Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  HDD probléma (nem adatmentés) (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#13501) adamka348 válasza saskaa (#13495) üzenetére


adamka348
csendes tag

Ja, csak az a baj, hogy mikor telepíteni akarom ezeket a vinyókat a szóban forgó gépen, bootolom cd-ről, partíciót választok, stb, eljut addig, hogy a "windows fájlokat másol" , ezután újraindul a gép és nem folytatódik a telepítés.

(#13502) saskaa válasza adamka348 (#13501) üzenetére


saskaa
tag

jó a win cd-d? :U

A demokráciának többet kellene jelentenie annál, mint amikor két farkas és egy birka szavaz arról, mi legyen vacsorára.

(#13503) adamka348 válasza saskaa (#13502) üzenetére


adamka348
csendes tag

ja

(#13504) liksoft válasza adamka348 (#13501) üzenetére


liksoft
nagyúr

De a tápegység és az alaplapi szűrés valószínűleg gatya. Egy gép akkor szokott újraindulni, ha a tápellátása beesik, és közben zajossá válik. Vagyis régi, elhasználódott elektrolit kondenzátorokkal, és öreg szutyok (vagy hibás) tápegységgel.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#13505) liksoft válasza Jazz (#13498) üzenetére


liksoft
nagyúr

Ezt ilyen szinten csak az OS tudja megmondani, és nem engedi, hogy Te ebbe beleláss. Ugyanis itt (ezen a területen) lehet a legnagyobb galibát okozni a rendszer életébe, és az adatok miatt itt lehet "kémkedni". Ez az OS által leginkább védett terület. A rendszer biztonságos működése, és az adathalászok miatt is!

A fentiek miatt viccesen írtam a kémprogramot, ami a fentiek fényében nem is annyira áll távol a dologtól. Vagyis ez már hekker szintű, nagy valószínűleg free programként vagy forráskódban, vagy.... nem szerezhető be.

Ha az OS valahol tud tájékoztatni róla akkor jó, különben nem igazán tudom elképzelni, hogy ilyen lenne közkézen.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#13506) band1103 válasza Imco (#13497) üzenetére


band1103
őstag

Köszi a reagálást :R .

1.Bios frissítés: Friss bios van fent
2.Táp: Eddig 3 db HDD volt benne: 80GB+500GB+500GB és ezekkel semmi ilyesmi gond nem volt. Most csupán 2 HDD van benne:80GB+1.5TB. A 80GB-al most sincs gond csak a 1.5TB-el. Tehát biztos nem a táp a problémás.

rocket: Pont ilyet vettél?: WDC WD15ears-00Z5B1

[ Szerkesztve ]

"A bölény királyul néz ki: tisztára mint egy rasta tehén !" # * Have a Nice Death!* ...powered by vérpistike... #

(#13507) rocket válasza band1103 (#13506) üzenetére


rocket
nagyúr

Igen, 2009.12.28. a gyartasi datuma.

Kozben rajottem csak hasonlo a problemank, mert nalam nem volt stand by, csak a monitort kapcsoltam ki, es amikor visszaultem a gep ele a vinyo mar eltunt a total commanderbol, es a disk managerben mar formazatlanul szerepelt.

Reggelre vegzett a teljes formatalassal, meg nem sok idom volt tesztelni, csak 10 percet toltogettem ra, meg atmasoltam ~20gb-ot, ez alatt nem tunt el.

Azert az ilyen esetben szokasos dolgokat kiprobalom, masik tap agra kotom, masik sata kabel, es masik sata port az alaplapon.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#13508) band1103 válasza rocket (#13507) üzenetére


band1103
őstag

"Azert az ilyen esetben szokasos dolgokat kiprobalom, masik tap agra kotom, masik sata kabel, es masik sata port az alaplapon."

Megvolt, megvolt megvolt... De mint mondottam, ugyanazzal a csatlakozókkal és hw elemekkel használtam előtte a másik 2 HDD-t is mint most ezt az egyet. WD fake?

Ja és fontos hozzátenni hogy a jelenség nálam RANDOM! Van mikor előjön van mikor nem.

