Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-09 14:43:01

LOGOUT.hu

Házimozi belépő szinten

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69301) b. válasza -KP- (#69295) üzenetére


b.
félisten

Ha valaki elégedett a Jamo S809 -cel (miért is ne lenne) és kiépít egy 5.1 rendszert vele akkor Miért ne lehetne bővíteni kategórián belül Atmosra? :F

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#69302) VoidXs válasza mr. bryan (#69300) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Nem a hangerő, a közelség, vagy a szobaméret fáj a fülünknek, hanem a torzítás. Ha elfogy az AVR teljesítménye, elkezd torzítani. Az emberi hallás annyira selejt, hogy ha tiszta beszédet hallunk 110 dB-n, azt halkabbnak érezzük, mint egy torz 90 dB-s hangot. Egy mozis hangszóró eleve 100 dB körüli valós érzékenységgel rendelkezik, és darabja mögött akkora erősítés van, mint amennyit egy átlagos AVR az összes hangszórónak képes adni. Az egyszerre hangos és tiszta hangot végfokozással lehet elérni.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#69303) Quqesz válasza mr. bryan (#69300) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Mi moziban Disney mesét néztünk(Encanto) a gyerekekkel és mivel sok volt benne a dal gondban voltunk, mert nem értettük a szöveget rendesen. Itthon mindent értettünk, páromnak egyből feltünt.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#69304) mr. bryan válasza VoidXs (#69302) üzenetére


mr. bryan
tag

Koszi a valaszt!

Van umik 1-em, azzal ha egy sweepet "nagy" hangeron rakuldok, es ugy merem a torzitast, akkor megkapom azt, ami kb tortenik filmezes kozben is, ugye? :R

(#69305) -KP- válasza VoidXs (#69299) üzenetére


-KP-
addikt

A Denon X2700H csak 7.1-et támogat, a köv. lépcsőfok az X3700H egyből 11.2 és elég jelentős az árkülönbség. Marantznál is 400k az 5015 és ez is csak 7.1-et tud. A 6015 szintén tudja már a 11.x csatis processzálást szintén jelentős ártöbbletért. Eszement mód felment az árak az avr-ek esetén és típusok között is szép nagy rés van. Mintha 9.2-t tudó avr-ek direkt nem lennének a palettán, pedig régebben voltak.

(#69306) VoidXs válasza mr. bryan (#69304) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Veszélyes vállalkozás akkora hangerőn ráküldeni, ha a szobában vagy, de igen, megkapod a választ.

-KP-: A Pioneer VSX-LX304 azonos árban van a Denon X2700H-val.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#69307) mr. bryan válasza VoidXs (#69306) üzenetére


mr. bryan
tag

Szobai nagy hangero, nem referencia szint :DDD

(#69308) mettek válasza mr. bryan (#69300) üzenetére


mettek
addikt

Az egyik amit Void mond, a másik hogy a sima frekimenet nem jó!

Nálam 4,5 milliós hangrendszeren is bántó a magas (mondjuk diffúzorok nincsenek telepítve). Sokkal kellemesebb amikor bemérem Dirac-kal és az automatikusan lecsapja 2,4 dB-el a magas tartományt. Mondjuk 1000hz-től finoman esik a frekimenet és a végén 20khz-nél minusz 2.4-ben áll. Így sokkal kevésbé bántó.

[ Szerkesztve ]

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#69309) BIGi75 válasza VoidXs (#69302) üzenetére


BIGi75
senior tag

És akkor: mi az a torzítási szint, amikor azt mondod, hogy bírnám még hangerővel, de már inkább nem teszek rá?
Honnan tudjuk, hogy a torzítást az erősítő vagy a hangfal okozza nagyobb hangerőn?

