Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15301) -conrad- válasza csoki (#15300) üzenetére


-conrad-
addikt

Jaja, igazatok van, kevertem, mert kb. fél éve toltam utoljára HS-t most kezdtem újra, ez meg akkor ütött szemet.
De az elv, vagy elgondolás ugyanaz, nem megy rá a taunt mikor az nem is targeted spell, a többi aoe vagy adjacent minion stb. spell meg hat rá.

(#15302) fogtunder válasza -conrad- (#15298) üzenetére


fogtunder
nagyúr

igen, eléggé "organikusak" ezek a részek sajnos. egy holy nova érdekes dolgokat tud művelni, ha van mindkét oldalon 2-3 minion, amiből az egyik oldalon egy northsire cleric, a másikon pedig armorsmith van, nem mondanám, hogy egyértelmű volt, mi miért is történik olyan sorrendben, ahogy.
az MTG szerintem egy kicsit túl van szabályozva, de ez meg a másik véglet, ha nem lenne mögötte egy szerver, ami eldönti, mi hogy megy, hanem élőben játszanánk, a sok vérpisti már rég megfojtotta volna egymást az ilyen vitákon.

a stealth+taunt pedig tényleg úgy van, ahogy mondják, csak akkor lesz aktív a taunt, ha már egyszer támadtál vele és kikerült stealthből.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#15303) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Hú, ennél a freeze-control mage-nél nagyobb alibi paklit még nem láttam :U

You are not prepared.

(#15304) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Trump is Illuminati!
[link] :DDD

ez meg egy jó kis BM fail [link]

[ Szerkesztve ]

(#15305) F-ECT$


F-ECT$
titán

Még mindig szinte csak Zoo jön szembe, pedig ilyenkorra vissza szoktak szorulni :U

Dive ever, work never.

(#15306) for3l válasza F-ECT$ (#15305) üzenetére


for3l
senior tag

Milyen rank környékén? Én mostanában nem igazán találkoztam csak 1-2-vel. Amaz priest-ek viszont kicsit elszaporodtak.

(#15307) F-ECT$ válasza for3l (#15306) üzenetére


F-ECT$
titán

Rank 10.

Dive ever, work never.

(#15308) for3l válasza F-ECT$ (#15307) üzenetére


for3l
senior tag

Vannak rosszabb "szériák" sajnos. Én az utóbbi 3 napban rank 12-ről 7-re kb 4 vagy 5 zoo-val találkoztam (és nem streak-kel mentem végig :D ). Nálam ez már simán tűrhető kategória.

(#15309) whitezo88 válasza F-ECT$ (#15307) üzenetére


whitezo88
nagyúr

én alig találkoztam velük a szezonban. tegnap végre jött kettő, abból 1et vertem, most rank8 5 cs vagyok de alig játszom, nemigen van kedvem, meg fáradt is vagyok sokszor hozzá.

arénához lenne kedvem de megvárom naxxot, mik lesznek az árak.

[ Szerkesztve ]

(#15310) Devas


Devas
őstag

Hihetetlen hogy szirszar lapokból tákolt Paladinnal feljutottam Rank12-re. 6 kék van benne, semmi lila vagy narancs. :)

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#15311) fogtunder válasza Devas (#15310) üzenetére


fogtunder
nagyúr

én pont tegnap buktam vissza 12-ről 14-re druiddal, pedig megvolt a reményem, hogy bemegyek 10 alá, de ha a hétvégén nem teszek csodát, akkor ez a szezon ennyi volt, inkább farmolom a goldot naxx-ra.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#15312) F-ECT$ válasza whitezo88 (#15309) üzenetére


F-ECT$
titán

Dettó, most csak a napikat tolom le, sajnos nem volt időm ráfeküdni erre a szezonra.

Jó lenne tudni, hogy mikor jön Naxx, és mennyi gold kell majd hozzá, mert 1-2 arénát / packot én is beújítanék, de egyelőre inkább tartalékolok.

Dive ever, work never.

