérdés...és ha 6 kristályért megöl 2 Earth Elementalt..vagy 1 Deathwinget? Ha nincs hirtelen válaszod rá akkor elég komoly károkat tud okozni..

Mindenesetre én látok benne fantáziát..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16469) dejaris válasza DaveNo1 (#16464) üzenetére


dejaris
addikt

Tippre ketto bagoly es egy nagy bagoly lesz a divat.

[ Szerkesztve ]

(#16470) DaveNo1 válasza zws (#16467) üzenetére


DaveNo1
veterán

Akkor igen, de úgy érzem Black Knight ismét value lap lesz nagyon :K

Ami még eszembe jutott, hogy conceallal is meg lehet tartani a képességét egy körig, vagy az új mage secrettel lehet kombózni.

You are not prepared.

(#16471) DaveNo1 válasza Sirandrish (#16468) üzenetére


DaveNo1
veterán

Sok deathrate lap miatt 2 bagoly szerintem minden deckben ott lesz (handlocknál most is van 2 bagoly, druidnál keeper alap, shamannal meg az earthshock).

You are not prepared.

(#16472) Sirandrish válasza DaveNo1 (#16471) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem tudom ti hogy játszotok, de ha mindent félnék kirakni a válasz miatt akkor folyton csak veszítenék , ráadásul a kezem is állandóan tele lenne:K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16473) DaveNo1


DaveNo1
veterán

További 5 új lap

1 manás 2/3-as lap gg blizzard, előre agro deckek!

You are not prepared.

(#16474) Sirandrish válasza DaveNo1 (#16473) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez már az előbb is ott volt..mellesleg az a lap pont sz*rt se fog érni szerintem mert 3körig kell kint maradnia hogy többet érjen a sz*nál, ugyanis ha max a 2. kör alatt meghal (3hp-val nem nehéz) akkor kevesebb sebzést oszt ki mint amennyit tölt amikor elhullik.. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16475) Phobion válasza zws (#16463) üzenetére


Phobion
őstag

az se gyenge :Y lesznek itt változások :D

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#16476) ollie válasza DaveNo1 (#16473) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pont nem jó aggroba, mert visszahealeli a hőst, ha meghal. Szerintem controlba lesz jó.

***

(#16477) DaveNo1 válasza ollie (#16476) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ok benéztem, Battle Cry-nak néztem, így tényleg nem jó agroba, viszont Auchenai shadow priesttel jól lehet kombózni

You are not prepared.

(#16478) k4rL^ válasza DaveNo1 (#16473) üzenetére


k4rL^
senior tag

Ez priest deck-be vicces lesz, Auchenai Soulpriest + Circle of healinggel, csak persze nagyon jól kell húzni a lapokat. :D

(#16479) fogtunder válasza dejaris (#16469) üzenetére


fogtunder
nagyúr

ezt akartam én is, hogy nincs ennyi silence a világon, a végén még druid deckbe is kell majd bagoly.

a spectral knight mondjuk jól néz ki, elég sok mindent kibír ahhoz képest, hogy fehér lap, ha meg előtte silencelni kell, akkor kettőt használsz el rá, mert a statok maradnak.

az echoing ooze-nál elég furcsa az effekt, de jó lehet, ha fel tudod buffolni keményen, megspórolsz egy facelesst.

(#16478) k4rL^ : Amaz úgyis felhúzza :D

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#16480) xavix13


xavix13
senior tag

Még a végén a priest lesz a legerősebb class. Mass Dispel, csók. :D

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#16481) dejaris válasza xavix13 (#16480) üzenetére


dejaris
addikt

De csunya :D

(#16482) xavix13


xavix13
senior tag

Megjött a maradék 6 lap is. Check it!

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#16483) Joci93 válasza xavix13 (#16482) üzenetére


Joci93
senior tag

Thaddius LOL , Kel'Thuzad sem lett OP..... :U

[ Szerkesztve ]

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#16484) F-ECT$


F-ECT$
titán

Na lesz itt kavarás, talán az agro megfogása is egyszerűbb lesz.

Dive ever, work never.

(#16485) xavix13


xavix13
senior tag

Thadiussal kicsit ilyen exodia érzésem van. :D

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#16486) DaveNo1 válasza xavix13 (#16482) üzenetére


DaveNo1
veterán

Na ezek között van 2 jó anti agro is :C

You are not prepared.