[ Szerkesztve ]

"A bölény királyul néz ki: tisztára mint egy rasta tehén !" # * Have a Nice Death!* ...powered by vérpistike... #

(#13509) rocket válasza band1103 (#13508) üzenetére


rocket
nagyúr

Nalam uj a kabel, meg a port se volt meg eddig hasznalva, azon az agon kapja az aramot ahol van a 320GB-os, ezen van az OS, de az kilesz majd veve, csak eloszor megakarok bizonyosodni rola, hogy minden rendben ezzel a vinyoval, mielott a 640GB-os atveszi a 320GB-os helyet.

Jol ertettem amit irtal nalad nem tuntek el az adatok rola, nalam meg ugye formazatlan lett.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#13510) band1103 válasza rocket (#13509) üzenetére


band1103
őstag

Igen. Nálam a HDD-n minden partíció és adat megmaradt tökéletes állapotban csak maga a HDD tűnt el stand by -ből való élesztés után. És persze random. De ha bekapcsolt aktív állapotban ki majd be dugtam az adat csatlakozót akkor újra előjött a HDD minden adatával együtt. Bármely kábellel bármely aljzatban bármely csatlakozóval.

[ Szerkesztve ]

"A bölény királyul néz ki: tisztára mint egy rasta tehén !" # * Have a Nice Death!* ...powered by vérpistike... #

(#13511) rocket válasza band1103 (#13508) üzenetére


rocket
nagyúr

Ezt probaltad?

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#13512) band1103 válasza rocket (#13511) üzenetére


band1103
őstag

Nem. Mi ez? Nem tudok angolul :B .

szerk.: Közben újra elővettem egy online fordítót és meglepődve tapasztaltam hogy már végre érthetően fordította le az oldalt. Nagyon sokat kísérletezgettem az online fordítókkal de soha nem sikerült egyiknek sem érthetően dolgozni.

[ Szerkesztve ]

"A bölény királyul néz ki: tisztára mint egy rasta tehén !" # * Have a Nice Death!* ...powered by vérpistike... #

(#13513) rocket válasza band1103 (#13512) üzenetére


rocket
nagyúr

Win7 Hotfix ami esetleg megoldhatja a problemad :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#13514) band1103 válasza rocket (#13513) üzenetére


band1103
őstag

Közben tehát látom hogy a nagy vinyók néha lomhábbak az élesztéskor és néha időtúllépést produkálnak. Viszont azt írja hogy ez a javítás még csak teszt fázisban van és azt írja hogy érdemes lenne megvárni hogy hivatalosan is megjelenjen.?

"A bölény királyul néz ki: tisztára mint egy rasta tehén !" # * Have a Nice Death!* ...powered by vérpistike... #

(#13515) rocket válasza band1103 (#13514) üzenetére


rocket
nagyúr

Meg kell tesztelniuk, es azt ajanljak csak akkor hasznald, ha a hiba gyakori.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#13516) band1103 válasza rocket (#13515) üzenetére


band1103
őstag

Ezer hála a segítségért! :R

"A bölény királyul néz ki: tisztára mint egy rasta tehén !" # * Have a Nice Death!* ...powered by vérpistike... #

(#13517) band1103 válasza rocket (#13513) üzenetére


band1103
őstag

Tesztelgetem most a HDD-t XP-n is hogy itt is előjön-e a hibajelenség. Ha nem akkor W7 bug lesz.

"A bölény királyul néz ki: tisztára mint egy rasta tehén !" # * Have a Nice Death!* ...powered by vérpistike... #

(#13518) rocket válasza band1103 (#13516) üzenetére


rocket
nagyúr

No problem :)

#13517: Nagy a valoszinusege, hogy a Win7 okozza problemat.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#13519) Dominiator válasza rocket (#13518) üzenetére


Dominiator
aktív tag

Szerintem is...

Who's the bigger hero who lives or who want to live?

