Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#17001) bandus


bandus
veterán

az arnold classic hogy áll? Daniról hol vannak fotók?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#17002) G.Ogre válasza bandus (#16990) üzenetére


G.Ogre
csendes tag

Ilyenkor mindig rájön az ember, hogy a szó szerint vett testépítés tényleg csak kozmetika...és a túl nagy tömeg egy szint felett már ellened dolgozik, mert megnézel egy ilyen gyereket, a testsúlyához képest mekkora súlyokat dobál :O Persze nem nyom kétszázat fekve, de azt ki nem szarja le egy szűk körön kívül?
Nagy divat manapság a "funkcionális edzés", attól a fikázós hadjárattól eltekintve, amit az edzőtermek ellen indítottak, nem is lenne vele probléma. Én pl rászoktam arra egy fél éve, hogy eldobtam a gurtnit, és nem dolgozok akkora súllyal, amit nem bírok magamtól megtartani. Ez persze egyfajta visszaesést jelent, de másik oldalról rohadt sokat erősödtem, mert korábban már 120 fölött tekertem a gurtnit mindenhez, még a húzódkodáshoz is, most már kb 220-ig meg tudom fogni stabilan a súlyt, és a saját súlyos húzódzkodás meg sem kottyan 5-6 sorozaton keresztül 115 kg-os testsúllyal.

(#17003) bandus válasza G.Ogre (#17002) üzenetére


bandus
veterán

wow, az igen, én gurtni nélkül halott vagyok, pedig nem vagyok csak 80 kg, és nem használok semmilyen gyakorlatban 100 kg súlyt :D

az meg más kérdés, hogy kinek mi a fontos. engem nem zavar, hogy milyen picsa súlyokat használok, sőt, méretben sem szeretnék sokat változni, inkább csak sportosabban kinézni, mert az utóbbi ~2 évben nagyon elhanyagoltam az edzést.

most már elmodnhatom, hogy heti 3-szor lejárok edzeni, utána aerobozok. ehhez jön még heti 1-2 aerob reggelente kedv szerint, plusz ha otthon vagyok akkor hétvégente 2-3 km úszás. így egyre jobban érzem magam, és egyre jobb formában is vagyok :K

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#17004) macikos válasza bandus (#17001) üzenetére


macikos
addikt

LOL. Várjál már még, el sem kezdődött. Amcsiban még most keltek fel :D

Egyébként: [link]

(#17005) bandus válasza macikos (#17004) üzenetére


bandus
veterán

igaz :D

by the way valami blogban, vagy mésik fórumon nincsenek képek daniról? most rendeltem vaníliás syngex fehérjét, meglássuk milyen íze lesz, remélem le bírom tolni valahogy :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#17006) tepizoli


tepizoli
tag

Tegnap megjött a Jack3d-m. Ma mell edzés előtt megittam belőle egy kis adagolókanállal. Hát egyelőre nem akarok elhamarkodott következtetetéseket levonni inkább kérdezni szeretnék olyantól aki szedi. Elég egy olyan kanállal bevenni és mit éreztetek? Súlyba jobban megy az edzés vagy a kitartás növekszik? Remélem nem dobtam ki potyára 8ezrte de én szedtem régebben HOOT BLOOD-ot és ugy érzem az jobb volt.

A fiúk fociznak, a férfiak edzőterembe járnak.

(#17007) G.Ogre válasza bandus (#17005) üzenetére


G.Ogre
csendes tag

Nekem fél éve van egy bontott vaníliás Syngex-em, annyira jó :D Maradtam a jó öreg csokis Myofusion-nál.
Syngex nagyon fingat :DDD

(#17008) bandus válasza G.Ogre (#17007) üzenetére


bandus
veterán

nekem nem volt vele gondom, eddig egy sütikrémeset toltam be. nameg nem is iszok túl sokat, ez a doboz sztem egy félé évig ki fog tartani nálam :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#17009) macikos válasza bandus (#17005) üzenetére


macikos
addikt

Ami lényeg, az itt lesz (képek, videók és persze élő közvetítés): [link]

[link]

(#17010) Kassadin válasza G.Ogre (#17002) üzenetére


Kassadin
addikt

Most már rántsd le a leplet erről a gurtniról, mindenki ezzel kel, ezzel fekszik, macikos szerint pedig nem lehet hátat építeni nélküle. :Y

