Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#45351) Tipo16V válasza Dani82 (#45322) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

nekem ne mond. -20ban is polo nelkul maszkalnek:D

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#45352) Jojo5 válasza Woodslave (#45349) üzenetére


Jojo5
őstag

jó az :U

Jorus: jaja, majd a pozición változtatok, de sajnos még nem találtam meg a tökéletest, igazából csak nyom, de majd lejjebb rakom... :K
nem szoktam felhúzni, inkább a szabadsúlyos evezést nyomattam, azzal 120-30kg-ig biztos vagyok, amikor felhúztam akkor is max. 120-30kg-ig mentem fel 10+ ismétlésekkel :U

A Lufthansa-nál vagyok gyakornok mint repülőgép-szerelő\műszerész

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#45353) Woodslave válasza Jorus (#45350) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:K ja ráadásul +10kiló vagy 20 ha belejön a technikába

mondjuk azért nekem tartani kell, nincs annyi hús ott :O :D

Jojo: lesz jobb, asszem egy 120kg- 7-8 szor bennem lesz, ilyen testsúllyal, aztán meglátjuk... Nincs jelentősége izmos ettől se leszek ;] :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#45354) Ijk válasza Woodslave (#45353) üzenetére


Ijk
nagyúr

Én is mindig csuklyára teszem a rudat. Mondjuk nem tudom mitől van ott hús, amikor soha életemben nem csuklyáztam.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#45355) Woodslave válasza Ijk (#45354) üzenetére


Woodslave
nagyúr

genetika ;]

lehet játszani a rúdpozícióval, tényleg sokat jelent. Mindennek megvan a technikája, ennek is. :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#45356) Jorus válasza Jojo5 (#45352) üzenetére


Jorus
nagyúr

Jaja, meg kell találni a jó pozíciót, ahol már-már "kényelmes" az a másfél mázsa. :)
Döntött törzsű evezés az komoly 130 kilóval. T-rudas evezést szoktam helyette húzni nagyjából ennyivel, de ugye az valamivel könnyebb. Én szeretem a felhúzást, mert nagyon komplex feladat, derekat, négyfejűt, combhajlítót is dolgoztatja, mellette alkar, hát, vádli, csuklya, kardiovaszkuláris rendszer. Mostanában 160 körül húzom, de a derekam gyenge, az fárad el legelőször.

Februárig én is ott dolgoztam a reptéren, a hangárak előtt, a B épületben. :) Aztán megállt a cég.

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#45357) asuspc96


asuspc96
senior tag

weritgo: eladtad már a két darab súlyzót ? :F :R

(#45358) macikos


macikos
addikt

(#45359) Manitou válasza deniro2 (#45337) üzenetére


Manitou
addikt

Meglesz :K ;]
Akkora lesz a fejem mint egy jól felfújt lufu :D

(#45360) kovsol válasza macikos (#45358) üzenetére


kovsol
titán

amúgy ez a csóka milyen versenyeken szokott indulni? nyert már valamit ?

May the Force be with you!

(#45361) Jojo5 válasza Jorus (#45356) üzenetére


Jojo5
őstag

Aeroplexnél voltál ?! :Y vagy merrefelé van az a B épület, ott a navigációnál(de az C épület ha jól rémlik, meg ott vannak az akkusok is)

Mi jót csináltál te arrafelé ?

T-rudast én is szoktam mostanában, múltkor csak ilyen Hiperkoncetrált felhúzást csináltunk a tartomány végén 140-50 körül, de gurtni nélkül ez most így esélytelen a csoffadék 88-92kg közötti súlyommal, meg 0CH-s játkozással.... :W

és akkor most mit csinálsz ?
amúgy szopó, mert itthon tuti nem lesz meló kb(bár elvileg lesz új légitársaság...U), most elvették az ösztöndíjam a Lufthansa-nál stb...:(
külföldre meg még nem mennék ki szívesen, mert az alapokat meg a szakszót(3év hangártapasztalat minimum) itthon kéne megszerezni, meg szeretnék 1 egyetemet is rakni, azt meg külföldről nehéz lenne megoldani... :W

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#45362) Woodslave válasza Jorus (#45356) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja a másik gyaki amit utálok, tényleg félek tőle már.. :D

még aránylag ez a legkevésbbé xar, 165kg 5x volt a múltkor, most felrakom 170-re. Természesen gurtnival, mert a fordított fogásnak nem látom értelmét ha nem készül versenyre az ember, sima fogással meg mondanom se kell mennyi esélye lenne :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#45363) Woodslave válasza kovsol (#45360) üzenetére


Woodslave
nagyúr

olyan mint Vörös Zoli, meg a animalos csávó. Roelly Winklarnak is ezt kellene inkább eröltetnie :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#45364) Jorus válasza Jojo5 (#45361) üzenetére


Jorus
nagyúr

Egész jó erőben vagy, plusz 88-92 kg-val mérlegelsz, miért kínzod magad ezzel a 0CH-s témával?

