Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24151) Rob424


Rob424
csendes tag

Sziasztok!
Tudnátok ajánlani néhány fülest 10k-ig?Legfőképp metál és punk szólna rajta,szóval ehhez kéne a lehető legjobb ilyen árban.

Előre is köszi! :)

(#24152) Kuruc2


Kuruc2
senior tag

Sziasztok!

Új SE LWW telóhoz szeretnék fülest. Az agybedugósokkal nem nagyon szimpatizálok, a régifajták nagyrésze túl nagy nekem, meg kiesik, rengeteg pénzt se akarok költeni. Volt már egypár, és van egy régi kedvencem, egy panasonic, ami félig bemegy agyba félig nem, de nem tudom a típusszámát, enyémet meg már sajna szétküldtem, annyit használtam. Annyit tudok hogy nagyon nagyon jól szólt (ezen volt basszus is rendesen vhogy), és bárcsak tudnám honnan szerezhetnék ilyet még. Hoztam pár képet, hátha tud valaki segíteni.

Íme:

kép.1.:

kép.2.:

kép.3.:

[ Szerkesztve ]

http://logout.hu/cikk/wd_red_3_tb_nem_csak_nas-ba/sajat_sztori_tapasztalat_kuruc2.html --------------------- http://logout.hu/cikk/ii_desktop_modding_verseny/a_vegeredmeny.html ----------------------------------------------------

(#24153) F-ECT$


F-ECT$
titán

Ebben a cikkben lévő bejáratós mp3-akat fel tudná nekem tölteni valaki valahová?

Dive ever, work never.

(#24154) Freeman01


Freeman01
tag

Sziasztok

Szeretnék vásárolni vmi jó fülhallgatót de nem tudok rá túl sokat költeni...5000Ft-ig bezárólag tudnátok nekem ajánlani vmi jó fülbedugós változatot?
Tudom ekkora összegért nem lehet csodát várni de ebben az árkategóriában mi a legjobb?
Eddig 2-őt találtam de nincs tapasztalatom:
Philips SHE6000
TDK MCG300

Vélemények?

(#24155) PR0JECTNR56 válasza F-ECT$ (#24153) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Az alap barna, rózsaszín, fehéren kívül még lesz benne egy "csend" mp3 fájl is.Felraktam ide:

Burn-In hanghullámok MP3 formátumban.

(#24156) mr.kocka


mr.kocka
aktív tag

Sziasztok! Van egy Sony MDR EX38IP fülesem.

A probléma a következő.. bedugom valahova. PL. Számítógépbe, ha teljesen bedugom a csatlakozót, furán szól, mintha vízhangzana, vagy nem tudom. Ha mondjuk nem dugom be teljesen, akkor teljesen hibátlanul szól.
Ez mitől lehet?

Válaszokat köszönöm!

Dream of my life.. // uj telefonszam: 06-30-551-99-71!!!

(#24157) ithomas válasza mr.kocka (#24156) üzenetére


ithomas
őstag

Gondolom ez egy headset.
A mikrofon miatt más a csatlakozó kiosztása, mint a normál 2 pólusú jacknek.
Ha egyéb eszközön akarod használni, kell hozzá egy fordító.

Real eyes realize real lies!

(#24158) mondomén


mondomén
őstag

Sikerult kimosnom a fulesem.:( A bal egesz jol szol, viszont a jobb nagyon halk. Legalabb nem ment teljesen tonkre... Esetleg valami jotanacs ilyen esetre? Most beraktam egy zacsko rizs koze, nem tudom segit e rajta.

(#24159) Tomi_Sci


Tomi_Sci
őstag

39 USD szállítással a BW M4.
Ennyiért Best Buy :K

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#24160) shouryuken


shouryuken
senior tag

Wow. Ez mikor ment le ennyire?

(#24161) Kuruc2 válasza Kuruc2 (#24152) üzenetére


Kuruc2
senior tag

Senki ötlet?

http://logout.hu/cikk/wd_red_3_tb_nem_csak_nas-ba/sajat_sztori_tapasztalat_kuruc2.html --------------------- http://logout.hu/cikk/ii_desktop_modding_verseny/a_vegeredmeny.html ----------------------------------------------------

(#24162) F-ECT$ válasza Tomi_Sci (#24159) üzenetére


F-ECT$
titán

Megbízható innen rendelni?

