Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23153) plus44 válasza ntomka (#23150) üzenetére


plus44
veterán

Jajj, akkor gyűjtögetés ON. :D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#23154) ntomka válasza contaxg (#23151) üzenetére


ntomka
nagyúr

Foglalkoznék, ha valaki nem csinálna élő marketinget szakmai topicokból...

(#23153) plus44: Látom debreceni vagy. Ha gondolod, meghívsz egy sörre (vagy kávéra) és szervezünk egy hallgatást neked. ;)

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#23158) #16820480 válasza ntomka (#23150) üzenetére


#16820480
törölt tag

A testes melyek rendben vannak, csak azt nem akarnam, hogy elnyomjak a tobbi hangot. :-)

(#23159) PR0JECTNR56 válasza fi:zi'k (#23142) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Hogy muzsikált a bogyó? :)

(#23160) plus44 válasza #16820480 (#23158) üzenetére


plus44
veterán

Ugyanez a problémán nekem is, de úgy néz ki erre gyógyír lesz a Shure Se315, bár ha jól emlékszem nem ebben az árkategóriában keresgélsz. /lehet megérné akkor még kicsit hozzádobni/

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#23161) #16820480 válasza plus44 (#23160) üzenetére


#16820480
törölt tag

Hat, a 315 az errefele majdnem a duplaja lenne, az egy kicsit sok mar nekem sajna...:-( Meg a 215 is a felso hataran mozog annak, amit ki akarok adni erte.

(#23162) ntomka válasza plus44 (#23157) üzenetére


ntomka
nagyúr

Akkor ha aktuálisnak érzed, majd dobj egy pü-t. ;)

(#23158) sheratan: Ha el nem is nyomják, de megfeledkezni sohasem fogsz róluk, mert mindenhol ott vannak. :D

(#23161) sheratan: Az itt is majdnem a duplája.

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#23163) plus44 válasza ntomka (#23162) üzenetére


plus44
veterán

A jövőhét folyamán remélem úgy hozza majd a lépés, hogy ráérek! :)

sheratan: itt is annyi sajnos. Tudom, hogy a duplája, de ha nem létszükséglet a füles, akkor végülis várhatsz a vásárlással míg majd összejön annyi fölös kredit rá.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#23164) #16820480 válasza ntomka (#23162) üzenetére


#16820480
törölt tag

Az meg nem feltetlen baj. Bar biztos vagyok benne, hogy a mostanihoz kepest brutslisan jo hangja van, de azert szivesen meghallgatnam vasarlas elott.

plus44: A, az nem ugy megy... ha osszejon plusz penzem, akkor inkabb leugrom Hong Kongba egy hetvegere, most ez van tervben, csak varom a fizetesemet elobb O:-)

(#23165) Shufny válasza #16820480 (#23164) üzenetére


Shufny
őstag

Állítólag több reptéren is meg lehet hallgatni őket, ha úgy mennél esetleg valahova.

[ Szerkesztve ]

(#23166) contaxg válasza #16820480 (#23164) üzenetére


contaxg
veterán

Csak egy picit irigykedem! :)
Képes beszámolót lehetne majd kérni?

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#23167) #16820480 válasza Shufny (#23165) üzenetére


#16820480
törölt tag

Igen, ez jo otlet, nekem is eszembe jutott, csak belfoldi jaratokon vtam mostanaban, ott nem nagyon vannak elektronikai cikkek, csak ajandekok, ruha meg parfumok es ekszerek...

contaxg : lehet, persze, de mar sokszor voltam ott, igy nem egeszen olyan erzes mar. Amugy a logout blogomon van egy iras rola, ha erdekel, meg ket evvel ezelottrol nagyjabol.

(#23168) ntomka


ntomka
nagyúr

Olyan harang létezik, mint ez a Shure/Comply foam, csak szilikonban?