(#15313) Devas


Devas
őstag

Van ez a Warlock lap... Power Overhelming +4/+4 a minionodnak, ami a köröd végén elpusztul. Vette már valaki valaha hasznát annak a +4 Health-nek??? :U

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#15314) csoki válasza Devas (#15313) üzenetére


csoki
senior tag

void terrorral kombózva van értelme bár tény hogy nem sűrűn :D
vagy támadsz vele aztán sacrificial pactet rányomsz ha demon, bár ez még annyira se valószínű :)

de pl leeroyra vagy bármi más lényre rárakod, támadsz (túléli így ha egy nagyobb szörnyet ütsz be), majd brewmasterrel visszarakod kézbe, ez már valószínűbb ;)

[ Szerkesztve ]

(#15315) Devas válasza csoki (#15314) üzenetére


Devas
őstag

Milyen igaz, nekem még nincs meg ez a lap. :)
Mondjuk még egy Windfurys lényen tudnám elképzelni, hogy hasznos lehet.

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#15316) tomazin


tomazin
veterán

na sikerült végre összeszednem az 5k-t, remélem ennyi elég lesz a teljes nax-ra, úgyhogy végre lehet arénázni :)

(#15317) xavix13 válasza F-ECT$ (#15305) üzenetére


xavix13
senior tag

Tegnap tobb mint 6 orat jatszottam, rank4 es rank3 kozt 70%-ba csak warlock jon zoo, handlock fele-fele aranyban. Remelem ebben a szezonba meglesz a legend, de baromi hosszu az ut meg odaig.

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#15318) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Blokkot forgatott Trumpnál a kínai TV: [link]

mivel kínai, a fordítás redditről

I: How many people are waiting for you to broadcast right now?
T: Right now there are 15,000 people (sidenote, his chinese accent is adorable)
I: He comes from Taiwan, went to NYU, then quietly went to work at a bank, but he found that to be extremely boring (or uninteresting). Now he streams video games for a living. He says that the most important thing for streamers is to have some originality (or have your own personal touch, that kind of thing). Some people have cuteness, but Trump has his brain. He streams every day at a set schedule. He says that in the beginning, he only had ~100 views. There was a lot of pressure from his family (specifically parents)
T: My parents didn't want me to do this line of work
I: But Trump endured, and now he has 10,000-20,000 viewers.
I: Trump says that one of the most important things is to have thick skin. Just from being here with him for a while, I can feel the pressure from the viewers.

(#15319) fogtunder válasza whitezo88 (#15318) üzenetére


fogtunder
nagyúr

a végével nagyon egyet értek, twitchen a chat egyszerűen megmérgezi a lelket.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#15320) F-ECT$ válasza fogtunder (#15319) üzenetére


F-ECT$
titán

Attól függ, hogy kinek a chatje, és mennyire veszi komolyan / poénra. Forsen chat és stream pl eléggé vicces szokott lenni.

Dive ever, work never.

(#15321) whitezo88 válasza F-ECT$ (#15320) üzenetére


whitezo88
nagyúr

mindenhol megvannak a jellemzők. Trumpnál erős moderáció van, szinte mindig sub only van és auto mod csomó kifejezés. Kripp stream ezzel ellentétben meg egy spamáradat, de ez nem zavarja egyáltalán és pár copy pasta vicces is tud lenni.

(#15322) kovsol válasza whitezo88 (#15321) üzenetére


kovsol
titán

Én rá se szoktam nézni a chatre, mivel legtöbbször teljes képernyőre kirakom a streamet.

May the Force be with you!

(#15323) P00By


P00By
nagyúr

Jó a druid paklim(meg én is) rank 17 és szarrá vernek :DDD

(#15324) ricshard444 válasza P00By (#15323) üzenetére


ricshard444
veterán

A Druid nekem sem megy, mondjuk lapom sincs hozzá, csak egy ezüst :D :P

Vannak dolgok...

(#15325) Devas válasza P00By (#15323) üzenetére


Devas
őstag

Hát Rank 17-be meg lehet kapaszkodni a Basic lapokkal is. Szerintem előbb tanul meg az ember jól játszani, mint jó paklit összerakni, kiváncsi volnék milyen lapokat raktál bele. Sőt mindenki saját kiagyalt pakliját is érdeklődve megkukkantom! :)

Ahogy haverom mondaná: "Rank 16 és 15 között válik el a húgy a szartól..." :) -szóval amíg ezt nem lépjük át, addig valószínüleg valamit rosszul csinálunk.

