Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#46401) Kassadin válasza macikos (#46395) üzenetére


Kassadin
addikt

Ezt a fost nézed? Jézusom.

(#46402) odds válasza kovsol (#46394) üzenetére


odds
csendes tag

:C

(#46403) Sotho válasza Ijk (#46397) üzenetére


Sotho
őstag

:C

odds azonnal váltsál avatárt, nem szeretném ha véletlenül összetévesztenének minket! :D

[ Szerkesztve ]

(#46404) KAMELOT válasza Kassadin (#46401) üzenetére


KAMELOT
titán

De csak tudod miért nézi? Nők végett. :P Amit kotyognak benne az eléggé értelmetlen.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#46405) God Vazzeg válasza Kassadin (#46401) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én is nézem a barikat, qrva jó :D Ettől lehet izmosodni, de csitt, ez maradjon köztünk :DDD ;]

(#46406) odds válasza Sotho (#46403) üzenetére


odds
csendes tag

Igen,ez rám sem vetne jó fényt. :D ;]

(#46407) macikos válasza God Vazzeg (#46405) üzenetére


macikos
addikt

Nem szabad nézni, Bunny megmondta. Mekibe se lehet menni, azt is mondta.

Múltkor mi volt az edző válaszolba? Gyerek beírta, hogy törölte magát faszbúkról, mert Bunny azt mondta hogy a faszbúk szar :W

[ Szerkesztve ]

(#46408) Sotho válasza odds (#46406) üzenetére


Sotho
őstag

:D

[ Szerkesztve ]

(#46409) odds válasza Sotho (#46408) üzenetére


odds
csendes tag

Te vagy már gyors, ember! :C

(#46410) odds válasza macikos (#46407) üzenetére


odds
csendes tag

Azért ismerd be,hogy a te fejedben is megfordult a gondolat. :D

(#46411) God Vazzeg válasza macikos (#46407) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Tiszta szerencse hogy nekem ő nem parancsol :D

(#46412) szőröscica válasza macikos (#46407) üzenetére


szőröscica
addikt

Fú, de ennék valami jó mekis kaját. :DDD

(#46413) philoxenia válasza macikos (#46407) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Bunny azt is mondta, hogy Apple szezon van..[link] :U

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#46414) Yeffy válasza philoxenia (#46413) üzenetére


Yeffy
veterán

jóóó kép :C :))

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#46415) Dani82


Dani82
senior tag

Érdekes ez a koffein... Jöttem hazafele vidékről, mondom 45 perc múlva odaérek a terembe, betolok egy 100mg-os koffein tablettat. 20 perc mulva beugrottam egy boltba, vettem egy Hell energiaitalt, amit kortyolgattam.
Majd ereztem, hogy rohadtul semmi kedvem edzeni, hazajottem es aludtam masfel orat :D

Ugyhogy ennyit a koffeinrol. most pedig csakazert is elmegyek edzeni :)

(#46416) Yeffy válasza Dani82 (#46415) üzenetére


Yeffy
veterán

igen, van, akire így hat... mint pl rám is...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#46417) KAMELOT válasza Dani82 (#46415) üzenetére


KAMELOT
titán

Inkább ittál volna egy jó kis proteint valami szénhidráttal. Egyből lett volna energy.

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#46418) Dani82 válasza Yeffy (#46416) üzenetére


Dani82
senior tag

de és akkor nekünk, mit kéne venni, ami kicsit pörget, meg motivál "azokon a napokon" amikor legszívesebben kettétörném a kondibérletemet és a darabjait egy 750g-os kekszes-joghurtos milkába tömködve zabálnám meg? Ha érted mire gondolok... :D

Kamelot: közvetlen elötte toltam be 300g teljeskiőrlésű kenyeret és egy turmixot. Mégsem lett kedvem/energiám

[ Szerkesztve ]

(#46419) God Vazzeg válasza Dani82 (#46418) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Vegyél tirozint, az nagyon jó erre :K Koffeint én is kerülöm :)

