Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#46701) Dani82 válasza philoxenia (#46700) üzenetére


Dani82
senior tag

Erre meg nem gondoltam :D remelem nem olyan amitol veres lesz a mellbimbom :D meg a merettol felek bevallaltam egy M-est.majd irik a fejlemenyekrol, gondolom kurvara alig varjatok :D

[ Szerkesztve ]

(#46702) mocsanisi


mocsanisi
senior tag

Mai edzőzene: In my Remains

Akinek az elején elmenne a kedve tekerjen 0:50-re, a bevágott filmrészletek is baromi jók :)

[ Szerkesztve ]

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#46703) Yeffy válasza philoxenia (#46693) üzenetére


Yeffy
veterán

úúú, az Everlastos/Lonsdale-es, de főleg az UFC-s kibaszott jó, kösz a linket!

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#46704) mocsanisi válasza Yeffy (#46703) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Edzéshez amúgy is ezek a cuccok jók, mert rohadt kényelmesek :D Meg persze TapouT :D

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#46705) KAMELOT válasza #11527168 (#46690) üzenetére


KAMELOT
titán

Pedig amit ott felírnak neked az ártatlan kis dózis. Rosszat nem csinál. Oxandrolone ártatlan kis kox.
Balesetek után amíg be nem szüntették naposim-ot adtak.

(#46704) mocsanisi: nekem fehér edzőpólóm van hátuljára SUSTANON van írva és az, hogy miből tevődik össze. :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#46706) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Ma odajött hozzám a terem vezetője, hogy milyen táplálékkiegészítőket fogyasztok. Majd a következő kérdés az volt, hogy érdekel e DANABOL D.S.. :U 500db 10mg-s tabletta, £50 -ért, ami minimum 2x10 hetes kúrára elég. Azt is elmondta, hogy elég napi 30mg, de azt 3 felé kell osztani. Reggel(nekem az kb. 2pm, mert éjszakás vagyok) a turmixhoz 1 tabi, ez után 30 percre mehetek edzeni. Majd meló előtt 1 tabi+kaja, majd meló felénél még egy a kaja mellé.
Rákérdeztem, hogy milyen káros hatásai vannak a szervezetemre nézve, de annyi volt a válasz, hogy semmi. :U Nem ismerem ezeket a kiegészítőket(tényleg nem), most olvasgatok csak a neten. Van valakinek tapasztalat ezekkel?
Annyit mondtam neki, hogy kicsit utánajárok a neten, majd holnap visszatérünk rá. Egyébként ő a tulaj, nem mai gyerek már, de még mindig brutálisan néz ki, pedig 67 éves.

Don't Tread On Me

(#46707) philoxenia válasza Yeffy (#46703) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Az UFC-s olyan drága, hogy gondolom abban eleve 10kg-val többet guggolsz..... :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#46708) Jojo5 válasza MPowerPH (#46706) üzenetére


Jojo5
őstag

nekem is első kúrám lesz, de a helyedben akkor sem szemessel kezdenék... :U

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#46709) Ijk válasza MPowerPH (#46706) üzenetére


Ijk
nagyúr

Fasza ember lehet hogy fiataloknak árulja a kokszot.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#46710) MPowerPH válasza Jojo5 (#46708) üzenetére


MPowerPH
félisten

Az a gond, hogy lósz@rt nem tudok még ezekről, néha eljátszogattam fejben, hogy bepróbálok valami keményebbet, de annyi. Most jött ez a kérdés, és előbújt az ördög... Az viszont tény, hogy jól jönne, fél év alatt ledobtam 21kg-t, és bizony hiányzik az a súly, még ha majdnem csak zsír is volt.

