Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#45851) Woodslave válasza kovsol (#45850) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem lett, legalábbis nincs kókuszíze.... Egy kiskanálnyit raktam a serpenyőbe, se íze se bűze...Spenót az tescos fagyasztott porciók, ilyen kis labdacsok (400 gramm 200Ft, szerintem ez a lgjobban kezelhető). kicsit mikróztam, aztán amikor rárakom a fedőt hogy párolódjon a csmell, hozzáadom. Ami víz benne van még az pont jó. A karfiolt simán megfőztem.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#45852) szőröscica válasza Woodslave (#45846) üzenetére


szőröscica
addikt

Ja, ez most egész ügyes volt. :)

Tegnap úsztam, ma meg korán felébredtem, úgyhogy toltam egy bicepszet, meg egy kis aerobot.

Holnap láb lesz, vagy váll/hát, majd meglátom, hogy mihez van kedvem.

(#45853) Depression


Depression
veterán

Megváltozott a felfogásom: Én kicsi és gyenge vagyok, az is maradok, csak a körülöttem lévő emberek mennek össze. :DDD

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#45854) spammer válasza Depression (#45853) üzenetére


spammer
veterán

Ez a te edzővideód? [link]

;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#45855) Shummo


Shummo
aktív tag

sziasztok. Nincs köztetek olyan aki rendelne laci06 tól myprotein-es cuccot és Debreceni ? Vagy megy és személyesen vesz át cuccot? (sajnos már nem postáz ilyen összeg esetén, szóval társulnék mert szükségem lenne 5kg-os impact whey proteinre :) )

(#45856) Depression válasza spammer (#45854) üzenetére


Depression
veterán

Mivan, gonoszkodsz?! Vigyázz, mert felugrok, és lefejelem a töködet!!!

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#45857) God Vazzeg válasza Depression (#45856) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ilyen témájú hsz után mindig rakj szmájlit :K :D ;]

(#45858) jimhun válasza Woodslave (#45823) üzenetére


jimhun
senior tag

Sziasztok,
Csak egy kerdesem lenne ami hulyen hangzik tudom....
Ez igaz hogy aki gyur annak kihullik a haja?
vagy mi a feneert kopaszok a gyurosok altalaban? Egy csomo ismerosom van aki gyur es mind kopasz.
Most ezt komolyan kerdezem.

(#45859) Ijk válasza jimhun (#45858) üzenetére


Ijk
nagyúr

Igen, ráadásul a pöcsük is összemegy. :(

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#45860) jimhun válasza Ijk (#45859) üzenetére


jimhun
senior tag

engem tenyleg komolyan erdekelt volna. Mert ha nem igy van akkor meg miert kopasz mindegyik? vagy esetleg a szteroid miatt?

[ Szerkesztve ]

(#45861) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

[link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#45862) spammer válasza jimhun (#45860) üzenetére


spammer
veterán

Esetleg előfordulhat, igen :) Vagy egyszerűen csak azt hiszik, hogy kopaszon keményebbnek néznek ki ;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#45863) macikos válasza jimhun (#45860) üzenetére


macikos
addikt

:W

Borotváról hallottál már?

(#45864) Ijk válasza jimhun (#45860) üzenetére


Ijk
nagyúr

Borotváról hallottál már?

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#45865) szőröscica válasza jimhun (#45860) üzenetére


szőröscica
addikt

Borotváról hallottál már?

(#45866) deniro2 válasza jimhun (#45860) üzenetére


deniro2
senior tag

Borotváról hallottál már?

(#45867) kukinyo válasza jimhun (#45858) üzenetére


kukinyo
addikt

Igen
Előfordul hogy versenyen hajba kapnak.És látod ez a vége.
Egyébként borotváról hallottál már?

[ Szerkesztve ]

(#45868) jimhun


jimhun
senior tag

Igen ilyen "ertelmes" valaszokra szamitottam, koszonom.
Gondoltam felteszek egy kerdest ami lehet hulyeseg nektek, de azert van alapja(legalabbis egy kulso ember szamara) mert akik gyurnak szinte kivetel nelkul mind kopaszok. Magyarul aki nem gyur es megnezi azokat akik gyurnak es azok szinte mind kopaszok, azt hiszem jogosan gondolkodik el azon hogy miert.

[ Szerkesztve ]

(#45869) philoxenia válasza jimhun (#45868) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

De hát nem mind kopaszok, sőt.... :F [link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#45870) jimhun válasza philoxenia (#45869) üzenetére


jimhun
senior tag

aha latom, koszi akkor csak sokan borovaljak. Ennyit akartam megtudni hogy nincs koze a dolognak a gyurashoz.
Bar gondolom ha valaki tablettakat, szteroidokat szed akkor elofordulhat hogy megkopaszodik.