[ Szerkesztve ]

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#15326) xavix13


xavix13
senior tag

Ha valakit érdekel itt van, hogy ma hova jutottam, (Konkrétan sehova :((( ) milyen a meta stb.
Valamit ki kell találnom ha legend akarok lenni, valami kis plussz hiányzik.
Bár az is lehet hogy a végére már nem annyira figyeltem azért estem vissza rank4-ig. (Az biztos hogy baromi fárasztó)

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#15327) Djuree válasza xavix13 (#15326) üzenetére


Djuree
félisten

úristen, te ilyen táblázatokat csinálsz, beirod minden meccsed? nem veszed kicsit komolyabban a kelleténél? :DDD

más: tegnap jött egy rogue, de hogy?! kirakta az auctioneert meg a charge-os murlocsot és valahogy folyamatosan sebzett arcra 4-eket, a mulrocsot mindig visszahívta, már 8 attackje volt. :Y azzal meg sem ütött, simán spellekkel kinyírt. ez mi a rák már? :((( nagyon lenyomott, pedig már kint volt csomó kis lényem 1 kör múlva behalt volna. de így ő egy kör alatt lesebzett kb. 20-ról..

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#15328) EmptyParadox válasza xavix13 (#15326) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Ez a kis programocska neked való lesz szerintem:
http://hearthstats.net/
:)

(#15329) Sirandrish válasza Djuree (#15327) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem ő az egyetlen. :N
Meg sokan napi 10-20 féle streamet is néznek, meg facebookon követik meg youtube meg minden.

Én kicsit másképp játszom ezt a játékot...amikor van kedvem akkor jáccok oszt jóvan :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15330) Djuree válasza Sirandrish (#15329) üzenetére


Djuree
félisten

Ha nekem ennyi időm lenne már meghóditottam vna a világot. :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#15331) Sirandrish válasza Djuree (#15330) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én hónapok óta csak a napikat tolom be...aztán veszek 3-5 szar paklit és annyit :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15332) Djuree válasza Sirandrish (#15331) üzenetére


Djuree
félisten

Én is így vagyok vele, a ranked nem vonz, legend úgysem leszek, más jutalom meg nincs. Tolom casualon, elég jól megy, többet nyerek mint vesztek. Majd ha lesz pár jó legendarym lehet elkezdek rankedezni is. Bár napi 4-5 meccsnél nincs többre időm. Bár ha murlock-kal megyek akkor kijön 6-7 is. :DD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#15333) Sirandrish válasza Djuree (#15332) üzenetére


Sirandrish
legenda

Murlock deckhez kéne nekem még egy Warleader...kezdetektől ki szerettem volna próbálni, de a napokban nyitottam az első Warleaderemet hogy meredne meg :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15334) Djuree válasza Sirandrish (#15333) üzenetére


Djuree
félisten

nekem azok nagyon nem akartak jönni, legyártottam őket. azóta se jött egysem. :W

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#15335) F-ECT$ válasza Djuree (#15327) üzenetére


F-ECT$
titán

a mulrocsot mindig visszahívta
Ez a miracle rogue budget változata, a drágábban Leeroy van, és az 1 kör alatt 20 fölött is tud sebezni. (Shadowstep a "visszahívós" spell neve.)

visszahívta, már 8 attackje volt
Valószínűleg tett rá Cold Bloodot.

Dive ever, work never.

(#15336) Sirandrish válasza Djuree (#15334) üzenetére


Sirandrish
legenda

Annyira azért nem érdekelt a dolog hogy 800 dustot elverjek rá.
1 már megvan így talán esetleg legyártom a másodikat...idővel :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15337) Djuree válasza F-ECT$ (#15335) üzenetére


Djuree
félisten

na ezt a paklit akkor meglesem miből áll. :K

Sirandrish: én is nagyon meggondoltam hidd el. ;)

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#15338) fogtunder válasza Sirandrish (#15336) üzenetére


fogtunder
nagyúr

800 dustért két akármilyen epicet le lehet gyártani, személy szerint max akkor költeném murlocra ezt a mennyiséget, ha már nagyon nem tudok mit kezdeni a dusttal.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#15339) Sirandrish válasza fogtunder (#15338) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én is ezen a véleményen vagyok.
Bár már jó ideje nem craftoltam semmit, pedig lenne néhány legendnyi dustom :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15340) SLYM válasza Sirandrish (#15339) üzenetére


SLYM
veterán

egyszer belenéztem ollie videóiba (az aláírásában van benne). neki is volt vagy 5000 dustja ha jól emlékszem, meg egy rakat aranya is mellé (talán 2000) az egyik videójában. nem értem, miért nem költitek el, itt aztán tényleg semmi értelme nincs spórolni, pláne nem a dusttal

[ Szerkesztve ]

(#15341) fogtunder válasza Sirandrish (#15339) üzenetére


fogtunder
nagyúr

én ha összejön nagyobb mennyiség, azért szoktam farigcsálni. a druid lapokhoz is sok dust kellett, mert sajnos túlságosan használhatóak az epic lapjai, múlt héten tudtam legyártani a két mountain giantet, hogy legyen egy handlockom végre, mert már rég akartam, el lehet azt gyorsan költeni. ha nyitnék warleadert, nem biztos, hogy nem törném be :)

I hate morning people. And mornings. And People.

