Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75051) #16820480 válasza Krill77 (#75048) üzenetére


#16820480
törölt tag

Azt mondjuk nem nagyon lehet itthoni boltban kapni.

enzahobi: Az a Sony nem igazán kiegyenlített, ahogy ebben a kategóriában igazából semmi nem az. A kábel 120 centi szokott lenni, esetleg hosszabbítót tudsz mellé venni/csinálni.

BT-nál vannak ilyen olcsó megoldások, mint az SBH20, ha még találsz valahol, vagy Tennmak Pro BT kábeles változata. Viszont itt ugye a vétel nem biztos, hogy tökéletes lesz, főleg ha a 2,4GHz-es sáv foglalt (Wi-Fi-n másolsz adatokat, vezeték nélküli egér megy, stb).

[ Szerkesztve ]

(#75052) AxBattler válasza Krill77 (#75048) üzenetére


AxBattler
félisten

Köszi, tök jókat írnak erről! :R
Végül is csak mikrofon nincs rajta, és itthon sem találtam, szóval ezeket leszámítva tökéletes... ;)

Esetleg még valaki?

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#75053) kemcso válasza AxBattler (#75052) üzenetére


kemcso
Ármester

Ennyiért itthonról, ajánlott szerintem nincs.
Ami szerintem elviselhető, az igényeket is kielégíti, de itthon nem kapható ennyiért az a Piston earbud: Penon-nál.
Vagy kb bármi ami tetszik, szoktak itt valami Panasonicot ajánlani...

(#75054) Muzix válasza simi811118 (#75035) üzenetére


Muzix
csendes újonc

Ebben az árkategóriában a SoundMAGIC E10-nek aligha van ellenfele...Esetleg a SoundMAGIC E50, mert amellett, hogy jobb, alig drágább és már szériában tartalmaz Comply illesztéket.

RHAT20i in-ear monitor+ Lars&Ivan HA-1 mikro headamp csomagajánlat 49.999.-ért LIMITÁLT KÉSZLET!

(#75055) Krill77 válasza AxBattler (#75052) üzenetére


Krill77
őstag

Van mikrofonos es a piacon lehet látni.
Egyébként nekem volt pana earbud. Szépen szólt, jo sztereo hanggal, de basszust nem volt benne. Fehér kék volt a doboza, ha ez segít. :D

[ Szerkesztve ]

(#75056) AxBattler válasza kemcso (#75053) üzenetére


AxBattler
félisten

Panasonic RP-TCM50E lenne az?

(#75055) Krill77
Akkor csak én bénázok, hogy nem találom.
A fentire gondoltál? Bár ennek nem kék-fehér a doboza...

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#75057) Krill77 válasza AxBattler (#75056) üzenetére


Krill77
őstag

Biztos, h bem ez volt. A fül párna resz lapos es a doboz talan tégla test forma..
(10 éve volt)

[ Szerkesztve ]

(#75058) kemcso válasza AxBattler (#75056) üzenetére


kemcso
Ármester

(#75059) darvinya válasza AxBattler (#75056) üzenetére


darvinya
titán

Panasonic RP-HV modell, s legtöbb üzletben azonnal kapható.
Pl: BestByte
De 096, helyett javaslom inkább 124-et (ritkán 154 is felbukkan).

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#75060) AxBattler válasza Krill77 (#75057) üzenetére


AxBattler
félisten

Szóval egy 10 éves modellt ajánlotok nekem? Hátööö... :D :F

(#75058) kemcso
Köszi, de ezt már nem találom idehaza! :(

(#75059) darvinya
154-est találtam, de ezeken szerintem nincs mikrofon.

Lehet, hogy a végén berendelek egy RP-TCM50E Pana-t, vagy próbaként egy Mi Basic-et.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#75061) simi811118 válasza Muzix (#75054) üzenetére


simi811118
aktív tag

Köszönöm, akkor arra is rápillantok ;)

(#75062) #16820480 válasza AxBattler (#75060) üzenetére


#16820480
törölt tag

A Mi Basic az IEM, nem olyan kialakítás, amit te keresel, és nem is túl jó a hangja. Amit te keresel, az például ez: [link]

(#75063) darvinya válasza AxBattler (#75060) üzenetére


darvinya
titán

Van mikrofonos verzió, de azokat nem rakják fel külön web keresőbe (nem is miért nem).
A javasolt üzletben van mind2.

