Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#44001) spammer válasza macikos (#44000) üzenetére


spammer
veterán

Szarok a divatra ;] Akkor már régen emós vagy buzi lennék, de inkább megmaradok férfinak :)) Igaz, a sok pitsának inkább a divatmajmok tetszenek, de hát szarni bele :D

Farmer + egyszerű fekete felső, aztán csókolom. :D Már színes polókat sem szívesen hordok, max tényleg ha egyszínű max minimális mintával, ilyen csicsás, csillogó guccis szarokat fel nem vennék ;]

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#44002) macikos válasza spammer (#44001) üzenetére


macikos
addikt

"Farmer + egyszerű fekete felső"

Én is :D Neked is Johnny Bravo a példaképed? [link] :D

(#44003) bandus válasza spammer (#44001) üzenetére


bandus
veterán

attól, hogy valaki nem követi a divatot, még vehet jó ruhákat, és nézhet ki igényesen, a kettőnek nem sok köze van hozzá. asszem én se követem, de attól még egyáltalán nincsenek szar cuccaim :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#44004) Ijk válasza spammer (#44001) üzenetére


Ijk
nagyúr

Mondja ezt a bézbólsapkás sutyerák. ;]

bandus: Jól van rólad tudjuk hogy divatgyúrós vagy, aki ráadásul nem lábazik. Tőled nem is vártunk mást. ;]

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#44005) spammer válasza bandus (#44003) üzenetére


spammer
veterán

Persze, csak nekem már sok, ami a mostani tini / early 20-asoknál a "trend". De attól még vannak jó cuccok, csak nem kell boozynak öltözni :D Meg persze kinek mi áll jól... Nekem pl. a fekete :D De pl. egy jó inggel, zakóval vagy valami sportosan elegáns darabbal semmi bajom sincs, van nekem is :)

macikos: majdnem, csak nem vagyok se nagy, se szőke :D

pumukli: a bézbólsatyek az, amit utojára kb. 8 évesen hordtam, akkor is csak hülyeségből, mert menő volt a Chicago Bulls :D Amúgy nekem qrvára nem áll jól :D

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#44006) paye válasza Zomb€€ (#43964) üzenetére


paye
tag

:C

(#44007) Kassadin válasza spammer (#44005) üzenetére


Kassadin
addikt

Nem kell itt kamuzni, tudjuk, hogy a fekete slankít... ;]

(#44008) wertigo1984 válasza Kassadin (#44007) üzenetére


wertigo1984
őstag

:DDD

más: Én pl éppúgy felveszem a rózsaszínű vagy lila pólót, mint a fehéret vagy a feketét.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#44009) Kassadin válasza wertigo1984 (#44008) üzenetére


Kassadin
addikt

Rózsaszín? :F :Y

(#44010) drogery válasza Jojo5 (#43986) üzenetére


drogery
tag

ne szopassatok, h ehhez már ropogtatni kell. :(

(#44011) Manitou válasza drogery (#44010) üzenetére


Manitou
addikt

Lehet ők is akkorát nőttek, hogy majdnem beszartak :DDD

(#44012) drogery válasza Manitou (#44011) üzenetére


drogery
tag

igaz, before kép nincs. lehet sp formáról lett ilyen 6 hét alatt. :C

(#44013) gordonfreemN válasza drogery (#44010) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Pedig szokás felénk is. :(
De inkább nem is mesélek, rosszul leszel.
Na jó, mégis.
Van egy srác, már egyszer a tüdeje is kilukadt, füvezik vagy száz éve, meg partydrog, és mostanában szúratja is magát. Mondjuk edzett már vagy 4-5 éve, de az előbb felsorolt indokok miatt érthetően nem akart hízni.
Mielőtt belevágott a kúrába, 66 kiló volt, aztán szuri (nem jegyeztem meg h mi) majd felment 72-ig, aztán újabb kúra, felment 76-ig, most elvileg pihenőt tart, 72 kiló körül lehet.

