Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24351) Gergőke88


Gergőke88
addikt

Sziasztok!
Egy HTC Radar készülékhez, illene egy Ipad-hez kellene nekem egy alap fülhallgató.
A Maxell Metallics-et néztem ki. Egész jókat írtok róla.
Meg tudja hajtani mindkét eszköz?
Köszi!

(#24352) ntomka válasza Gergőke88 (#24351) üzenetére


ntomka
nagyúr

Egészen biztosan. :)

ツ Headphones on - World off

(#24353) Gergőke88 válasza ntomka (#24352) üzenetére


Gergőke88
addikt

Köszönöm.
Meg is rendeltem akkor az Aquatól 2580Ft-ért.

(#24354) rerros válasza PR0JECTNR56 (#24347) üzenetére


rerros
tag

kb 15 kilót, pulszmímusz..

(#24355) Land


Land
veterán

Üdv!

Kicsit eltévedtem, de nem találom a megfelelő topicot. Winamp-ot használok már régóta, de az EQ-ja katasztrofális. Melyik a legjobb EQ-s zenelejátszó PC-re? Köszi!

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#24356) Slownz


Slownz
senior tag

(#24355) Land

Próbáld ki a Foobar2000-et :)

[ Szerkesztve ]

(#24357) doddencs


doddencs
senior tag

nincs valami személyes tapasztalat, bp-en hol lehet kapni rendelés nélkül a Metallicset? aquának már csak pólusban van készlete, talán tudtok Ti közelebbit is nekem.

köszi.

(#24358) vaskapa


vaskapa
csendes tag

Sziasztok!

Tudnátok valami jó, megbízható in ear fülest ajánlani?
Max 8000 Ft-ig
Ha azt mondjátok van tuti 3000 Ft ért mert ár per érték arányban megéri az is érdekel. Általános hétköznapi felhasználásra kell.
Lehet asszimetrikus kábelű is.
És fontos, hogy beszerezhető legyen belátható időn belül!
Köszi

(#24359) Gergőke88 válasza doddencs (#24357) üzenetére


Gergőke88
addikt

Én a Csepeli Auchanban láttam ma este 3500 ft-ért.
Vaskapa: Esetleg olvass utána a Maxell Metallicsnak.

[ Szerkesztve ]

(#24360) Pszihonaranc


Pszihonaranc
senior tag

sziasztok,

most akkor hogy áll manapság a xears? Mert legalább annyi jót olvastam róla itt a topicban mint rosszat :U Még mai nap is ajánlott vétel? Vagy csak 1-2 bizonyos típus az ajánlott belőle? Ilyenek mint pl Xears Impulse Xi200PRO vagy Xears® Turbo Music TM4PRO ezekkel mi a helyzet? Továbbá kérdésem: van-e olyan xears füles amin van legalább egy gomb?
+ az a kuponos legenda miszerint bármennyibe is kerül a füles én 38€-ért kézhez kapom él még a mai napig?

(#24361) korcsi válasza Pszihonaranc (#24360) üzenetére


korcsi
veterán

Itt a válasz mindenre.

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#24362) Pszihonaranc


Pszihonaranc
senior tag

írok oda is köszi

(#24363) aakosch


aakosch
tag

A Creative-Labs EP-630-ról és a Sony MDR-EX50LP-ről valami vélemény? Esetleg ebben az árkategóriában valami más?

(#24364) boba6


boba6
aktív tag

mp4nation Brainwavz M4 tapasztalatok:
- megjött 12 nap alatt az akciós M4
- akár milyen óvatosan nyomom be a driverflex-es pattanás megvan :(
- a FA Eterna-ról megmaradt biflange-el raktam be először, ami feltűnt hirtelen, hogy elég lassúnak tűnik (lehet jobb lesz járatódással)
- az erősítős Hotaudio USB DAC-om túl sok neki, nagy a hiss

... "Have you tried turning it off and on again?" .... "Is it definitely plugged in?" ... • • • • • • • • • • • • ha nem kapsz választ 24 órán belül, emlékeztess!

(#24365) attiati


attiati
veterán

Vonatozáshoz milyen fülest ajánlanátok?
Legyen kényelmes több órai használatra is.
Angol tanuláshoz és filmnézéshez kell.
Árban örülnék, ha kijönne 3.000 ft-ból.
(távirányító fontos vagy csak egy plusz meghibásodási lehetőség?
:R

(#24366) bigmasterg válasza attiati (#24365) üzenetére


bigmasterg
addikt

Ennyiért nem nagyon tudsz válogatni. [link]

(#24367) #16820480 válasza aakosch (#24363) üzenetére


#16820480
törölt tag

A Creative az egy CX200/300 koppintas. Elmegy, viszonylag jol szigetel, popularis v hangkeppel, de sokat ne varj tole.

