Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-09 14:43:01

LOGOUT.hu

Házimozi belépő szinten

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79201) VoidXs válasza b. (#79200) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

A Sony az egyetlen, aki a Trinnovon kívül tud egy mikrofonos spatial remapping-et. Emiatt látszik igazán, hogy milyen jó Atmost tud.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#79202) b. válasza VoidXs (#79201) üzenetére


b.
félisten

HUh. Ránéztem erre a márkára, még soha nem hallottam róla. Látom ők azért más dimenzióban mozognak az akusztika terén . :DDD
Komoly. :K

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#79203) SPEA válasza junkpod (#79198) üzenetére


SPEA
aktív tag

Itt pl AVSforumon is van egy gyűjtemény, abban konkrét filmekből találni jeleneteket. Az 1. hozzászólást olvasd el, annak az alján ott a link. Eléggé nagy gyűjtemény, van miből csemegézni.

(#79204) VoidXs válasza SPEA (#79203) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Újra él a TheDigitalTheater is. A DemoWorld-nek viszont végleg kampó, már híroldal sincs ott.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#79205) morfondőr válasza junkpod (#79196) üzenetére


morfondőr
őstag

Az atmost nem keveri ki semmi, a hangsáv tartalmaz olyan metaadatot, amiben hang objektumok pozíciói vannak meghatározva, amiket az erősítő dekódere elhelyez a "térben" a hangsugárzók számának és helyzetének függvényében.
Nem vagyok nagy házimozi guru, nekem otthon egy egyszerű 5.1.2 kiépítés van álmennyezetbe szerelt atmos sugárzókkal. Előtte egy darabig front hight volt. Egyértelműen jobb a mennyezeti, viszont sajnos a filmek nagyon nem használják ki olyan mértékbe, mint vártam volna. Egy-egy film 1-2 jelenetében szólalnak meg a fenti hangsugárzók. Azért vannak, amiben nagyon jól használják és pl. a zenében lévő hangokat is felviszik (Dűne), de nem túl sok. Na ezeknél egyértelműen jó a hatás. Lehet hogy az én erősítőm nem tudja ezt olyan jól megjeleníteni (Yamaha RX-V685), összehasonlítási alapom sajnos nincs. Ha van hangszóród és meg tudod oldani, akkor érdemes kiépíteni, mert azért néha jó tud lenni, de túl sokat én nem költenék rá.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#79206) hcs57


hcs57
őstag

Aki készített már sub vezetéket, attól kérdezném, hogy találtam árnyékolt vezetéket, de ennek 2 jelvezetője van. Ezt hogy kötnétek be?

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#79207) I'am Dony


I'am Dony
őstag

Ha valaki Arendal dobozokat, szubot vásárolna, van egy 50 Eur kuponom hozzá. Részletek privátban.

(#79208) junkpod válasza morfondőr (#79205) üzenetére


junkpod
nagyúr

Vettem 2 használt hangszórót 14ért, meg kell kábel 5-10e árban. Ennyit szántam rá a kíváncsiságra és a kísérletezésre.
Lassan kezdem érteni az Atmos lehetőségeit és korlátait. Ezek szerint ha nincs mennyezeti hangszóró beállítva akkor pont felesleges az Atmos hangsavok kergetese, mert legjobb esetben is csak egy 5.1 dthd sávot kapunk lejátszás közben.

Box's don't touch!

(#79209) I'am Dony válasza hcs57 (#79206) üzenetére


I'am Dony
őstag

Egy vezeték szál a meleg pont középre és vagy csak az árnyékolás vagy a másik szál az árnyékolással együtt a házra. Ha már megvetted jó lesz, de elég egy eres árnyékolt is a leírtak miatt.

(#79210) hcs57 válasza I'am Dony (#79209) üzenetére


hcs57
őstag

Így gondoltam, de felvetődött bennem, hogy úgy kötöm be
- barna középre (meleg pont)
- fehér házra (hideg pont)+ az egyik oldalt az árnyékolást..
A vezetéket régebben vettem (sok éve), most találtam meg, a garázsban.

