Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#46801) macikos válasza ludsimon (#46797) üzenetére


macikos
addikt

Írtam privátban is, hogy ez nem gyógyszer, ettől nem leszel izmos. Az vigasztaljon, hogy minél vékonyabb valaki, annál könnyebb fejlődnie. Szóval te még fehérje nélkül is tudsz fejlődni, pláne az a kép amit mutattál... 2 hónap alatt megvan kemény edzéssel, normál kajával.

Egyébként ha fejlődni akarsz, akkor a "fél év edzés" idejére hagyd abba a biciklizést!!!

[ Szerkesztve ]

(#46802) Eagl3 válasza ludsimon (#46799) üzenetére


Eagl3
veterán

Nem, ezeket minden nap kell inni. Neked napi két adagot meg kéne innod.
Tőlem nem kell bocsánatot kérned, hogy nincs pénzed és nem is tehetek arról, hogy ezek a tápkiegek ennyibe kerülnek. :)

(#46803) ludsimon válasza Eagl3 (#46802) üzenetére


ludsimon
veterán

Hogyha csak edzés napokon innám akkor annak nincs is semmi értelme????

undefined

(#46804) Eagl3 válasza ludsimon (#46803) üzenetére


Eagl3
veterán

Minél többet kajálsz, annál gyorsabban nősz... le egyszerűsítve ennyi.
Az izom azokon a napokon is nő, mikor nem edzel, ergo ezeken a napokon is kell az elegendő tápanyag, hogy tudjon miből építkezni.

[ Szerkesztve ]

(#46805) macikos válasza ludsimon (#46803) üzenetére


macikos
addikt

Ja és a legfontosabb: te most tényleg ezen akarsz edzeni: [link] ?

Mert akkor inkább ne vegyél fehérjét. Ezt a szart add el, az árából meg amit fehérjére költenél inkább menj el egy konditerembe, mert ez a szirszar gép semmit nem ér. Ugye nem adtál pénzt ezért a gépért?

(#46806) ludsimon válasza macikos (#46805) üzenetére


ludsimon
veterán

Ez miért szar? :(
Arra a szintre amit el akarok érni bőven elég (SZVSZ).
Nem 100 kg izomtömeget szeretnék, szeretnék maradni ezen a súlyon leadni a megmaradt zsírból és izomra fejlődni.

Ha regeneráló napokon reggel 1x iszok a fehérjéből elegendő vagy az se minimum 2x kell innom, hogy használjon is?

Akkor viszont ide is kiírom:

Akkor 4x7+4x3 = 40 adag
5000/30= 166 adag jön ki belőle.
Vagyis 4 hónapra elegendőnek kell lennie, amit még ki tudok perkálni!
Akkor ez így jó, ha regeneráló napokon csak reggel iszok elegendő?

[ Szerkesztve ]

undefined

(#46807) Ijk válasza macikos (#46805) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ezek tényleg nem jók semmire sem.

ludsimon: Olvasd el a sárgakapszulát.
Milyen magas vagy? Attól függően neked ehhez a "formához" elég 70-80kg-os szálkás testsúly, 2g/ testkilogram fehérjével legyen az össz napi fehérjebeviteled 140-160g. A csirkemellben kb 25% a fehérje.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#46808) Eagl3 válasza ludsimon (#46806) üzenetére


Eagl3
veterán

Csatlakozom az előttem szólókhoz, az a gép nem sok lószarra jó... nincs a sulidba konditerem?

(#46809) macikos válasza ludsimon (#46806) üzenetére


macikos
addikt

Ne haragudj, de ez egy vicc. Kicsi, instabil, gyenge. Ezek a kisebb gondok. A nagyobb gondok, hogy nem lehet vele normálisan edzeni. Nincs hozzá elég súly, nem lehet rendesen megedzeni az izmokat, nincs súlyzó, stb. Szerinted mi miért járunk konditerembe. Ezek a gépek arra jók, hogy szerencsétlen emberek megveszik, aztán rájönnek, hogy átb*szták őket.

Menj el egy konditerembe, ha fejlődni akarsz.

Ezzel a géppel bármit csinálsz is, ha jól kajálsz, akkor se fogsz fejlődni.

Ha viszont szarul kajálsz, de legalább egy normális konditeremben edzel, úgy hatalmasat tudsz fejlődni, főleg az elején.

