Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15401) whitezo88


whitezo88
nagyúr

amúgy új módi: giantes freeze mage. ma már a 2. pakol össze. eddig ma 2 szint lost.

[ Szerkesztve ]

(#15402) P00By válasza whitezo88 (#15401) üzenetére


P00By
nagyúr

Én is találkoztam tegnap eggyel, nem volt kellemes :D

(#15403) fogtunder válasza whitezo88 (#15401) üzenetére


fogtunder
nagyúr

igen, Trump pár napja elkezdte átalakítani itsotter otter pops nevű pakliját, azóta elszaporodott. kicsit kevésbé érzem nettó időhúzásnak, mint a régi freeze-t, de még mindig cseszett unalmas játszani ellene.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#15404) ollie válasza whitezo88 (#15374) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hajrá, remélem meg lesz neked a legend ebben a szezonban.

***

(#15405) whitezo88 válasza ollie (#15404) üzenetére


whitezo88
nagyúr

nem hiszem, teljesen más mint pl tegnap volt. rushok, zook, egymás hegyén hátán. a pap lassú, a handlock nem elég stabil a rushok miatt, a miracle az ami jó, de ma a lapjárás is eddig elég rossz volt.

de azért kösz :) lehet júliusban többet játszok, bár mindig ezt mondom...

[ Szerkesztve ]

(#15406) F-ECT$


F-ECT$
titán

8-as torna.

Dive ever, work never.

(#15407) DaveNo1 válasza whitezo88 (#15401) üzenetére


DaveNo1
veterán

Előbb én is kaptam egyet...5. kör 6. kör mountain giant, well played, gg, hirtelen annyi freeze mage lett, hogy az hitetetlen.

You are not prepared.

(#15408) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#15407) üzenetére


F-ECT$
titán

Ja, Trump az egyik legnézettebb streamer, és már napok óta ezzel tolja.

Dive ever, work never.

(#15409) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#15408) üzenetére


DaveNo1
veterán

Érdekes, hogy most lett ennyire népszerű, mert én már pár hónapja is láttam egy torna visszajátszásán 2 mountain, 2 molten giantes freeze maget, mégse terjedt el akkor. Ki is próbáltam, és elég jó volt a win rate vele, talán pont azért mert nem ismerték, de mivel annyira nem szeretem a maget nem játszottam vele túl sokat.

You are not prepared.

(#15410) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah végre nekem is bejött a Knife Juggleres Leeroy kiütés :D
Lent volt ugye a Knife Jugglerem és Leeroy 2 kis buzisága miatt szétlőtte Leeroyt...ami a hab a tortán hogy Priest volt és Mind Visionel tőlem lopta Leeroyt....hát nah..hűséges a gazdájához :C :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15411) whitezo88


whitezo88
nagyúr

hosszú idő után újra aréna. 5-0 eddig druiddal, eléggé rampos, 2 ironbark, 1 war, 2 sunwalker, van benne 2 swipe, inner, wild gr, auctionner is. de a cult master + soul of the forest is elég jó dolog :D

[ Szerkesztve ]

(#15412) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Mókás ez az első körben coinnal kirakott Millhouse Manastrom. Ellenfél priest ellőt a következő körben két PW:S-t és egy Divine Spiritet a Lightwardenjére, meg kaptam arcba egy Mindblastot. LW következő körben sajnos SW:P-elődött. :( Persze ha az nincs a kezemben, vagy főleg ha még egy Inner Fire-t is rak rá, akkor gondban lettem volna. Így egy laza 5 körös meccs lett.
Priest paklival játszottam, két küldi is van hozzá. Amaz félét kezdtem összeállítani, de sok hiányzik, ahogy, amivel tudtam, pótoltam őket. Millhouse meg csak kíváncsiságból került be. Zoolock ellen pl. elég jó, az amúgy is 0 manás Soulfire-t nyomja rá egész nyugodtan.

(#15413) whitezo88


whitezo88
nagyúr

ellenfél shaman deck: 2 hex, 2 forked, 2 bolt, 2 archmage, 2 smith, storm, auctioneer, topdeck champion... imádok ilyen ellen játszani :D 25 lapnyit ment a játék de a folytonos nagy lényes topdeckek ellen nem tudtam már mit csinálni. ja és a sunwalkert kcisináló TBK se volt semmi...