Amit néztél Pana-t, az egy 096-os, csak kagylós testtel.

Mi Basic-ot kaptam ajándékba készülék mellé, IEM-es (agyba dugós).
Hangját még nem hallottam.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#75064) AxBattler válasza #16820480 (#75062) üzenetére


AxBattler
félisten

Ja, csak gondoltam, ennyiért próba cseresznye.
Utóbbi picit drága... :B

(#75063) darvinya
Így már értem... azazhogy pont nem értem, miért nem teszik fel külön webshop-ba? :F
Mindegy, hazafelé beugrok az Allees BestByte-ba, megnézem a kínálatot. Mikrofon nélküli változatuk elvileg van.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#75065) f4lcon válasza Clemi (#75046) üzenetére


f4lcon
őstag

earhoox-ot keresel? (vagyis earhoox 1.0-t keresel, mert az új airpod máshogy van kialakítva,és emiatt van earhoox 2.0 is)

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#75066) f4lcon válasza darvinya (#75059) üzenetére


f4lcon
őstag

van 124-ed? én hallottam a 096-ot, és nem gáz de nem vagyok biztos, hogy a nagyobb szám jobb fülest is jelöl-e

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#75067) darvinya válasza f4lcon (#75066) üzenetére


darvinya
titán

124/154-es driver megegyezik RP HS06-nak, ami legjobb.

(#75064) AxBattler

Erre nem találtam magyarázatot.
Allee-ban lévő BB-ben ezt jeleztem is, bár nem egy készséges eladók ott.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#75068) demmer123


demmer123
őstag

Szeretnék venni a telefonomhoz egy fülhallgatót mennyire ajánlott ez a típus?Illetve kompatibilis a telefonommal?

JBL T110

Telefonom Xiaomi Mi A1

(#75069) crazygamer75


crazygamer75
tag

Erről valami vélemény?
KZ ZS6 Custom-built Hybrid HiFi In-ear Earphones
pontozva 20-22 $ lenne.

(#75070) AxBattler válasza darvinya (#75067) üzenetére


AxBattler
félisten

Most vagyok itt BB-én, és hát nagyon nem találom a mikrofonos változatot... miről ismerem fel?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#75071) #16820480 válasza AxBattler (#75070) üzenetére


#16820480
törölt tag

Hogy van rajta mikrofon? :B

(#75072) monti0222w válasza demmer123 (#75068) üzenetére


monti0222w
addikt

Szia, szerintem akkor inkább SoundMagic ES18-al vedd azzal jobban jársz hangilag, hacsak nem a márka miatt veszed!

razygamer75: Maga a KZ-t ismerem volt is egy ED9 nekem, szóval a lényeg, abban az árban hangilag olyan nagyot nem fogsz csalódni benne.

[ Szerkesztve ]

(#75073) Chuck Norris válasza Chuck Norris (#75034) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Reggel átvettem a Jabra Sport Coach-ot, gondoltam ha nagyon nem tetszik akkor elállok a vásárlástól, egy órát játszottam vele megosztom a tapasztalataimat:

-A doboza nagyon csiricsáré, mágneses zárral és egyesével berendezett kiegészítőkkel. Amikor elolvastam a leírást jöttem rá, hogy eredeti comply-kat adtak hozzá, ráadásul 3 párat különböző méretekben.
-Sony A15-el minden gond nélkül párosodott.
-Kábelzaj az idáig használt fülhallgatóimhoz képest elhanyagolható, vastag körprofilú kábele van valószínűleg ezért.
-Stabilan megáll a fülemben nem akar kijönni egyáltalán.
-Hangzásilag annyira részletes, hogy az agyonhallgatott zenéimben minden odafigyelés nélkül hallottam ki új részleteket.
-Negatívumot nem is tudok egyelőre mondani de ha találnék benne majd azt is megosztom.