Ijk: Megkérdezte hány éves vagyok... Talán a 25 már nem számít fiatalnak ebben a katban, főleg, hogy a többség már jóval előbb rákap az ilyenre.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#46711) Jojo5 válasza MPowerPH (#46710) üzenetére


Jojo5
őstag

a keményebb az nem az anabol... olvasd el az X-files nevű könyvet, szerezz ismerősöket, olvass fórumokat, aztán gondold át mit miért, hogy szeretnél csinálni :K

Ijk: amikor szóltak az öltőzben nekem, hogy látom gyúrogatsz már pár éve és megkérdezték, hogy tudok-e szteroidot beadni, mire a válaszom igen volt, erre a faszi, már vette elő a Testolic-ot, hogy akkor legyek már kedves és nyomjam be neki... na az volt a "vicces"... :N :DDD

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#46712) Mikuland válasza MPowerPH (#46710) üzenetére


Mikuland
tag

Annyit mondok, hogy Neked kell döntened, élvezni az előnyeit és majdan az esetleges...következményeit. :K

mike...ahogy azt az a bizonyos Winnetou nevű egzotikus kisebbségi regényhős mondaná: UFF! STAR N9000, MIZ Z2, H9503...Opel Zafira 1,6 x16xel 99'

(#46713) Ijk válasza MPowerPH (#46710) üzenetére


Ijk
nagyúr

"Talán a 25 már nem számít fiatalnak ebben a katban, főleg, hogy a többség már jóval előbb rákap az ilyenre."

Szerintem bolondok vagytok, amikor idejöttem ebbe a topikba akkor még tabunak számított ez az egész téma, nem is értem a jelenlegi őrületet.
Dehát mindenki azt csinál a testével amit akar, csak kezd elveszni egy bizonyos fokú diszkréció ezzel kapcsolatban. Persze lehet hogy én látom rosszul.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#46714) KAMELOT válasza Jojo5 (#46708) üzenetére


KAMELOT
titán

Szerintem amit a legjobban hamisítanak magyarországon az a DANABOL. Azért adja olyan olcsón. :)
ALapból inkább helyében ha már akar akkor szemssel kezdje mivel....ha akármilyen mellékhatás fellép akkor egyből abba tudja hagyni. Míg a szurisnál a felezési idő hosszabb. Tabis dolgoknak max 12 óra a felezési idejük. És legalább tudod milyenre hogyan reagála szervezeted.
Én tuti nem fogok szedni. Nem vállalom be a mellékhatásokat semmi pénzért. Még ha ingyen lenne akkor sem kéne kox.

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#46715) MPowerPH válasza Jojo5 (#46711) üzenetére


MPowerPH
félisten

Egyébként volt neki még Clenbuterol -ja is, árára nem emléxem... Arról még nem hallottam, de ha jól rémlik, az kicsit olcsóbb volt, és gyógyszeres dobozban, sima levélben van benne. Rá sem kérdeztem, mert tényleg semmit nem mondott nekem ez a név. :U Sejtem, valami gyengébb kieg. lehet...

Szuris nem kell, utálom a tűt, magamnak úgysem adnám be, és másnak sem engedném.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#46716) Jojo5 válasza MPowerPH (#46715) üzenetére


Jojo5
őstag

clenbuterol az hörgötágító, olvass utána az más téma...

KAMELOT: ő UK-ban van, ott ajánlották neki... én nem tudom a szemestől mindig is óckodtam mint ahogy a tűtől is, de ha már eldöntöttem, hogy ki szeretném próbálni akkor már inkább a tű... :U

Ijk: nem nem, nagyon is jól látod, az elmúlt időben pláne... de, a sportunkban egy szint után akkor is jelen van ha tudomást veszünk róla ha nem, persze lehet naturban is szép eredményeket elérni stb... lásd te magad, de van akinek ennél több kell és ennyi... a mellékhatások meg ugye sokszor túl vannak misztifikálva, de ha jó cuccot szerez az ember és minden rendben van, akkor meg lehet úszni mellékhatások nélkül a dolgokat... :K

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#46717) MPowerPH válasza Jojo5 (#46716) üzenetére


MPowerPH
félisten

Utánolvastam:

Jellemzők:
"Ennek a szernek a hatóanyaga a clenbuterol, ami igazán érdekes és figyelemreméltó készítmény.
Nem szteroidhormon, hanem egy béta-2-szimpatikomimetikum, hatása miatt azomban mégis összehasonlítható a szteroidokkal.
Hasonlóan a Winstrol Depot és az Oxandrolon kombinációjához, a Clenbuterol szolíd, de igen jóminőségű izomnövekedést eredményez, ami szignifikáns erőnövekedéssel jár, továbbá iszonyatosan erős antikatabolikus hatása lassítja azt az ütemet, ami a a proteint az izomsejtből lebontja, így az izomsejtek megnagyobbodását eredményezi. Emiatt számos testépítő használ Clenbuterolt, többek között a szteroidkúra folytatásaként, hogy a létrejövő katabolikus szakaszt megelőzze (csökkentse), hogy így őrizze meg izomtömege és ereje maximumát.
További tulajdonsága, hogy kifejezetten zsírégető hatása van. A zsírt diéta nélkül égeti el, mert könnyen megemeli a szervezet hőmérsékletét, miáltal a szervezetet arra ösztönzi, hogy a zsírokat fűtőanyagként e felmelegítéshez felhasználja.
Adagolása:
Az adagolás a testsúlytól függ, és testhőmérséklet-méréssel tökéletesíthető. A testépítők általában 5-7 tablettát, 100-140mcg-t szednek naponta. A szedés normális esetben 8-10 hétig tart.
Mivel nem hormonkészítmény, ezért nincs az anabolikus szteroidokra jellemző mellékhatása.
Mellékhatások:
Nyugtalanságérzés, szívdobogás, enyhe ujjremegés, fejfájás, túlzott izzadás, álmatlanság, estleges izomgörcsök, vérnyomás-növekedés, rosszullét. A tünetek átmeneti jellegűek, a szedést követő 8-10. napon általában megszűnnek.
"

Most már tudom, hogy a futók+kerékpárosok nagy része 'miért asztmás. :))

Egyébként félreértettétek, még nincs szándékomban elkezdeni, csak felkeltette az érdeklődésemet, és kicsit szeretnék utánajárni.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#46718) Mikuland


Mikuland
tag

Én már vagy húsz évvel ezelőtt próbáltam két tizenévest lebeszélni a szerekről, nem sikerült. Az egyik már több műtéten átesett...persze rosszúl tolerált a szervezete.....döntse el maga... :(((

mike...ahogy azt az a bizonyos Winnetou nevű egzotikus kisebbségi regényhős mondaná: UFF! STAR N9000, MIZ Z2, H9503...Opel Zafira 1,6 x16xel 99'

(#46719) Yeffy válasza mocsanisi (#46704) üzenetére


Yeffy
veterán

pontosan! :D
TapouT 4 prez :D

Sárkánymodi: én ilyet egy szóval sem mondtam, nekem csak szimplán tetszenek... :U

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#46720) KAMELOT válasza MPowerPH (#46717) üzenetére


KAMELOT
titán

Clenbuterolt más anabolikus cuccokkal szokták szedni. Így maximalizálják a hatásukat.
Maga a kox is antikatabolikus. Tehát ha anabolikus anyagot szedsz akkor nincs katabolikus állapot.
Azért lehet 3x gyorsabban nőni tőle mintha nem szednél semmit.

(#46718) Mikuland: hát én is próbáltam sokat lebeszélni. Nem sikerült. Egyiküknek végleg be kellet fejeznie az edzést. Másiknak megnagyobbodtak a belső szervei. Mind a ketten 35 év körüliek. Gondolom megérte nekik. Többieknek meg próbáltam összeírni olyan anyagokat amik kevésbé károsak.
Nem csak azt kell elolvasni, hogy de faxán növök tőle....hanem azt is, hogy mik lehetnek a hosszú távú káros hatásai.

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#46721) MPowerPH válasza KAMELOT (#46720) üzenetére


MPowerPH
félisten

Jó, de gondolom ezek a mellékhatások nagyban függnek az adagolás mértékétől. Itt látok olyanokat, hogy napi 10-12 tabletta, ami azt általam írt 30mg-hez képest igen brutális. Vagy ez relatív, és erősen egyénfüggő?
Tehát a Clenbuterol egy Danabol-os kúra után jöhet jól, mert segít megtartani a felszedett tömeget. Gondolom a víz ettől függetlenül távozik...

