Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75901) Gamer21 válasza #16820480 (#75900) üzenetére


Gamer21
tag

Ez is jó lenne , csak sajnos nem támogatja a telefonomat ! :( ( Samsung Galaxy Note 2 )

Nyújtsd mindig a legtöbbet , ne elégedj meg azzal ami vagy ! Próbálj meg az lenni AMI LEHETNÉL !!!

(#75902) #16820480 válasza Gamer21 (#75901) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mit ne támogatná? Ha van a telefonban A2DP protokoll, akkor mennie kell.

(#75903) twinkiecz


twinkiecz
tag

Üdv segítséget szeretnék kérni, Vezeték nélküli fülhallgató vásárlásában.

Tavaly nyáron egy Skullcandy ink'd wireless-t használtam amivel már akkor se voltam elégedett, nekem túl sok a mély és kevés a közép/magas. Most a hidegebb időszakban egy Sony MDRZX770BNB.CE7-es fejhallgatót használok amivel én teljes mértékben elégedett vagyok, hangzásban valami hasonlót szeretnék. Rászánt összeg 30.000Ft körül. ami még fontos hogy az ink'd wireless-hez hasonló pántos kialakítást szeretnék mert a sima vezetékes mindig elcsúszkál a nyakamba.

Előre is köszönöm a segítséget.

linktr.ee/twinkiecz

(#75905) Gamer21 válasza #16820480 (#75902) üzenetére


Gamer21
tag

Bocsi elnéztem ! :DDD Akkor ez lesz , köszönöm a segítséget ! :D :R

Nyújtsd mindig a legtöbbet , ne elégedj meg azzal ami vagy ! Próbálj meg az lenni AMI LEHETNÉL !!!

(#75906) fericske válasza twinkiecz (#75903) üzenetére


fericske
addikt

Próbáld ki valahol a Samsung Level U Pro-t. Kellemes hangú füles 20k huf körül.

(#75907) helgi


helgi
aktív tag

Sziasztok, van ez a Samsung RF510 laptop és van két komolyabb füles,egy AKG régebbi tipus és egy Sennheiser, ez 3 utas. Arra gondoltam hogy egy külső DAC-on, hogy egy külső hangkarin keresztül használnám őket. Szerintetek érdemes e, és ha igen mit/melyiket lenne érdemes választani a fülesekhez?

(#75908) kemcso válasza helgi (#75907) üzenetére


kemcso
Ármester

Egyrészt szerintem te nem fül hanem fejhallgatóról kérdezel, ez viszont a FÜLhallgató topic (jobb felső sarokban a kép). Másrészt ez a Fejhallgató erősítő és DAC topik témája :)

(#75909) helgi válasza kemcso (#75908) üzenetére


helgi
aktív tag

Jójó, köszi :)

(#75910) Sefter válasza vicze (#75867) üzenetére


Sefter
veterán

Ez csak az amcsi ebay-en ennyi? Eu-ból nem találok ennyiért..
Mert ha rájön még a szállítás+vám+áfa akkor nem vicces..:)

Psn ID: sefter_hun

(#75911) NandorHUN válasza Bodz (#75898) üzenetére


NandorHUN
addikt

Okés kösz.

Igazából amit vettem gyakorlatilag csak kipróbálás szintjén volt használva és nem is csomagolt haranggal, szóval sok higénia itt nem játszik , meg muzix-ban elég rendesek voltak mikor vettem, remélem nem lesz gond. :)

Igy is gyak. az ő hibájuk, hogy nem azt vettem amit kértem, direkt mondtam is, hogy Androidhoz lesz, erre adtak egy olyat, amiben nincs mikrofon se távkapcs , - bár mikor vettem azt hittem sima olyan mint az i" csak épp Androidra való, ezért nem is szóltam semmit.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#75912) vicze válasza Sefter (#75910) üzenetére


vicze
félisten

Hivatalos store. Mivel DHL-lel küldik így a 27% ÁFA és a kezelési költség mindenképp rájön.

(#75913) Bodz válasza vicze (#75912) üzenetére


Bodz
nagyúr

És ér 44k-t a HE600?