(#16487) zws


zws
senior tag

Lesz itt kavarás úgy érzem :D

(#16488) k4rL^ válasza xavix13 (#16482) üzenetére


k4rL^
senior tag

Nerub'ar Weblord végre hatásos lesz kicsit Zoo ellen is. A Wailing Soul se rossz, Ancient Watcher, Venture Co. pl? :D

(#16489) P00By


P00By
nagyúr

Mennyi izgalom :D

(#16490) xavix13


xavix13
senior tag

Most nézem hogy Kel'Thuzad képessége nem is battlecry, hanem addig érvényes amíg a boardon van. :Y

Nerub'ar Weblord tök jó zoo ellen és miracle rouge ellen.

(#16489) P00By: De mennyi ám, végre valami. Csak úgy cikáznak a fejemben a gondolatok és a deckek. :D

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#16491) DaveNo1 válasza k4rL^ (#16488) üzenetére


DaveNo1
veterán

Dancing Sword mellett is jó lesz a Wailing :K

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#16492) F-ECT$


F-ECT$
titán

Lehet tudni, hogy melyik kártyák lesznek holnaptól elérhetőek? Ha igen, akkor mehet is a decképítés :)

Dive ever, work never.

(#16493) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#16492) üzenetére


DaveNo1
veterán

Spider Wing, a legendaryk közül ez Meaxxnat jelenti + nerub egg, anub'ar ambusher, haunted creeper, nerub'ar weblord.

WoW miatt ki lehet sakkozni melyik lény melyik szárnyhoz tartozik

Kicsit ami meglepő: Sapphiron nincs a lapok között, pedig Kel'Thuzad után a második legismertebb Boss...

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#16494) zws


zws
senior tag

Azért a Feugen + Stalagg elég komoly kombó lett, 5-5 manáért elég erősek is, ha meg nem tudod silencelni a 2.at halál előtt, jól odavág az idézéssel. Ráadásul velük 31 lapos a paklid, mert ha jól sejtem nem megszerezhető Thaddius csak meg idézik.

(#16495) F-ECT$ válasza zws (#16494) üzenetére


F-ECT$
titán

Azért 2 legend behúzása T8-9-ig (addig eldől a meccsek nagy része) + kijátszása úgy, hogy az ellenfélnél 1 silence se legyen eléggé kis esélyű. Persze egy elhúzódó meccsen, ahol kimentek a silencek elég brutál.

Dive ever, work never.

(#16496) fogtunder válasza xavix13 (#16490) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Kel'Thuzad nagyon durva lesz Ramp Druidban, mikor elkezdi visszaidézni a tauntokat, mondjuk handlockban is, de a zoonak is ad egy utolsó löketet, ez gyakorlatilag minden pakliban benne lesz. se BGH, se TBK nem tudja lelőni, Ragna az effekt miatt kevéssé esélyes, ami hirtelen eszembe jut jó counternek az a giant+shadowflame és a doomsayer, amit majdnem kinyír egyedül.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#16497) F-ECT$ válasza fogtunder (#16496) üzenetére


F-ECT$
titán

Főleg, mivel már abban a körben is él, amikor kiteszed. Így ha nem üres boardra megy, akkor lényegében ingyen tudsz vele trade-elni.

Dive ever, work never.

(#16498) xavix13 válasza fogtunder (#16496) üzenetére


xavix13
senior tag

Hát ja, marad a silence, és a többi hardremoval. (Hex, poly, Poison seed, eq etc.) Így permanens képességként szerintem is op, mert még ha battlecry volna, akkor ok.
Big combo: Kel'Thuzad + Rebirth Reincarnate = 2 Kel'Thuzad. Vagy ha túl él egy kör facelessel is jó lehet. :D
Kezd a fejemben összeállni egy baromi erős control sámán. :D

Jók az új cuccok, csak az a baj, hogy ennyi silence a világon nincs, mint amennyi kéne, és ami van is elég sz*r...

Jöhetett volna 1-2 értelmes lap silencel is.

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#16499) DaveNo1 válasza xavix13 (#16498) üzenetére


DaveNo1
veterán

Kel Thuzad + új mage secret (igaz ehhez az is kell hogy kel thuzad haljon előszőr, viszont utána lesz két kel thuzad is

You are not prepared.

(#16500) fogtunder válasza xavix13 (#16498) üzenetére


fogtunder
nagyúr

szerintem pár hét/hónap és battlecry lesz ;]

egyébként ez pontosan hogy fog vajon működni, az idézés idejének megfelelően hozza vissza őket? és ami fontosabb, gyári állapotban, vagy úgy, ahogy meghaltak?

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.