Ja és a lényeg: elmész a konditerembe, megkeresed a legnagyobb állatot vagy valaki olyat, akin látszik, hogy állat módjára edz, izzad, egy gép az egész ember és vagy megkéred, hogy edzetek együtt vagy 1 héten keresztül megfigyeled hogy mit csinál és leutánzod. Nem viccelek! Most hiába veszel fehérjét vagy bármit, ha nem tudsz edzeni. Az edzés a lényeg. Zabálni mindenki tud, attól nem lesznek izmosak az emberek. Edzeni kell megtanulni.

Olyat is lehet, hogy a topikból megkéred az egyik budapesti patkányt ;] hogy segítsen az elején az edzésben. Elmentek együtt edzeni aztán megmutatja mit hogy kell. Ezzel többre mennél mint 5 kiló fehérjével.

[ Szerkesztve ]

(#46810) spammer válasza wertigo1984 (#46800) üzenetére


spammer
veterán

Én dextrózból 1 adaghoz egy csapott kiskanálnyit vagy 2-3 kávéskanálnyit tettem, nem mértem sosem grammra pontosan, csak úgy kb. Nem cukroztam agyon sosem, mert amúgy is ettem a szilárd kaját 30-40 percen belül. Ilyen 50g cukrokat amiket néhányan tesznek a turmixba, szerintem brutális lehet, na meg mocskosul édes is... Akkor tényleg inkább zabpehely (apró szemű).

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#46811) ludsimon válasza macikos (#46809) üzenetére


ludsimon
veterán

Van kézi súlyzóm, van rúd normális és van 5-10 kg-os súlyok is nem csak 1-2 kg-os is vaterán bevásároltunk anno szóval van egy rakás, le se kell szedni és amúgy is nem értem minek kellene eljárnom, meg miért is lenne szar ha stabil (meg kell jól húzni a csavarokat) és jó is az én 76 kg-om alá.
Nem szeretnék amúgy sem több súlyt felvenni nem testépítő akarok lenni, a képen látható 'izomzat' elegendő, persze nem állnék meg, csinálnám ami kifér mert aztán márciusban versenyidőszak és akkor visszakerül a padlásra a gép!

Remélem senkit nem bántotok meg, de nem vérprofi szeretnék lenni elegendő számomra ha rámnéznek és van rajtam izom nem egy semmi.

undefined

(#46812) macikos válasza ludsimon (#46811) üzenetére


macikos
addikt

De nem csak a gép számít. Az is számít, hogy hogyan végzed a gyakorlatot. Egy konditeremben legalább látnál másokat edzeni, látnád ki mit csinál.

(#46813) ludsimon válasza macikos (#46812) üzenetére


ludsimon
veterán

Én ezt értem, de nem testépítő akarok lenni. :(

Youtuben is van fent csomó ilyen videó egyébként és láttam, meg bodybuilderen is ahhoz nem kell eljárnom.

undefined

(#46814) Eagl3 válasza ludsimon (#46811) üzenetére


Eagl3
veterán

Az a probléma, hogy nagyon rosszul látod ezt az egész dolgot... mellesleg ha komolyan kerékpározol, akkor bőven elég mondjuk hetente 1x-2x leugrani a kondiba kicsit átmozgatni magad aztán kész.

(#46815) Ijk válasza ludsimon (#46811) üzenetére


Ijk
nagyúr

Az a gond hogy kevés izom is legyen rajtad, ahhoz meg kell dögleni edzésen. Át kell lépni egy fájdalomhatárt, amikor izzadsz, szédülsz és már fáj. Nos, ezt ezekkel a gépekkel nem lehet produkálni.
Fél év alatt eredményhez rendes kajálás, terem és egy jó személyi edző kell, aki a szart is kihajtja belőled, mert különben nem lesz eredmény.

#46816: A csirkemell drágább mint a fehérje, de a rendes kaja mindig jobb. Neked felesleges is lenne a táplálék kiegészítő, egy rendes étrend bőven megfelel. Esetleg csak edzés utáni turmixot érdemes nyomni. Napi fél kiló csirkemellet, meg egy rántottát reggel csak meg bírnál enni.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#46816) ludsimon válasza Ijk (#46807) üzenetére


ludsimon
veterán

Tehát havonta kellene vennem a cuccot. :Y Hát akkor maradok a természetes bevitelnél, csirkemell, tojás. :D

Értem mit írtok de ha rám néz egy ilyen hústorony kiröhög. :Y
Én egy kerékpáros vagyok és nem akarok hústorony lenni.

