Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  HDD probléma (nem adatmentés) (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#13639) hhx


hhx
tag

Tudom nem feltétlen a megfelelő topicba írok, de itt találok gondolom okos embereket aki tudnának segíteni tippet adni.

A történet a következő: ma reggel bekapcsoltam a gépet, semmi probléma nem volt. Aztán lenyomtam, elmentem az egyetemre és amikor újra ide kerültem a gép elé, bekapcsolat már lassan indult a rendszer. Végre bejött a Windows és akkor döbbentem le, hogy két partíciómat (az egyik winyó) nem látom. Aztán újraindítottam, mondom hátha segít, de nem. Bios-ba be sem tudtam lépni, mert rendszer ellenőrzéskor már amikor a winyókat nézi ott megakadt. Kivettem a halottnak vélt winchestert és megy a gép rendben. Megnéztem még 1-2 gépben itthon, hogy ad-e valami életjelet, de nem nagyon volt semmi. Felpörögni felpörög a winyó csak nem ismeri fel a gép. Corsair HX450-es tápom van, Win7 x64. A winyó pedig egy Samsung SP2504C. Kérdésem a következő lenne. Szerintetek mi lehet a problémája? Van a gépemben egy ugyanilyen SP2504C és arra gondoltam, hogy kipróbálom majd annak az elektronikájával, ha már megvan az új winyó és arra átmentettem mindent. Szerintetek ez életképes? A merevlemezek alján megnézem a Rev. megegyezik meg az elektronikán is minden.

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  HDD probléma (nem adatmentés) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.