(#17011) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

nem akarok ünneprontó lenni, de csak nekem tűnik úgy hogy a Tóth Daninak jópár képen vékonykák a lábai? nem "leszólás" akar lenni. nagyon drukkolok neki, csak olyan furának tűnik a fotókon. :F :U
lehet színpadon jobb lesz vagy nem tudom

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#17012) G.Ogre válasza Kassadin (#17010) üzenetére


G.Ogre
csendes tag

Kinek mi jön be...ennyi. Én is évekig erre esküdtem, jó, ha ott van a táskában, de mikor gyenge vagyok, arra gondolok, hogy vannak 60 kg-os erőemelő csajok, akik puszta kézzel vesznek fel kétszáz kilókat a földről, és elszégyellem magam.

(#17013) BÁ Nutrition válasza G.Ogre (#17012) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ettől függetlenül jó a gurtni. az erőemelés meg nem body, ha csaj, ha nem:)
nem mintha nekem bármelyikhez lenne közöm ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#17014) Ijk


Ijk
nagyúr

Jó kis lábazás volt, érdekes hogy így hét vége felé hogy kiürül a terem. ;] Valami csoda történt mert már hetek óta még émelygés se jött rám lábazás után.

Zomb€€: Pontosan 21 hónapja edzem.

krups8: Teljesen egyforma vagyok jobbról meg balról is. :F

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#17015) G.Ogre válasza BÁ Nutrition (#17013) üzenetére


G.Ogre
csendes tag

Én nem mondtam, hogy nem jó, hiszen évekig én is gurtnival edzettem, és alapvetően azzal építettem fel ami van a hátam helyén. Csak most valahogy jobban esik őstulok módjára puszta kézzel erőlködni, érezni, ahogy széttépi a tenyerem a rúd, és közben arra gondolni, hogy nehogymár egy csaj erősebb legyen nálam ;] [link]

(#17016) Ijk válasza Kassadin (#17010) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ki kell próbálni, nálam igen jelentős különbség van, múltkor a gurtnis edzés utáni nap olyan hátizomlázam volt, mint még soha.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#17017) tepizoli válasza Ijk (#17016) üzenetére


tepizoli
tag

Nem tudnátok egy két fényképpel ilusztrálni ,hogy hogy kell a kézre feltenni , használni?

A fiúk fociznak, a férfiak edzőterembe járnak.

(#17018) macikos válasza Ijk (#17016) üzenetére


macikos
addikt

Ez azért van, mert kevesebbet dolgozott a karod, na meg nem kellett a szorításra koncentrálni.

Ahol lehet könnyíteni, kényelmesebbé kell tenni az edzést. Nem spártában vagyunk LOL. Ez olyan, mint a múltkori, Koklyaev féle guggolás: [link]
Ez nagyon szép, csak mondjuk mi értelme? Semmi.

Miért eddzen az ember gurtni nélkül, ha megvan rá a lehetőség, hogy gurtnit használjon?

tepizoli: 6:20-tól: [link]

[ Szerkesztve ]

(#17019) krups8 válasza Ijk (#17014) üzenetére


krups8
tag

Szar vagy jobbról is. Bocs! :DDD Sötét a kép félig és nem annyira faszán mennek a kontúrok. Optikai valami. :F

"Ahol lehet könnyíteni, kényelmesebbé kell tenni az edzést. Nem spártában vagyunk LOL."

Én valahogy csak akkor érzem a tökeimet, ha kibelezem magam. Mentálisan sokszor magam ellen dolgozok, szememre hányok mindent és eküddöm magamat az anyámba és tóójad te ge*ci megcsinálom. A legkegyetlenebb ellenfelem vagyok magamnak. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#17020) Ijk válasza macikos (#17018) üzenetére


Ijk
nagyúr

Pontosan a koncentráción van a lényeg. Már húzódzkodásnál is éreztem hogy az utolsó 2-3-at még hátból húztam, míg azelőtt karral sokat rásegítettem, viszont fűrészelésnél mintha más gyakorlatot csináltam volna, akkora volt a különbség.

