Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) harry


harry
veterán

én majd logitech extrem pc gaming headsetet veszek.
olyan 8k körül van, itt láttam olcsóbban: Bővebben: link

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#102) corlagon


corlagon
senior tag

Nem látott véletlen valaki ehhez Bővebben: link való párnát?
Elkopott a rajta lévő, ahol néztem, sehol nem találtam, gondolom nem szabvány méret.

(#103) nofi


nofi
őstag

Media Marktban láttam Koss fülest, picit megijedtem, mer nem számítottam arra, h közel 8000, mégha az van rányomva, h életed végéig garanciális...vki nem tud olcsóbban?

Xbox GT: nozsolt

(#104) aDM|RaL^ válasza Samrommel (#100) üzenetére


aDM|RaL^
őstag

és az miért különleges?:)

vegyé 3kért vmi genius headsetet, hidd el megteszi az és még spórolsz is.

http://www.flickr.com/photos/dmrl - http://dmrl.hu - Spectrum ZX 48k

(#105) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

nocsak nocsak....
még mindig él ez a fél éves topic... :)
ha nem írtam volna azóta megvettem asennheiser mx400at, és tökéletesen üzemel, leszámítva azt a tényt hogy mióta garanciában kicserélték az mp3 rájátszót, azóta az új gép nem igazán kedveli az mx400at, kikapcsolgat, meg eleite abszolute nem is ment vele.


hát ez történt az elmúlt idő alatt

valószinüleg túlzottan nem vagytok kiváncsiak rá, én azért élveztem hogy elmondhattam :)

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#106) aDM|RaL^ válasza nofi (#103) üzenetére


aDM|RaL^
őstag

röhögni fox,

de amikor életemben először hallottam a koss szót, azt hittem valami piaci márka :DDD

http://www.flickr.com/photos/dmrl - http://dmrl.hu - Spectrum ZX 48k

(#107) vtechun válasza corlagon (#102) üzenetére


vtechun
veterán

szivacs nélkül tényleg gáz, én vettem valami gagyi szivacsost a metroban 300-ért és azt használtam.... tartosabb:))

(#108) vtechun válasza GombócArtúr (#105) üzenetére


vtechun
veterán

biztos nem a fülhallgató miatt nem megy...

(#109) Ivanhoe válasza aDM|RaL^ (#106) üzenetére


Ivanhoe
csendes tag

Mé nem az?:DD

„Mikor ráébredünk, mily hatalmas kiterjedésű a minket körülvevő világegyetem, letaglózó valósággá válik az élet csekélysége ebben a végeláthatatlan térben.”

(#110) sphad válasza Bikeman (#98) üzenetére


sphad
csendes tag

lehet hogy ilyenem lesz, mert amit vettem asszem sony 31es, szétment a madzagjának a bevonata. valami szövetszerü, ami klassz lenne ha nem szakadt volna ki. most bújik ki alóla a műanyag... érdekes, de leginkább szomorú 2 hét használat után. [kép]

szóval úgy tervezem hogy ráfizetéssel veszek majd egy 51est, de lenne pár kérdésem azok felé akik ilyet használnak:

nem kényelmetlen hogy benne van a fülben?
jobban kizárja a külső hangokat, mint egy sima füles?
elsőre nehéz jól bedugni?
amikor sétálsz nem ad ropogó/recsegő hangot?


(#111) mor


mor
tag

Hali találtam 3 kedvemre való philips füllest, de nem tudok választani közülük.
kérlek segítsetek akinek van tapasztalata bármelyikkel szivesen fogadom.

1, SBCHE 580
biztos tutti, jó baszus, jó kialakítás.
3780huf

2, SBCHE 590
itt engem csak az a vitruális hangzás funkció érdekel igazán.
nem tudom milyen lehet. mivan ha nem tetszik?!
kétséges,és véleményt sem találok róla.
4640huf

3, SBChE 905
erről semmit nem találtam csak egy képet.
számozás sok jót suggal.
4640huf

a www.philips.hu-n mndenki megtalálja a termékeket.