ツ Headphones on - World off

(#23169) contaxg válasza #16820480 (#23167) üzenetére


contaxg
veterán

Köszi! Elolvastam mindet!
Az Illatos öbölben biztos találsz mást is jó (vagy jobb) áron, mint a Shure-t ;)

[ Szerkesztve ]

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#23170) stevve


stevve
nagyúr

Ezt a vitát akkor zárjuk is le. Nyugalom. :K

(#23171) hovika81


hovika81
tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni, hogy mi a véleményetek erről a fülhallgatóról? Megéri-e megvenni vagy csak valami átba...s?
Sennheiser CX 550

Diablo 3 - hovika81#2333

(#23172) fi:zi'k válasza hovika81 (#23171) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

"Szállítási idő 7-24 munkanap..." - :U

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#23173) ntomka válasza fi:zi'k (#23172) üzenetére


ntomka
nagyúr

Ebay-en megrendeli a hamisítványt és vaterán árulja. Nem ő lenne az első... :U

ツ Headphones on - World off

(#23174) hovika81 válasza ntomka (#23173) üzenetére


hovika81
tag

Szóval azt mondjátok, hogy fake az egész? :Y
Hogyan tudnám az eladót csőbe húzni, mit kérdezzek tőle, hogy lebukjon?

[ Szerkesztve ]

Diablo 3 - hovika81#2333

(#23175) PR0JECTNR56 válasza hovika81 (#23174) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Ez szinte biztos. A Sennheiser CX modelljei a hamisítók egyik kedvenc célpontjai (csakúgy mint a Sony bizonyos modelljei).

(#23176) fi:zi'k válasza hovika81 (#23174) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Csak kérdezz rá, hogy mivel tudja bizonyítani az eredetiséget. ;)

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#23177) hovika81 válasza fi:zi'k (#23176) üzenetére


hovika81
tag

Mi az amivel bizonyítania kell, hogy eredeti, bocsi de én nem értek hozzá.
Ja és akkor már, mi véleményetek még erről is AKG K324P füles?

[ Szerkesztve ]

Diablo 3 - hovika81#2333

(#23178) korcsi válasza hovika81 (#23177) üzenetére


korcsi
veterán

Ez az eladó vaterás értékelései volt, egy pont ugyanilyen fülesről van szó:
"Rendben megérkezett a termék, de a közel másfél hónap szállítási idő kicsit keserű szájízt hagyott bennem. A termék eredetiségét sem merném egyértelműen kijelenteni (számomra csalódás volt a minősége). "

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#23179) zack


zack
nagyúr

Van valakinek tapasztalata HTC Sensation XE-vel kapcsolatban ami a zenelejátszás minőségét illeti? Kb. 1 az 1-ben tudnám cserélni az i4-et erre is és az SGS2-re is.
Esetleg az SE Arc S zenei tudása is érdekelne.

Más tipust nem igazán találtam ami esetleg hozzhatja az i4 szintet jó fülessel.

A telefonok topikjaiban szinte lehetetlen erre szakmai hsz-t várni, mert alig használ 1-2 fórumozó a gyárin kívül más fülest. A gyáriak meg... :F

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#23180) sagesz93


sagesz93
addikt

hi
haverom keres max 4k-ért fülest. Sok igénye nincs, "agybadugós" legyen, meg iphone kiosztás kéne, mert a samsung galaxy minije olyan fülest "eszik".
Külföldről rendelés sem akadály, csak legyen valami értelmes dolog 4k-ért.
köszi

(#23181) #16820480 válasza zack (#23179) üzenetére


#16820480
törölt tag

sajnos elég elkeserítő ilyen szempontból a helyzet. a HTC-k általában pocsékak, még a Monster kiadás is csak egy extra EQ-t jelentett, nem képesek értelmes dac-ot tenni a cuccaikba. a Samsung SGS1 jó volt, voodoo sound segítségével jól szólt, mert belepakoltak egy wolfson chip-et, de az SGS2 megint valami olcsó szart használ, így említésre sem méltó. esetle a Sony, de szerintem ha teheted, akkor prbáld meg meghallgatni előtte.