[ Szerkesztve ]

(#15414) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Na jó ez a ranked teljesen játszhatatlan, eddig 10 meccs, és csak és kizárólag zoo lockok vagy valamilyen agro pakli...jórészt mind lost.

You are not prepared.

(#15415) ollie


ollie
MODERÁTOR

Érdekes, most beléptem, és egyszerre 3 questet kaptam. Van még ilyen?

És végre visszaértem nyaralásból. :D

***

(#15416) Sirandrish válasza ollie (#15415) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát ha nyaraltál akkor simán jár a 3 :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15417) F-ECT$ válasza ollie (#15415) üzenetére


F-ECT$
titán

Hát ha napokig nem játszották, akkor igen.

Egyébként meg: nyaralás >>> hs.

Dive ever, work never.

(#15418) whitezo88 válasza DaveNo1 (#15414) üzenetére


whitezo88
nagyúr

szezon végére mindig ez van. első felében jó, a végére úgyis benehezül a rushok meg a zoo miatt de elején legalább vegyesfelvágott.

(#15419) DaveNo1 válasza whitezo88 (#15418) üzenetére


DaveNo1
veterán

Előző szezonban hónap utolsó napján játszottam csak rankedet és egy este alatt lementem 20-ról 10-re hand lockkal, most 7-ből 6-ot buktam...

15 meccsen ez volt a felhozatal: 1 freeze mage, 2 agro mage, 1 facehunter, 2 face warrior, 2 shockadin, 1 semmilyen buildes lock, az összes többi zoo lock. Druid, shaman, priest, rogue nem is jött szembe.

You are not prepared.

(#15420) Sirandrish válasza DaveNo1 (#15419) üzenetére


Sirandrish
legenda

"1 semmilyen buildes lock,"

Az lehet én voltam :DDD Nyertem? :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15421) whitezo88


whitezo88
nagyúr

imádom az ilyeneket :D

furcsa agro rugó volt, pl belémküldte 20+nál arcba a leeroyt, majd flurryzta az 1/1 es daggert... Harrison után korkron + argus aztán heló volt.

[link]

még jó hogy megtartottam mulligankor Johnnyt.

"1 semmilyen buildes lock,"

tegnap egy void terroros handlock szerűzéggel találkoztam, megette a 2. körös Watchert...

[ Szerkesztve ]

(#15422) DaveNo1 válasza Sirandrish (#15420) üzenetére


DaveNo1
veterán

Nem, only démon deck volt :DDD

You are not prepared.

(#15423) Sirandrish válasza DaveNo1 (#15422) üzenetére


Sirandrish
legenda

A francba :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15424) Scale


Scale
őstag

Hogy kaphattam meg az 1000 winért járó 300 goldot mikor itt csak 926-ot ír? Beleszámít az elején a botok legyőzése is, custom gamek?

(#15425) Ereshkigal válasza Scale (#15424) üzenetére


Ereshkigal
őstag

A gép elleni is beleszámít.

[ Szerkesztve ]

(#15426) Sirandrish válasza Scale (#15424) üzenetére


Sirandrish
legenda

A gép elleni beleszámít..a haverok elleni nem.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15427) whitezo88


whitezo88
nagyúr

amaz csatornáján verseny, miért nyer Kungen? [link] a secret IB. nincs több Farseer, sem Siphon.

roppant izgalmas, handlock vs freeze mage...

mod: amúgy elcseszte a 100% wint. és vesztett.

[ Szerkesztve ]

(#15428) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Forsen nem szarozik, NA után EU 1#. Sinisteres miraclevel, ami valóban kicsit jobb mint az anélküli. Bár ahogy néztem, valahogy jobban húz mint én szoktam, mikor 30. a leeroy meg 15 lapig 0 gadgetzan :DDD

(#15429) F-ECT$ válasza whitezo88 (#15428) üzenetére


F-ECT$
titán

Decklist van?

Dive ever, work never.