ELŐRE IS KÖSZI

[Szerkesztve]

(#112) mor


mor
tag

up

(#113) mor válasza mor (#111) üzenetére


mor
tag

up

(#114) NeverI válasza mor (#111) üzenetére


NeverI
csendes tag

én ma vettem 590est....
honap viszem vissza....
a magas hangok léyegében véve hiányozak.... sztem legalábbis. minden esetre nagyon nem jön be....
viszont az nagyon teccik, hogy ha egyszer bedugod a füledbe akkor az ott is marad. én ezeért veszek minden képp olan ami bele meg a fülbe.
ja meg néha a magas hagoknál (illetve azok helyén) néha be is rezonál.... pedig közel sincs fúl hangerőn....
pedig az előző két fülesem is philips volt....
arra mindensetere jó volt, hogy rájöjjek, hogy megéri 10ezret kiadni eg füllhalllgatért (sony MDR-EX51LP:DD ) ha azzal is így befűrdök akkor veszek egy baszom nagy fejhalgatót :)

NE ESS PÁNIKBA!!!

(#115) mor válasza NeverI (#114) üzenetére


mor
tag

köszi.

akkor azt ki is zárom.

valszeg egy 580-ast veszek.
de még nem biztos.

(#116) Bikeman válasza sphad (#110) üzenetére


Bikeman
aktív tag

Szomorú amit írsz, főleg azért, mert a gari a kábelre nem vonatkozik :Y, nekem leagábbis ezt monták a Sony shopban....

1. 3 pár gumigenyát adnak hozzá, így ki tudod sakkozni, hogy melyik a neked való...
2. igen, a külvilágból szinte semmit nem lehet hallani, ergo nem kell olyan hangosan hallgatnod, megmarad a füled, meg kevésbe zabálja a lejátszód elemét/akkuját.
3. hát, elsőre ne a legnagyobbal próbáld, hanem mondjuk a kicsivel és ha úgy érzed, hogy ki akkar esni, meg nincs basszus, akkor próbáld a középsőt, ésígytovább...:)
4. nekem nincs semmilyen recsegő hangja..

(#117) NeverI


NeverI
csendes tag

Illetve kicsit pontosítanám. nem a magas hangokkal van a bajom, hanem az összessel :((( olyan doboz hangja van :(((
de a külvilágot tényleg kizárja :)

[Szerkesztve]

NE ESS PÁNIKBA!!!

(#118) NeverI válasza NeverI (#117) üzenetére


NeverI
csendes tag

1 pont az MM-nek. simán kicserélték:))

hát igen azé a sony az csak sony. ésabbl is a csak felső kategória.... :DD
ilyen basszust?! még életemben nem hallottam:) és mellette a többi hangtartomány is rendben van:DD úgy hogy egyelőre meg vagyok vele elégedve:D

csak kicsit fura vele beszélni. (hallom a saját belső hangom:) )
meg enni meg ilyenek, de ezt sztem hamar meg fogom szokni :))

[Szerkesztve]

NE ESS PÁNIKBA!!!

(#119) mor


mor
tag

na döntöttem. megvan milyen füllest veszek.

Beyerdynamic DTX 20-as.

nagyon fasza. egy haverom ajánlotta. ő kint találkozott vele németben és nagyon megtetszett neki, utánna jártunk tegnap komolyabban és már meg is rendeltük.
azzonal ketőtt a posta miatt, mert ő is vessz egyet.

www.beyerdynamic.com

(#120) mor


mor
tag

hy

a beyerdynamic nem jött össze mert nincs raktáron és nem is tudják mikor lesz.
így egy sony mdr-ex51lp lesz. sok jót olvastam róla, de a külföldi sitokon mindenhol panaszkodnak a zsinórjára.
miért?