Ha a D portán bemész, akkor szemben van 3 épület, balról jobbra A, B, C épületek. Kicsit kijjebb jobbra a D épület, Nem az Aeroplex-nél, a Malévnél voltam felső vezető (több, összevont osztályt vezettem flight ops területen). A csőd után pár hónapig egy német cégnél dolgoztam, mint légügyi tanácsadó, de az egy határozott idejű szerződés volt. Azóta edzem, eszem, alszom. :) Sajnos, ahogy mondod, repülős szakmában szinte csak külföldön lehet elhelyezkedni. Ryan-hez mehettem volna már februárban Dublinba, de a külföldi meló az az ucsó utáni esetben jön csak szóba - hülyeség, tudom, de én itt szeretek élni.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#45365) Jorus válasza Woodslave (#45362) üzenetére


Jorus
nagyúr

Ne is mondd. :) Én 3*10-eket húzok, de a tüdőm kiköpöm, a tükröt lehányom közben, és amikor leteszem a vasat, még elképzelésem sincs, hogy 2 perc múlva hogy fogom újra megfogni. :) A fordított fogást én sem kultiválom, eleve furcsa szögben áll tőle a vállam, ami kiállásnál engem zavar. Milyen hevedert használsz? BioTech-eset szoktam venni, de sosem bírják fél évnél tovább, elkezdenek szakadozni, pedig csak felhúzásnál és BB csuklyánál használom.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#45366) Jojo5 válasza Jorus (#45364) üzenetére


Jojo5
őstag

mert hülye vagyok... :DDD (tényleg nincs rá más magyarázat... :()
120kg-al húzok szélesen mellhez, 22-4kg-os egykezesek használok bicózásnál, 1kezessel 42-essel nyomtam múltkor mellezésnél, vállból is ilyen 34-8 kg körül tudok nyomni....
a kinézetem sajnos ezt nem támasztja alá...

Akkor most annak a szerződésnek vége és ennyi ? éldegélsz egy ideig ? vagy most mire vársz ?(flight ops, az hasonló mint az MCC-s ? vagy csak az utakkal foglalkozik és nincs benne az üzemeltetés szervezés stb ? )

Én sem szeretnék elmenni itthonról, főleg, hogy itt lakok a Malév uszoda mellett, a D porta meg 2 buszmegálló(szemere telepi megállottól) :DDD
de ha nincs más lehetőség és mindenképp repülőgépet szeretnék javítani, akkor menni kell a meló után...
alapból úgy volt, hogy műszakvezető ismerősöm bevisz az Aeroplex-hez, mert a Lufis(5x12-órás meló kegyetlen, amellett nincs élet\egyetem\edzés.. se semmi, és most már meg se fizet annyira, viszont lehet pont emiatt lesz megint felvétel, mert pofátlanul keveset adnának a szakszósnak, szóval most majd kiderül mi lesz)
de mivel megszűnt a Malév, az Ace 50%-át elbocsájtották, most ez a lehetőség elúszni látszik, szóval majd lesz valami, vagy egyetem vagy külföld... :((

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#45367) Woodslave válasza Jorus (#45365) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nekem is biotech van, kezd foszladozni, de bírja még :U

felhúzásnál úgy vagyok hogy 5 felett már magas ismétlésszám :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#45368) Jorus válasza Jojo5 (#45366) üzenetére


Jorus
nagyúr

A tömegedhez ezek teljesen jó vasak, én nem fogyasztanék a helyedben, az tuti. Protein CH 1-1-ben megfelelő energiamérleggel elég kellene legyen, és akkor még szenvedni meg éhezni sem kell.

Hozzám tartozott a cégen belül a repüléstervezés, légi navigáció, tankolási stratégia, a személyzettervezés, pilóták és stuvik létszámgazdálkodása, munkaidő tervezése, beosztása, stb.
Most pihenek, illetve elvileg februártól megyek, szerzek további diplomákat, addig meg fotózok - most jön a szezon: szalagavatók :))

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#45369) Jojo5 válasza Jorus (#45368) üzenetére


Jojo5
őstag

kurv@ könnyen hízok, azt meg most nem akarok, viszont az, hogy éhezek az túlzás, max nincs erőm...
azért egy 0CH-s téma közel sem éhezés :)

Az igen, akkor igen összetett irányítás tartozott hozzád... :R
További diplomákat ?most milyenjeid vannak ha szabad kérdeznem ? amúgy, akkor most a fotozásból szeretnél megélni ?