(#69310) VoidXs válasza BIGi75 (#69309) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Hogy a torzítást erősítő okozza-e, azt csak a kimenetének vizsgálatával tudjuk mérni, amihez különleges eszköz kell. Viszont vakon merem állítani, hogy garantáltan az az oka, hiszen egy AVR szerencsés esetben ha 50 Wattra képes minden hangszórót hajtva. Amit moziban hallottál, az a 0.1% torzítás.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#69311) GâLî


GâLî
tag

Sziasztok,
HDMI optikán keresztül témakörben milyen tapasztalataitok vannak? Szeretném ha a házimozi processzor és a számítógép nem lenne a HDMI kábelen keresztül galvanikusan összekötve erre praktikus megoldás lenne (van egy kellemetlen földhurkom és terheléstől
függően hallom a kapcsoló üzemű tápokat zenélni a hangsugárzókból.
Ugreen HDMI 2.1 több fajta méretben Aliexpress
Delock HDMI 2.0 50m BestByte
egyéb ajánlott modellek? 20m és a 2.0 szabvány megléte biztos elég lenne a jövőben is illetve a lényeg hogy még véletlenül se legyen egy árnyékoló köpennyel a két csatlakozó összekötve és bár ez triviálisnak tűnhet hogy dehát optikán miért is lenne olyan mégis muszáj kiemelnem
Így fest mos a lánc: PC, win10, Plex, EQapo -> Marantz AV7005 -> 5x JBL LSR308 2x JBL EON618s és nem célom hogy a hiba elhárítása érdekében a rendszer főbb komponenseihez nyúljak (főleg mert az valószinüleg bőven a költségvetésen kivül esne)
Köszönök előre is minden segítséget!

Coo?!

(#69312) VoidXs válasza GâLî (#69311) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Bőven elég hosszútávra is a legolcsóbb Ugreen, hacsak nem 50 méterre viszed. :D

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#69313) m3ss


m3ss
veterán

madvren hol van olyan, hogy reset default settings? miert nem lehet egyes oldalaknal default settingst visszatolteni? be volt allitva nekem fullhd lejatszasra egy masik vgara. vettem egy jobb kartyat, egy 1050ti-t es mar ott tartok hogy az osszes scaling algo bilinear, renderingben is trade performancek bepipalva. de barmit csinalok 100% gpu terheles van 4k hdr film lejatszasanal.

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#69314) VoidXs válasza m3ss (#69313) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

A telepítési hely mellett van egy settings.bin nevű fájl. Ha azt törlöd, alaphelyzetbe áll.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#69315) titanium_100


titanium_100
tag

Üdv!

Mivel Denon X1700-ban gondolkodtam, el kéne vegye a kedvemet az alábbi TESZT?
Van egy olyan sejtésem, hogy nem túl profi, hozzáértő volt a tesztelő....
Igaz én sem annyira profi, és minden tudását kimaxoló user lennék. Lehet a Jamo s809 szetthez elég lenne egy SONY is?

Amúgy mindig elfelejtem megkérdezni, de az erősítők kijelzőjükön kikapcsolható a felirat, világítás, hogy ne zavarjon filmnézés közben?

[ Szerkesztve ]

(#69316) b. válasza titanium_100 (#69315) üzenetére


b.
félisten

Ez egy akkora amatőr írás volt, mint ha most a 70 éves anyámat állítottam volna ide erősítőről véleményt írni..Ne már... :U
Nyugodtan vedd meg a 809 mellé az 1700at ha megteheted anyagilag, ha sokallod az árát, amit megértek, akkor jó a Sony..

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#69317) gab1ka válasza titanium_100 (#69315) üzenetére


gab1ka
aktív tag

Finoman szólva is ez inkább egy laikus blogjának tekinthető. Sajnos a "közösségi mádia" világában boldog boldogtalan szakértő/tesztelő/ "tartalomgyártó" ahh..

Az egy jó AVR, csak sajnos most irreálisan borsos az ára.

(#69318) titanium_100


titanium_100
tag

S kikapcsolható a kijelző filmnézés közben szerintetek?

(#69319) VoidXs válasza titanium_100 (#69318) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Az előlapon a DIMMER gomb állítja.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#69320) proci985 válasza titanium_100 (#69315) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

sonynak annyi elonye van, hogy folyamatosan lehet is kapni es olcsobb.

gyakorlatilag a 790 egy minimalmegoldas: tud 7.2ot / 5.2.2ot, van negy HDMI bemenete szoval egy modern rendszert eppen, de kiszolgal, de pl phono es analog video bemenete mar nincs. HDCP2.2.

az X1700nal van wifi / ethernet (egyszerubb updatelni), van phono bemenet, tobb hdmi, van HDCP2.3.