(#121) mor válasza mor (#120) üzenetére


mor
tag

up

(#122) mor


mor
tag

megjött a sony fülles.
minden fasza az előttem szólók már leírták.
csak azt nem értm hogy hogy tervezhettek ilyen hülye tokot neki. miért nem lehetett egy normális dob feltekerőset adni hozzá???!!!!
na mindegy ez legyena legkisebb gond.

(#123) Bikeman válasza mor (#122) üzenetére


Bikeman
aktív tag

Gratula, én is ilyennel gyűröm, de tényleg vigyázz a madzagjára, mert arra nem érvényes a garancia, ha összegubancolódik, ne jöjjön rád a ideg (ahogy velem meg szokott történni :D), szépen nyugodtan kell kibogozni, mert érzékenyebb mint az olcsóbb Sony fülhallgatók kábele.

(#124) Gambit


Gambit
őstag

Sziasztok! Tudnátok nekem ajánlani egy jó minőségű fülest, ami tudja imitálni a térhangzást? Játszani, zenét hallgatni kéne. Köszi!

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#125) Gambit válasza Gambit (#124) üzenetére


Gambit
őstag

Pl. ehhez mit szóltok? Bővebben: link Van valakinek esetleg tapasztalata?

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#126) Gambit válasza Gambit (#125) üzenetére


Gambit
őstag

Valaki? :(

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#127) wildrain válasza Gambit (#124) üzenetére


wildrain
addikt

Hogy működnek az ilyenek? Hogyan imitálják a térhangzást?

(#128) Gambit válasza wildrain (#127) üzenetére


Gambit
őstag

Hát ez jó kérdés, remélem, valamelyik szaki majd megmondja!

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#129) KERO_SAN válasza Gambit (#125) üzenetére


KERO_SAN
aktív tag

jatekra tokeletes, zenehez nagyon keves.

terhangzast szvsz sehogy, mivel stereo rendszerrol van szo, oldalankent 1 hangszoroval..

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#130) Gambit válasza KERO_SAN (#129) üzenetére


Gambit
őstag

És esetleg nincs olyan, ami mindkettőre jó lenne?

Egyébként miért nem jó zenére? Nehogy azt hidd, hogy én valami vájtfülű zenemániás vagyok, mp3 hallgatásra kéne, ami amúgy sem annyira nagy minőségű zene.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#131) mor


mor
tag

miért nem nézzel szét az 5.1-es fejhallgatók között.
mostanában nagyon sok ilyen fülles van. persze ehhez kell egy 5.1-es hangkártya.

(#132) Gambit válasza mor (#131) üzenetére


Gambit
őstag

Esetleg ajánlhatnál valami konkrét márkát/terméket. Meg azt sem értjük itt többen, hogy ezek hogy produkálják a térhangzást, vagy legalábbis az érzetét.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#133) mor válasza Gambit (#132) üzenetére


mor
tag

még én se hallotam iyet szólni, de nem lehet rossz mondjuk egy zalman cucc: Bővebben: link

(#134) Gambit válasza mor (#133) üzenetére


Gambit
őstag

Huhh, ez elég böszme egy cucc szegény. Köszi a linket, majd valahol megpróbálom kipróbálni, hogy tényleg térhangzású-e.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#135) wildrain válasza Gambit (#134) üzenetére


wildrain
addikt

Ahogy elnézem, szerintem ebben vízszintesen több hangszóró lehet egymás mellett oldalanként. Feltehetőleg azok egymáshoz viszonyított hangerejével imitálja a térhangzást.

(#136) wildrain válasza Gambit (#134) üzenetére


wildrain
addikt

[kép]

(#137) Gambit válasza wildrain (#135) üzenetére


Gambit
őstag

Nagyon köszi, de közben kiderült, hogy az 5.1-hez még kéne külön erősítő is. Szóval valószínűleg maradok a Sennheiser PC150-nél. :B

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#138) KERO_SAN válasza Gambit (#130) üzenetére


KERO_SAN
aktív tag

AKG 301-Xtra .