[ Szerkesztve ]

(#45871) philoxenia válasza jimhun (#45870) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A tesztoszteronszint és a kopaszság összefügg . A tesztoszteronszint és az izomnövekedés is. [link][link]

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#45872) jimhun válasza philoxenia (#45871) üzenetére


jimhun
senior tag

Koszonom, erdekes cikkek voltak ezeket nem tudtam...

(#45873) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Nekem a gyúrástól kezdett el nőni a hajam. Eddig kopasz voltam, de most már rasztába hordom.

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#45874) R2D20208 válasza philoxenia (#45869) üzenetére


R2D20208
addikt

Na itt van pár szépfiú. Te aztán tudsz linkelni sárkány. Az utolsónak látszanak az izompótló protézisei is. :K

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#45875) Spyd


Spyd
csendes tag

és van haja :)

(#45876) R2D20208 válasza Spyd (#45875) üzenetére


R2D20208
addikt

Ez nem fotoshop ? :Y

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#45877) hoffman_ válasza R2D20208 (#45876) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Nem, ez az eredeti.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#45878) Spyd válasza R2D20208 (#45876) üzenetére


Spyd
csendes tag

kizárt ;) , régen is voltak ám testépítők !

(#45879) Spyd


Spyd
csendes tag

Ő is az elsők közt volt :)

(#45880) Yeffy válasza philoxenia (#45819) üzenetére


Yeffy
veterán

hehe, nekem meg pont, h Lorenzo formája tetszik jobban, ellennék így... de nyilván a másik gyerek is jól tolja...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#45881) Tipo16V válasza jimhun (#45870) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

ormándi és németh is megmondta impotensek lesznek, korán halnak, vesebetegek, májrák, szemük kiesik, orruk elferdül, fogaik kihullanak.... ;]

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#45882) jimhun válasza Tipo16V (#45881) üzenetére


jimhun
senior tag

Na ettol felek en is :)

(#45883) Ijk válasza R2D20208 (#45876) üzenetére


Ijk
nagyúr

Az eredeti a photoshop. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#45884) R2D20208 válasza jimhun (#45882) üzenetére


R2D20208
addikt

Figyu ! Van itt horgásztopik ? :R

(#45883) Ijk akkor ő nem is gyengéd nő volt ? :O

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#45885) freaghill


freaghill
őstag

Milyen táplálékkieg.-et ajánanátok kezdőnek tömegeléshez? Nem hízok se nem könnyen, se nem nehezen. Melyik lenne a legjobb ár/érték arányban?
Olvastam, hogy orrba szályba kéne mennie a csirekemell filének. Ha nem tudom megoldani, akkor mi az ami ugyanúgy megteszi?
Puffasztott rizst fogok venni, mert azt is olvastam, hogy ez is egész jó rizs helyett.

(#45886) BÁ Nutrition válasza freaghill (#45885) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

pufirizs tök jó a rizs helyett, csk 4x annyi az ára ;)
a csirke helyett meg mehet a gumicukor ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#45887) philoxenia válasza Yeffy (#45880) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A túlságosan nagy izmok sokkal kevésbé tartósak és nyilván 40-50 kiló + izomból is megterhelő a szív és érrendszernek, a vesének, stb.

Bamm Artu, használd a keresőt...[link] :D Vagy itt a gyúróson belül gondoltad? [link] ;]

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#45888) Woodslave válasza jimhun (#45858) üzenetére


Woodslave
nagyúr

miért tőlem kérdezed? :F

:D ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#45889) BÁ Nutrition válasza philoxenia (#45887) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

40-50 kiló + izom... :Y

kb Kathi Bélán meg Jay Cutleren van annyi..(stb)
ja meg Macikoson :B

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#45890) spammer válasza freaghill (#45885) üzenetére


spammer
veterán

Azért nem hízol (fejlődsz) mert nem eszel eleget. És az is kérdés, milyen az edzésed, elég intenzív-e?

Csirke, pulyka, hal elsődlegesen, de akkor sem halsz meg, ha disznót eszel néha néha, vagy ahogy éppen anyagilag belefér. Marha is jó, csak drága. Rizs, krumpli, de ha nagyon nehezen hízol, akkor nyomasd a tésztát, könnyen csúszik :))

Vagy ki kell számolnod, hogy kb. mennyi a napi mennyiség, amit be kell vinned a cuccokból, vagy tapasztald ki: ha zsírosodsz, csökkentsd a CH-t, ha nem hízol semmit, nem is fejlődsz, akkor több CH (meg fehérje ;] )

Zöldségeket, vitaminokat se hagyd ki, meg az első hsz -> alapismereteket sem :)

Tápkiegből meg fehérjekoncentrátum, felesleges alacsony fehérjetartalmú tömegnövelőt venni. Fehérjébe edzés utána rakj CH-t és kész.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#45891) philoxenia válasza BÁ Nutrition (#45889) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Hát az igazán nagytestű testépítőkön simán van annyi... Mondjuk a buxindexhez viszonyítva gondoltam, például egy kétméteres hapsi is csak kb. 100 kilóig normál a BMI szerint...Ronnie Coleman is 150 kiló volt felkészülési időszakban a 178 centijéhez, amihez BMI szerint már 90 kiló is túlsúlyos... 80-ig normál kb... Na most ehhez a 132 kilós versenysúlya is 52 kiló plusz...