(#24368) lolaron


lolaron
csendes tag

Sziasztok!
Htc evo3dhez szeretnék valamilyen fülest venni. Volt már többfélém is, de 3 hónapnál egyiknek sem bírta tovább a zsinórja. Tehát valami strapabíróbb kivitel kellene, vagy nem is tudom. :D Olyan 8ezer forintom lenne erre kb. Bluetoothos is érdekelne, de hajól láttam akkor 20K alatt nemnagyon van semmi.

(#24369) attiati válasza bigmasterg (#24366) üzenetére


attiati
veterán

és mit tudnál ajánlani drágábban? Ha valóban jobb az ajánlott füles, és ha szerinted nem felel meg a kritériumoknak a Metallics. Mert különben elviszem a Metallicset akkor.

Hangzásra nem leszek túl igényes a kiválasztásnál, de kényelmes legyen, és beszédhangot tisztán adja vissza (angol szövegek) + vonaton tudjam használni (esetleg metrón). Ezeknek megfelel a Metallics?

[ Szerkesztve ]

(#24370) aakosch válasza #16820480 (#24367) üzenetére


aakosch
tag

Eddig egy hpm-70-et használtam. Megüti a szintjét?

(#24371) #16820480 válasza aakosch (#24370) üzenetére


#16820480
törölt tag

Azt nem ismerem sajnos. De artol fuggoen szerintem van jobb valasztas. En anno meg olyan 10 korul vettem par eve, de annyit most nem erne meg...

(#24372) ko9 válasza aakosch (#24370) üzenetére


ko9
addikt

Az EP630 összességébe szebben szól mint egy HPM-70. Tapasztalat :K

boba6: Én is a minap próbálgattam, szilikon haranggal nekem is elég sűrűn "flexel" (:DDD) de foammal meg egyáltalán nem.

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#24373) Shufny


Shufny
őstag

Olcsó osztrák GR07.

(#24374) fi:zi'k válasza Shufny (#24373) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

25E körül meg is van kb.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#24375) mondomén


mondomén
őstag

Nah, megjott a brainvawz M4 fules. Durvan szep hangja van. Ezen felul kenyelmes is. Feltem, hogy a kicsi senn utan zavarni fog, de nem. Mikrofon resze is tokeletesen szuperal iphone al. A zsinorja kellemes tapintasu es jo esésű. Ellenben a senn merevebb zsinorjaval, ami folyton elallt es zavart.
Viszont nekem keves a mely benne, sok hip hop ot hallgatok es szeretem ha duborog.:) (tudom ez egy betegseg, de meg nem szeretnek kigyogyulni belole):)

(#24376) ko9 válasza mondomén (#24375) üzenetére


ko9
addikt

És máris adod el? Egy kis EQ-val tökéletes. Én is HipHopot hallgatok főleg, és ez az első füles amiben nem nyomja el más hang a szöveget, és tökéletesen érthető rajta minden. Szilikon haranggal nagyon szép hangja van.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#24377) mondomén válasza ko9 (#24376) üzenetére


mondomén
őstag

Igen, tul jo fules ez nekem.:) Tenyleg nagyon szep hangja van, de tobbet nyerek vele, ha eladom. Van most egy jays one-om, ez is kielegiti az igenyeimet. Sokat ulok bkv-n, nem tudnam elvezni teljes valojaban ezt a fulest. Tartogatni meg nem szeretnem. :)

(#24378) F-ECT$ válasza ko9 (#24376) üzenetére


F-ECT$
titán

Vett kettőt 15e-ért, és most elad egyet 14e-ért :)

Dive ever, work never.

(#24379) mondomén válasza F-ECT$ (#24378) üzenetére


mondomén
őstag

Egyet vettem. A mostani fulesemet kimost es ra nemsokra jot az akcio, igy hulye lettem volna kihagyni. Azota a jays kiszaradt es majdnem regi pompajaban ragyog.:)
De a meglatas helyes, keresni fogok rajta ha elmegy.;)

[ Szerkesztve ]

(#24380) ntomka válasza mondomén (#24375) üzenetére


ntomka
nagyúr

Shure SE215 :)

ツ Headphones on - World off

(#24381) fi:zi'k válasza ntomka (#24380) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Hétfőn más is ezen véleményen volt. :B

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#24382) mondomén válasza ntomka (#24380) üzenetére


mondomén
őstag

Ez is akciós vagy mi?:D
Van benne mély rendesen, azért írtad?
Amúgy nem tetszik az ára.:) Meg az sem, hogy a fül mögött van.