[ Szerkesztve ]

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#79211) VoidXs válasza hcs57 (#79206) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Egyik +, másik -, az árnyékot pedig közösítsd a földdel, de csak az egyik oldalon, mert úgy lesz Faraday kalitka. Ha mindkét oldalra bekötöd, nem ér semmit.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#79212) morfondőr válasza junkpod (#79208) üzenetére


morfondőr
őstag

Így van, ha nincs legalább egy pár atmos hangsugárzód, akkor csak az alap 5.1 vagy 7.1 hangsávot kapod. De ha már megvetted a hangszórókat és van rá lehetőséged, akkor inkább a mennyezetre tedd, mert ott fog legjobban érvényesülni. A front hight is lehet atmos, de ott túl sokat nem ad hozzá az élményhez (nálam legalábbis nem adott). Viszont az, hogy hova teheted, az erősítőd is határt szab, mert nem biztos, hogy minden erősítő támogat minden elhelyezést. Ezt a menüben nagyon könnyen meg tudod nézni.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#79213) hcs57 válasza VoidXs (#79211) üzenetére


hcs57
őstag

Pont így gondoltam. :R
Talán az erősítő oldalára teszem az árnyékos bekötést.

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#79214) svgyula válasza hcs57 (#79210) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Nem lesz jó! A két belsőt tekerd össze egy szálnak. A külső pedig negatív és egyben árnyékolás! Ha két ér egymás mellett megy és még egy árnyékolás is van akkor kb úgy működik mint egy antenna. Na meg az sem teljesen jó ha a sztereó jelnek közös árnyékolása van de azon belül össze vannak tekeredve. De itt csak monó. Az más ha mindkét szál árnyékolva van és az van összekötve-közösítve. Ez ugye egy sztereó mikrofon kábel, az pedig teljesen más!

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#79215) junkpod válasza SPEA (#79203) üzenetére


junkpod
nagyúr

OMG! Mekkor cucc! hatalmas... köszönöet!

Box's don't touch!

(#79216) embe válasza SPEA (#79203) üzenetére


embe
nagyúr

Akár az összefoglalóba is be lehetne tenni.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#79217) junkpod válasza morfondőr (#79212) üzenetére


junkpod
nagyúr

Van front height és top middle is.
Majd kísérletezek.

Box's don't touch!

(#79218) jambiyya


jambiyya
őstag

XTZ-nél is feketepéntek van. 12.17 EDGE 600EUR alatt van most.

(#79219) Phülöp válasza jambiyya (#79218) üzenetére


Phülöp
addikt

Részemről ajánlott darab

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#79220) Vicarious1


Vicarious1
aktív tag

Üdvözlet! Az lenne a kérdésem, hogy a Dirac Live-licensz vásárláskor a mostani BF akcióban meg kell adni előre az erősítő konkrét típusát, hogy mihez szeretnéd majd használni vagy vásárlás után bármely Dirac-képes erősítőhöz felhasználható?
Egy szub használata esetén egy Cinema 40-hez elég lehet az alap 20Khz-500Hz verzió?

(#79221) I'am Dony válasza Vicarious1 (#79220) üzenetére


I'am Dony
őstag

Azt nem tudom, hogy D/M belül mi a különbség, mert a szoftver ugyanaz és nyilván az első felhasználáskor köti az eszközt a fiókhoz. A későbbiek miatt érdemes egy külön email fiókot csinálnod a vashoz...

A szub miatt elég lenne, csak az egyedi görbékkel leszel bajban, ha a korlátosat veszed, mert azok 500 Hz felett is dolgoznának, emiatt nem javaslom.

(#79222) Quetz válasza Vicarious1 (#79220) üzenetére


Quetz
őstag

A Dirac nem csak a SUB-on dolgozik, hanem minden máson is. Az viszont szubjektív, hogy kinek mi tetszik, full band korrekció vagy az 500Hz-en limitált.
A tudomány a téma mögött azt mondja, hogy a pár száz Hz-ig a szoba dominál és azért használunk DSP-t, mert az LFE tartományban más nem igazán célravezető. 500Hz-től viszont már "viszonylag egyszerű" akusztikai elemekkel operálni.

Ha van audyssey mobil appod, akkor ott tudsz függönyözni és kitudod próbálni, hogy tetszik a limitált EQ.

[ Szerkesztve ]

(#79223) hcs57 válasza hcs57 (#79085) üzenetére


hcs57
őstag

Most hozta a GLS futár.. Elég volt felhoznom a 2. emeletre. Kicsomagoltam, most veszi át a szoba hőmérsékletét.
A kábel kész, újra kell kalibrálnom az AVR-t.

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#79224) embe válasza hcs57 (#79223) üzenetére


embe
nagyúr

Várom a beszámolót, de szerintem más is hogy mit adnak ennyiért. Köszi! :D

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#79225) mlaci01 válasza hcs57 (#79223) üzenetére


mlaci01
tag

Hát nekem még azt sem jelezték, hogy feladták, pedig a múlt hétvégén rendeltem meg :(

(#79226) Azteeek válasza mlaci01 (#79225) üzenetére


Azteeek
tag

Nekik is úgy kellett rendelniük még belőle, ez a hét vége/jövő hét elejére várják. Gondolom miután beérkezik küldik tovább.