Don't Tread On Me

(#46722) BÁ Nutrition válasza Ijk (#46713) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

"amikor idejöttem ebbe a topikba akkor még tabunak számított ez az egész téma, nem is értem a jelenlegi őrületet."
:R így van
buzi kokszosok ;]

BMW01: rosszul mondta mert vajaskenyérrel kell bevenni nem turmixxal :B
én ettől független lebeszéllek róla, lifetime naturál testépítés rulez :R
természetesen Laci06 kiegészítők azok jöhetnek tonnaszámra :K

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#46724) KAMELOT válasza MPowerPH (#46721) üzenetére


KAMELOT
titán

Másik feléről nem tudhatod, hogy a szervezeted hogyan reagál az adott tabira.
1. kis dózistól jól reagál
2. nagy dózistól reagál
3. abszolút nem reagál
4. valamilyen mellékhatások előjönnek a felső 3 esetében.

Clenbuterolt én személy szerint nem ajánlanám.

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#46725) BÁ Nutrition válasza KAMELOT (#46724) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ez naturál topic bocs :(((

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#46726) Yeffy válasza BÁ Nutrition (#46723) üzenetére


Yeffy
veterán

jajj, de kis álszentek vagyuuunnk... ejjj... :N ;]

amúgy meg, a külön nem kéred, nem szokták törölni...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#46727) Jojo5 válasza BÁ Nutrition (#46725) üzenetére


Jojo5
őstag

jolvan mar a natural dumabol... eleg csak par evre visszamenoleg visszaolvasni a hszek kozott, hogy megfordultak itt arcok akik toltak ezt azt...

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#46728) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Sziasztok!

Ezen a héten csak kétszer fogok menni edzeni, holnap lesz az első nap, csütörtökön a második. Szerintetek mit kellene összeraknom holnapra? Ami eddig volt:

hétfő: mell, bicepsz

szerda: hát, tricepsz, has

péntek: váll, láb

Illetve érdeklődnék, hogy ki mennyi gyakorlatot szokott csinálni egy adott izomra, általában hány sorozatot és milyen ismétléssel (példa kedvéért ha mondjuk bicepsz edzésről van szó).

(Olvasgattam a sárga kapszulát, én kicsit kevésnek tartom hogy 3 gyakorlatot, 3 ismétlést, egy óra alatt lezavarva kb)

[ Szerkesztve ]

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#46729) Yeffy válasza Jojo5 (#46727) üzenetére


Yeffy
veterán

:K
olyanok közül is, akik jelenleg itt vannak... lyally, nem szóótam... :X

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#46730) Kassadin válasza Yeffy (#46729) üzenetére


Kassadin
addikt

;]

(#46731) Yeffy válasza Kassadin (#46730) üzenetére


Yeffy
veterán

mondd, kérlek... figyelek...

;]

szerk.: neked sose lesz avatarod? :D ennyi hsz-el...

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#46732) Kassadin válasza Yeffy (#46731) üzenetére


Kassadin
addikt

Semmi extra, csak igazat írsz.

Az még odébb van, nézd meg mennyi kitiltásom van melléjük.

(#46733) BÁ Nutrition válasza Jojo5 (#46727) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

:F kikről beszélsz?
az biztos nem ez a naturál topic volt, hanem a kokszosok ide.
különben is január 1től a törvény bünteti a kokszkereskedelmet.. úgyhogy januártól kell hivatalosan naturál life hívőnek lenni:)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#46734) Yeffy válasza Kassadin (#46732) üzenetére


Yeffy
veterán

örülök, h valaki nem álszentkedik. :)

jaaa, hogy úgy... érrtem... azt nem tudtam, annyira gyakran nem bóklászok a fórumokban...

Bá: sok mindent büntet a törvény, mégis csinálják...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#46735) KAMELOT válasza BÁ Nutrition (#46725) üzenetére


KAMELOT
titán

Én tudom.....csak ők írják itt a dolgokat. Csak próbálom lebeszélni hogy semmi értelme nicns a koxnak. :)
Lényegében abba piszkálsz bele ami jól működik.
Január 1-től??? :U Nálunk 2000-től. :)

(#46736) Kassadin: fogyasztást nem, de majd akkor elgondolkozhat az illető ha valami baja lesz. :) Nem vicc a kox. És nem is xaros 18 éveseknek van.