(#13520) band1103 válasza rocket (#13518) üzenetére


band1103
őstag

Na eleget teszteltem ahhoz hogy kimondjam: W7 a ludas.
W7 alatt 10 indításból 9x eltünt (időtúllépés)
XP alatt 10 ből 10x megmaradt tehát nem tűnt el.

"A bölény királyul néz ki: tisztára mint egy rasta tehén !" # * Have a Nice Death!* ...powered by vérpistike... #

(#13521) v3g374


v3g374
tag

Hi! Valaki tudna nekem segiteni? Fogalmam sincs mi lehet a baj...

Vettem egy HDD-t (WD10EARS) (1TB WD). XP alatt hasznalnam, egy Sata kartya segitsegevel (VT6421A) (Mivel az alaplapomon nincs sata vezerlo).

Szoval at tudok ra masolni barmit gond nelkul. Aztan mikor probalnam visszamasolni egy csomo dolgot 5-600Kilobyte/masodperccel masolja csak! Nehany dolgot sebesen vissza tud masolni, de rengeteg fajlt nem. Foleg videokat masoltam es azokat amiket nem tud visszamasolni normalisan lejatszani se tudja. (Szaggat, a hang nem szolal meg.)

Ez a HDD sentinel azt irja hogy
Teljesitmeny 100%
Kondicio 100%
A lemez és a számítógép közötti adatkapcsolatban előfordultak problémák.

Nincs szükség beavatkozásra.

Mar ujraaktivaltam egy csomoszor, formaztam parszor. Atdugtam masik sata portra. Teljesen elakadtam.

(#13522) blueMerle válasza v3g374 (#13521) üzenetére


blueMerle
veterán

Kábelcsere :)

(#13523) v3g374


v3g374
tag

Persze erre gondoltam, de ez az egy vacak kabel van itthon es vadi uj, a kartyahoz adtak. Van olyan hogy hibasan gyartanak le egy kabelt?

(#13524) rocket válasza v3g374 (#13521) üzenetére


rocket
nagyúr

Szia!
Ezzel formaztad XP alatt?

#13523: Elofordulhat.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#13525) v3g374 válasza rocket (#13524) üzenetére


v3g374
tag

Hali!
Nem. A windowsos vacakkal. Az van a rairva hogy a jumpert be kell dugni es akkor jo xp alatt.
Vegyem ki a jumpert es probaljam meg ezzel?

(#13526) rocket válasza v3g374 (#13525) üzenetére


rocket
nagyúr

Ha 1 particiora formaztad akkor elvileg kene mukodjon jol csak jumperrel.
A helyedben megprobalnam a WD progival formatalni.
Jumpert ne felejtsd el levenni ha formatalod a kulon programmal.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#13527) rocket válasza band1103 (#13520) üzenetére


rocket
nagyúr

WD oldalan is irnak ezzel a problemaval kapcsolatban.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#13528) v3g374 válasza rocket (#13526) üzenetére


v3g374
tag

Aha 1 particiosra formaztam, eloszor eszre se vettem hogy valami baj van, mert csak mentettem at ra tobb hddrol az anyagot, aztan mikor tobb mint 500gigat atmentettem csak talalomra beleneztem es jonagyot koppantam. Az egesz napom elment ezzel.
Ma mar nem foglalkozom vele mert csak felidegesit. Holnap megprobalok szerezni egy masik sata kabelt, ha az se segit megprobalom a WD progit, de ha ugy se mukodik akkor vegleg el vagyok veszve...

(#13529) v3g374 válasza rocket (#13527) üzenetére


v3g374
tag

Sajna nem ez a gond, nalam mindig igy van beallitva.

(#13530) Imco válasza band1103 (#13520) üzenetére


Imco
őstag

Ez azért elgondolkoztató. Hol a határ? Nekem az 1 TB WD még szó nélkül ébred.
Gyakorlatilag mire az LCD kivilágosodik /kb.2"/ már minden müxik.
Lehet hogy alaplap függő is?

[ Szerkesztve ]

Üdv! Imco

(#13531) Imco válasza v3g374 (#13528) üzenetére


Imco
őstag

Elöször a WD progit probálnám. Nekem is ilyen van és az első ami kiesett a fóliából az XP-s figyelmeztetés volt. :) Nálam W7-xp alatt is jó. Igaz 2-be van vágva, és nem használtam a progit.