Mondjuk a formája egészen megváltozott, határozottan jobban néz ki, mint előtte ;]

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#44014) Manitou válasza macikos (#44000) üzenetére


Manitou
addikt

:D
Meg vannak a sötét gótok is ;]

Én felveszek szineset is, de csak értelmes szineket, ilyen faszságokat, hogy rózsaszín azt nem :D

drogery lehet :D

[ Szerkesztve ]

(#44015) wertigo1984 válasza Kassadin (#44009) üzenetére


wertigo1984
őstag

Ya. Nem vagyok egy divatdiktátor, de azért igyekszem lépést tartani. (Mielõtt kérdeznétek nem nincs hosszú hajam, nem vasalom nem is zselézem mert csúf kopasz vagyok)

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#44016) Depression válasza Jojo5 (#43971) üzenetére


Depression
veterán

Nem értelek. Szinte gyerek vagy még. Volt egy aránylag jó tested, azt szétzúzod 0CH-s programmal, majd olyan szerekhez akarsz nyúlni, ami egy másik kék tabletta használatához is vezethet. Kevés ember van, aki egy kúra után abbahagyja, hisz majd látod, hogy "hű, mennyit fejlődtem" utána meg sima edzés és étrenddel örülsz, ha egyáltalán szinten tudod tartani.

Persze azt csinálsz a testeddel, amit akarsz, de az biztos, hogy utána a képeidre nem leszek már kíváncsi.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#44017) drogery válasza Depression (#44016) üzenetére


drogery
tag

ha már "butaságot" csinál, inkább böjtölne, ugyi? ;]

(#44018) Ijk válasza Depression (#44016) üzenetére


Ijk
nagyúr

"...de az biztos, hogy utána a képeidre nem leszek már kíváncsi."

Szerintem ezzel le is beszélted. :DDD

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#44019) gordonfreemN válasza Jojo5 (#43977) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Majd aztán nehogy ő próbáljon ki téged ;]

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#44020) Depression válasza Ijk (#44018) üzenetére


Depression
veterán

Ugyanmár! Még nem is hallottam olyan emberről, akit le lehetett volna beszélni hülyeségről. Eldöntötte, úgyis megcsinálja.
Nekem aztán édesmindegy...

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#44021) kukinyo


kukinyo
addikt

Jojo
Sose értettem ezt a 0ch-s programodat sem (a testépítés az izom növeléséről szól, nem arról hogy elfogyok mint a telihold), de a kogszot végképp nem fogom fel.Ha csak nincsenek olyan ambícióid hogy Mr Olympia legyél.Nem csak másokat de legfőképp magadat is becsapod ezzel.Hobbi szintű gyúrósnak minek a kogsz? Hogy kicsit később tetszelegj mások, illetve magadnak a tükör előtt? Meg ér neked ez ennyi kockázatot? A hobbi gyúrósnak elsődleges célja az egészséges életmód, a vasak "zenéje", a társaság, a terem szaga, légköre, az erőlködés szeretete, stb.Persze, a kinézet is nagyon fontos, hiszen az a végeredmény.De nem mindegy hogyan jutunk el odáig hogy meg legyünk vele elégedve.
Nekem semmi önbecsülésem nem lenne ha ezt bizonyos "rásegítő" szerekkel érném el.
És nem papolni akarok, ez csak egy vélemény, az én véleményem.

[ Szerkesztve ]

(#44022) Dani82 válasza Jojo5 (#43986) üzenetére


Dani82
senior tag

Jojo, de ez a srác kúra mellett azért küzdött is érte? Pontos diéta, dögunalmas aerobok, kardiók stb? Vagy egyszerűen egy ekto/mezo srác, aki felszedett a danabollal 5kg izmot és mellett mekin meg kolbászoskenyéren élt?

Szerk: Közben visszaolvastam, látom, hogy írtad, hogy odatette magát

Letöltöttem az xfiles könyvet, elkezdtem olvasni :)

[ Szerkesztve ]

(#44023) Woodslave


Woodslave
nagyúr

jó reggelt, este fehúzás ;] Glikogénraktárak betöltve (tegnap esti sütőtőkkel) még van egy Jack, nagy baj nem lehet :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#44024) God Vazzeg válasza Depression (#44016) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Úgy egyébként nagyon ki van ez sarkítva, mert azért nem úgy van ez, hogy beszedsz x db danabolt és nem áll fel a pötsöd, meg májrákod lesz. Okosan használva teljesen jó eredményt lehet velük elérni, minden mellékhatás nélkül. A szomszédom kutyája is évek óta használja ezeket, és semmi probléma.