(#75914) WHooPeR2


WHooPeR2
csendes tag

Sziasztok!

Sajnos sikerült 2 kábelt is elhasználnom a mee audio m6 pro-mhoz és nem nagyon találok új kábelt normális áron.

Szóval most keresek egy utódot neki.

20-30 között keresnék olyan IEM-et ami cserélhető kábeles és opcionálisan fém házas(nagyon nyúzom a füleseket szóval nem ártana a strapabírás szempontjából). Stílus szempontjából szinte mindent eszek, de főleg akusztikust\rockot hallgatok.

A segítséget előre is köszönöm

(#75915) vicze válasza Bodz (#75913) üzenetére


vicze
félisten

99$-ból, hogy lesz 44e? Az majdnem dupla ár.

(#75916) brumm


brumm
csendes tag

üdv:
Nagy húsvéti buli van az alin, így úgy gondoltam felújítom a füles készletem. Akiknek van saját tapasztalata, azoktól szeretném megkérdezni, Vsonic témában:
vsd2s 29 vagy van "new" VSD3S +4 dodo, vagy vsd5s +4+23
Mitől new a new vsd3s. Hallgatott már valaki ilyet? Olvastam a teszteket és a 3 -nak a magasa valószínűleg zavarna, Az új verzióban ez változott-e. Elsőre a 3 -ast néztem ki, de félek a magasaktól. Ha nem változott semmi, akkor 2 kontra 5.
Megéri -e a 27 dolcsi plusz az 5-ös. A vsd2-höz képest az vsd5 majd duplája.
Ha a különbség jelentős, végül is megtudom venni, talán a vámon is át jön. Legfeljebb nem veszek olyan apró pár(5-6) dolcsis mütyüröket, amit melóhoz akartam venni, szaggatni.
Ja és igen: Zishannal lesz hajtva.

[ Szerkesztve ]

(#75917) Krill77 válasza WHooPeR2 (#75914) üzenetére


Krill77
őstag

Tennmak pro?

(#75918) Tulku


Tulku
veterán

U4SE van eladó az avx-en...

(#75919) Bodz válasza vicze (#75915) üzenetére


Bodz
nagyúr

28 dollár a DHL, áfa, 6000 Ft DHL-nél a vámügyintézés (ha nem emeltek tavaly óta). Még keveset is írtam, inkább 46 a vége.
Szóval ér ennyit?

[ Szerkesztve ]

(#75920) vicze válasza Bodz (#75919) üzenetére


vicze
félisten

Eh, eddig 10$ volt a shipping... (A többivel "ugye" nem találkozok.) Vicces, hogy eBay-en még mindig 10$, csak ott US a küldő ország, pedig HK-ból jön mindenképp, nekem UK-be 40e alatt marad a végösszeg eBay-ről, akkor onnan olcsóbb M.o.-ra, és nincs a DHL szenvedés(hihetetlen lehúzás amúgy).

EU-ban pedig nem lesz olcsóbb, max. használt, ott tarják még a 200$-os árat, meg a rájövő ÁFÁ-t.

(#75921) Linde válasza Tulku (#75918) üzenetére


Linde
junior tag

Ez van olyan jó mint akg k3003i?

(#75922) kemcso válasza vicze (#75920) üzenetére


kemcso
Ármester

Ebay gyár shopban ahogy írod 99+10$ az RE600[link] Erre jön az esetleges postai vámolás költsége.

(#75923) vicze válasza kemcso (#75922) üzenetére


vicze
félisten

Fizetésig elmentem, hogy biztos legyen. :) 15$ lett egyből a shipping...
eBay esetében nincs utólagos költség, minden vámolást és extra költséget az eBay előre levon, és az eBay saját csomagküldője intéz mindent.

(#75924) Bodz válasza vicze (#75923) üzenetére


Bodz
nagyúr

Ha a Global Shipping Program keretében küldik, akkor valóban előre fizeted a költségeket. De jelen esetben ez nem így van.