(#46420) KAMELOT válasza Dani82 (#46418) üzenetére


KAMELOT
titán

Ja God Vazzeg jól írja. Tyrozin jó cucc. Még 6-7 éve egyik koxos haverom mondta. Akkor még nagyon drága volt. De jó cucc.
Mondjuk nekem még idáig 1x sem volt olyan hogy nincs kedvem edzeni. Megnéztem egy motiváló videót és már mentem is emelegetni a jó rozsdás, koszos, kemény vasakat. :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#46421) Yeffy válasza Dani82 (#46418) üzenetére


Yeffy
veterán

igen, ponntosan tudom, h mire gondolsz... :D ismerős, milliószor előjött már...
néhányszor olyankor áttoltam másnapra, de a legtöbbször erőt vettem magamon, és mentem.

Amit God írt, biztos jó, nem ismerem...

ellenben a motivációs videók nem kifejezetten motiválnak - engem legalábbis...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#46422) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

(#46423) R2D20208


R2D20208
addikt

Megkaptam srácok ! A Kedd estét kérem betartani ezentúl, hogy tudjam időben dokumentálni ! :R

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#46424) Depression


Depression
veterán

egy szép néni képe, utána egy sírvafakadós nézés a tükörbe...
Nem kell nagyobb motiváció.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#46425) Möhe válasza R2D20208 (#46423) üzenetére


Möhe
addikt

a kedd esték az érdeklődés hiányában elmaradnak ,köszönjük a részvételt

BLACK , vót :D

Ijk: én azt sem tudtam hogy ki f@... az a báni. a halason kupálódtam,nem a sárgán, amíg volt ott élet (azt sem tudom mi volt ott a nagy balhé A Pisti meg a Béla között.)

[ Szerkesztve ]

(#46426) Ijk válasza macikos (#46407) üzenetére


Ijk
nagyúr

Bunny ilyen megosztó személy, vagy utálják, vagy leszopják a ...-át annyira felnéznek rá, vagy pedig leszarják mint én. ;]
A testépítés nem egy agysebészet vagy bármiféle komoly tudomány, megvannak az alap lényeges dolgok, amihez sokak számára ő volt a szócső, ahogy nekem is. De már nem tud újat mondani, edző válaszol is 75%-ban arról szól hogy berak egy idióta kérdezőt és jól leoltja, ami sokak számára jó műsornak bizonyul.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#46427) macikos válasza B-L-A-C-K (#46422) üzenetére


macikos
addikt

Ma még nem.

(#46428) B-L-A-C-K válasza macikos (#46427) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem tudtam ennyire naprakészek vagytok, pedig nem éppen egy old videó (kb 36 órás...:) )..

(#46429) macikos


macikos
addikt

Giuliano jó erőben van:

(#46430) R2D20208 válasza macikos (#46429) üzenetére


R2D20208
addikt

Fotoshop :K Mind 2 fekszik, csak térben el vannak forgatva. :D

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#46431) #11527168 válasza Ijk (#46426) üzenetére


#11527168
törölt tag

Ugyanezt gondolom én is. Mindig átesik amúgy a ló túloldalára (minden szar neki kb. csak ő a tökéletes.) Ne egyél semmit csak csirkét rizzsel, ne nézz semmit a neten csak őt, mert az jó amit ő mond, stb. Amúgy ezzel az edzőterem nyitással, hát... Ő volt a balf*sz, hogy nem állt ott a munkások mellett ahogy kell! Azt hitte, hogy odatolja a képét hetente 1x, aztán lesz egy jólmenő edzőterme kulcsrakészen? erre még ebből is magát hozta ki jól, aztán buzizott egyet. Szerintem csőd lesz, ugyanúgy mint a Kátlerdzsim. Én inkább járok (szerintük) buziknak való terembe kultúrált, normális környezetbe.