(#44025) Woodslave válasza Manitou (#44014) üzenetére


Woodslave
nagyúr

írhatnád itt is egyébként, legyen valami ON aztán meg jól megköpködnénk az edzésterved, mert ott nincs kedvem agyaskodni :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#44026) spammer válasza Depression (#44016) üzenetére


spammer
veterán

"Kevés ember van, aki egy kúra után abbahagyja, hisz majd látod, hogy "hű, mennyit fejlődtem" utána meg sima edzés és étrenddel örülsz, ha egyáltalán szinten tudod tartani."

Egyetértek. Én sem akarok papolni, semmi közöm senkinek az életéhez, de szerintem ha valakinek jól sikerül 1 kúra és tényleg faszán fejlődik vele, akkor előfordulhat, hogy elszáll és azt mondja: "nyomok majd még egyet"... Aztán később még egyet... Mert ugye a könnyebb út, az mindig a könnyebb út, minek szenvedjen, ha megy gyorsabban és jobban is :U Persze a pénz mindig lehet akadály, de lehet, hogy akkor a gogsz lesz a prioritás mindenek előtt, és ha lesz pénz, akkor arra fogja fordítani fontosabb dolgok előtt... (persze ehhez megint csak senkinek semmi köze sincs, nem is azért mondom...)

Félre ne értsetek, nem akarok párhuzamot vonni a drogosokkal, csak ez olyan, hogy ha egy "szer" bejön, jó a hatása, akkor akarva-akaratlanul is hajlamosak vagyunk elcsábulni, hogy újra és újra, mert már egyszer jó volt.

Tehát ha pl. felszedsz 5 kiló izmot 2-3 hónap alatt, akkor azt fogod mondani később, hogy állj, ennyi elég volt? Nem akarsz majd még többet? :U :K

Ha pedig valaki brutál módon tolja a cuccost és tényleg nagyon durván fejlődik (pakolja fel a husit), akkor azt muszáj lesz szinten tartani, amihez megint csak nem kevés pénz kell. :U

Természetesen ismét az egyszerű hobbigyúrosokról beszélek, aki versenyző, az más téma....

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#44027) Depression válasza God Vazzeg (#44024) üzenetére


Depression
veterán

A mellékhatások ugye kiszámíthatatlanok, és addig nem is tudja meg az ember, míg ki nem próbálja. Lakótársamnak az első kúra gajra vágta a vérnyomását, azóta szedheti a vérnyomáscsökkentőt.Ennek több, mint 10 éve. Azóta még fehérjét sem vesz, mégis hatalmas izomtömeggel rendelkezik.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#44028) Boxer001 válasza spammer (#44026) üzenetére


Boxer001
veterán

Bár én is úgy gondolom, hogy azt csinál, amit akar, de szerintem se tolja.
Kibaszott fiatal (jó én fiatalabbnak nézek ki ;] ), a 0 ch-s sorvasztó kúrája helyett nyomatnám a tömegelést ezerrel (úgy is azt írta könnyen jön rá a tömeg), aztán diéta, és így tovább.
De azt már észre vettem (nem csak itt a nőügyesben is), hogy Jojónak mindegy mit ugatnak, egyik fülén ki, a másikon be. :D

Voltam mell-karozni, de mostanában nem tudok annyira odaverni, nincs akkora koncentráció...ez egy ilyen időszak.

[ Szerkesztve ]

(#44029) gordonfreemN


gordonfreemN
addikt

Csak a féltékenység beszél belőletek, hogy ő majd úgy néz ki, mint aki gyúr

;]

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#44030) Woodslave válasza Boxer001 (#44028) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja qrva jól tömegelt, ha lement 6 cm karból :K :D

én is agyalok, hogy heti egy-két teszto nem jönne rosszul, pusztán egészségügyi szempontból... Sajnos én így is egy állat vagyok, biztos rámenne a házasságom :U
Meg azért hogy legyen egy fényképen amin kicsit izmosabb voltam nem éri meg tényleg

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#44031) gordonfreemN válasza Depression (#44027) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Akkor rajta lehet így segített a cucc. Magas vérnyomás kellett neki nagy izomtömeghez, megadta neki ;] :DDD

