Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28) l4ci


l4ci
senior tag

Én is nagyon sokat gondolkoztam, hogy milyet érdemes venni, sok fórumot elolvastam hozzá, és sok boltban megnéztem a kínálatot. Gondolkoztam a Sennheiseren, de milliomos sajna nem vagyok, és itthon ezek nagyon drágák. Végül hozattam egy Sony MDR-CD380 fülest Németországból 45 euróért, mert ezt a típust itthon nem forgalmazzák. Ez gyakorlatilag a 480-as hangszórójának és a 280-as fejpántjának a kombinációja. Nagyon kényelmes, szuper hangja van és nagyon tiszta minden zenéhez, játékhoz, szóval bármihez. Lehet, hogy egy csúcs Sennheiser jobban szól, de kb 11e Ft-ért ebben a kategóriában én nem találtam jobbat. A 480-as itthon kb 18e Ft-ba kerül egyébként, és ugyanaz a hangszóró van a 380-asba is, amit hozattam külföldről...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.