[ Szerkesztve ]

undefined

(#46817) Jojo5 válasza ludsimon (#46816) üzenetére


Jojo5
őstag

de értsd már meg, hogy ha akarnál se tudnál hústorony lenni... :U

egyél meg napi 4-8 tojást meg 4-600 gramm csirkemellet és gyere vissza pár hónap múlva edzés után meg nyomj 1 adag fehérjét, illetve lefekvés előtt 250gramm túrót

szerk: ha normális terembe mész és nem bohóckodsz akkor nem fognak kinevetni...
haverom hosszútáv futó, és velem szokott edzeni... szerinted nem nézünk ki "viccesen" amikor én a 90+kg-ommal egy 60kg-os sráccal edzek ?
de viccesen néz ki addig, amíg nem látják a srácon, hogy ő is normálisan edz nem pedig bohóckodik....
sőt, tovább megyek... meg is jegyezték, hogy csodálják a gyereket, hogy milyen kitartóan edz futó létére... :U

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#46818) Ijk válasza ludsimon (#46816) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem érted mit mondunk. Csináld fél évig azon a gépen, étrend nélkül, és akkor majd meg fogod.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#46819) ludsimon válasza Jojo5 (#46817) üzenetére


ludsimon
veterán

Jó de nem is szeretnék ilyen közösségbe menni, miért nem értitek meg? :(

undefined

(#46820) spammer válasza ludsimon (#46816) üzenetére


spammer
veterán

Ha akarnál sem tudnál hústorony lenni :) Az a baj, hogy a normális kajálás és kemény edzés a minimum, hogy fejlődj is valamit (izmosodj láthatóan), ha csak nincs csodagenetikád... A linkelt képhez hasonló "fegyencforma" elérhető "kisebb befektetéssel" is, ha ez a cél és semmi több, de igazából ha csinálod, akkor csináld normálisan szerintem.

Ja és a formát fenn is kell tartani, úgy hagyd abba az edzést. Ha sokat kerékpározol, égeted az izmokat is, szóval én komolyan venném a helyedben, ha izmot akarsz építeni és megtartani.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#46821) Jorus válasza ludsimon (#46816) üzenetére


Jorus
nagyúr

"Értem mit írtok de ha rám néz egy ilyen hústorony kiröhög." ilyeneket jellemzően azok gondolnak, akik csak képeken láttak konditermet. :) 15 éve járok különféle termekbe, de még egyetlen olyan alkalom se volt, hogy ha bárki bárkitől kérdezett valamit, segítséget kért, akkor kiröhögték, vagy elhajtották volna bármilyen "hústornyok" - ez utóbbi jelentsen bármit is. Emellett a legtöbb teremben van teremedző, aki azért van ott, hogy kérdezni lehessen tőle. Otthoni edzés az sz*pás. Ha rendesen nyomod, 3 hónap alatt kinövöd az összes otthoni súlyt. Az a gép meg balesetveszélyesnek tűnik így képről.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#46822) ludsimon válasza Jorus (#46821) üzenetére


ludsimon
veterán

"3 hónap alatt kinövöd az összes otthoni súlyt."

Akkor viszont elértem a célom, ennyi. :D

spammer:

Azt a keveset amit akarok azt szerintem heti pár fegyencedzéssel fenntartható, nem?

[ Szerkesztve ]

undefined

(#46823) Eagl3 válasza ludsimon (#46822) üzenetére


Eagl3
veterán

"fegyencedzéssel" au. :D

(#46824) BÁ Nutrition válasza ludsimon (#46806) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nekem mint kondigép építő mesternek is egyből égnek állt az a kevés hajam is hogy mi ez a förtelem? :Y

tanácsok:
1. add el a gépet
2. ha bicikli versenyző vagy és az is akarsz maradni akkor ne zabáj összevissza azért hogy nőjjél mert a súlygyarapodás hátráltatni fog
3. ha tényleg csak olyan izomzatot szeretnél mint amilyen a srác a képen ahhoz nem kell konditerem sem

akkor mi kell?
fegyencedzés, böjt ;]
komolyabban, elég neked a fekvőtámasz, a húzódszkodás, tolódzkodás, hasra pl bordásfalon teljes lábemelés, rövidfelülés, fekvőtámasz, egykezes súlyokkal fekvenyomás, bic/tric gyakorlatok, esetleg egykezes evezés.
a konditermi edzésektől romlani fog az állóképességed ezért ha lábazol is olyan gyakorlatokat csinálj amiből sokat tudsz végrehajtani.

legalábbis ha tényleg komolyan bicajozol

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#46825) Yeffy válasza macikos (#46809) üzenetére