(#23182) zack válasza #16820480 (#23181) üzenetére


zack
nagyúr

Be vagyok sózva, kipróbálnék bármilyen Androidos csúcskütyüt, mert még nem volt. Viszont az iPhone-ban megszokott minőségből csak nagyon minimálisan mondanék le itt-ott.
Tényleg ez a piaci helyzet, ha minőségi zenét akarok, akkor maradnom kell az iPhone-nál? :F Nem gond, csak a 1 év 2 hónap után vágyom a változatosságra, és mindig oda lukadok ki, ez ezért nem jó, az meg azért.
Az Arc S-sel csak annyi a bajom, ha már cserélek legyen dual core, mert úgyis csak addig használom amig ősszel ki nem jön az új iPhone. Azt mindenképpen megveszem előfizura.
Arc S jelenleg 90k, Sensation XE 128k, GS2 130k. Ez a három jöhet számításba, de az Arc S esetében attól tartok fél év múlva az 1 magos felépítéséből adódóan eladáskor baromi nagyot buknék. Egyébként talán nekem is az a legszimpibb meg talán még az XE. GS2-ről mindenki ódákat zeng, de aki cserélni akart velem, rákerestem a hozzászólásaira a GS2 topikban, és kiderült i4-ről váltott, és elég sok gondja volt. Visszhangosak a hívások a zajszűrés miatt ami nem kikapcsolható stb. Aztán most megint i4-re menne vissza. Ebből nekem az jön le, hogy nem egy minőségi cucc a GS2 hiába papíron a legerősebb a hardver. :U

Sensation XE-t konkrétan hallottál már jó fülessel?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#23183) #16820480 válasza zack (#23182) üzenetére


#16820480
törölt tag

nem nagyon hallottam, utoljára még a Desire klónokat hallottam, és nem voltak meggyőzőek. esetleg Moto Razr? én sem Samut, sem HTC-t nem nagyon vennék. ha csak ideiglenesen kell, akkor ne zavarjon annyira az egy mag, esni fog a két magosak ára is... vagy esetleg egy használt Nexus S? azt elég olcsón megkapni már most, és elvileg ugyanaz, mint az SGS, csak vanilla androiddal, ami nekem elég nagy előny.

(#23184) zack válasza #16820480 (#23183) üzenetére


zack
nagyúr

Lehet ez a Nexus S zenében jó lenne, és hozná az i4 szintet, de videózásban és még ki tudja mi mindenben visszalépés. :U 87k újonnan, és akkor már inkább az Arc S-t választanám. ;)
Moto XT910-el vigyázni kell. Nincs hivatalos magyarországi képviselet, innentől fogva pedig problémás a support. Motoroláról magyar felhasználótól még jót nem hallottam, csak azt, hogy befürdött vele. Sensation XE nagyon szimpi, nem is tömegtermék, mint a GS2, viszont nincs lehetőségem meghallgatni mit tud zenében. :F

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#23185) #16820480 válasza zack (#23184) üzenetére


#16820480
törölt tag

Motorolában a szoftverfrissítés a szopás, nekem hardveres gondom nem volt még vele. SGS2-t semmiképpen ne vegyél, abban köztudottan igénytelen dac van, zenében szar lenne sajna. az XE-t nem ismerem, tényleg meg kéne hallgatni, de én sokat nem várnék tőle. elvileg még az én telómat tudnám ajánlani, ha lenne arrafelé hivatalos forgalmazás. amúgy nem tudom, ha fél évre veszed, akkor nem biztos, hogy a support a legégetőbb probléma...

(#23186) vchrismw


vchrismw
csendes tag

Sziasztok!

Abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy már meglévő in-ear füleshez hol tudnék foam-ot venni? Megtaláltam a Compy weboldalát, de ott annyiba kerülne a szállítás, mint maga a foam. Van itthon is lehetőségem ilyesmit vásárolni?

Előre is köszönöm a segítségeteket.

Üdv,

Krisztián

(#23187) #02119936 válasza #16820480 (#23181) üzenetére


#02119936
törölt tag

Samsung SGS-1 még mindig jó az egy szál magjával. :DDD Ehez keresnék én fülest 10-20k magasságig, mert a CX 300-as most megboldogult.
A gond az hogya médiamarktban van egy pár lekvár . Vannak ott normális darabok? Mert akkor próba után a neten be tudnám szerzni.