Na kibániztam magam, ezt már nem tudtam magamban tartani :D

Amúgy a tirozin tényleg jó, hangulatjavítónak is szokták felírni.

[ Szerkesztve ]

(#46432) spammer válasza #11527168 (#46431) üzenetére


spammer
veterán

Ha az ember dógzik (néha ugye), akkor nem állhat egész nap a balfasz munkások mellett :) Épp elég szégyen, hogy építőiparnak nevezik azt a szart, ami itthon folyik. Nehogy azt hidd, hogy a báni találta ki, az egész országban tróger munkákat láthatsz nagyon sok helyen (tisztelet a kivételeknek persze).... Az útépítések/karbantartások a másik ilyen szégyen...

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#46433) philoxenia válasza spammer (#46432) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ma egy vidéki kisvárosban utcán foltozták az aszfaltot, a négyemberes munkát legalább nyolcan csinálták....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#46434) #11527168 válasza spammer (#46432) üzenetére


#11527168
törölt tag

Persze igazad van, de ez egy vállakozás! Magyarul ez a munkája, nem kell bejárnia dolgozni sehova. Aki meg vállalkozik, azt csak úgy lehet csinálni, ha ott vagy mindig mindenhol. Láttam már sok olyat aki napi 8 óra munka mellett (máshol) akart vinni egy üzletet, meg is lett az eredménye: szétlopták az alkalmazottai.
Amúgy igen, tényleg nagyon nehéz találni jó szakembereket.

[ Szerkesztve ]

(#46435) spammer válasza #11527168 (#46434) üzenetére


spammer
veterán

Ez neki még csak az egyik - éppen készülő - vállalkozása. Ami ráadásul rohadt sok pénzt visz el, azt pedig meg kell keresni :) Nem állhatsz hónapokig az emberek mellett reggeltől estig, közben meg nem dolgozol (viszel más vállalkozást), nem keresel egy fillért se.

Amúgy igen, előfordul, hogy az ember túlvállalja magát, de ha muszáj, akkor muszáj... Viszont az ember egyszerre csak egy helyen tud lenni.

Az a helyzet, hogy ha mindenki tisztességesen elvégezné a munkáját, akkor nem kellene lesni őket, hogy jól csinálják-e... Csak itthon az építőipar az a "beleszarok" kategória: minél trógerebb munkával minél gyorsabban pénzt szakítani. Aztán meg néznek, ha elküldik őket a halálba és nem kapnak egy fillért se ;]

(#46433) philoxenia: áh, ez csak a szokásos, majd hamarosan jönnek a téli fagyok és akkor nekiállnak majd kicsit foltozgatni, ami persze a fagy miatt azonnal szarrá is megy, de hát értelmesek a magyar szakemberek :)

(#46436) philoxenia: igen, ez igaz, de nem biztos, hogy ez még garancia... Alvállalkozók, segédmunkások stb.. sok helyen elbukhat közben is... Na mindegy, ez nagyon off téma már :)

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#46436) philoxenia válasza spammer (#46435) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Előtte kell megnézni kivel dolgoztatsz. Referenciamunkák, felelős műszaki vezető stb.....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#46437) Ijk válasza #11527168 (#46431) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem hinném hogy befuccsol. Azt nem tudom mennyire szidta a kivitelezőt, de olyan emberrel még nem találkoztam aki ne idegesítette volna fel magát egy építkezésen. Sajnos egy vállalkozás sok fejfájást okoz, nem tudok emiatt ítélkezni felette.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#46438) #11527168 válasza spammer (#46435) üzenetére