(az elektronikai reszt ignoralva is)

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#69321) titanium_100 válasza proci985 (#69320) üzenetére


titanium_100
tag

Hdcp 2.2 vagy 2.3 nekem, aki netflixezik és letöltött filmeket néz, számít bármit is?

[ Szerkesztve ]

(#69322) proci985 válasza titanium_100 (#69321) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

HDCP 2.3 8Knal erdekes, szoval valoszinuleg nem.

az mar jobban, hogy a 790en nincs wifi, szoval a chromecast (vagy egyeb vezerlo stick) elvisz egy HDMI bemenetet, meg akkor esetleg a HTPC meg egyet.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#69323) m3ss


m3ss
veterán

ilyen kombo hdmi switch+audio extractort nem probalt vki?
eredetileg ilyen switchet akartam venni plusz egy extractort
mert ezekkel mar volt itt jo tapasztalat. de a kombo megoldassal megsporolok par kabelt, plusz bemenetem is tobb.

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#69324) VoidXs válasza m3ss (#69323) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Ha egy megbízható gyártó másik termékét nézed, szerintem nem kockázat a kombó.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#69325) m3ss válasza VoidXs (#69324) üzenetére


m3ss
veterán

ja en is igy gondolom, meg az ertekelesek is alapvetoen pozitivak. gondoltam megprobalom a lehetetlent hatha vki hasznalt ilyet. de akkor en leszek a tesztalany :)

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#69326) proci985 válasza m3ss (#69325) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

reviewek alapjan mukodik, mondjuk eARC ugy nez ki felejtos

b varians megoldani erositovel, de az nagysagrendileg dragabb

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#69327) b. válasza titanium_100 (#69321) üzenetére


b.
félisten

PS5 nél lehet érdekes, ott HDCP 2.3 a támogatott.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#69328) BIGi75 válasza m3ss (#69323) üzenetére


BIGi75
senior tag

Ilyet volt feltéve hardveraprón, lehet el sem kelt: [link]
Esetleg írj rá mikeman fórumtársra meg van-e még, vagy próbálta-e...

(#69329) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Anthem MRX510 330e újonnan megéri?(boltból) Gondolom jobb a Pioneer-nél.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#69330) #70010880 válasza Quqesz (#69329) üzenetére


#70010880
törölt tag

még lehet kapni boltból ? én azt hittem már kifutott .

(#69331) m3ss válasza BIGi75 (#69328) üzenetére


m3ss
veterán

ja reggel en is megtalaltam a hirdetest ra is irtam. dolby visionnel azert voltak gondok...ami azert problemas lehet nekem. van eleg sok tartalom dv-ben ahogy latom..
mondjuk pont most vettem egy himedia q10pro-t, lehet az sem szereti a dolby visiont igy elso ranezesre. majd kiprobalom. kell a dolby vision egyaltalan? van hdr10-ben is ami dv-ben..

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#69332) BIGi75 válasza m3ss (#69331) üzenetére


BIGi75
senior tag

A DV is HDRben megy ha az eszköz csak azt támogatja (pl. Netflix is egyik eszközömön DV-t ír ki másikon meg csak HDR-t ugyanarra az anyagra), szerintem halandó ember észre sem veszi a különbséget (pláne projektornál).
Himedia beválik, pc-t be se kapcsolod csak emailezni :DDD Én is betettem egy pc-t a nappaliba de csak Shieldet járatom...

[ Szerkesztve ]

(#69333) ada19 válasza Quqesz (#69329) üzenetére


ada19
senior tag

Ez biztosan létező termék és nem csak bentragadt valahol a listában? Kb. 9 éve jött ki.