Dive ever, work never.

(#24163) PR0JECTNR56 válasza F-ECT$ (#24162) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Igen. Itt a PH!-n is elég sokan rendeltek már korábban Brainwavz/SoundMagic/Fiio cuccokat.

(#24164) shouryuken


shouryuken
senior tag

Én már meg is rendeltem. 8876 Ft-ra jött ki! :))) :C

(#24165) mondomén válasza PR0JECTNR56 (#24163) üzenetére


mondomén
őstag

Miként történik náluk a fizetés, nem tudod?
Ennyiért én is veszek egyet.:)

(#24166) PR0JECTNR56 válasza mondomén (#24165) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Fizetéshez a Paypal-t tudom javasolni, biztonságos fizetési módszer és ingyenes is.

(#24167) mondomén válasza PR0JECTNR56 (#24166) üzenetére


mondomén
őstag

Rendben, köszi.
Még egyet kérdés. Igazából mindenkihez aki már rendelt onnan. Mennyi a szállítási idő kb.?

(#24168) Sly1024 válasza Kuruc2 (#24161) üzenetére


Sly1024
csendes tag

Én Sony-ban láttam ilyet, úgy hívják, hogy "groove": [link]

De nyilván a Sony kicsit drágább, mint a Panasonic.

Sly

(#24169) Sly1024 válasza Tomi_Sci (#24159) üzenetére


Sly1024
csendes tag

Kérdésem: a Brainwavz-ok mennyire driver flex-esek?

Sly

(#24170) Tomi_Sci válasza Sly1024 (#24169) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

Az M4 nem zárt, de ha nagyon ügyetlenül teszed be, akkor lehet driver flex. Ha az itt (step 8)
leírt módszerrel teszed be a füledbe, akkor nem hiszem, hogy előfordulna.

mondomén: Elég lassan jön, nekem 3,5 hét volt.
F-ECT$: Igen.

Az akció egyébként keddig lesz.

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#24171) ko9 válasza Tomi_Sci (#24170) üzenetére


ko9
addikt

Néha előjön azért nála a Driver Flex, de nem jellemző. Ennyiért tényleg best buy :)

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#24172) Kuruc2 válasza Sly1024 (#24168) üzenetére


Kuruc2
senior tag

Köszi a tippet, jól is néz ki, de sajna nem nagyon találok rendelési lehetőséget itthon. :s

http://logout.hu/cikk/wd_red_3_tb_nem_csak_nas-ba/sajat_sztori_tapasztalat_kuruc2.html --------------------- http://logout.hu/cikk/ii_desktop_modding_verseny/a_vegeredmeny.html ----------------------------------------------------

(#24173) Tomi_Sci válasza Tomi_Sci (#24159) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

fb2012fiver kuponnal még 5% kedvezményt lehet kapni. Nem minden terméknél működik, de egy próbát megér.

korcsi: Eléggé V-alakú a freki kimenete, visszahúzódó közepekkel. Szerintem ez a népszerűbb karakterek közé tartozik, akár azt is mondhatnám, hogy "fun".

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#24174) korcsi válasza Tomi_Sci (#24159) üzenetére


korcsi
veterán

Nekem nem tetszett az M4 hangja.

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#24175) F-ECT$ válasza korcsi (#24174) üzenetére


F-ECT$
titán

Mi volt vele a baj, mi van helyette?

Dive ever, work never.

(#24176) Sly1024 válasza Tomi_Sci (#24170) üzenetére


Sly1024
csendes tag

Köszi a választ!

Az M4 elvileg jobb/rosszabb/más hangzásban, mint az M3?
A számozás alapján jobb kéne, hogy legyen, de az eredeti ára alapján alatta van.