[ Szerkesztve ]

(#75925) kemcso válasza vicze (#75923) üzenetére


kemcso
Ármester

Ahogy Bodz mondja, ez nem Global Shipping Program-os. Ez igen, 147$ mindenestül (itt 23$ a szállítás)

(#75926) vicze válasza Bodz (#75924) üzenetére


vicze
félisten

Hát nem tudom mi a fenére kattintottam, de Global Sippinges volt az ár amit néztem, mert volt import költség.

(#75927) Tulku válasza Linde (#75921) üzenetére


Tulku
veterán

Szerintem az jobb...nagyságrendekkel...

(#75928) GML válasza Tulku (#75927) üzenetére


GML
őstag

Mármint melyik?

(#75929) Nigér válasza Krill77 (#75873) üzenetére


Nigér
őstag

Astell&Kern AKT8 IE MK2 korrekt matéria 👍

(#75930) Krill77 válasza Nigér (#75929) üzenetére


Krill77
őstag

Azt olvastam, h ők szülték. De jo is? Es ebben a kínai csodában is jo ez a technológia?

(#75931) kemcso válasza Krill77 (#75930) üzenetére


kemcso
Ármester

Az AK-ban jó. De megint hülye kérdéssel jössz: random kínai izében a búbánat tudja, hogy jó-e. 50% esélye van: vagy jó vagy nem :D
Jobb felső sarok kereső: ha senki sem írt róla valszeg nincs tapasztalat az adott fülessel (ha jó, szinte minden esetben bekerül ide, ha olyan hallotta, aki törzstag)

[ Szerkesztve ]

(#75932) Nigér válasza Krill77 (#75930) üzenetére


Nigér
őstag

Nekem eddig utcára meg a pléjeremhez ez a no1, de kérdezd meg Tulkut, ő is hallgatta.
Nyilván amit linkeltél, egy próbát megér, de én azt sejtem eddigi tapasztalataim alapján hogy egyes fülesek miért kerülnek ennyibe. Tehát a mérnöki munkát, tervezést, stb. nem lehet megspórolni, illetve dehogynem, aztán lutri az eredmény. ;)

(#75933) Krill77 válasza Nigér (#75932) üzenetére


Krill77
őstag

Miben mas az azonos aru tarsaitol?

(#75934) Tulku válasza GML (#75928) üzenetére


Tulku
veterán

K3003

(#75935) Nigér válasza Krill77 (#75933) üzenetére


Nigér
őstag

Azonos árban, hasonló tech. feltételekkel én nem tudok riválról...
És, bár hallottam jópár fülest, nekem a kényelem/hang arányt viszi.
Vagy...mi volt a kérdés?😀

(#75936) breezer88


breezer88
tag

Sziasztok! Egyfelől earbud fülest keresek, olyasmi kialakításút mint mondjuk a legsimább iphone füles: http://www.istyle.eu/hu/apple-earpods-with-remote-and-mic-2017.html
Lényeg, hogy ne legyen rajta semmi műanyag bigyó, flikk-flakk, ha úgy szólna mint a linkelt az megfelelő volna, általában podcastek és sorozatokhoz használnám. Volt is egy ilyenem csak az egyik fele tizedére halkult. Ja és 10k helyett mondjuk 3k-t szánnék rá, nem zenéhez kell tényleg....

A másik dolog, hogy már 1 éve használok kb egy kz zst fülest, amivel meg is vagyok elégedve csak az a problémám, hogy a gyári medium műanyag cucc ( boccs nem tudom mi a neve) a füles végéről leesett és harmadjára már nem sikerült a sötétben az utcán megtalálnom. Na most gondoltam rendelek egy raklappal hozzá ilyen cuccot a füles végére és akkor majd nem lesz gond ha leesik az utcára.. Így is tettem, csakhogy amit kaptam az übergagyi, semmi tartása nincs, és képek alapján ezek a kis bigyók mind ugyanolyanok, szóval a kérdésem az volna: honnan lehet kz gyári fülesvég bigyót rendelni?