#11527168
törölt tag

Hát a tanulópénz megvolt akkor. Én is elbuktam már egyszer majdnem mindenemet. Ez benne van, persze. Félreértesz, nem azt mondom, hogy reggeltől estig álljon mellettük, csak amikor tud menjen oda! Mert az, hogy neki utólag derül ki, hogy rossz a padló ő mást szeretett volna, az kicsit érdekes. Mert ugye nem 1 óra alatt raknak le 40m2-t, plusz ugye elvileg neked kéne megvenni a burkolatot, nem pedig mondani a havernak, hogy "józsikám rakjatok le ide holnapra kb ilyet". Ha meg nem érek rá, odaküldök valakit, aki tudja mit akarok.
Én tegnap egy másoknak semmiség miatt tettem meg a Pozsony-Budapest utat kétszer. De ha nincs ott az ember, nem kontrollálja a túlképzett munkaerőt akkor vagy kurvaokosak lesznek és elkezdenek magánakciózni vagy meglopnak, kispórolnak ezt azt. Mint a Báni esetében is.

Útépítésről tudnék mesélni :) No comment kategória. Bár tény, hogy onnan lehet kiszedni legálisan a legtöbb pénzt. Amikor beszakad az út akkor derül ki, hogy 3cm aszfalt volt, rendes alapozás nélkül ;]

Ijk akkor nekem szerencsém van, évek óta ugyanazokkal az emberekkel dolgozom, sohasem volt panaszom, minden meg lett oldva időben. Ahogy philoxenia is mondja, csak olyat szabad felvenni akinek már láttad a munkáját vagy többen ajánlották. A szerzősést meg a kötbért meg nem véletlenül találták ki.

[ Szerkesztve ]

(#46439) kukinyo válasza spammer (#46435) üzenetére


kukinyo
addikt

"és nem kapnak egy fillért se "
Sajnos ez nálunk nem a munka minőségétől függ.Bevett szokás lett hogy akármilyen jó munkát végzel, pénz nincs.
"az építőipar az a "beleszarok" kategória"
Ezért nem szabad sajnálni a pénzt egy hozzáértő, megbízható emberre aki ott van velük állandóan és szemmel tartja őket.

[ Szerkesztve ]

(#46440) philoxenia válasza #11527168 (#46438) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Sóderklubban mesélte valaki, hogy a rajzon lévő észak jelölést is megépítették betonból... Miér főnök? Kizsaluztuk.... :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#46441) Jojo5 válasza God Vazzeg (#46419) üzenetére


Jojo5
őstag

ilyen tirozint ?
vagy gyógysze' formájában gondolod ?

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#46442) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

(#46443) God Vazzeg válasza Jojo5 (#46441) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ilyet.. Bár én most pro nutritionost nyomok :)

(#46444) Jojo5 válasza God Vazzeg (#46443) üzenetére


Jojo5
őstag

:R

BTW Mindenkitől kérdezném, hogy AVEX nevű cuccokról valaki hallot-e már valamit ? jót\rosszat stb ?! :R

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#46445) odds válasza Jojo5 (#46444) üzenetére


odds
csendes tag

Kerülném,nem sok jót hallottam felőle. :N

(#46446) R2D20208


R2D20208
addikt

Nincs értelme a tömegnövelésnek?

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#46447) #11527168 válasza R2D20208 (#46446) üzenetére


#11527168
törölt tag

....... és kiderült, hogy mégiscsak az étkezéstől nő az izom ;]

(#46448) Mikuland


Mikuland
tag

Szerintetek lesz még valami ebből a fijuból? :Y

Nem félni......Lesukovicsovka van rajta, vízben.... ;)

[ Szerkesztve ]

mike...ahogy azt az a bizonyos Winnetou nevű egzotikus kisebbségi regényhős mondaná: UFF! STAR N9000, MIZ Z2, H9503...Opel Zafira 1,6 x16xel 99'

(#46449) Möhe válasza Mikuland (#46448) üzenetére


Möhe
addikt

csórikám el is indul valami "neves" versenyen,vagy csak hobigyúrós?

(#46450) Tipo16V válasza Möhe (#46449) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

bajnok lett az arnold classicon

topiktali volt a hétvégén[link] ;]

[ Szerkesztve ]

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.