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#44032) drogery válasza Woodslave (#44030) üzenetére


drogery
tag

ki az akinek rosszul jönne? :U

én tolnám, amúgy. csak az milyen gáz lenne, h felkúráztam magam 70kg-ra. :O

(#44033) spammer válasza gordonfreemN (#44029) üzenetére


spammer
veterán

Persze, így is olyan izmos má', amilyen én sosem leszek, necsinájjammmáá' :DDD

Amúgy fos ekto létemre akkor nekem is kellene 1-2 kúra, hogy legalább emberi, vagyis izé, állati formám legyen :D

(#44030) Woodslave: Rámenne a házasságod? Miért, megvernéd az asszonyt dühödben, vagy mi? :DDD ;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#44034) God Vazzeg válasza Depression (#44027) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ja, persze, hagyj má a hüJeségekkel.. Ez nem csodaszer, nem úgy megy hogy első kúra után nyomorékká tesz. Ezek általában sima hormonok, ha abbahagyod a szedését, minden értéked visszaáll a helyére, nincs 10 éves hatása.. Nagyon max, ha ész nélkül nyomod éveken keresztül pihenő nélkül, elsorvadnak a herék, na ez ugye nem jön helyre.

A magas vérnyomása valószínűleg előtte is volt, csak kúra alatt fokozottabban mutatkozott, és akkor kezdték el neki kezelni. Erre tudok gondolni :U

(#44035) Woodslave válasza spammer (#44033) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:K :U :D

Drog: 70kg-san is nézhetsz ki izmosnak :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#44036) Boxer001 válasza Woodslave (#44030) üzenetére


Boxer001
veterán

Nem azt írtam, hogy jól tömegelt, hanem, hogy tömegeljen be. :D
De majd úgy is jön és elmagyarázza, hogy neki ez jó így, és kész. :D

Hagyd már a csába...nyomjad a témát hobbi szinten...mit kell ezen ennyire görcsölni?
Van itt ez a topic, ahol az átlag, és az átlagnál kicsit esztétikusabbat már szarba se nézzük (illetve nézitek, mert én nem így vagyok :D), görcs az egész. Most őszintén, mi a jó büdös fasznak erre ennyire ráfeszülni?
Csináljuk, mert szeretjük, jó sportolni, aztán ennyi...az életben vannak más dolgok is, amire figyelni kéne, jobban...és nem lenne ilyen trágya ez a világ.
Na ezt most könnyezzétek meg. :D

Ezt félre fogjátok érteni tuti...Wood, ezt azért írtam neked, hogy jó vagy te így is, ahogy vagy, seggnyalás ON. Amúgy csináltok, amit akartok. :D

Mondjuk tesztó...miért ne... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#44037) Woodslave válasza Boxer001 (#44036) üzenetére


Woodslave
nagyúr

qrvára igazad van, pár tipp jól jönne hogy kivitelezzem. Komolyan. Mégis inkább sör legyen majd :K :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#44038) Zomb€€ válasza Boxer001 (#44036) üzenetére


Zomb€€
őstag

"Na ezt most könnyezzétek meg"

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#44039) Boxer001 válasza Woodslave (#44037) üzenetére


Boxer001
veterán

Ok, szerintem is... :D Majd egyeztetünk privátban.
De most tényleg úgy érzem, hogy ez a topic tiszta görcs tud lenni. :D
Nézd meg Jojót...bele van betegedve ebbe a témába, tisztára az jön le...persze, szeresse, meg nyomja, de...na mindegy, nem ugatok bele.
Zombi
:D

[ Szerkesztve ]

(#44040) God Vazzeg válasza Boxer001 (#44039) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Szerintem meg Jojo az egyik aki odafigyel a dolgokra.. Ha legalább ennyire görcsölne mindenki, lenne eredménye az edzéseknek :K :D

(#44041) drogery válasza Woodslave (#44035) üzenetére


drogery
tag

van az a szög. maximum. :U

valahogy nem tudom elképzelni, h híznék 2 kg-ot és izmos lennék -nak néznék ki.