Üdv! Imco

(#13532) band1103 válasza rocket (#13527) üzenetére


band1103
őstag

Én mikor nem használtam 5 percig szépen elaltatta a WD HDD-t (tehát nem a gépet csak a HDD-t) de nem tűnt el a rendszerből csak leállt. Mikor beleböngésztem a tartalmába kisvártatva felpörgött és mintha mise történt volna használtam tovább. Tehát ezzel nekem nem volt gondom.

Merthogy ha jól értem a google fordítót akkor azt ecseteli hogy hogyan kapcsoljuk ki a HDD alvását tehát hogy a HDD ne kapcsoljon ki egy idő után.
Ez viszont szerintem neked lenne megoldás. Lehet hogy neked már a sima HDD lekapcsolás is gondot okoz. De mivel azonos az os.-ed az enyémmel ezért gyanakszom most már én is mint Imco az os.- alaplap kommunikációs rendellenességre, mert nálam nincs olyan hibajelenség mint nálad de gondolom más az alaplapod is.

[ Szerkesztve ]

"A bölény királyul néz ki: tisztára mint egy rasta tehén !" # * Have a Nice Death!* ...powered by vérpistike... #

(#13533) rocket válasza band1103 (#13532) üzenetére


rocket
nagyúr

A HDD kikapcsolasa default kivan kapcsolva a Power Savingsnel, azt megneztem mar az elejen :)
Meghat ugye akkor nem kapcsolja ki, ha toltesz ra, es ugye nalam akkor gondolta ugy, hogy akkor most "unformatalja" magat.

Kicsereltem a kabelt (eleg furan megvolt tekeredve a vinyo feloli oldalon, es eszre se vettem amikor bekotottem), es atdugtam masik portba, egesz ejszaka ment gond nelkul, remelem ezzel meg is oldodott a dolog, de meg stresszelem majd :)
Adattarolasra vettem, nem erre akarok letoltogetni, csak jobb az elejen stesszelni a vinyokat, ha valami gondjuk van hamar elojojjon, ezt meg ugye a legjobban letoltogetes, es masolgatassal lehet megtenni, ugyhogy adok meg majd neki :D

#13527: Azt a hozzaszolast, es linket mas problemajara irtam, nem a tiedre.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#13534) band1103 válasza rocket (#13533) üzenetére


band1103
őstag

Ja, jó oké. Csak megzavart hogy a hsz. fejlécébe ez volt írva:

"(#13527) rocket válasza band1103 (#13520) üzenetére"

"A bölény királyul néz ki: tisztára mint egy rasta tehén !" # * Have a Nice Death!* ...powered by vérpistike... #

(#13535) rocket válasza band1103 (#13534) üzenetére


rocket
nagyúr

Azt neked valaszoltam, nem te ertetted felre, en irtam el, mert ezt a reszt "#13527: Azt a hozzaszolast, es linket mas problemajara irtam, nem a tiedre." a #13529-re szantam volna csak elirtam :B

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#13536) runner 125


runner 125
nagyúr

Szeva all!

Pár napja vettem egy FuSi 500gb-s külső HDD-t, nem volt rajta partíció, nem ismerte fel a gép, megtettem, s meg is formáztam, rendben megjelent sajátgépben/commanderben..
Apropó a notin XP van.

Rámásoltam 32gb cuccot, most újra szeretném használni, de valamiért ismét nem ismeri fel a gépem. :((( Ha rádugom / lehúzom az USB-t, akkor észleli, mert csipog, de már meg nem jelenik...

Easeus Partition Master látja..

Mit tudok tenni? :F

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#13537) v3g374


v3g374
tag

Elmeletileg a sata vezerlo kartya a hiba. Azt irjak hogy csak sata egyes es 750gigaig tud max.
Elmegyek baratomhoz es nala kiprobaljuk a hdd-t de biztos vagyok benne ott gond nelkul menni fog.
Na megint kidobtam 25ezret az ablakon. :W

Apropo tud valaki PCI sata2 vezerlokartyat, vagy olyat aminek nincs ez a 750gigas limitje? Ugy latom hogy csak ez a silicon image meg a chip-ek leteznek...