Yeffy
veterán

bár ritkán szoktam, de egyetértek, helyesen bőg a medve! ;]

előttem is leírták, hogy sokkal többet érsz el azzal, ha a gép árából terembe mégy.
és nem, nem fog senki sem kiröhögni. akinek van egy csepp agya, az pl az edzésével//gyakszikkal/otthoni dolgaival/melóval/ akármivel foglalkozik magában, mintsem hogy mást stíröljön meg kritizáljon. nekem is volt alkalmam pár helyen megfordulni, még egészen "putriszerű", kb pincetermben is, de kurvára nem érdekelt senkit, h ki hogy néz ki. nem, nem röhögték ki a kisebb embereket sem, pláne, ha normálisan kérdeztek. max ha valaki nagyon kiemelkedő (erős/nagy/"formás) azt lehet páran "megcsodálják", meg megkérdezik, hogy mit szed/szúr/stb...
Illetve, akik bohóckodnak, meg "vagiznak", na max azokat mosolyogják meg páran finoman, de ez kb mindenki. Mondjuk aki olyan hülye, azt tényleg nem értem, mit keres teremben... "edz" mondjuk két-három hónapja, azt utána pózol, meg magyaráz/ugat másoknak... Utána lépnek is tovább...

hidd el nekem, senki nem akar itt neked rosszat, amikor azt írják, h add ezt a - sorry, de tény - gyenge, instabil gépet, és inkább kicsit mássz le terembe. Kuttyát nem fogod érdekelni, h hogy nézel ki. Keress valakit, akivel összespanolsz, és aki már tapasztaltabb, edzettebb, és ő segít majd neked legalább az alapokban... aztán rengeteg új embert is megismerhetsz, bővülhetnek az ismereteid is...

írod: "Én ezt értem, de nem testépítő akarok lenni."
erre meg csak ennyit mondanék: attól, h valaki elkezd valamit mozogni, v terembe edzeni járni, attól marhára nem lesz testépítő... az egy picit arrébb van... :U heti pár edzéstől egyált. nem leszel se Cutler, de Illés Norbi, se Kathi Béci, se akárki... szóval nem leszel "csúnya izmos", mint ahogy sokan gondolják kezdők. ami nem is feltétlen "baj", tekintve, amennyi marhaság kering erről a sportról (is)...

szóval hajrá, vágj bele. edz rendesen, amit normálisan teremben tudsz csak, én úgy gondolom, kajálj, esetleg vegyél tömegnövelőt meg fehérjét. többi maszlaggal nem kell foglalkoznod.
és hidd el, ha megtetszik, nem "csak fél évig fogsz" edzeni, bármi is a célod. de ahhoz nem otthon kell "bohóckodni" ilyen gépeken... :)

uff, én beszéltem... de rég írtam már ennyit, főleg, ami ON ;]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#46826) ludsimon válasza BÁ Nutrition (#46824) üzenetére


ludsimon
veterán

1. Kaptam, nem adhatom el. :)
2. amatőr szinten, nem profi szinten, de ki akarok valahogy nézni felső testre.

Teljesen laikus vagyok igazából gőzöm nincs mi a rossz ebben a gépben, nem érzem életveszélyesnek sem, van hozzá annyi súlyom, hogy még cserélgetni se kell, szóval van lábra, rúdra és lehúzásra is annyi súly, hogy az utolsó pár húzásnál erőlködjek rendesen.

Ha meg pár hónap múlva valóban fejlődök akkor tudom cserélgetni, meg rátenni súlyokat.

Amúgy ez van ráírva: max 50 kg.

Én pedig ilyen szaros 15-25 kgokkal edzek, mondtam, hogy gyenge vagyok és ezért szeretnék erősödni.

undefined

(#46827) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

a gép hibái:
instabil, gyenge anyagok, a lábazó rész nevetséges :W egyeltalán melyik állat találja ki hogy van értelme ilyet gyártani :F le kéne lőni, ill mostonában több ilyen minicsigás izét láttam ilyen nyomorék gépeken, el nem tudom képzelni hogy mire jó :F ha az az első támla scottpad utánzata? :F szintén fejlővés :W vagy rá kell ülni és úgy csinálsz valamit?

ezeket nem támadólag, ill személyeskedésből írom :U

max 50 kiló: még rosszabb mint gondoltam...

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#46828) Kassadin válasza Dani82 (#46792) üzenetére


Kassadin
addikt

Nem szükséges előadni magadat.