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#45370) Jorus válasza Jojo5 (#45369) üzenetére


Jorus
nagyúr

Akkor szentem inkább a kcal-kat számold, és maradj negatívban energiamérleg tekintetében. Az tapasztalatom szerint könnyebb, mint a 0CH - volt hozzá szerencsém. :) Persze nyilván a te dolgod eldönteni.

Végzettségemet tekintve okleveles közgazdász vagyok, illetve emellett alkalmazott közgazdaságtanból van MSc-m. Megélhetési gondjaim még jó pár évig nem lesznek szerencsére, a fotózás csak úgy érdekel, meg egy barátomnak segítenék vele a szalagavatós, farsangos szezonban. Lassan azért majd munka után nézek persze, mert az első pár hónap után meglehetősen unalmas a kertben tevékenykedni, meg főzni. :) Igaz, a jó oldala, hogy belefér heti 6 edzés (5 gyúrás, 1 bunyó), és sok alvás. :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#45371) Jojo5 válasza Jorus (#45370) üzenetére


Jojo5
őstag

így már értem, igazából majd meglátom még, hogy hogyan lesz a kcal számolgatás, de negatívban is nehéz maradnom, pedig napi 1 tasak rizs+68 grammnyi zabtól már fedődök és akkor még zsír nem is ment... :DDD

azért egy ideig meg lehet szokni ezt a tevékenységet, én még sajnos nem tudom, hogy mi lesz velem, meg, hogy hogyan, de remélem jól fog alakulni a sorsom minden téren és hasonlókat kívánok neked is :K

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#45372) Ijk válasza Jorus (#45370) üzenetére


Ijk
nagyúr

Add fel, Jojot úgysem fogod meggyőzni semmiről. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#45373) Tomics


Tomics
addikt

Na mi van pateszok.
Visszatérek ;]

Jojo: :R ezúttal a hír igaz ;]

Ja, és erősítem majd az iphone-al tükörben fotózós csókák névsorát :))

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#45374) Jojo5 válasza Ijk (#45372) üzenetére


Jojo5
őstag

blablabla, inkább néz 1 anime-t :K ;]

Tomics: nagyon helyes :K :F de ezt má' hallottuk tőled párszor...:F ;]

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#45375) macikos válasza Tomics (#45373) üzenetére


macikos
addikt

;]

(#45376) spammer válasza Tomics (#45373) üzenetére


spammer
veterán

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#45377) Ijk válasza Jojo5 (#45374) üzenetére


Ijk
nagyúr

Megyek is, most éppen egy horror anime sorozatot nézek. ;]

Tomics: Vettél egy tükröt?

kovsol: ezek vannak neki? Konzumidióta. ;]

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#45378) kovsol válasza Tomics (#45373) üzenetére


kovsol
titán

Apple iPad3 | Apple iPhone5
nagyon megszaladt, én még mindig a zöldségesnél veszem az almát :D

May the Force be with you!

(#45379) macikos válasza spammer (#45376) üzenetére


macikos
addikt

:C

Ez a büdöspatkány Boxer meg hol van mostanában? ;] Biztos most is meccset néz, közben meg tolja befele a pizzát meg a demizson bort :D

(#45380) Yeffy válasza Jorus (#45338) üzenetére


Yeffy
veterán

185 centi töpszli? lol, akkor én is apró vagyok... :))
szép melóid voltak, elismerésem... :)

megjöttem sörözős/pizzázós napból, adka vagy mi... leesett minden izmom... :O

Tomka: aaaz igen, jól megszaladt a kis p_csádnak... ;]

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#45381) spammer


spammer
veterán

Egy kis motiváció ;]

1:11-nél az állványnál a jelenet odabasz ;]

Bodybuilding Motivation-Levitate!

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#45382) Jorus válasza spammer (#45381) üzenetére


Jorus
nagyúr

Zsír volt. Holnap reggeli hátazáshoz ideális inspiráció. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#45383) adam_


adam_
senior tag

[link] Lehet, hogy közhely, vagy már volt, de valaki számára csak hasznos lehet. :)

(#45384) Tomics válasza Yeffy (#45380) üzenetére


Tomics
addikt

más péztárcájába turkálás...irigy magyar fajzat, ez megy látom :U ;]

Holnap tolok egy teljes átmozgató testedzést és hivatalosan is visszatértem ! :D
Boxi ugrott, vagy nem bírta egyedül a savazást?