Sly

(#24177) korcsi válasza F-ECT$ (#24175) üzenetére


korcsi
veterán

Nagyon V karakterisztikájú, az elektronikus zenéből csak a mély és a magas marad meg. Rock zenét még épp el lehetett vele hallgatni, de Xears N3i-vel összehasonlítva elég lelombozó volt.
Persze ez csak az én véleményem, sok embernek tetszik a hangja.
M4-et eladtam, N3i tönkre ment, most egy Maxell Metallics-et hallgatok, de kipróbálnék majd egy Maxell CN45-öt ha kapható lesz itthon.

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#24178) Cyrin válasza korcsi (#24177) üzenetére


Cyrin
addikt

Akkor marad az E30...

(#24179) Tomi_Sci válasza Sly1024 (#24176) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

Más a hangja, nem feltétlenül gyengébb. Itt és itt van róla leírás.

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#24180) ko9 válasza korcsi (#24177) üzenetére


ko9
addikt

Nem tudom te milyen M4-et hallgattál, de az enyémnél éppen hogy keményen ki van emelve a közép, még EQval le is kellett szednem belőle, mert néhol kicsit soknak éreztem. Én pl Alterhez meg Hip-Hophoz elég jónak találtam, meg a szövegcentrikusabb műfajokhoz, mert tisztán lehet érteni a szöveget.

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#24181) Tomi_Sci válasza ko9 (#24180) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

A közép valóban szép, de azért egy középcentrikus fülessel/fejessel összehasonlítva jóval visszafogottab.

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#24182) ko9 válasza Tomi_Sci (#24181) üzenetére


ko9
addikt

Ok, de ez nem is az a kategória. A közép mellett eléggé szépen szól a mély és a magas is, ha épp nincs szöveg. És nekem pont ilyen kellett. Mondjuk nekem pont rock alatt nem tetszik a hangja :DD

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#24183) Sly1024 válasza ko9 (#24182) üzenetére


Sly1024
csendes tag

Bah, én meg inkább rock/metál zenét hallgatok. Akkor maradok az xears vagy shure mellett.

Sly

(#24184) Freeman01


Freeman01
tag

Sziasztok

BRAINWAVZ M4 vagy valamelyik Xears?
Melyiket ajánlanátok úgy hogy elég változatos típusú zenéket hallgatok Mike Oldfield-tól az R&B-ig szeretem a tiszta magasakat de a basszust is.

(#24185) TotO'


TotO'
aktív tag

Most fáj a szívem, hogy M1-et rendeltem drágábban mint ez az M4 akció pár napja, nembaj, biztos jobban megéri az m1 :PP

4a || Neuzer Courier DT

(#24186) #02119936 válasza Freeman01 (#24184) üzenetére


#02119936
törölt tag

Én jót akarok neked a Xears-ot nagyon nem tanácsolom. Lehet hogy régen jó volt, de most okádék. XE200 Pro :((( olyan torz és dobzos a közép tartomány hogy az hihetetlen. A bejátatásban bíztam , de szar volt utána is.
A BRAINWAVZ nem hallottam, de csak jobb lehet.

[ Szerkesztve ]

(#24187) korcsi válasza #02119936 (#24186) üzenetére


korcsi
veterán

Xears-okról se hallottam még, hogy a hangját szidják, eddig majdnem minden téren szidták, de a hangjukat nem.

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#24188) Shufny válasza korcsi (#24187) üzenetére


Shufny
őstag

Szerinte a CX300 a legjobb. Több magyarázat nem is kell.

(#24189) #02119936 válasza Shufny (#24188) üzenetére


#02119936
törölt tag

A mostani kihozatalból hallgass már meg egy párat. biztosan el tudod kérni valakitől. Hulladék semmire való német bovli amit én kaptam kézhez. Nem vagyok high end őrűlt , de normális használt hifi cuccaim vannak Denon+Jamo és egy két füles, de kritikán aluli az emíltett páldány.

[ Szerkesztve ]

(#24190) #02119936 válasza #02119936 (#24189) üzenetére


#02119936
törölt tag

A driver-flexet még le is szarnám, pattan egyet szól tovább, de hasonlóan dobozos tórz. hangja van mint Samsung Galaxy S gyári fülesének.Nincs olyan EQ amivel ezt korigálni lehetne. egy maxell metallic is 10-sszer jobb és csak 3-4k az ára.