Azt csinálsz a testeddel, amit akarsz, ha valóban érdekel a dolog, akkor utánaolvasol, itt szerintem ilyen téren nem igazán fogsz segítséget kapni, mert aki tolta, az nem beszél róla, aki nem tolta, csak olvasott róla, annak meg nincsen tapasztalata, kérdéses a "hozzáértése". Általánosságban véve több év után szokták tolni a cuccokat, persze biztos van az ellenkezőjére is példa, gondolom a gettó konditermekben tolja a sok kis hülye, csak azt se tudja, hogy mit. Mivel mindent hamisítanak, ahogy írták is fentebb. Nem tudom, hogy azért a "kis" pluszért megéri-e kockáztatni az egészségét az embernek, ez mindenki saját maga érzi.

(#46829) ludsimon válasza BÁ Nutrition (#46827) üzenetére


ludsimon
veterán

Teljesen megértem amit írtok, de itt pesten szerintem baromi drágán találnék termet!

undefined

(#46830) mocsanisi


mocsanisi
senior tag

Most komolyan azt kell olvasni 30 hozzászóláson keresztül hogy próbáltok meggyőzni egy gyereket hogy ne csinálja azt amit már kitalált és elhatározta... Csinálja nyugodtan, aztán majd fél év múlva várjuk a képeket....

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#46831) Kassadin válasza ludsimon (#46829) üzenetére


Kassadin
addikt

Keresni kell, felétek is biztos van olyan, ami megfizethető.

(#46832) BÁ Nutrition válasza ludsimon (#46829) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

suliba nincs terem?

de mondom neked elég egy húzodzkodó, egy fekpad, pár egykezes súly,
oszt annyi
témát befejeztem ;)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#46833) ludsimon válasza BÁ Nutrition (#46832) üzenetére


ludsimon
veterán

Van 2 db egykezes súly, van húzódzkodó rúd, fekpad nincs. Ezeket a gyakorlatokat tudnám csinálni, de amíg nem érem el az 50kg ot addig az életveszélyes gépen is tudom. :D
Most legrosszabb esetben mi történik? Szétesik alattam?

Van suliban de oda nem megyek. Utoljára mikor voltam életveszélyesebb volt mint ez a gép. :D

[ Szerkesztve ]

undefined

(#46834) BÁ Nutrition válasza ludsimon (#46833) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

kb..
mondjuk ha Ijk stílusban nyomod akkor az 50 kiló elég is lehet :DDD
további probléma pl hogy a pad része valószínűleg egy nagy lófax, nem elég széles, nem nyújt megfelelő tartást/támasztékot, 50 kilót meg legrosszabb esetben is 2 hónap alatt eléred, de akkor valami kibaxott szerencsétlen vagy már..
onnantól majd Ijk kollégával priviben megbeszélheted a hogyan továbbot :B :K :K

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#46836) deniro2 válasza Ijk (#46807) üzenetére


deniro2
senior tag

Szerintem a srác a képen kb. 60 kg.... :) Ilyen fizikumhoz felesleges edzeni, elég eljárni a tesiórákra... ;]

(#46837) ludsimon válasza BÁ Nutrition (#46834) üzenetére


ludsimon
veterán

Egyelőre tegnap kezdtem erre elveszitek az egésztől a kedvem, komolyan. :N
Nem kellett volna benéznem csak január fele. :N

wertigo1984:

Ismerem a csömöri úti metrosportot, bár bent még nem jártam.. :DDD
5800ft / 10 alk.

Igazából egyáltalán nem lényeg a távolság, mert valahol olvastam, hogy az aerob mozgás kondi előtt baromira hasznos, elősegíti a fejlődést. Utána pedig a levezetés.
Tehát 1 órányi út, 25-30 km-es körletben a legolcsóbb és legjobb termet kell keresnem. :DDD
1 óra alatt bőven bemelegednek az izmok és lábra már kezdhetem is a gyúrást.

Ráér ha kinőttem ezt az életveszélyes vackot. :D

[ Szerkesztve ]

undefined

(#46838) wertigo1984 válasza ludsimon (#46833) üzenetére


wertigo1984
őstag

[link] egész jó termek, ahogy elnézem. :K Én ide jártam. Most ide. Jó a hangulat, normálisak a hústornyok. Ja és kb 5 perc gyalog a lakástól.

spammer: köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#46839) mocsanisi válasza wertigo1984 (#46838) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Ez az újpalotás tényleg jó terem? Nekem se lenne messzebb, és olcsóbb jóval mint a mostani.