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#46736) Kassadin válasza BÁ Nutrition (#46733) üzenetére


Kassadin
addikt

Oké, hogy a kereskedelmet tiltja, de a fogyasztást (de idiótán hangzik) is?

(#46737) BÁ Nutrition válasza Kassadin (#46736) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

még a fórumban írkálást is tiltja vele kapcsolatban. szal ha nem akarod az ávót(vagy hogy hijják) a nyakadba akkor priviben lehet tőlem venni ezt azt, de pszt!
;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#46738) Kassadin válasza KAMELOT (#46735) üzenetére


Kassadin
addikt

Nyilván. De mindenki maga dönti el, hogy mit akar kezdeni az egészségével.

BÁ Nutrition: Öööhh, jó. Mondjuk nekem jelenleg normális étrendre nincsen pénzem, nemhogy koxra. ;]

(#46739) ginola


ginola
addikt

San 100% Pure Platinum vagy a Twinlab Protein Fuel visel magasabb minőséget?
Illetve ezek közül ízben melyiket érdemes választani?
Köszi előre is!

(#46740) akos86


akos86
aktív tag

Ma kb fél deci cuccost szívtak le a térdemből idén már a lábedzésnek lőttek :S

[ Szerkesztve ]

3dfx, gone but never forgotten...

(#46741) spammer válasza KAMELOT (#46735) üzenetére


spammer
veterán

Annyit beszéltél itt a gogszokról, hogy én azt hittem, te valami nagy koxmátyás vagy :)

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#46742) R2D20208


R2D20208
addikt

OFF : Viasat3 A halálsoron. RIP ! Imádom a színészt, a filmet is !

ON : Srácok Hétfő este van ! Még csak egy küldte az adatokat ! :R

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#46743) Möhe válasza ginola (#46739) üzenetére


Möhe
addikt

a mi szintünkön mindegy, azt vedd amelyik olcsóbb

SAN-nápolyi: az tényleg nápolyi ízű,rövid távon megundorodtam tőle
a csokit nagy eséllyel nem lehet elkúrni,vedd azt, a gyümiseket én képtelen vagyok meginni,valaki meg arra van rákattanva

(#46744) asuspc96 válasza Möhe (#46743) üzenetére


asuspc96
senior tag

Látom amit látok...a totyik hozzáállása az ízekhez [link]

;]

(#46745) dAnky válasza asuspc96 (#46744) üzenetére


dAnky
aktív tag

hatalmas gif:D:D:d

BMW001: Ha mostanság kezded az edést akkor ne is foglalkozz ilyenekkel. Majd pár év múlva ha heti 7 napot edzel de heti 14 alkalommal akarsz edzeni az az napi 2szer. :D addig ne is gondolkozz ilyen fasságokon.

[ Szerkesztve ]

(#46746) BÁ Nutrition válasza BÁ Nutrition (#46737) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

na senki nem írt privit, mondom én hogy naturál a topik ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#46747) deniro2 válasza Ijk (#46713) üzenetére


deniro2
senior tag

amikor idejöttem ebbe a topikba akkor még tabunak számított ez az egész téma

A f@szt, mikor te idejöttél, már mindenki, aki hajlott ilyesmire, túl volt jópár kúrán...
Nincs szmájli, mert nem viccelek...

(#46748) Ijk válasza deniro2 (#46747) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem tudom ki nyomott kúrát és ki nem, pont ez a lényeg, nem volt róla szó.
Lehet hogy korábban igen, amikor még nem olvastam.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#46749) deniro2


deniro2
senior tag

Egyébként tavasszal én valszeg beújítok némi spirót, mert vén szar vagyok és a diétáim újabban szart sem érnek... Nem mellékesen asztmás is vagyok, szal nekem amúgy is szükségem van rá... ;)

Ijk Pont ezt mondom, mire te idejöttél már nem volt róla szó... :)

[ Szerkesztve ]

(#46750) Kassadin válasza BÁ Nutrition (#46746) üzenetére


Kassadin
addikt

Dehogyis, Mocsokmisi meg Jojo nyíltan vállalta eddig is, hogy koxmatyik lesznek. ;]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.