Mégsenem

(#69334) m3ss válasza BIGi75 (#69332) üzenetére


m3ss
veterán

"A DV is HDRben megy ha az eszköz csak azt támogatja"
jah tenyleg, Viktor is ezt mondta. akkor nem lesz gond dolby visionnel. kivancsi vagyok mennyire lesz stabil a himedia. vagy ez az olcso 15m-es kabel nem jo, vagy tenyleg sok anomalia van pc-s medialejatszassal. hamarosan kiderul :)

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#69335) Quqesz válasza ada19 (#69333) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Kecskeméti hifi bolt. Listázzák és 3 év garival adják. Vettem már tőlük, hivatalos cuccok. Új, bontatlan az Anthem. 1 db van. Már beszéltem is velük.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#69336) attila.86


attila.86
tag

AVX-en van frissen eladó SR5012, valaki biztos nagyon boldog lenne vele. Nincs közöm a hirdetéshez, csak nem szeretném, hogy jofogason kössön ki 300-ért.

(#69337) m3ss válasza BIGi75 (#69332) üzenetére


m3ss
veterán

szivas, a sracnak pont q10 proja volt es gondok voltak a dv-os fajlokkal ha audio extractor is hasznalatban volt. neki navceker valt be, viszont ennek a gyartonak nem latok olyan switchet ami hdmi extractor is egyben. vagyis van, de csak 1-2 hdmi inputtal. nekem meg kellene 3 minimum.
egy ilyet talalok, de itt nekem nem egyertelmu hogy hdmin audiot is levalaszt-e..azt irja
"HDMI Audio Extract and Settable EDID: Supports LPCM/Dolby/DTS 5.1 channel and smart EDID management.Any input HD source can do audio extract by the SPDIF or 3.5mm headphone audio output port separately or at the same time."

spdifen kinyomja nekem de ez meg nem hd audio lesz gondolom.
probalt vki olyan hdmi audio extractort ami vitte a dolby visiont? meg semmi egyeb gond nem volt vele?
veszek akkor kulon egy switchet meg egy splittert...mar latom elore, hogy tobbszazezres erosito upgrade lesz ennek is a vege :(

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#69338) m3ss válasza m3ss (#69337) üzenetére


m3ss
veterán

na most azt az infot kaptam, hogy zidooval volt szivas, q10-zel ment mert ott nem ment a dv. nem tudom raprobaljak-e erre a feintechre, vagy esetleg 2 navceker. lehetne itthon kapni annyira nem is erdekelne az elallas miatt, de igy kicsit korulmenyesebb a visszakuldes...

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#69339) m3ss válasza BIGi75 (#69332) üzenetére


m3ss
veterán

itt (q10 pro) legalabb 3 perc alatt elindult egy hdr film. mondjuk nem jol :D
nincs menuben vmiert rgb/yuv allitas nekem, pedig ahogy latom kellene lennie.
ha kodizok ott felbontas allitas szurke, nem allithato, 1080p-n ragadt attol fuggetlenul hogy mit allitok q10 menuben. kepfrisstest sem modositja pedig be van pipalva neki hogy filmenkent allitsa kodi.
q10 gyari medialejatszoja ha 2160p24hz-re rakom a q10 fomenuben legalabb jo lenne, de igy meg belekroppol a kepbe, levag parszaz pixelt oldalrol...

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#69340) embe válasza m3ss (#69339) üzenetére


embe
nagyúr

A Q10pro-hoz van frissítés? Mikori a rajta lévő fw. ?
Nekem volt kettő is, 2-3 éve adtam el, de már akkor sem volt naprakész a formátum kezelése.

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#69341) m3ss válasza embe (#69340) üzenetére


m3ss
veterán

a legujabb fw. 2.1.7. 2020-as.
el is voltak dugva az advanced menubol is a szinter beallitasok. de ha beutod a 0351-et mikozben az advanced menuben vagy, akkor elojonnek :C :DDD

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#69342) m3ss válasza m3ss (#69341) üzenetére


m3ss
veterán

igy kodi mukodik vegre nekem ahogy kell sdr es hdr is. mondjuk automatikus kepfrissites valtas nem. ha 2160 24hz-re rakom a q10-et, legalabb a legtobb film igy hasznalhato. szinterek, kepmeret legalabb jok.