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#46840) wertigo1984 válasza mocsanisi (#46839) üzenetére


wertigo1984
őstag

Nekem tetszik. Nem egy Gilda féle, de a gépek jól használhatóak. Nekem nagyon bejön, olyan kolis feelingje van, és itt a társaság is jó. :K

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#46841) ludsimon válasza wertigo1984 (#46838) üzenetére


ludsimon
veterán

Na majd januártól talán bekukkantok arra a maradék 2-3 hónapra. ;] :DDD
Aztán kiderül, hogy hústornyok irkálnak a túloldalt. :DDD

[ Szerkesztve ]

undefined

(#46842) Depression válasza ludsimon (#46841) üzenetére


Depression
veterán

Hidd el, én, mint a topic legkisebb, és legkezdőbb tagja is 2 hónap alatt kinőttem azt a gépet súlyban.

Hogy elérd azt a célod, jó lenne tudni, hogy egyáltalán honnan indulsz. Fogyás és izmosodás amúgy sem megy egyszerre.

Kérdezz meg pár izmos haverodat, hogy hova járnak. Az olcsóbb termek nem reklámozzák magukat.

Hústoronynak lenni meg csupán 10-15 év kell, meg havi 100k kajára és kiegészítőkre. Ha ez nincs meg, akkor nem kell félni, hogy túl izmos lesz az ember.

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#46843) wertigo1984 válasza ludsimon (#46841) üzenetére


wertigo1984
őstag

Ok. :)

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#46844) God Vazzeg válasza ludsimon (#46841) üzenetére


God Vazzeg
veterán

De miért kell rettegni attól ha valaki hústorony? :F Ugyanolyan ember az is, és senkit se néz le, miért is tenné? :U Én sok teremben megfordulok, de sose néztek ki sehonnan se, pedig volt pár teremben érdekes arc.. Inkább haverkodtunk, nem árt ismerni ilyeneket ;)

(#46845) Woodslave válasza God Vazzeg (#46844) üzenetére


Woodslave
nagyúr

jó de te hústorony vagy. Mondjuk nem akkor amikor Kökény Béla meg Csuhai mellett állsz ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#46846) Yeffy válasza God Vazzeg (#46844) üzenetére


Yeffy
veterán

ez meg a másik

ilyenekkel edzeni is jó

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#46847) asuspc96 válasza Depression (#46842) üzenetére


asuspc96
senior tag

"Hidd el, én, mint a topic legkisebb, és legkezdőbb tagja is 2 hónap alatt kinőttem azt a gépet súlyban."

na nana...ezt kikérem magamnak.... :DDD ;)

(#46848) God Vazzeg válasza Woodslave (#46845) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Látod, én mindig mondom hogy sehol se vagyok, de nem hiszitek el. Most bizonyítottam képpel is :D

Szerk: akartam a Kormány Misivel is képet, de elmenekült :D Na őmellette óvodás vagyok kb, embertelen milyen tömege van, nincs rá szó! :Y :K

[ Szerkesztve ]

(#46850) adam_


adam_
senior tag

Két kérdésem lenne.

Az mitől van, hogy kb 1 hónapja is, és most is a második hónap végén, amióta tömegelek, és intenzívebben edzem 160/100 a vérnyomásom? Tömegnövelőt szedek, amiben van adagonként 5gramm kreatin és HMB is, ez azoknak a mellékhatása lehet, vagy az edzés következménye, vagy egyszerűen ezzel ne is tőrödjek, nem akkora probléma? Tudom millió egy oka lehet ennek, de korábban normális volt a vérnyomásom, még az edzés előtti időkben. Ez normális jelenség a testépítőknél? Reggelente még szedek 500-as c illetve multivitamint. Amúgy semmi tünetem nincs, se fejfájás, szédülés, semmi ilyesmi, egyszerűen csak ma kíváncsiságból megmértem a vérmonyásom ami ennyit mutatott.. legutoljára pedig tegnap edzettem.

A másik pedig az lenne, hogy pusztán ha a kajára odafigyel valaki a tömegelés során, elhagyható a táplálékkiegészítők használata, anélkül is van teljes fokú fejlődés? Mit gondoltok? (Itt azért térek ki erre, mert ha attól a minimális kreatintól van ez a magas vérnyomás, akkor lehet, hogy le kellene állni egy pici időre ezekkel a cumókkal, és úgy megnézni később mi a helyzet.. kérdés: Így "sikeres" lehet-e a tömegelés?

Előre is köszönöm a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.