(#44042) Zomb€€ válasza Boxer001 (#44039) üzenetére


Zomb€€
őstag

Amúgy nehezen vallom be, de egyetértek veled. Eléggé elvakult megítélés van itt, és tényleg olyan formákra húzzák emberek a szájukat, amik az átlagnál messze-messze jobbak. Sőt, még akár az izmos kategóriában is megállják a helyüket... :U
Néha eljátszom a szer gondolatával, de pont azokat az érveket tudom felsorakoztatni mellette és ellene amit előttem leírtatok, és arra jutok, hogy nem éri meg még azt a 0,1% hibahatárt is bevállalni.
Ha tartom a kajám és lelkiismeretesen edzem, akkor teljesen meg vagyok elégedve magammal. Ámen. :DDD

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#44043) God Vazzeg válasza Zomb€€ (#44042) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ez rendben is van, de ti is észrevettétek azért, hogy az ide írogatók messze nem testépítő fizikumok. És ezzel nincs is baj. De miért baj az, ha valaki többet akar? Ha nem elégszik meg azzal ami van?

Másrészt szerintem Jojo még tényleg nincs azon a szinten, hogy CSAK ezzel tudjon tovább lépni, pláne nem addig ameddig a 0 CH neki a megfelelő diéta :D

Átlátszó betűtípussal írok?? Senki se reagál semmi beírásomra trololooooo :D

[ Szerkesztve ]

(#44044) gordonfreemN válasza Boxer001 (#44039) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Na látod, ezért tartasz itt (izomban).
Nem görcsölsz ezen, nem vagy izmos, kész. ;]

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#44045) gordonfreemN válasza God Vazzeg (#44043) üzenetére


gordonfreemN
addikt

"Átlátszó betűtípussal írok?? Senki se reagál semmi beírásomra trololooooo :D"
Ez velem is elő szokott fordulni, akkor mostantól én is sírni fogok, ha nekem nem válaszoltok

;]

szerk:
Amúgy én szó nélkül kipróbálnék ezt-azt, ha ellenőrzött, mondjuk gyógyszertári cucc lenne.
Akkor teljesen igaz az, hogy nem okozhat különösebb szövődményeket.
De így, *haver autójából valamit beszúratni...

*vagy bárhonnan

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#44046) Boxer001 válasza God Vazzeg (#44040) üzenetére


Boxer001
veterán

Szerintem ő többet görcsöl a kelleténél, de mindegy. :D
Zombi
Neked meg aztán pláne nincs is okod a panaszra, jó a fizikumod...persze ha sokkal többet akarsz, akkor...

Gordon
Tudtam, hogy ki lesz sarkítva a mondandóm lényege. Ez itt a gyúrós topic, avagy az élet vagy fehér, vagy fekete. :D

(#44047) gordonfreemN válasza Boxer001 (#44046) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Jaj, ne már, te is ezt szoktad, minek teszed szóvá? :)

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#44048) Woodslave válasza drogery (#44041) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem te, hanem van ember, aki 70kg-san is izmos ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#44049) Woodslave válasza Boxer001 (#44039) üzenetére


Woodslave
nagyúr

így van, nézd meg a bodybuilder faszbuk oldalán a kommentelőket. Napi 6-szor még a buszon is eszek nehogy katabolizáljak hc arcok, aztán a képeken meg beröhögsz.... :D

mindenki csinálja a lehetőségeihez képest aztán jóvan.
Aki meg nem izmos az nem ember. ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#44050) spammer válasza gordonfreemN (#44045) üzenetére


spammer
veterán

"Amúgy én szó nélkül kipróbálnék ezt-azt, ha ellenőrzött, mondjuk gyógyszertári cucc lenne.
Akkor teljesen igaz az, hogy nem okozhat különösebb szövődményeket.
De így, *haver autójából valamit beszúratni..."

Sportorvosi felügyelet és alapos vizsgálatok mellett, ahogyan azt a profi sportolók is csinálják. Vagy ha töviről-hegyire vágnám a gogsz témát, de ahogy beleolvastam 1-2 fórumba, sokat azt hiszik, hogy vágják, közben meg lószart.... Arról nem is beszélve, hogy az emberek nem egyformák, ezért sem árt, ha van folyamatosan felügyelet/ellenőrzés.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.