Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9918) szablya


szablya
tag

Üdv!
Elkezdődött a suli, én meg elég sokat ingázok, na meg az iskolában is el kell ütni valamivel az időt, így elég sokat szoktam zenét hallgatni. Eddig a SonyEricsson W910i telefonomhoz kapott fülest használtam, de az 7-8 hónap után szépen megadta magát, és a hozzá kapott SEcsatlakozó>3,5 jack átalakító kábel is elég megtörött, azaz tönkre ment.

Nagyjából 5 ezer forintos keretből szeretnék fülest venni, az igényeim nem túl nagyok, de azért szeretném, ha a gyári füles halvány képességeit túlteljesítené, meg amúgy is csak telefonnal fogom hallgatni (azért később kéne egy Dolby hangcsipes). Az is fontos lenne, hogy egy elterjedtebb, közönséges elektronikai üzletben is kapható modellt ajánljatok, mivel Romániában élek, és nem akarok az elég drága netes vásárlással szórakozni, aprózni meg nem tudok.
Legtöbbet metált, folk metált, hard rockot hallgatok, szóval nem bánnám, ha a gitárok, dobok, az ének tiszták lennének.

És ha tudtok valami tippet, hogy azt az átalakítót hogyan tudnám minél olcsóbban megúszni, azt is megköszönném.

Köszönöm a segítségek! - egy laikus

[ Szerkesztve ]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.