[ Szerkesztve ]

(#24191) PR0JECTNR56 válasza #02119936 (#24186) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Szerintem a hang szempontjából ennyiért nem nagyon kaphatsz jobbat. A megbízhatóság mostanában tényleg aggasztó viszont, azt is vedd figyelembe, hogy boldog-boldogtalan ilyet vesz mostanság ezért nem csoda, hogy a meghibásodások száma is emelkedik.
A driver-flex pedig roppant kellemetlen jelenség, ezt szerintem mindenképpen ki kellene javítani az újabb típusoknál.
A TD4 viszont a gyártó állítása szerint jóval megbízhatóbb lesz elődjétől az összeszerelés terén. Remélem nem csak marketing szöveggel van dolgunk, hanem tényleges előrelépésről van szó.
Szóval a lényeg az, hogy ha valaki ennyit akar költeni fülesre akkor kompromisszumokra kényszerül. Vagy a hangzással szemben támasztott igényeit adja lejjebb a nagyobb megbízhatóság és várható élettartam reményében vagy kockáztat és lesz egy viszonylag jó hangzású fülese nagyobb rizikóval az összeszerelés stb. terén. Tökéletes megoldást ebben az ársávban szerintem még nem lehet elvárni.

(#24192) Shufny válasza PR0JECTNR56 (#24191) üzenetére


Shufny
őstag

A TD II -nél is ezt írta természetesen. :) (meg hogy majd a szövetkábel megold mindent, lol) A driver flex a konstrukció velejárója. Nem fogják csakúgy javítani.

(#24193) mondomén válasza Shufny (#24192) üzenetére


mondomén
őstag

Nem tudom mi ez a driver flex, de ahogy latom nem jo dolog.:) Brainwavz M4 -nel is tapasztalhato ilyen?

(#24194) ko9 válasza mondomén (#24193) üzenetére


ko9
addikt

Nem mindig, de azért reccsen néha. De csak nagyon néha, ha olyan pozícióban fogod még, és rakod a füledbe.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#24195) mondomén válasza ko9 (#24194) üzenetére


mondomén
őstag

Az a driver flex mikor berakod es igy cuppog a fulhallgato?

(#24196) ko9 válasza mondomén (#24195) üzenetére


ko9
addikt

Igen, olyasmi, bár az szokott a fülzsír miatt is lenni ;]
inkább úgy fejezném ki, hogy olyan mintha "reccsenne" egyet a membrán.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#24197) mondomén válasza ko9 (#24196) üzenetére


mondomén
őstag

Erdekes, eddig azt hittem a harang csinalja vagy valami gaz van a fulemmel.:) A cx400 mindig csinalta ezt, meg mukodik... A jays one csak neha produkalja. (amugy aki kimoshato fulest akar az vegyen jays-t, tulelte:) )

(#24198) Ulf


Ulf
tag

Sziasztok!

50 dollárig keresek zárt fülhallgatót. Mindenképp fontos lenne, a zártság mert elég sokat vonatozom és metrózok. Rock zenét hallgatok, és motorola defy-hez szeretném csatlakoztatni később talán szerzek be egy iAudio-t :) Mikrofon nem lényeges, nem akarom headsettként használni.
3 hétig amerikában is betudom szerezni így szóba jöhetnek olyan szállítok is akik csak oda szállítanak.

Köszi

(#24199) mandin


mandin
senior tag

Sziasztok.
Van egy HD2-es telefonom, ahhoz szeretnék venni egy fülhallgatót futáshoz. Kinéztem egyet: [link].
Kérdésem az lenne, hogy ez jó-e egyáltalán a telefonhoz, és ha valaki esetleg használ ilyent, nincs-e olyan probléma hogy halkabb, mint mondjuk az alap fülessel?
A legfontosabb számomra a mély, mivel csak elektronikus zenét hallgatok, akár a magas, közép hang rovására is.
Ha valaki tud jobbat ajánlani azt megköszönném!

[ Szerkesztve ]

(#24200) válasza TotO' (#24185) üzenetére



őstag

M1-em volt, tuti nem lesz drive felx. A hangja kissé visszafogott, de homogén, kiegyenlített.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.