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#139) TAD


TAD
tag

SBC HP 200 3700 HUF és kurva jo game-ra is :U

Buzi-e vagy? Vagy csak ne túrkálj a BIOS-ban!

(#140) Dave64


Dave64
aktív tag

Fateromnak 1 infrás Sennheiser-e van!

Hát sokfélét halgattam már de ez tényleg nagyon tuti minőségű és a bassus is rendben van benne!

Sennheiser rulezzzz :D

(#141) Dave64


Dave64
aktív tag

Apropó
Ha valakinek ultra olcsó mikrofonos fejhalgató kellene, az próbálja ki a genbird márkát >>>> A mikrofonja tökéletesen tiszta, a hangszóróktól azért nem várjunk studió minőséget

Beszélgetésre: AJÁNLOTT :DDD
ára kb 620ft :Y
:D:Y

(#142) Dravenstorm válasza Gambit (#137) üzenetére


Dravenstorm
tag

pc150-et hol lehetne olcson kapni?
meg kb mennyibe kerul?

(#143) Dravenstorm


Dravenstorm
tag

jah nekem is kéne valami uj fules mert a mostani a fejemen van és 1ora után már rossz a fejemnek mert olyan kényelmetlen az egész

(#144) Dravenstorm


Dravenstorm
tag

up

(#145) Baboon válasza Gambit (#124) üzenetére


Baboon
senior tag

Jó minőségű fülest akarsz?Válaszd a Bose fülesét.Saccra 25E és rohadt jó lehet.Minden Bose cucc rohadt jó ez köztudott.
Nekem mondjuk egy Philips SBC HP890-em van 13E-ért az se volt egy rossz választás az már biztos.

''Bocsánat, hogy ilyen közel megyek Ön előtt''

(#146) Solad válasza detri (#16) üzenetére


Solad
őstag

AZ meg hagyjan, hogy a 40k-s csodakat nem merned megemelni, de ma szemezgettem egy sennheiser arlistan, es talaltam rajta fejhallgatot 1400(!)k-ért Masfel milla egy fejhallgato... :D

egyebkent sennheiser hd212pro 11ropi basysnal.sztem eleg jo

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#147) Baboon válasza Solad (#146) üzenetére


Baboon
senior tag

Amúgy nem értem miért izgul mindenki a Senheisserre, vagy hogy írják.Haveromnak 25E-s Senheissere van, nem mondom hogy rossz de annyit nem ér amennyi volt.Picike, megnyomja a fülem(igaz haveromnak nem) és nem ad túl erőteljes mélyet(igaz ez az én hülyeségem hogy basszus b*** vagyok).
Szóval hirtelen kb ennyi.Ajánlani ajánlok Sony-t és Philipset 14E fölött és AKG-t.Panasonic nem tud fejhallgatót gyártani.Legalábbis nem hallottam kimagaslóan jót ettől a márkától.

''Bocsánat, hogy ilyen közel megyek Ön előtt''

(#148) Solad válasza Baboon (#147) üzenetére


Solad
őstag

Hat ez a fules amit emlitettem nagyin kenyelmes, es 11 ropi, ami annyira nem veszes.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#149) Matt-OPT


Matt-OPT
aktív tag

Halihó! Az alábbi Sennheiser típusokat szeretném kipróbálni és csak ezután megvenni valamelyiket: HD 202, HD 437, HD 457, PX 30, PX 100/200. Melyik üzletben tehetem meg ezt?

(#150) válasza Baboon (#147) üzenetére



addikt

Én vagyok a haver.
Marha jó a füles, simán megér ennyit, aki zenét akar hallgatni, basszus b*zik meg vegyenek mélynyomót és kötözzék a fülükre... ;]

Amúgy HD555 és 27k volt. És ha már itt tartunk helyesen: Sennheiser és azért izgul rá mindenki mert ez a legjobb. Ez egyszerű. Szerintem.:)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.