tepizoli: Csinálsz egy hurkot, azt ráhúzod a csuklódra, a másik végét rátekered a rúdra és kézzel ráfogsz. Olyan mint az akasztás, csak nem a nyakra tekerik a kötelet. ;] [link]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#17021) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Nah mérlegeltem tényleg csak az első hét indult meg annyira, most l-klaritin-el -1kg-nél tartok csak a héten.
A héten eddig volt 3x1órás bicózás (ezeken a napokon van a küzdősportom is) meg 1 nap kondi akkor más nincs is ott melleztem, bicepsz, tricepsz (valahogy egybe jobban érzem ha így tartom,) meg has még a héten szombaton lesz hát-váll-láb-has.

(#17022) tepizoli válasza Ijk (#17020) üzenetére


tepizoli
tag

Köszi!
Neked is macikos!

[ Szerkesztve ]

A fiúk fociznak, a férfiak edzőterembe járnak.

(#17023) Jojo5 válasza macikos (#17009) üzenetére


Jojo5
őstag

drukkolok nekik, de zsuzsi még mindig nem szimpi evvel az arc berendezéssel :(

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#17024) macikos válasza Jojo5 (#17023) üzenetére


macikos
addikt

Ja. Én is azt hittem, hogy velem van a baj, de nekem se jön be. Ilyenkor szóba jön az, hogy 1 patront megérne, de valahogy nagyon nem adja ez a csaj.

[link]

(#17025) Ijk válasza krups8 (#17019) üzenetére


Ijk
nagyúr

És azt hiszed gurtnival nem tudod magad "kibelezni"?

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#17026) tween válasza Jojo5 (#17023) üzenetére


tween
őstag

"ezzel" ;]

(#17027) krups8 válasza Ijk (#17025) üzenetére


krups8
tag

Gyakorlatban nem fog harmóniában állni a hátam a karommal. Éééted. :gyogyi: :))

Sok itt a csiga Csápi. ;] :D

[ Szerkesztve ]

(#17028) macikos válasza tween (#17026) üzenetére


macikos
addikt

A sitten úgy tanulta! ;]

(#17029) spammer válasza Jojo5 (#17023) üzenetére


spammer
veterán

Nekem bejön :)) Elkapnám egy körre. Vagy kettőre ;]

Nekem inkább az nem tetszik rajta, hogy már túlzottan izmos/szálkás, tényleg női testépítő, nem ilyen "lájtos fitness modell" forma. Amúgy szerintem valami gogsztól kicsit megváltozott az arca is. Régebbi videókon nőiesebb volt még, mostanra az arcán kicsit férfiasabb vonások jelentek meg :U

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#17030) nepszter1 válasza spammer (#17029) üzenetére


nepszter1
addikt

egy kis teszto ment a segbe meg más is ;]

(#17031) bandus válasza Jojo5 (#17023) üzenetére


bandus
veterán

sztem tipikus basszálmeg feje van :D nekem nagyon bejön a csaj.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#17032) Jim-Y válasza krups8 (#17019) üzenetére


Jim-Y
veterán

Én ezzel szoktam magamat spannolni nehéz gyakorlatok előtt, visszagondolok erre, és mondogatom magamban, hogy NEM VAGYOK B*ZI! 3:00 perctől érdekes :DDD

(#17033) BÁ Nutrition válasza G.Ogre (#17015) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

:F :U most nem azért de ez übergáz amit csinált a csaj. nálam sportértéke -0 :U

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#17034) Tomics válasza bandus (#17031) üzenetére


Tomics
addikt

nekem is, úgy megqrnám hogy két hétig a pináján f*sna :DDD

PH! addikt since 2004

(#17035) krups8 válasza Jim-Y (#17032) üzenetére


krups8
tag

Áhh... kimaradok a mai médiakontrollból, a fricskából is, gyengék az idegek. :U

Titkos fegyverként az utolsó szériás gyilok alá ilyesmiket teszek be: [link] ...[link]... :( :W egy hidegrázós nemnormál: [link] :DDD

A lényeg, hogy vigyen... Rocky betét Eye of the Tiger is nagyon.

