Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-09 14:43:01

LOGOUT.hu

Házimozi belépő szinten

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80434) Zilko87


Zilko87
tag

Sziasztok!
Az elmúlt héten, két év pihenő után élesztettem újra egy Jamo s418 5.1 es szettet egy Marantz cinema 70s erősítővel és új kábelekkel. Igazából teljesen meg vagyok elégedve a rendszerrel, pusztán a retro dizájn és a cseresznye szín ami teljesen kiborít. Mivel főleg házimozi a cél, kezdésnek szeretném a két frontot és a centersugárzót frissíteni. Mindenképpen szeretnék maradni a belépő kategóriában, de egy minőségbeli javulást azért elvárnék ha már költök rá.
A két kiszemeltem bár nem egy kategória, de azért jól belövi az elképzeléseimet.
Szóval első helyen az Acoustic Energy AE109mk2 álló hangfalpár és a hozzá tartozó center áll. Itt nagyon tetszik a kompakt méret, a dizájn is nagyon bejön és nem utolsó sorban az ára is szimpatikus. Második helyen pedig amit már régen kinéztem magamnak a Monitor Audio Bronz 200 és a center hozzá. Ez árban már kicsit húzós de 5.0 szettben elég kedvező az ára. Van jelentős különbség a kettő között? Szerintetek mindkettőhöz elég az erősítőm? Vagy lenne más alternatíva ebben az árkategóriában akár polcsugárzók között? Köszi előre is

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.