(#79227) hcs57 válasza mlaci01 (#79225) üzenetére


hcs57
őstag

Hétfőn hívtak, akkor azt mondták, hogy hamarosan kapok levelet.. csütörtökön felhívtam őket, akkor mondta, hogy még nem érkezett meg az áru, de van itt egy, azt elküldheti. Így kaptam meg.

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#79228) Terminator21


Terminator21
csendes tag

Valaki segít dönteni Denon avr s660h újonnan,vagy marantz Sr 5014 4 èvesen használtan?Árban ugyan az!Melyik jobb vètel,illetve mire figyeljek ha használtan veszek?
Denon új de fèlek kevès lesz a teljesítmény,marantz ugye használt.8k egyenlőre nem opció...Köszi a segítséget!

(#79229) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Subwoofert akarok venni használtan.
Kettő közül nem tudok dönteni:

Focal Sw700s
Velodyne CHT-10R

Melyik lehet a jobb?

(#79230) b. válasza Terminator21 (#79228) üzenetére


b.
félisten

A Marantz 5014 ha a garancia nem zavar. Az S660 a HDMi 2.1 kivételével (de eARC van az 5014 nél is)gyengébb hardveresen és a bemérő szoftvere butább verzió.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#79231) hcs57


hcs57
őstag

Sztereó műsornál (Denon AVR x1300w) a sub nem szól, a frontok pedig a beállításokban small -ra vannak állítva. Hogyan lehet a subot szóra bírni?

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#79232) I'am Dony válasza hcs57 (#79231) üzenetére


I'am Dony
őstag

A vágás hol van? Maradt 40 Hz....? Ha igen állítsd át.

[ Szerkesztve ]

(#79233) VoidXs válasza rayoliviero (#79229) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Sajnos mindkettő nem ajánlott. Mekkora keretben nézelődsz?

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#79234) rayoliviero válasza VoidXs (#79233) üzenetére


rayoliviero
veterán

Ezt nem gondoltam volna, hogy egy Focal nem ajánlott. :B

100-120 ezer Ft.

(#79235) VoidXs válasza rayoliviero (#79234) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

300 W peak és 40 Hz hivatalos alsó határ, ráadásul belépő zárt is. Mindhárom red flag, ezen egy jobb álló pár túltesz. Javaslom például ezt.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#79236) rayoliviero válasza VoidXs (#79235) üzenetére


rayoliviero
veterán

Azt hittem a zárt láda csak előny, jobb zenéhez..ért vegyesen használom filmre és zenére.

(#79237) rayoliviero válasza VoidXs (#79235) üzenetére


rayoliviero
veterán

A másik kérdés, ha a meglévő rendszeremben a frontokat is ki tudom cserélni Dali Zensor 5 frontokra, az előrelépés lenne? Plusz a subot is.

A meglévő rendszerem:

Erősítő: Yamaha RX-V383 (4k60p/HDR/Bluetooth/HDCP 2.2/HDMI)

Front: Magnat Monitor Supreme 802
Center: Magnat Monitor Supreme 252
Surround: Magnat Monitor Supreme 102
Bass: Magnat Monitor Supreme 202A

Tehát érdemes lenne ezeket a Magnat frontokat Dali Zensor 5 frontokra lecserélni?

(#79238) VoidXs válasza rayoliviero (#79236) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Igen, zenére jobbak a lassú lecsengések, főleg klasszikus/jazz vonalon sokkal kellemesebb hallgatni, különösen a zongora hangján érezni, filmre viszont hatalmas hátrány, az erő teljesen hiányzik belőle. Refisből könnyű zártat csinálni, vagy eltömíted egy zoknival, vagy PC esetén olyan szűrést használsz, viszont zártból refist nem lehet.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#79239) m3ss válasza VoidXs (#79238) üzenetére


m3ss
veterán

kerdes, hogy hanyan hallgatnak olyan hangosan filmet, hogy elfogy a zart sub. nyilvan ehhez definialni kellene a hangosat meg a szoba meretet, de en azt tippelnem 10bol9 betevedonek eleg egy zart is.
vagy halkabban is elojon a kulonbseg?

#79237rayoliviero amugy pont most raktam fel en is egy zartat aprora...

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#79240) Terminator21 válasza b. (#79230) üzenetére


Terminator21
csendes tag

Köszi szèpen,Boston hangfalak lennènek hozzá,ès kèrik az erőt,egy Onkyo tx nr 545 váltana ,csak hát tipródom hogy még èr-e plusz 100ezret a Denon vagy Marantz!