auto refresh rate valtas az mukodne a q10 gyari lejatszojaval, de ott meg vmiert korbe fekete kerettel jeleniti meg a filmeket. 16:9 film, 4:3 film, hdr, sdr..film vagy q10 felbontastol fuggetlenul jon a fekete keret korbe, talan meg bele is kroppol.

masik gondja, hogy a menuben beallitott refresh rate-ig tud felfele menni. szoval ha 2160@24hz-en hagyom, akkor 25hz-re nem fog fellepni hiaba jatszok le 25 fps-es filmet. ha meg 2160@60hz-en hagyom akkor mukodne szepen, de most pl 24 hz filmrol fomenube kilepeskor eldobja a jelet es no hdmi signal. az a jo, hogy ilyan egyszeru ez a media lejatszas 2022-ben. :C

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#69343) m3ss válasza m3ss (#69342) üzenetére


m3ss
veterán

na minden mukodik :D
ez a fekete keret a filmek korul..."close the system navigation bar" opcio pipa. semmilyen navigacios menu nem volt a kepen. full fekete keret volt. mind1 is.
2160p@30hz-en most auto refresh rate on.igy a mediacenter szepen valtogatja 30 hz-ig automatikusan a frissitest es nem is fagy ki 422 yuv 12 biten. szinterek jok, fel is skalaz, 60hz-re nem tudok automatan felvaltani, de az nem is igazan kell.
johetnek a switches korok.

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#69344) m3ss válasza m3ss (#69343) üzenetére


m3ss
veterán

ha teszek a q10-be egy vinyot es bedugom usb-n a q10-et a pc-be akkor tudok letolteni a vinyora? vagy halozaton is megoldhato ugyanez vajon?
rajottem, hogy jo lesz az, hogy nem megy a pc-m mindig film kozben. hiaba hangszigetelt a haz azert van vmi hangja...

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#69345) m3ss


m3ss
veterán

dolby visiont viszont nem viszi. legalabb nem lesz problemas a feintech extractoros switch :DDD

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#69346) m3ss válasza m3ss (#69345) üzenetére


m3ss
veterán

kadenciahelyes es akadasmentes hdr, sdr lejatszas es 3d. valamint mukodo youtube. kb ennyit varnek el a q10-tol. sajna a youtube az lehetelenul lassu rajta. a 10e ft-os full hd xiaomi tv stickem egy csoda reszponziv cucc ehhez kepest. mondjuk ezt meg lehet korbejarom, ps4-re vagy kodira is tudok youtube appot hekkelni. viszont a 3d nem akar menni. lehet ez is az "uj" firmware hozadeka? ahogy latom regebbi postokat q10pronak nem csak a 3d-t hanem a 3d isot is vinnie kellene. nalam nem akarja. lehet csak bizonyos felbontason es szinteren tudna a q10pro kinyomni a 3d-t? igy meg magat nem valtja at? se kodi se mediacenter. se frame packed se over under. 3d gomb sem mukodik a lejatszon.
mi lehet? valaki hasznal ilyen media lejatszot? :R
van ezeknek topicjuk?

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#69347) m3ss válasza m3ss (#69346) üzenetére


m3ss
veterán

na elmegyek ezzel inkabb a q10 topicjaba, amugy over under meg side by side mukodik csak q10 felbontast 1080p-re kell tenni.

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#69348) BBéci válasza m3ss (#69347) üzenetére


BBéci
titán

Remekül elvagy magaddal, 7 hozzászólás egymás után, alighanem rekord! :DD
Tényleg vigyorgok, nehogy b.szogatásnak vedd!

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#69349) embe válasza m3ss (#69341) üzenetére


embe
nagyúr

Én már nem ütök be semmit. Zidoom van.
Erre jönnek frissítések. Z9X. Viszonylag naprakész.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#69350) BIGi75


BIGi75
senior tag

Régi nagy vasakhoz jól jöhet egy ilyen [link] , mondjuk nem olcsó, de 4K-sra cserélni egy minőségi AVR-t az sem az.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.