Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24301) nemeth989


nemeth989
senior tag

Erre esetleg valaki?
Köszönöm!

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#24302) Pszihonaranc válasza fi:zi'k (#24300) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

És azon van legalább egy gomb ?

(#24303) fi:zi'k válasza Pszihonaranc (#24302) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

"Nyertél", arról most megfeledkeztem, pedig már vagy 2-3c elolvastam azt a hsz-odat.
A Meelec-nek van 15-25 $ körül ilyen fülese.
Vagy Brainwavz Beta, bár már az is több. Bár azon meg gomb nincs.

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#24304) Ghard


Ghard
őstag

Itteni vélemények alapján vettem egy shure se215öt, és maximálisan meg vagyok vele elégedve.
Mély tényleg van benne,a sony xb700as után sem érzem kevésnek. :)
Trance,pop és rock zenék nagyon jól szolnak rajta.
Fő szempont a sound isolation volt és a biztos tartás illetve kényelem. Jobbat nem hiszem, hogy lehetne találni ilyen árban.

(#24305) ithomas válasza Ghard (#24304) üzenetére


ithomas
őstag

Kiváncsian várom én is, hogy milyen lesz..már megrendeltem fi:zi'k-től...jövőhéten ha minden igaz, már fogok tudni írni én is egy kis beszámolót :)

Real eyes realize real lies!

(#24306) mr.kocka


mr.kocka
aktív tag

Erre valaki? :)

Dream of my life.. // uj telefonszam: 06-30-551-99-71!!!

(#24307) korcsi válasza mr.kocka (#24306) üzenetére


korcsi
veterán

Én 8-9-et saccolnék rá maximum, minden annyit ér amennyiért megveszik.

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#24308) PR0JECTNR56 válasza mr.kocka (#24306) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Szerintem 7.5k. De tedd fel 8.5-ért abból még akkor lehet úgyis engedni, ha nem menne el.

(#24309) vchrismw


vchrismw
csendes tag

Sziasztok!

Tudnátok nekem abban segíteni, hogy az armature és dynamic driver fülesek között mi a különbség? Mármint nem technikakailag, hanem elsősorban hangzásban, jellegében.

Előre is köszi!

Krisztián

(#24310) Sly1024 válasza vchrismw (#24309) üzenetére


Sly1024
csendes tag

Röviden:

Dynamic driver: olcsó, erőteljes basszus

Armatúrás: drágább, tisztábban szól, és általában egyenletesebb karakterisztikájú, de aki szereti ha dübörög a mély, annak nem biztos, hogy tetszene a hangja.

Sly

(#24311) Ákos97


Ákos97
aktív tag

Szerintetek egy fél éves AKG K370 mennyit érne meg?

(#24312) mr.kocka válasza PR0JECTNR56 (#24308) üzenetére


mr.kocka
aktív tag

Köszönöm a választ, valami ilyesmire számítottam én is!

Neked is köszönöm, Korcsi! :R

Dream of my life.. // uj telefonszam: 06-30-551-99-71!!!

(#24313) vchrismw válasza Sly1024 (#24310) üzenetére


vchrismw
csendes tag

Köszönöm a gyors választ!

Egyébiránt a Plantronics BackBeat 216-ról van valakinek tapasztalata?

Krisztián

(#24314) Troy.


Troy.
addikt

Hello!
Általános használatra keresek egy fülhallgatót ( vagy fejhallgatót). Youtube, film, zene. Az olcsóbb kategóriából. Jelenleg egy nonename fülhallgatót használok, aminek a balosa tönkrement. ( Van egy Sennheiser hd202 fejhallgatóm, amit naponta használok viszont rendszeresen utazom én nem akarom hordozni. Viszont árkategóriában nem engedhetem meg hogy olyat vegyek. )
Szóval fülhallgató vagy fej? Mellesleg alaplapi hangkártyára kötve.( Maxell Metallics-ot nézegettem eddig)
üdv

.

(#24315) Troy. válasza Troy. (#24314) üzenetére


Troy.
addikt

Ez a nonename súlyos. :DDD Bocs /Reggel/

[ Szerkesztve ]

.

(#24316) PR0JECTNR56 válasza Troy. (#24314) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Mennyi lenne a maximum összeg, amit rászánnál?

(#24317) Troy. válasza PR0JECTNR56 (#24316) üzenetére


Troy.
addikt

2.000-5.000Ft. ( Mondanám hogy jót és olcsót, de ez a két dolog nem jár párban.) Úgy olvastam, hogy talán olcsóbban jobb fülhallgatót kapnék, mint fejhallgatót. Itt olvastam a Maxell ajánlást.

.

(#24318) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Lenne egy eléggé sürgős kérdésem, minél hamarabb kéne re a válasz, mert az akció vége.

Mi a véleményetek a Logitech Ultimate Ears 200-ról? Mennyire jó füles az? Egy Sennheiser CX95-öt nyúzok egy Nokia C5-tel. 2650 Forintért tudnék egy ilyet venni újonnan. Megérne ennyit?