(#24383) ntomka válasza mondomén (#24382) üzenetére


ntomka
nagyúr

Ez egy olyan füles, amiben baromi sok mély van, de mégsem megy a többi tartomány rovására, azokat is kiadja szépen.
Ezen felül egy atomtámadást is kibírna, olyan robusztus felépítése van.
A fül mögötti vezetés ha jól meg van oldva inkább előny, mint hátrány. Persze szemüvegeseknél zavaró lehet. Ki kell próbálni. :)

ツ Headphones on - World off

(#24384) PR0JECTNR56 válasza mondomén (#24382) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Az atomtámadásos példával egyet kell, hogy értsek, tipikusan built to survive felépítésű és mindez nem megy a külső és a kidolgozás rovására. Lehelletnyi illesztések, erős műanyagház, buborék és sorjamentes anyaghasználattal.
A kábele cserélhető és a házzal megegyező elpusztíthatatlan konstrukció. Olcsónak nem olcsó, de hosszú távon lehet, hogy több füles árát is képes lesz kiszolgálni. ;)

ntomka: Időnként szemüveggel is használom, egyáltalán nem zavaró. :)

(#24385) eastsider


eastsider
nagyúr

úgynézki megadta magát a CX400 II-m.. mit ajánlotok helyette?

(#24386) ko9


ko9
addikt

Most szántam rá magam, hogy végre megcsináljam a M4-re 3M füldugóból a harangot. Viszont azt nem tudom, hogy mekkorára vágjam. Láttam, hogy bigmasterg a B2-n pont akkorára vágta, mint a hangvető cső, csak egy kicsit lógott ki a cső vége. Követendő példa? :)

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#24387) Sly1024


Sly1024
csendes tag

Valaki próbált már ilyesmit: [link] ?
Nekem eddig egyik fajta haranggal sem volt tökéletesen kényelmes egyik füles sem..

Sly

(#24388) PR0JECTNR56 válasza Sly1024 (#24387) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

fi:zi'k-et kérdezd, ő már próbálta.

(#24389) fi:zi'k válasza PR0JECTNR56 (#24388) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Még neki kell futnom a második adagnak, mert az első nem lett tökéletes. :B

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#24390) Pszihonaranc


Pszihonaranc
senior tag

sziasztok

haverral tervezünk rendelni xears.com ról füleseket (eddig ketten vagyunk) aki szeretne 30€ ért xears fülest írjon nyugodtan, legalább a 8€ postaköltség is több részre oszlik

(#24391) shouryuken


shouryuken
senior tag

Valaki aki hallott már M4-et és CN40-et, van olyan fürge és szép basszusa az M4-nek, mint a CN40-nek? Köszi!

(#24392) DanielMurphy


DanielMurphy
tag

Sziasztok!

5000 Ft-ig milyen füllhalgatót ajánlotok zenehallgatásra?
Lehetőleg Sennheisert szeretnék.

Köszi.

(#24393) boba6 válasza DanielMurphy (#24392) üzenetére


boba6
aktív tag

LEHETŐLEG ne akarj Sennheisert ha ránk hallgatsz
amúgy kicsit mondhatnál többet, pl hazai beszerzés jöhet csak szóba?

... "Have you tried turning it off and on again?" .... "Is it definitely plugged in?" ... • • • • • • • • • • • • ha nem kapsz választ 24 órán belül, emlékeztess!

(#24394) DanielMurphy válasza boba6 (#24393) üzenetére


DanielMurphy
tag

Ő, kimondottan Budapesten szeretném megvenni, lehetőleg valami nagyobb üzletben.

Mi a gond a Sennheiserrel? Illetve milyen márkát ajánlanál?

(#24395) gyenesmartin válasza DanielMurphy (#24394) üzenetére


gyenesmartin
őstag

Maxell Retro dj.

(#24396) DanielMurphy válasza gyenesmartin (#24395) üzenetére


DanielMurphy
tag

Ez ha jól látom fejhallgató, de én fülhallgatót szeretnék.

[ Szerkesztve ]

(#24397) ntomka válasza DanielMurphy (#24394) üzenetére


ntomka
nagyúr

Ebben az árkategóriában sok egyéb, kevésbé közismert márka létezik, ami elveri a sennheisert. Pl. brainwavz, maxell metallics.

(#24396) DanielMurphy: Szerintem a maxell metallics-ra gondolt. :)

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#24398) gyenesmartin válasza ntomka (#24397) üzenetére


gyenesmartin
őstag

Igen arra, csak ez volt az eszembe hirtelen :B.

(#24399) DanielMurphy


DanielMurphy
tag

Köszi a tippet.
És ha nem ilyen fülbe dugósat szeretnék, hanem simát?

(#24400) Windex


Windex
tag

Sziasztok!

Olvasom egy ideje a topikot, de egyre jobban elbizonytalanodok, hogy melyik füles lenne jó nekem. LG Optimus Black-hez kellene egy agyba dugós füles vonatozáshoz meg bkv-hoz.

Max olyan 12K-t szánnék rá, fül felett elvezetős megoldás nem jön be, elsősorban Budapesten szeretném beszerezni, de a netes vásárlást sem zárom ki. Leginkább dnb, dubstep, electro house stílusú zenét hallgatok. Mikrofonos változatok is érdekelnek, de nem létszükséglet.

Sennheiser CX55-öt váltanék, amiket eddig néztem tesztek és hozzászólások alapján: Xears TD4, Brainwavz ProAlpha/M1.

Ezeket figyelembe véve mit ajánlanátok? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.