[ Szerkesztve ]

(#23188) ntomka válasza #02119936 (#23187) üzenetére


ntomka
nagyúr

No és mik az igényeid a maximális kereten kívül? :)

ツ Headphones on - World off

(#23189) Xabi78 válasza #16820480 (#23185) üzenetére


Xabi78
aktív tag

SzVSz ha a zenehallgatás is szempont, akkor androidból jelenleg a SGS és a Nexus a jó választás. A többi nem éri el az iPhone szintjét, sajnos. Egyébiránt az SGS se volt valami nagyszerű, amíg az XDAsok nem írtak a wolfsonnal karöltve néhány sort a kernelbe. Egy ideig volt arról is szó, hogy a samsung implementálja a gyári kernelbe is, de ez nem történt meg.
Az SGSbe Yamaha hangchip van, ami egyértelmű visszalépés sajnos. A Sonyk hangchipje sem egy nagy etvasz, papíron bár jobb, mint a wolfson, a tapasztalatok sajnos nem ezt támasztják alá.
Én nem váltanék :N Sőt, az SGSemet is azért nem cserélem le, mert egyelőre kielégíti az összes igényemet, és emellett nagyon szépen szól.
De azért már várnék egy wolfson chipes 2 (4?)magos csodát. Ha az SGS3ba beletennék, akkor erősen gondolkoznék a váltáson. Vagy nem is gondolkoznék? :DDD

Kvg: az SGS jó alap, ebben az árkategóriában nagyon jó vételek vannak. Az a kérdés, milyen hangképet szeretsz. A cx300 után analitikusat semmiképpen nem ajánlanék, ami számodra érdekes lehet, az a Xears TDII-III, XE200, Brainwavz M2, Proalpha, első körben.

[ Szerkesztve ]

Cave canem!

(#23190) #02119936 válasza ntomka (#23188) üzenetére


#02119936
törölt tag

trance hip -hop progresive chill szóvak elektronikus ra kellene. metál szimfonikusokat nem halagatok. Részletek fontosak vokalban közép magasban és nem kopogos normális mély kis torzitás .
Túl sokat nem akarok ennyit szánok rá kb.

[ Szerkesztve ]

(#23191) MPeter87 válasza #02119936 (#23190) üzenetére


MPeter87
őstag

Ha érdekel, a hét végén vagy köv hét elején tervezek rendelni Xears.com-ról fülhallgatót! Eddig 3an vagyunk rá. Minél többen vagyunk, annál olcsóbb a posta. Akciósan minden füles 30 euró + posta. A posta 8 euró, ami annyi felé oszlik természetesen, ahányan vagyunk!

Itt találsz teszteket is néhány fülesről. A többi hozzászólásban tapasztalatokat is...

(#23192) #02119936 válasza Xabi78 (#23189) üzenetére


#02119936
törölt tag

Mit kell érteni az analitikus szó haszálatán, aprólékos, részletes? Ezt nem tudta a cx csak a mélyet és kevés lenne belőle az fülesben ? kompromisszumokra hajladndó vagyok ...

jókat tudok kérdezni . :B

[ Szerkesztve ]

(#23193) Bodor válasza zack (#23184) üzenetére


Bodor
veterán

SGS2-röl lebeszéllek ha zenehallgatásról van szó. Fiamnak ilyen telefonja van, és meghallgattam mindkét fülesemmel ( XE200Pro és Brainwavz B2) és nagyon pocsékul szól.
Én is telefonnal szerettem volna eredetileg zenét hallgatni, de egyszerűen nem találtam olyat ami megütné a mércét. Maradt a Sanza Fuze, és elégedett vagyok vele...

Mondjuk iPhone-t még nem hallottam, de azért a sz@rért nem adnék ki annyit, ha már telefon....

[ Szerkesztve ]

(#23194) zack válasza #16820480 (#23185) üzenetére


zack
nagyúr

Lehet nem fogok akkor cserélni. :( Az anyagi mozgásterem eléggé be van szűkülve így február elején, mert az még megoldás lenne, ha fosnék a zenei részre, és vennék zenére egy Sansa Clip+ lejátszót.
Csak hogy ez is tizenezer, és ha pl. a Sensation XE-t választom, arra még +12k rá kellene fizetnem ha eladtam az i4-et. Tehát ha most váltanék úgy hogy veszek külön mp3 lejátszót, akkor az elég sokba fájna (+25k), és akkor még csak az iPhone szintjén mozgok mindig, csak annyi különbséggel hogy Android OS-t használok. :U Arról nem is beszélve, hogy kellene vennem MicroSD-t is (12k), és valami normális tokot is.
Szerintem nem lesz ebből a cseréből semmi...