(#15342) Sirandrish válasza SLYM (#15340) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem jelenleg olyan 7-8K-nyi dustom lenne ha betörgelném a felesleges lapokat, de nem izgat.
Így is tökéletesen elvagyok azon a napi 3-5 esetleg 6-7 meccsen (napitól függ). Meg aztán sose lehet tudni mikor jönnek új craftolható epic/legend kártyák. Azért 6-8K dustot nem 2hét alatt szed össze az ember :N

Szerk: Ahogy nézem csak a felesleges epicekből is összejönne plusz 1K+ dust :B

giorgio Mostanság a Druid ami nagyon tetszik..és a napikat is úgy próbálom variálni hogy azzal játszhassak. De ettől még se a Force of Nature-t se Cenariust nem craftolom le. Jól jönne mindkettő? Naná! De simán megvagyok nélkülük :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15343) Devas válasza SLYM (#15340) üzenetére


Devas
őstag

Aranyat azért spórolják, mert kell Naxxramashoz. Dustot erősen ajánlott spórolni hosszú távon megéri. Nincs is annál idegesítőbb, amikor lekraftolsz valamit másnap meg kinyitod.

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#15344) SLYM válasza Devas (#15343) üzenetére


SLYM
veterán

és ebből miért következik, hogy megéri spórolni? ez a veszély mindig fennáll, mindegy mikor kraftolsz

[ Szerkesztve ]

(#15345) fogtunder válasza Sirandrish (#15342) üzenetére


fogtunder
nagyúr

én is azzal játszom a legtöbbet, lehet FoN nélkül is, de ladderen nagyon jól tud jönni, többfunkciós lap, finishernek és removalnak is lehet használni. Cenarius nem változtatja meg az életed, de akkor is jó, ha hátrányban vagy a boardon, és akkor is, ha előnyben, szerintem ezért érdemes craftolni a druid lapokat, mert színesítik a játékot.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#15346) Sirandrish válasza fogtunder (#15345) üzenetére


Sirandrish
legenda

Tudom nagyon jól hogy mire jók, vagy hogy mikor is lehetnének hasznosak.
A Force of Naturet lehet le fogom craftolni MAJD EGYSZER, de Cenariust 9 manáért tuti hogy nem, mert manapság a meccsek 90%a nem tart 9 körig, vagy ha mégis akkor már általában lehet tudni hogy mi lesz a vége. Szerintem nem tudnám kihasználni a játék jelenlegi állapotában.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15347) netpeti98 válasza Sirandrish (#15342) üzenetére


netpeti98
addikt

A FoN helyére mindig beraktam valami mást, aztán összegyűlt a 400 dust és lecraftoltam. Hatalmasat dob szinte minden druid paklin. Ha ennyi fölös dustom lenne én biztos lecraftolnék legalább egyet. :)

[ Szerkesztve ]

(#15348) SLYM válasza Sirandrish (#15346) üzenetére


SLYM
veterán

nekem a cenarius bent volt a pakliban, mikor elértem a rank 5-öt előző hónapban

(#15349) Devas válasza SLYM (#15344) üzenetére


Devas
őstag

Hát az volna az ideális, ha gyüjtenéd a dustot nagyon hosszú ideig, egész addig, amíg a dustod elkraftolásával teljes lesz a kollekciód. :) Tény hogy utánna bármit nyitsz az már megvan, de legjobb esetben negyed annyi idő alatt teljes lesz a kollekciód, mintha az első pillanattól fogva kraftolgattál volna.

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#15350) fogtunder válasza Sirandrish (#15346) üzenetére


fogtunder
nagyúr

hát, nekem elég sok eltart több, mint 9 körig (casualon, hozzáteszem), plusz ha van a pakliban innervate és wild growth, akkor máris nem kell addig várni. tegnapelőtt T4-ben raktam ki, mert nem volt más értelmes play, 3 körig tartott, mire leszedték a két taunttal együtt.

I hate morning people. And mornings. And People.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.