[ Szerkesztve ]

(#17036) Yeffy válasza wertigo1984 (#16958) üzenetére


Yeffy
veterán

hehe.. azaz... :)

Forex: levágod rólam? jesszus... :Y :D
de nincs kedvem diétával b_szakodni... bár már rá kéne venni magamat, ideje lenne... :U

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#17037) God Vazzeg válasza BÁ Nutrition (#17033) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Szumó felhúzás. Van sportértéke, főleg egy hölgytől :K

(#17038) BÁ Nutrition válasza God Vazzeg (#17037) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ez egy szar...

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#17039) penene válasza Jim-Y (#17032) üzenetére


penene
őstag

lol ez jó :D

(#17040) G.Ogre válasza God Vazzeg (#17037) üzenetére


G.Ogre
csendes tag

Alapvetően nem sportérték miatt raktam be, csak simán példaként, hogy egy a sok csaj közül, aki képes erre. Én nem külső indíttatásból, hanem saját elhatározás miatt jutottam oda, hogy minimálisra csökkentettem a segédeszközöket az edzésemben, elolvasok mindent, amiből lehet tanulni, leszűröm a számomra értékes információt, és alkalmazom a gyakorlatban. És működik. Én tudom a legjobban, hogy milyen érzés igazán nagynak lenni, csak röhej, hogy amíg gurtnival 350-es vállvonogatásokat vígan csináltam, anélkül már a 140 kg megtartása is gondot okozott, a saját testsúlyos húzódzkodásról meg nem is beszélve 135 kilósan. Van pár erőemelő haver, olyan 110 körül, akik puszta kézzel 300 fölött húznak fel, a legtöbb "gyúrós" meg kinézetre is elbújhat mögöttük annak ellenére, hogy klasszikus testépítő edzést nem is végeznek.
Én egyáltalán nem leszólni akartam senkit, aki hevedert/gurtnit/bandázst vagy akármit használ, mert mint írtam, én is használtam ezeket rendszeresen. De berendezkedni egy beszűkült szemléletre, és csípőből leszólni bármit ami azzal ellentétes, nem éppen okos dolog, hosszú távon biztos nem a fejlődés záloga.

(#17041) bandus válasza G.Ogre (#17040) üzenetére


bandus
veterán

ezt jól összefoglaltad :R

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#17042) SzlobiG válasza Jojo5 (#17023) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nekem bejön, de tény hogy most lediétázva nagyon szögletes az arca viszont normális formába nagyon jó. :K

(#17043) ForexGuru válasza bandus (#17041) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

nem tudtad hogy ebből irta a doktoriját :F

(#17044) bandus válasza ForexGuru (#17043) üzenetére


bandus
veterán

mármint a plágiumgyanúsat? ;]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#17045) Boxer001 válasza ForexGuru (#17043) üzenetére


Boxer001
veterán

Téged minek engednek vissza folyton a ph-ra?

(#17046) SzlobiG válasza Boxer001 (#17045) üzenetére


SzlobiG
félisten

Mer nem tudják hogy másodreg. ;]

(#17047) Boxer001 Elintézi az majd magának.:D

[ Szerkesztve ]

(#17047) Boxer001 válasza SzlobiG (#17046) üzenetére


Boxer001
veterán

Ha csak ezen múlik, akkor ideje intézkedni. :K ;]

(#17048) Tipo16V


Tipo16V
aktív tag

hamár a gurtni a téma, ma hát volt, kb 1 hónapja kezdtem el ahsználni a két szélén piros csíkos redőny gurtnit :DDD már kezdek ráérezni a dologra, sokkal jobban tudok hátra koncentrálni, szerintem adja. :U

Boxerpapó Kidus tudja, hogy második reg.

[ Szerkesztve ]

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#17049) Boxer001 válasza Tipo16V (#17048) üzenetére


Boxer001
veterán

Ha egyszer újra el tudok mászni a terembe, előtte veszek én is, és kipróbálom.
Szlobi
Tudom, van elég hülye hozzá...de nézd meg, akkor se picsázzák ki végleg.

[ Szerkesztve ]

(#17050) Tipo16V válasza Boxer001 (#17049) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

lejárt a mod :(
mé' a teremben diccse?
szakítsd ki a rendőnyt a falból, vagy Maci talán csinált biztonsági övből nem?? :DD

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.