Ő (bár nem testépítő, hanem erőember) például szálkásítva is lenne 170 kiló körül szvsz...

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#45892) freaghill válasza spammer (#45890) üzenetére


freaghill
őstag

Nagyon szépen köszönöm a segítségedet. Konkrétan tudnál mondani olyan fehérjetartalmút amit ajánlanál?

(#45893) szőröscica válasza freaghill (#45885) üzenetére


szőröscica
addikt

Napi 1 kiló kenyér.
100 grammban majdnem 10 gramm fehérje van és közel 50 gramm szénhidrát.
Emellé iszol még 2-3 turmixot, vagy lecsapatsz egy kis csirkemellet és kész a tömegnövelő étrend.

;]

olcsó és jó fehérje a Myproteines, drága, jó és finom pl. a Scitec 100% whey protein.

[ Szerkesztve ]

(#45894) spammer válasza freaghill (#45892) üzenetére


spammer
veterán

100% whey fehérjét (koncentrátum) keress, a márka mindegy, ezek kb. 75-85% körüli fehérjetartalmúak, ennél jobbak csak az izolátumok, amik ilyen 90% (vagy afelettiek), de azok rohadt drágák, egy kezdőnek meg pláne tök felesleges.

Konkrét terméket nem ajánlok, mert nincs sokkal tapasztalatom, csak Sci-MX-el, de az jelenleg itthon nem kapható, vagy a Scitec 100% whey-t ismerem még, az jó, csak nem túl olcsó. Ami olcsóbb, az itt a topikban macikos kollégától (ha még dílerkedik) a myprotein, de az ízesítetlen (nem tudom, ez probléma-e neked, finnyás vagy-e :) )

Esetleg kevert protein (szója+tejsavó), ami még olcsó: Biotech Power Pro állítólag a legihatóbb :)

Terméktapasztalatokat a shopbuilderen olvashatsz bőven.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#45895) BÁ Nutrition válasza philoxenia (#45891) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nekem 118 kilósan is folyamat megjegyzéseket tesznek hogy milyen nyomorék vagyok.. 100 kilósan konkrétan etióp lennék.. voltam 103 kiló 2008ban, sérülés plusz böjt. a kinti munkatársaimnál már napi szinten ment a megjegyzés hogy no muscle any more :D aztán nyomtak pár pózt. hazajöttem és 5 hét alatt 128 lettem :DDD
ebből csak annyit lehet leszűrni hogy ezek a testtömegindexes mutatók röhely kategóriák.

Jay Cutleren meg Bélán van 5 kiló igen. de ott már hosszú évekig kell növizni..
pont ezért nem is érdekel ez engem, mert arányban 170-180 kilónak kéne lennem, és akkora úgy sem akarok lenni ha ingyen kapnám a cuccot..
inkább hajtok arra hogy erős legyek ill meg tudjak csinálni pár ilyen dolgot mint a dragon flag, abzug, flag, lehet előszedem a gyűrűt is, ja ill 52es kar és 200 kilós fekvenyomás.
ennyi :B :K

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#45896) philoxenia válasza BÁ Nutrition (#45895) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A magassággal arányosan nem nő a vastagság, csak az igazán nagy termetű /nem magas, hanem nagydarab, nagycsontú stb.../ embereknél...
Ő például az adatai szerint:

Age - 21
Height - 203cm
Weight - 113kg/249lbs (2.5 years ago I was 77kg/170lbs)

Azért emel pedig: My gym lifts:

Squat 145kg
Bench 132.5kg
Deadlift 195kg
Push press 97.5kg
Power clean 107.5kg

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#45897) Yeffy válasza philoxenia (#45887) üzenetére


Yeffy
veterán

kinek mi a célja/mi tetszik neki...
a bélpokol is, a nemmozgás, sok minden megterhelő a szervezetnek..
az egész élet az, szóval... :D

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#45898) philoxenia válasza Yeffy (#45897) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A Lorenzo féle módszer nyilván legalább olyan megterhelő a májnak, mint az alkoholizmus... Persze a máj nagyon regeneratív szerv....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#45899) Yeffy válasza philoxenia (#45898) üzenetére


Yeffy
veterán

senki nem mondta, hogy bármelyik, komolyabb eredményt hozó testépítő/sportolói módszer kímélő...

igen, regeneratív... egy ideig... de a környezet idegei nem biztos, hogy annyira azok... :)

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#45900) freaghill válasza spammer (#45894) üzenetére


freaghill
őstag

Mára már csak egy kérdés:)
Általában egy turmixba mennyit kell rakni mennyi vízhez kb? Nem tudom mekkora kiszerelést vegyek. Nézem, hogy kb 1kg 6k.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.