(#75074) darvinya válasza AxBattler (#75070) üzenetére


darvinya
titán

Rá van írva.
Viszont lehet elfogyott. (Írtam, hogy ritka)

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#75075) AxBattler válasza darvinya (#75074) üzenetére


AxBattler
félisten

Ja, lehet elfogyott. Egyik dobozon sem volt mikrofon említve, pedig a pénztárak előtti polcokat is végignéztem.... ez van.
Viszont a gyári oldalon sem találom a mikrofonos megoldást.

Egyébként ezt hogyan értetted?
"Mi Basic-ot kaptam ajándékba készülék mellé, IEM-es (agyba dugós).
Hangját még nem hallottam."

(#75071) sheratan
Úgy, hogy ezt írták lejjebb.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#75076) darvinya válasza AxBattler (#75075) üzenetére


darvinya
titán

Pana nem csak polcon van, hanem lenti kosárban.
Kosárban van/volt 096/125/154 ömlesztve, turkálva futottam bele 154 Headset verzióba.

Csak megjegyzésként írtam.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#75077) Clemi válasza f4lcon (#75065) üzenetére


Clemi
veterán

Igen azt keresek, de csak hasonlót találtam eddig. Sima nem agybadugós fejre tenném rá, hogy futás közben stabilabban álljon a kagylóban a fej.

(#75078) bilon73


bilon73
aktív tag

Sziasztok,

a soundmagicekenek mennyire hangos a kábelzaja?
most kábelesen egy sol republicom van, a hangjával nincs gondom, de baromira zavar a surlódás hangja.

olyan kéne aminek nem,

sm es18s esetleg? még az es11s is szóba jöhet ..a hang annyira nem fontos, xbox-hoz használom. :D

[ Szerkesztve ]

(#75079) Muzix válasza bilon73 (#75078) üzenetére


Muzix
csendes újonc

Elég jól izoolálják a kábelt minden fülesüknél. Az E sorozat kifejezetten halk, részben a kábel felfogatása izolációja, részben a borítása okán.

RHAT20i in-ear monitor+ Lars&Ivan HA-1 mikro headamp csomagajánlat 49.999.-ért LIMITÁLT KÉSZLET!

(#75080) AxBattler válasza darvinya (#75076) üzenetére


AxBattler
félisten

Rendben, köszi!

Igen, én is végignéztem az összes rekeszben/polcon/akasztón, de headset-es nem volt sehol.
Lehet, hogy már nem gyártják, és ezek voltak az utolsó példányok, ti. a neten sehol nem találtam arra utaló bejegyzést, specifikációt, hogy ez mikrofonos lenne.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#75081) bilon73 válasza Muzix (#75079) üzenetére


bilon73
aktív tag

köszi!

(#75082) darvinya válasza AxBattler (#75080) üzenetére


darvinya
titán

Több mint valószínűség, hogy nem gyártják már.
Régebben volt infó, de már az sincs fent.
Csomagba belátva látszik a vezérlő, de hátulján is írva volt.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#75083) AxBattler válasza darvinya (#75082) üzenetére


AxBattler
félisten

Csomagba belátva látszik a vezérlő, de hátulján is írva volt.
Hát igen, ez az, ami hiányzott. :(

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#75084) darvinya válasza AxBattler (#75083) üzenetére


darvinya
titán

Úgy látszik RP HV 162-t csináltak 154-ből.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#75085) AxBattler válasza darvinya (#75084) üzenetére


AxBattler
félisten

Ja, de mikrofon már ebben sincs, ahogy nézem.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#75086) darvinya válasza AxBattler (#75085) üzenetére


darvinya
titán

Már miért ne lenne?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#75087) AxBattler válasza darvinya (#75086) üzenetére


AxBattler
félisten

Én csak hangerő-állítási lehetőséget látok....

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#75088) r0b1


r0b1
tag

Sziasztok!

Ha olyan fülest keresek ami jól szigetel (nem ártana ha a 3-as metrót is bírná), akkor csak a tisztán armatúrások jöhetnek szóba, mert ott a ház nincs kijukasztva a vetőcsövön kívül? Itt meg ugye 3 BA-val kezdődik az a kategória, amiben már egy dinamukushoz hasonló mennyiségű mély is van?