(#79241) VoidXs válasza m3ss (#79239) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Nagyon egyszerű kérdés, mindenki. Amikor egy SVS SB16 Ultra érzékenysége 78 dB, és ez egy piacvezető érték, kitalálhatod, hogy 200 wattok mire elegek.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#79242) hcs57 válasza I'am Dony (#79232) üzenetére


hcs57
őstag

Az LFE+main lehetett a megoldás. Már szól a sub a sztereó alatt is.
Nem tudom mi a jobb, ez, vagy sub nélkül a SPEKTOR 6 magában.

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#79243) rayoliviero válasza rayoliviero (#79237) üzenetére


rayoliviero
veterán

VoidXs ebben tudnál segíteni? :R

(#79244) VoidXs válasza rayoliviero (#79243) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Nem ismerem a Dalit és nincs Spinorama mérés se hozzá, hogy objektívet tudjak mondani. Bocsi.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#79245) Dorian válasza m3ss (#79239) üzenetére


Dorian
félisten

Nagyon gyorsa elfogy ám az. Főleg akkor, ha nem a szub kiemeléseit akarod hallgatni, hanem egyenletes átvitelt és azokat eq-val lepucolod.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#79246) VoidXs válasza Dorian (#79245) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Én 4 refissel is kifogyok, pedig ref alatt mozizok nagyon kicsi szobában. Subból egyszerűen sosem elég EQ, room curve, low extension mellett. Persze, mondhatod azt, hogy 40 Hz-nél feladod, és akkor elég lehet egy jobb zárt, de az más szint.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#79247) m3ss válasza VoidXs (#79246) üzenetére


m3ss
veterán

Én 4 refissel is kifogyok, pedig ref alatt mozizok nagyon kicsi szobában.
:Y az kemeny...lehet ki kellene probalnom a 2 subbal mit hallok?
vagy amugy sincs ertelme egy refiset egy zarttal parban hasznalni?

nekem amugy az audyssey kalibracio 25%-ra tekertette vissza az r115 sw-n a gaint, most hogy ratoltam teljesen a falra. persze elotte se volt sokkal feljebb..irta itt vki korabban, hogy lehetoleg ne legyen 75 cm-nel tavolabb a faltol? amugy mintha elotte, 15 cm-rel elorebb jobban tetszett volna. persze nem mertem vissza rew-vel...

cavern meresek elott vissza kell allitanom az eq apot alapbeallitasra? szoval ne eqzzam a merojelet? :DDD vagy cavern meres figyelmen kivul hagyja az eq apo korrekciokat amugy is?

viszont vmelyik nap megneztem egy 3d filmet, mar reg nem neztem filmet audysseyvel. borzaszto amugy cavernhez kepest :D sztem a terhangzas sem olyan, de itt van a legkisebb kulonbseg. a centerbol jon ez a bugo hang beszedhangoknal ami regen mindig zavart, es a mely hangok egyertelmuen rosszabbak. pedig pont vmelyik spidermant neztem, aminek a hangsavjat dicsertek...de ezek a kepregeny filmek. mar tobbszor megfogadtam nem nezek meg tobbet...meg ha ilyen konnyed popcorn hangulatban vagyok se. nagyon gyengek 1-2 kiveteltol eltekintve. de 3d valasztek keves..

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#79248) m3ss válasza m3ss (#79247) üzenetére


m3ss
veterán

ja es az gond, ha cavernnek meresnel szinte minden csatorna hangero szintjevel baja van? :N dismisselem, mert audysseyvel is hasznalom ugye mas forrasokkal.

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#79249) ctrlaltdel13 válasza m3ss (#79247) üzenetére


ctrlaltdel13
őstag

Cavern nem hagyja figyelmen kivül az eq apot.
Meg se tudnák csinálni egy virtuális csatornát,ha úgy lenne.

Fordítsd a fal felé a szub membranját, ha a roomgaint ki akarod használni.

Én most egy napig csak a szubok helyét mértem.
5cm eltolásokkal forgatva mind a négy irányba.
Kiindulasnak elég jó helyeket találtam,úgy hogy delay nélkül a legjobb az átvitelem.

(#79250) VoidXs válasza m3ss (#79247) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Az EQ APO-t mérés előtt mindenképp kapcsold ki, az olyan, mintha saját maga után akarnád kötni. A mélyekkel töltött beszédhang egyébként lehet rossz crossover is. Van értelme refist és zártat keverni, de akkor a zárt legyen a crossover, a reflex pedig az LFE.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.