(#15430) whitezo88 válasza F-ECT$ (#15429) üzenetére


whitezo88
nagyúr

[link]

most ment Asiara, tutorial és megy a trollkodás hogy omg dat topdick (murlock raider), meg face Hogger new meta meg ilyenek :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15431) Fr0z3n válasza whitezo88 (#15430) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Ez a szerverek közötti váltás amúgy hogy van? Mindig EU-n játszok, de ha átmegyek másikra, akkor gondolom kezdődik előről?! Eu-s szerón megmaradnak a lapjaim? Láma vagyok, nem tudom :(

(#15432) whitezo88 válasza Fr0z3n (#15431) üzenetére


whitezo88
nagyúr

teljesen külön van igen, blizz launcheren tudsz váltani.

(#15433) Scale válasza whitezo88 (#15430) üzenetére


Scale
őstag

Hogy van már meg neki VanCleef meg a többi kártya? Vett paklikat? Kihagytam kb fél-3/4 órát és nem láttam mit csinált.

(#15434) whitezo88 válasza Scale (#15433) üzenetére


whitezo88
nagyúr

kapott 150 dolcsit és vett packot. 40+40+15ből lett meg neki a deck úgy hogy minden mást betört. 4 legendet nyitott azok is mentek kukába. 2 alakir, golden syl, illidan.

(#15435) Scale válasza whitezo88 (#15434) üzenetére


Scale
őstag

Ja hát így könnyű :D

(#15436) Sirandrish válasza whitezo88 (#15434) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor jól megdolgozott érte :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15437) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Amaz vs Garaa, Amaz Ragja 2/2 snipeol szokás szerint :D:D [link]

(#15438) Scale


Scale
őstag

Végre :D

(tudom zoo, omg easy, lame.)

(#15439) Fr0z3n válasza Scale (#15438) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Csak nem zoo warlock? :D

(#15440) F-ECT$ válasza whitezo88 (#15430) üzenetére


F-ECT$
titán

Jobb vele kombózni, de nekem kicsit kevés a lény. (Egy csomószor úgy nyerek Miracle deckkel, hogy nem is kell Leeroy a befejezéshez.)

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#15441) NyalokAA


NyalokAA
aktív tag

Blizzard már csak Blizzard marad :D

[mégsem mondunk árakat hó elején :W ]

(#15442) Sirandrish válasza NyalokAA (#15441) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát azért nem egyszerű a világ egyik legnagyobb játékos cégének hónapok alatt kitalálni 1 számot. ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15443) NyalokAA válasza Sirandrish (#15442) üzenetére


NyalokAA
aktív tag

Legalább lehet tudni , hogy hó közepe - vége előtt nem lesz semmi , ha még az árakat se találták ki :(((

(#15444) Sirandrish válasza NyalokAA (#15443) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én eddig sem reménykedtem benne :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15445) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Most találkoztam egy olyan Shamannal akinek MINDENE arany volt..az összes lapja.
És simán aláztam volna de a végén kb 5ször topdeckelt olyat ami PONT kell neki...imádom az RNG-t

SZerk: egyébként nem játszott rosszul, de brutál jól topdeckelt..arról nem is beszélve hogy a végén 3szor egymás után taunt totemet kapott :W

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15446) SLYM válasza Sirandrish (#15445) üzenetére


SLYM
veterán

egyszer én is találkoztam egy ilyen sráccal, de a végére vagy 1, vagy 2 lapja nem volt golden card. amúgy most jöttem rá, hogy nem csak kiütni lehet ezeket a lapokat, hanem kraftolni is. jó ilyenekre rájönni így lassan fél év után :D

[ Szerkesztve ]

(#15447) Devas


Devas
őstag

Ha ugyanabból a lapból 3 lehetne a constructed pakliban, mikből raknátok 3-at?

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#15448) dejaris válasza Devas (#15447) üzenetére


dejaris
addikt

Leeroy ;]

(#15449) Devas válasza dejaris (#15448) üzenetére


Devas
őstag

Jah Legendary nem ér. :) De most nagyon komolyan kérdezem!
Melyik az a lap amiből minden körülmények között mindig van 2 a paklitokban, de ha lehetne 3 is, akkor 3 lenne.

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#15450) netpeti98 válasza Devas (#15449) üzenetére


netpeti98
addikt

Druid esetében Druid of the Claw és Swipe. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.