[ Szerkesztve ]

(#13538) g.gergo


g.gergo
senior tag

Üdv! Van egy Hitachi 160 GB HDD. A követlezőt tettem vele:

Betettem egy rackbe. Majd a keret kivezetésénél IDE-kábellel és rendes táp kábellel összeköttem egy USB-s vezérlővel. Abból meg ugye ment a tápkábel a konnektorba, az usb-s kivezetése meg egy készülékbe. Oszt nem indult, ááá, mondom nem érdekel, nem variálok. Szétszedem, vissza a gépbe, és már ott sem indul. :W :W :W Elektronika? Kuka? :W :W :W

(#13539) Imco válasza v3g374 (#13537) üzenetére


Imco
őstag

Lehet hogy népszerütlen leszek, de egy ilyen /normális/ kártya áráért már közel egy alaplapot kapsz.
No jó! Ezt látva ez tulzás.
..de akkor is talán ebbe az irányba tapogatoznék.
Szerintem...

Üdv! Imco

(#13540) v3g374 válasza Imco (#13539) üzenetére


v3g374
tag

Tudom, nezelodtem en is. Egyszeruen nevetseges hogy nem kapni valami alap vezerlokartyat... fsznak kell raid meg minden szar, olvasson egy-ket drive-ot azt viszont latasra.

Perpillanat fingom sincs mit fogok csinalni, HDD a szekrenyben, hasznalni nem tudom...

BTW hiba forrasa megvan: vezerlokartya nem tamogatja a drive-ot. Havernal tokelesen ment a HDD.

(#13541) zolyka1205


zolyka1205
csendes tag

Sziasztok egy olyan gondom volna hogy az op rendszer nehezen tölt be akár melyiket rakom fel.
Bejön a xp logo homályosan és megáll 2 percre és utána folytatja a betöltést de ez még a jobbik eset de van olyan hogy nem tölt be hanem kikapcsol a monitor és lefagy a gép és a HDD lámpa folyamatosan világit.

Alaplap neve Gigabyte GA-MA78LM-S2H (2 PCI, 1 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 2 DDR2 DIMM, Audio, Video, Gigabit LAN)
CPU típusa TripleCore AMD Athlon II X3 425, 2700 MHz (13.5 x 200)
DIMM1: Kingmax KLDD48F-B8KU5 1 GB DDR2-800 DDR2 SDRAM (5-5-5-18 @ 400 MHz) (4-4-4-12 @ 266 MHz) (3-3-3-9 @ 200 MHz)
DIMM2: Hexon Tech. HEXON 512 MB DDR2-667 DDR2 SDRAM (5-5-5-15 @ 333 MHz) (4-4-4-12 @ 266 MHz) (3-3-3-9 @ 200 MHz)
Videokártya ATI Radeon 3000 (640 MB)
BIOS: Alapbeállítás
TÁP: 450

"Igaz hogy a munka még nem ölt meg senkit,de hát miért kockáztasson az ember."

(#13542) Imco válasza zolyka1205 (#13541) üzenetére


Imco
őstag

A lényeget nem irtad -amiről a topic szól- a vinyó tipusát, méretét! :)
Az adatokat meg az adatlapodra copyzd be.

Vinyó hibának nézem elsőre, persze bármi hardver hiba is lehet, ill. szoftver is.
Probáld ki másik gépbe a vinyót. Sentinellel megnézni. vinyót kivéve pl. linux live cdvel inditva.
Szerintem...