(#75089) Bodz válasza r0b1 (#75088) üzenetére


Bodz
nagyúr

Nem és nagyon nem. :) Van olyan 1-2 armaturas fules aminek a mélye "leszedni a fejed".

[ Szerkesztve ]

(#75090) r0b1 válasza Bodz (#75089) üzenetére


r0b1
tag

Akkor mitől függ hogy jól szigetel-e? Tudnál rájuk mondani példát? Jól szigetelőre meg armatúrásra is, ha akad metszet az lenne a legjobb! Árban max 50-60k-ig, de az olcsóbb is jó.

(#75091) Tulku válasza r0b1 (#75088) üzenetére


Tulku
veterán

A szigetelés nem a dobozon (testen) található lyuk függvénye első sorban.
Nyilván a dinamikusokat el kell látni egy féle reflex nyílással és valóban, a tisztán armatúrásoknak nincs ilyen.
Viszont sokkal jobban érvényesül maga az illeszték, vagyis ami közvetlenül eltorlaszolja a füled bejáratát.

Alapvetően univerzális in ear fülesek nem valók erős zajban, mert izolációjuk csekély (még nagy testűeknek is).
Erre kiváló megoldás a fülre öntött IEM, vagy egy egyéni szilikon illeszték, de kissé körülményes az út, ami alatt eljutsz a megoldáshoz.

(#75092) atyca


atyca
senior tag

Sziasztok!
Zene hallgatásra Awei T-11, T-12 ajánlott?
Esetleg ebben az árfekvésben valami elfogadható BT?
Mondjuk csodát nem várok...

[ Szerkesztve ]

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#75093) kemcso válasza r0b1 (#75090) üzenetére


kemcso
Ármester

Ahogy Tulku mondja: igazán jól a CIEM-ek szigetelnek, vagy az universal-on a ciem-illeszték. A normál fülesek között én tízes skálán 5-6nál jobban szigetelőt így hirtelen nem tudok. A VSD1, SE215 egész jó volt emlékeim szerint, az SH IE800 szörnyű

(#75094) Bodz válasza r0b1 (#75090) üzenetére


Bodz
nagyúr

Elég sok mindentől (ház anyaga, illeszték anyaga, milyen mélyre kell behelyezni, stb), de próba során derül ki. Ránézésre nem igazán lehet az esetek többségében megmondani. Azt viszont nem tudom, hogy a hármas metró milyen hangos.
Egyéb igény azon kívül, hogy jól szigeteljen? :)

[ Szerkesztve ]

(#75095) r0b1 válasza Bodz (#75094) üzenetére


r0b1
tag

Hát így elsőre valami melegebb fun hangázst keresnék, mindenféle zenét hallgatok, Magaosi K3-at azért nem rendeltem meg végül mert ott is kívüfelé néz a lyuk a házon, és szerintem azt a sapka télen pont letekarná, mint az AX35-öm esetében. Forrás Fio x5-2.

(#75096) Bodz válasza r0b1 (#75095) üzenetére


Bodz
nagyúr

Ez az. :D Végre ellőhetem ezt az AF140-et. Nyilván nem vagyunk egyformák (vagy ki tudja...), én ilyen fülesnek ezt (is) tartom. Melegebb, nem bánt, kényelmes, izolációja jó.

[ Szerkesztve ]

(#75097) r0b1 válasza Bodz (#75096) üzenetére


r0b1
tag

Valyon az összes hasonló kialakítású Audiofly hasonlóan szigetelhet (AF100-180)?

(#75098) Bodz válasza r0b1 (#75097) üzenetére


Bodz
nagyúr

Csak háromról tudok nyilatkozni. AF100 < AF140 kb = AF1120. Gondolom ebben benne van az is, hogy a 100-ban 1 micro driver magában árválkodik.

[ Szerkesztve ]

(#75100) darvinya


darvinya
titán

Ezt most tényleg tudja MI A1? :U
[kép]

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.