(#23193) Bodor

Köszi a véleményedet. ;) Még egy érv a GS2 ellen.
Bár azt azért nem értem, miért szarozod az iphone-t ha nem ismered? :U
Azért kerül ennyibe, mert amint látod, egy közel 1,5 éves iPhone 4-et nem tudok elcserélni egyik jelenlegi csúcsmodellre se kissebb kompromisszumokkal.
Zenében meg szinte biztosra veszem, hogy az egyik legjobb, ha nem a legjobb, ami egyik mostani 100k+ csúcsmodellnek sem az erőssége.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#23195) Bodor válasza zack (#23194) üzenetére


Bodor
veterán

A telefon részét ismerem és az nem tetszik. Azt írtam, hogy zeneileg nem ismerem, arról nem is mondtam véleményt.... Félreérthetően fogalmaztam, bocsi! De hagyjuk, mert ez már nagyon off topik

[ Szerkesztve ]

(#23196) ko9 válasza zack (#23194) üzenetére


ko9
addikt

Ha már telefonos vonal: Sensation XE-ben nagyot fogsz csalódni, hiába HTC. Megmagyarázhatatlan laggok, akadozó menürendszer, ilyenek. Sajnos optimalizálás szintjén eléggé elkapkodták, ahhoz képest, hogy kétmagos, bitangul de nem jó... Kurvul a HTC is...
SGS2 - SAMOLED. Kb ennyi az előnye az Arc S-hez képest - bár lehet ez se előny, mert beég egy idő után. Nem egy ilyen vitának lehet az ember tanuja mostanában, az Arc topikban.
Én biztos az Arc S-et választanám. Nem azért mert most is Xperiám van (Mini Pro), hanem azért mert egymagos létére még mindig ez a leggyorsabb készülék. Ha nem játékra és a benchmarkok közbeni e-pénisz növelésre akarod használni a telefont, hanem mindennapi, folyamatos, megbízható, és gördülékeny használat a cél, akkor még mindig az Arc S-t ajánlom. Nem érzed meg a két mag előnyét és az elkövetkező 1 évben nem is fogod.
Hiába egymagos az SE ha szemmel láthatóan gördülékenyebben megy, mint a 2magos kategóriatársai. Hogy miért annak az indoka is megvan, de ebbe most nem mennék bele, mert ez egy fülhallgatós topik, de ha érdekel, elmondom.
Hangminőség meg mint olyan, az is más szempont. Az én kis Mini Prom nagyon szépen szól véleményem szerint, DSP Managerrel meg finomhangolni is tudod, és szinte tökély. Ha mindenképp váltani akarsz iPhoneról, akkor ebbe az irányba tedd. :K

Vagy szerezz egy Meizut :C

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#23197) Tejföl


Tejföl
tag

Én ipodot használok. És nem mondhatnám hogy jobb mint a HTC Desire S-em. Pedig elméletileg zenére lenne kitalálva.

(#23198) dodo76


dodo76
tag

Sziasztok!!
ZTE Skate-hoz akarok szilikonos fülest venni,felvevő gombost,mikrofonost.
Tudja valaki hogy Pl:a samsung telefonoké kompatibilisek hozzá?

[ Szerkesztve ]

ZTE Blade Nekem tetszik!De már Skate van s az az új kedvenc!!:)

(#23199) Xabi78 válasza dodo76 (#23198) üzenetére


Xabi78
aktív tag

Ha ugyanaz a kiosztása, mint a blade-nek, akkor igen, samsung kompatibilis füles kell, és az iphone-füles nem kompatibilis.

X.

Cave canem!

(#23200) bigrock


bigrock
addikt

Comply Foam -ból melyik szériát/méretet ajánlanátok Xears TDIII-hoz?
Illetve csatlakoznék az előttem szólóhoz, nincs ennek valami M.országi beszerzési forrása?
Köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.