(#24319) PR0JECTNR56 válasza Troy. (#24317) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Akkor tényleg Maxell lesz a dologból, ennyiért momentán az ajánlható.

Vasinger!: A Sennheiser-t mennyire megbízható forrásból vennéd? Nagyon népszerűek a Senn hamisítványok (többek között ennél a modellnél is).

[ Szerkesztve ]

(#24320) Vasinger! válasza PR0JECTNR56 (#24319) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Jelenleg Sennheiser CX95-öm van. Eredeti. A kérdés az, hogy érdemes lenne e a Logitech-re váltani?

(#24321) PR0JECTNR56 válasza Vasinger! (#24320) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Tényleg, user error volt nálam szövegértés terén. :B
A Logitech/UE ebben az ársávban nem az igazi, én nem cserélném. De másodlagos fülesnek jó lehet éppen ennyiért.

(#24322) Sly1024 válasza Vasinger! (#24318) üzenetére


Sly1024
csendes tag

Itt egy review : [link]

Nem hallottam még se ezt, se a Sennheisert, szóval csak érzésre:

Nekem az jött le belőle, hogy a basszus visszafogott az ebben az árkategóriában játszó versenyzőkhöz képest, viszont a magasa részletesebb. Szerintem ha van egyedi EQ a lejátszón, akkor jó lehet.

Sly

(#24323) Vasinger! válasza PR0JECTNR56 (#24321) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Nem feltétlenül másodlagosnak kéne, hanem a Sennheiser helyére. Az a baj, hogy tesztet kb. sehol sem találok róla. A CX95-tel csak az a baj, hogy kicsit öreg és néha nehezen marad meg a fülemben és ez a Logitech elvileg eléggé biztosan van a fülben, legalábbis a promo szerint. A CX95 hangázásával nincs különösebb bajom, de ha már veszek akkor érezhetően jobbat akarok venni.

(#24324) PR0JECTNR56 válasza Vasinger! (#24323) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Igen, azt gondoltam, hogy váltótípusként használnád, de szerintem nem fogja beváltani a hozzá fűzött reményeket.

(#24325) Vasinger! válasza PR0JECTNR56 (#24324) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

És egy teljesen privát kérdés: Szerinted, ha megvenném 2.7k-ért akkor el tudnám adni itt aprón legalább ennyiért? Tekintve, hogy újonnan 7k. Az a baj, hogy csak a lila/rózsaszín színűből tudnék venni. Nem tudom mennyire lenne kapós. Szerinted?

(#24326) PR0JECTNR56 válasza Vasinger! (#24325) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Ha papíros garid van róla és feltételezem a termék is teljesen új, így talán. A szín nem szerencsés, biztos, hogy megnehezíti az eladást, szóval tuti nem fél óra alatt fog elkelni. Az ár viszont kedvező, tehát én a helyedben megvenném, aztán mehet az apróra 3-3.5k-ért, amiből még tudsz engedni.
Ez viszont csak egy vélemény volt, nem kell készpénznek venni.

[ Szerkesztve ]

(#24327) Vasinger! válasza PR0JECTNR56 (#24326) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Lemondtam róla már. Hagyom a fenébe inkább az egészet. Ha nem csak ilyen színben tudnék venni akkor nem haboznék, de így....

Köszönöm a segítséget!

(#24328) Troy. válasza PR0JECTNR56 (#24319) üzenetére


Troy.
addikt

Köszi! ( Esetleg nincs valami írás, hogy mégis kinek mi ajánlható. Mármint fej vs. fülhallgató. Próbáltam utána nézni, de nem sok sikerrel.)

.

(#24329) Alg


Alg
veterán

MEElectronics
Weekend promo: Enjoy great bass and extreme comfort in a tiny package with a MEE classic - today through Monday, 4/2, get half off on all M11+/M11P+ variants with coupon code M11_50_OFF, plus $2.95 off shipping on all orders above $25 with SHIPPING_COUPON.

Hátha érdekel valakit... M11+ és M11+P féláron M11_50_OFF kóddal

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#24330) PR0JECTNR56 válasza Troy. (#24328) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Igazából a Maxell mindkét kategóriát uralja a kedvezőbb árcédulájú modellek közül, füleseknél a Metallics, CN40 fejeseknél pedig a Retro DJ mondható ajánlott vételnek a jól eltalált ár/érték aránya miatt.
A Retro DJ hordozhatónak is jó, kis ellenállású (tehát telefontól kezdve a kismacskáig minden meghajtja), nem is túl nagy és egész jól is néz ki (persze ez szubjektív). Egyébként van fekete és fehér színben is.
Azt viszont neked kell eldöntened melyiket szereted jobban. :)

(#24331) doddencs


doddencs
senior tag

metallics és cn40 közt milyen különbség van? utóbbit lehet egyáltalán még kapni, neten nem igazán találni?