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#45385) kukinyo válasza Tomics (#45384) üzenetére


kukinyo
addikt

"Aszongyák a reál szopni fog vagy 4-el"
Forrás?

(#45386) Tomics válasza kukinyo (#45385) üzenetére


Tomics
addikt

Majd holnap meglátod :D

PH! addikt since 2004

(#45387) kukinyo válasza Tomics (#45386) üzenetére


kukinyo
addikt

Erre egy forintot se tennék. :D

(#45388) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

voltam osztálytalálkozón ofő beszélget egyik osztálytársammal aki mondja hogy néha lejár kosarazni a felesége öccsével, odakérdez nekem is, hogy és te sportoltál vmit a gimi után? mondom igen csak nem látszik :B mit? 11 év kondi ;]

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#45389) gordonfreemN válasza BÁ Nutrition (#45388) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Ez jó, kezdesz meggyőzni. :DDD Találok rólad itt az archívumban valahol képet, megnézném én azt a nem látszik-ot. ;]

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#45390) Kassadin válasza Tomics (#45384) üzenetére


Kassadin
addikt

Te egy évben hányszor térsz vissza?

(#45391) Depression


Depression
veterán

A tegnap reggeli mell-kar után ugyanúgy megvolt a remegés, de ma nem érzek semmilyen izomlázat. Lehet, hogy kezdek hozzászokni?
Mindegy, délután egy idegen nőci megdícsérte a mellkasom. :D

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#45392) Jorus válasza Depression (#45391) üzenetére


Jorus
nagyúr

Az edzés során az izomrostokon keletkező mikrorepedésekhez nem lehet hozzászokni, azok fájnak. Ha edzés után egy, másfél nappal később nem érzed, akkor az az edzés (súlyokban, intenzitásban) nem volt rendben.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#45393) gordonfreemN válasza Jorus (#45392) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Az érzet gyengülni fog idővel ha mindig ugyanúgy nyomja, de érezni azért kellene.

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#45394) Ijk válasza gordonfreemN (#45393) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ejj, a fenét gyengül idővel, mindig ugyanúgy fáj az. Mondjuk mostanában hogy edzés után rendes betöltést csinálok, azért egy fokkal jobb.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#45395) Yeffy válasza Tomics (#45384) üzenetére


Yeffy
veterán

egy: nem én hoztam fel először, kovi-nak is pofázz, ne csak nekem :D
kettő: látom, már levetted a szignód ;]
három: bánja a f_szom, csak ököröködök. egészségedre... én N8 után kutatok most.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#45396) Dani82


Dani82
senior tag

ebbe a topicba írt valaha női egyed? ;]

(#45397) Dani82 válasza Dani82 (#45396) üzenetére


Dani82
senior tag

ja meg azt is szerettem volna kérdezni, hogy a Hack gép helyettesítheti a guggolást?
Nekem nem megy, 1-2 hónapja már guggolgatok smith keretben, de üres rúddal kb. nem is igazán érzem a mozgást mg mindig, kurvára félek a derék sérüléstől. Jobb lenne valami biztonságosabb pl. a hack gép megfelelő alternatívának tűnik

(#45398) Woodslave válasza Dani82 (#45397) üzenetére


Woodslave
nagyúr

a szabad súlyos guggolást semmi nem helyettesíti, de ha a kérdés az, hogy lehet-e ugyanolyan izmos lábad mástól is akkor már azt mondom lehet :U

írt egyszer-kétszer csaj, de nem sok az biztos :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#45399) spammer válasza Dani82 (#45397) üzenetére


spammer
veterán

Ne keretben guggolj, hanem állványnál. Keretben rögzített tartományban mozogsz, a tested nem tud olyan mértékben korrigálni, mint a sima guggolásnál. És erről cikket (tanulmányt :F ) olvastam, hogy nem is túl egészséges emiatt. (link nincs, régen olvastam).

Hack gép jó lehet, bár én még sosem próbáltam (nincs ilyen a teremben).

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#45400) Dani82 válasza spammer (#45399) üzenetére


Dani82
senior tag

Egyszer megpróbáltam állványnál szabad rúddal, súly nélkül, de képtelen vagyok egyensúlyozni.
Próbáltam azt, amikor a felső melleden van a rúd és így keresztbe a karod előtte, de majdnem befejeltem a tükröt egyből billentem előre :D

na megyek kipróbálom a hack gépet azért :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.