Üdv! Imco

(#13543) zolyka1205 válasza Imco (#13542) üzenetére


zolyka1205
csendes tag

Bocs :D

WDC WD6400AAKS-00A7B2 (596 GB, IDE)

Mező Érték
Alaplap tulajdonságai
Alaplap azonosítója 08/31/2009-RS780-SB710-7A66AG0NC-00
Alaplap neve Gigabyte GA-MA78LM-S2H

Front Side Bus tulajdonságai
Busz típusa AMD K10
Valódi órajel 200 MHz
Effektív órajel 200 MHz
HyperTransport órajel 2000 MHz
Északi híd órajele 2000 MHz

Memóriabusz tulajdonságai
Busz típusa Unganged Dual DDR2 SDRAM
Busz szélessége 128 bit
DRAM:FSB arány 10:6
Valódi órajel 333 MHz (DDR)
Effektív órajel 667 MHz
Sávszélesség 10667 MB/mp

Alaplap fizikai információk
CPU foglalatok 1 Socket AM2+
Bővítőhelyek 2 PCI, 1 PCI-E x1, 1 PCI-E x16
RAM foglalatok 2 DDR2 DIMM
Integrált eszközök Audio, Video, Gigabit LAN
Fizikai formátum Micro ATX
Alaplap mérete 220 mm x 240 mm
Alaplapi lapkakészlet AMD760G
Egyebek DualBIOS

Alaplap gyártó
Cégnév Gigabyte Technology Co., Ltd.

"Igaz hogy a munka még nem ölt meg senkit,de hát miért kockáztasson az ember."

(#13544) Imco


Imco
őstag

Hi!
Fujitsu MHV2060AH vinyó. HP nc 6220 laptop. BIOSban, DOSban kikapcsolgat a gép ötletszerüen, de gyakorlatilag 15-30" belül. XP betölt majd lefagy 100-100szor.
Vinyó nélkül megy, Illetve vinyóval is megy az ubuntu live. XP csökkentett módban is megy. Sentinel Rövid és teljes teszt hiba nélkül lefut. Létezik hogy rossz a vinyó? A vinyónak valami spéci csatija van aminek nem tudom a nevét sem, illetve másik gépbe nem tudtam áttenni.
Köszi!

Üdv! Imco

(#13545) liksoft válasza runner 125 (#13536) üzenetére


liksoft
nagyúr

Szia!

Egy USB csatlakozós kábelt használtál, vagy Y tápkábelt? Ha szimplát, akkor nagy valószínűséggel kevés volt a tápfesz a drive-nak, így íráskor és olvasáskor is hibázik.

Megoldás: Y kábel mellett újraformázni, és újra felmásolni rá az adatokat.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#13546) liksoft válasza v3g374 (#13537) üzenetére


liksoft
nagyúr

25 ezer ezért a kártyáért? Szerintem a drive és vezérlő lehetett ennyi. Vagyél egy Silicon Image SATA RAID kártyát. Az is csak SATA1, de nincs tudtommal ilyen korlát benne. Legalábbis ha emlékezetem nem csal, 1,5TB-os drive fit rajta nálam.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#13547) liksoft válasza g.gergo (#13538) üzenetére


liksoft
nagyúr

Lehet elektronika és mechanika is. Adatmentés elképzelhető, de javítani nem érdemes. Az adatmentés sem olcsó, mert ha csak az elektronika, akkor sem egyszerű, mert gyári számra párosított a mechanikához.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#13548) liksoft válasza zolyka1205 (#13541) üzenetére


liksoft
nagyúr

Próbáld csak egy memóriamodullal.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#13549) liksoft válasza Imco (#13544) üzenetére


liksoft
nagyúr

Ez nem PATA winyó? [link] Mert akkor egy egyszerű 2,5"/3,5" átalakító kell neki. Viszont szerintem sanszosabb a HP noti hibája valahol.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#13550) Imco válasza liksoft (#13549) üzenetére


Imco
őstag

De! Most hogy irod, szétszedtem még1x és rá van tolva egy passzentos átalakitó!
Valószinű hogy a noti jó mert vinyó nélkül megy!
Reinstall után bolondult meg. De a biost pl nem érinti az install. Küzdök még vele.
Köszi!

**********
25000-t a vinyóra irta a kolléga az én olvasatomban.

Üdv! Imco

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  HDD probléma (nem adatmentés) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.