(#24332) Slownz válasza doddencs (#24331) üzenetére


Slownz
senior tag

A CN40 nyitott kialakítású, szóval nem igazán ajánlott utcai használatra.

(#24333) snake888


snake888
tag

Sziasztok. Agybadughatós fülest szeretnék venni másikat a jelenlegi 1 hete vásárolt sennheiser cx300 II helyett. Számomra fontos a kiemelkedő mély tónusú hangzás, a komolyzenében halljam a nagybőgőt és a mélyebb frekvenciákat.Cx 500 volt előtte, de behalt és valahogy a cx 300 II nem pótolja azt a hangzást. :W A tuc tuc zenével nincs baj, de az igazán mély orgona, nagybőgő stb hangokat már nem adja vissza úgy ahogyan elvártam. Tudnátok ajánlani tapasztalatból valami jó agybadughatóst? :)

(#24334) shenmuedc


shenmuedc
tag

Fülre csíptethető fülhalgatót szeretnék futáshoz. Nincsenek nagy igényeim de teljesen szart sem akarok. Mik vannak tűrhetőek max 5000-ig?

köszönöm!

(#24335) molnarpeter válasza shenmuedc (#24334) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Tipp: használj agybadugósat így: [link] Persze ha az elütődés ( :DDD ) elkerülése miatt kellenek a külső zajok is, akkor nem szóltam :B

mp

(#24336) #02119936 válasza Slownz (#24332) üzenetére


#02119936
törölt tag

metallics mélyekben teszi oda magát és kényelmesebb, a CN40 lineáriabb képpel rendelkezik, kevesebb mély és a metrót, vonatot nem szereti. Abszolut értékben a CN40 profibb hangzásban

(#24337) korcsi válasza #02119936 (#24336) üzenetére


korcsi
veterán

Metallics-et mindenhol kiegyenlített fülesnek mondják és nekem is ez a véleményem róla, Cn40-et nem ismerem, bár hangminöségben mindenképp a kistesó fölé mondják.

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#24338) shenmuedc válasza molnarpeter (#24335) üzenetére


shenmuedc
tag

Engem nagyon zavar ez az agyba dugós megoldás. Nem az agyam vagy a basszus lüktetését akarom érezni. Nem forgalomban hanem földúton futok ott nem kell elnyomni semmilyen zajt. Volt régen klipszes az kényelmes volt, abból is inkább a párnás.

(#24339) PR0JECTNR56 válasza shenmuedc (#24338) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Az agy vagy basszus lüktetése egy általános tévhit. Ha basshead fülest veszel nem kell meglepődni, hogy ezt fogja produkálni. Viszont ott vannak az armatúrák, kevesebb vagy egyenesen kevés basszussal és kiegyenlített hangképpel, sőt a dinamikus driverrel ellátott példányok között is akadnak kiegyenlített típusok.

(#24340) shenmuedc válasza PR0JECTNR56 (#24339) üzenetére


shenmuedc
tag

Mindegy. Nem akarok agybadugóst. 3-at próbáltam életembe lehet rosszakat, de nem tetszett az érzés.

(#24341) The Bachelor


The Bachelor
tag

Vélemények erről a fülhallgatóról?
[link]

There Are Only 10 Types of People in the World: Those Who Understand Binary, and Those Who Don't.

(#24342) Slownz


Slownz
senior tag

A metallics-nak van egy mélyközép kiemelése, magasai pedig visszafogottak. Metrót ő sem szereti.

[ Szerkesztve ]

(#24343) nemeth989


nemeth989
senior tag

Sziasztok!
Lehetséges Magyar forrásból beszerezni BRAINWAVZ M2-t ? Olvasgattam róla és eléggé bejött nekem ez a füles, és gondolkozom a vételén. Csak eddig nem találtam egy boltot se ahol forgalmaznák. Megköszönném a segítségeteket.

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#24344) ntomka válasza nemeth989 (#24343) üzenetére


ntomka
nagyúr

[link]

ツ Headphones on - World off

(#24345) F-ECT$ válasza The Bachelor (#24341) üzenetére


F-ECT$
titán

Biztosan "remek".

Dive ever, work never.

(#24346) rerros


rerros
tag

Shure se115 és sennheiser cx 300 II Precision közül melyiket ajánlanátok? kizárólag hangzás szempontjából? leginkább jazz, klasszikus, rock zenére..

(#24347) PR0JECTNR56 válasza rerros (#24346) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Mennyit szánnál rá max.?

(#24348) doddencs


doddencs
senior tag

maxell metallics-nál a vezeték ugye szinkron (lehet nem így mondják)? szóval nem hosszabb a jobb fülnél a vezeték?

(#24349) molnarpeter válasza doddencs (#24348) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Szimmetrikus ;) Igen, tudtommal az.

mp

[ Szerkesztve ]

(#24350) ntomka válasza molnarpeter (#24349) üzenetére


ntomka
nagyúr

:K

ツ Headphones on - World off

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.