(#75938) gianni85 válasza breezer88 (#75936) üzenetére


gianni85
veterán

Ha nem számít a minőség, akkor megnyitsz egy árukeresőt, elnavigálsz a fülhallgatókhoz, ár szerint felfelé rendezed, és ezer forint alatt találsz earbudokat. Ha érdekel a minőség, akkor rendelsz Aliexpress-ről egy VE Monk-ot, ami kijön 3000 alatt.

A KZ-nál gondolom a szilikon tip-re gondolsz, azt is találsz Aliexpress-en fillérekért

(#75939) s4tch válasza gianni85 (#75938) üzenetére


s4tch
veterán

Bizony. Alin úgyis anniversary sale van, a Monk is biztos elérhető. Van egyébként egy klassz Seahf earbud is 20 dollár körül, mmcx csatlakozós cserélhető kábellel, azt is érdemes lehet megnézni.

(#75940) gianni85 válasza s4tch (#75939) üzenetére


gianni85
veterán

VE Ali oldalán nem láttam visszaszámlálást, azt hiszem kb 10 órán belül indul a sale.
De mikrofon nélkül 5 dollárról beszélünk, nevetséges ár, és jók a minősítések. Nekem épp úton van egy balanced mmcx kábel és átalakító VE-től... a Monk csak azért maradt ki, hogy ellenőrzés esetén is Áfa-mentes legyen a csomag. De valószínűleg pénteken fizukor rendelek egy Monk-ot én is :K

(#75941) vicze válasza s4tch (#75939) üzenetére


vicze
félisten

"Alin úgyis anniversary sale van"
Szóval minden drágább lett? ;]

[ Szerkesztve ]

(#75942) AMDFan


AMDFan
addikt

Megjött a Bosshifi füles, köszönöm a tippet, azt hiszem hogy 30$-ért nem is lehet többet várni, tökéletes arra amire kell.
Abban majdnem biztos vagyok, hogy itthoni boltokban nem nagyon kaptam volna hasonló hangminőséget 20 ezer Ft alatt.
Nyilván megvannak a hibái, de teljesen hallgatható :)

(#75943) f4lcon válasza vicze (#75941) üzenetére


f4lcon
őstag

mindent feláraztak 30%-al, majd leengedték 20%-al

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#75944) f4lcon válasza AMDFan (#75942) üzenetére


f4lcon
őstag

ha találsz, szólj kérlek. :R

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#75945) Bodz válasza Bodz (#75871) üzenetére


Bodz
nagyúr

Na megjött a Horsky, ami egyébként egy Zodic ET2201. Árát nagyonmegéri, már látszik, ha valaki kedveli a harapós, agresszív megszólalást. Részletesebben pár nap múlva.

[ Szerkesztve ]

(#75946) vicze válasza f4lcon (#75943) üzenetére


vicze
félisten

Mindenkinek ajánlom, mielőtt vásárolna azért ellenőrizze, hogy mennyire akció az az akció.

[ Szerkesztve ]

(#75947) f4lcon válasza vicze (#75946) üzenetére


f4lcon
őstag

1) remek link, köszi!
2) gyakorlatilag minden, ami a kosaramban van épp annyira akciós most, mint az akció előtti ára volt. minusz talán pár dollárcent. tiszta 11.11 fake-akció

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#75948) Krill77 válasza f4lcon (#75947) üzenetére


Krill77
őstag

Érdekes en látok pl fuleseknel akciókat. 20 $ körül 500 ftokat lehet lelni. De egy 100 - 110$ os fulest el lehet csipni 85$ ert.

(#75949) Bodz válasza Bodz (#75945) üzenetére


Bodz
nagyúr

Határozottan jót tesz neki az Element és a szivacs illeszték. Így már csak kicsit karcol. Egész szellős, pontos hangja van, mély akad bőven. Jól esik így este 10 körül.

(#75950) @tco@


@tco@
aktív tag

Sziasztok,

Sony EX50-et cserélnék 1 fokkal jobb fülesre (rég jártam a topikban, látom erősen ajánlott darab volt), Xiaomi Hybrid pro-ra gondoltam, a plafon árban kb 8k lenne. Megérné? Alapvetően elégedett vagyok vele amúgy.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.