Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24401) MaddeNNNN


MaddeNNNN
őstag

A-Jays One+ kb 2000-ért, vagy maxell metallics kb 2500-ért?
Samsung Galaxy Ace-hez lenne főként minőségi elektronikus zene hallgatásra (nem dubstep). Köszi előre is :)

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#24402) mondomén válasza MaddeNNNN (#24401) üzenetére


mondomén
őstag

2k One+? :Y

[ Szerkesztve ]

(#24403) Xabi78 válasza Windex (#24400) üzenetére


Xabi78
aktív tag

Ez alapján ProAlpha.

X.

Cave canem!

(#24404) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Jövőhéten megjön az SE425. :C

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#24405) ntomka válasza fi:zi'k (#24404) üzenetére


ntomka
nagyúr

Jól hangzik! Várjuk a beszámolót! :))

ツ Headphones on - World off

(#24406) Neilontero


Neilontero
csendes tag

Srácok,létezik olyan,hogy a Xears XE200pro jobb oldalában kevesebb a mély,frissen kibontott állapotában?

(#24407) blackmajesty válasza ko9 (#24386) üzenetére


blackmajesty
aktív tag

Én nem 3M füldugóból csináltam ugyan, de én a sajátomat pont félbevágtam, igaz ez szimmetrikus, nem lekerekített egyik vége sem, és így pont elég egy dugó egy pár haranghoz.
Képek:
[link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#24408) F-ECT$ válasza Neilontero (#24406) üzenetére


F-ECT$
titán

Létezik.

Dive ever, work never.

(#24409) MPeter87 válasza Neilontero (#24406) üzenetére


MPeter87
őstag

40-50 órát járatni kell és jó lesz!

(#24410) Neilontero válasza MPeter87 (#24409) üzenetére


Neilontero
csendes tag

Nagyon remélem,megijedtem mikor hallottam hogy a mélyekkel nincs valami rendben. Bal oldaliban túl sok,jobb oldaliban túl kevés. Járatom szépen,aztán remélem megáll félúton.

(#24411) ko9 válasza blackmajesty (#24407) üzenetére


ko9
addikt

Nekem 403 a képek, pedig szívesen megnézném az eredményt :W

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#24412) blackmajesty válasza ko9 (#24411) üzenetére


blackmajesty
aktív tag

Nálam műkidnek a linkek, de akkor megpróbálom máshogy:

[link]
[link]
[link]

Remélem így jók.

(#24413) ko9 válasza blackmajesty (#24412) üzenetére


ko9
addikt

Így jók, köszönöm :R

Milyen hosszú egy teljes dugó? Csakhogy nagyjából tudjam mekkorát vágjak.
A közepén te nyomkodtad alá a vetőcső végének, vagy magától állt rá?

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#24414) miskanaruska válasza Khaal (#4616) üzenetére


miskanaruska
csendes tag

Csak egy baj van minddel, hogy szivacs nélkül nem szól szépen egy sem. De a szivacs sem mindegy milyen, elég "tömörnek" kell lennie. Ezzel megoldódik a "fülfeltörés" problémád is.
Viszont vigyázni kell vele mert hamar el lehet hagyni a szivacsot.

Naposcsibe vagyok még az internet hatalmas baromfiudvarában!

(#24415) blackmajesty válasza ko9 (#24413) üzenetére


blackmajesty
aktív tag

A teljes dugó 18 mm hosszú.
A vetőcső vége előtti keskenyebb részig húztam rá, úgy, hogy teljesen összenyomtam, hogy a lehető leglaposabb legyen. Ahogy visszanyerte a formáját, így állt be. A célom az volt, hogy ne lógjon le a vetőcsőről, mert akkor valószínű, hogy összeszűkült volna.
A hangja viszont így jobban tetszik, kevesebb a mély, ami nekem a szilikonnal nagyon sok volt. És nekem így megszűnt a driver felx is, bár a jobb oldalon néha most is előjön, ha nem nyomom össze eléggé a szivacsot, amikor behelyezem.

Ja, rájöttem, hogy a dropboxal hol rontottam el, de már mindegy.

(#24416) ko9 válasza miskanaruska (#24414) üzenetére


ko9
addikt

3 és fél éves HSZre válaszoltál, ugye tudod? :))

blackmajesty: Köszi kipróbálom akkor.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#24417) Alg válasza MPeter87 (#24409) üzenetére


Alg
veterán

???
A füles két fele nem egyformán szó, de járatás után jó lesz? Ez nekem nem hangzik túl hihetőnek...

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#24418) boba6


boba6
aktív tag

frekvencia grafikonokon szépen látszik amikor egy gyártó cseszik rendesen párba válogatni a hangszórókat, sajnos ez sokszor komolyan hallható, én se hiszem hogy járatástól nagyságrendben változni tud

... "Have you tried turning it off and on again?" .... "Is it definitely plugged in?" ... • • • • • • • • • • • • ha nem kapsz választ 24 órán belül, emlékeztess!

(#24419) snake888


snake888
tag

Én sem hiszem, hogy változna érdemben a járatástól ha féloldalas.

(#24420) nubreed válasza ntomka (#24380) üzenetére


nubreed
veterán

Pontosan erről van szó?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#24421) ntomka válasza nubreed (#24420) üzenetére


ntomka
nagyúr

Igen.

ツ Headphones on - World off

(#24422) nubreed válasza ntomka (#24421) üzenetére


nubreed
veterán

Köszönöm!

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#24423) Neilontero


Neilontero
csendes tag

Mióta írtam,azóta járattam kisebb-nagyobb megszakításokkal, egy aprót igenis jobb,de még mindig nem ugyan az a kettő... Mi ilyenkor a teendő szerintetek? Írjak,hogy cseréljék ki?

(#24424) MPeter87 válasza Alg (#24417) üzenetére


MPeter87
őstag

Xears fülesek hihetetlenül sz@rul szólnak első használatkor, ezt Én is tapasztaltam! Bejáratás után rengeteget változik a hangjuk, szóval gondolom utána jó lesz! Ha mégsem, akkor írni kell Thomasnak, ennyi! :)

(#24425) fi:zi'k válasza MPeter87 (#24424) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Továbbra is jó nagy lutri ez a Xears. :U

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#24426) korcsi válasza Neilontero (#24423) üzenetére


korcsi
veterán

Nemrég kaptam meg gariból az xe200promat, és kezdetben nálam is volt egy minimális asszimetria a mély hangokban, de most már nem hallom, tehát valószínüleg kjáratódott belöle.
Csinálj magadnak vaktesztet, hogy megtudod e mondani hangra, hogy melyik oldal melyik füledben van, ha bejáratódás után is képes vagy erre akkor gáz van.

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#24427) MPeter87 válasza fi:zi'k (#24425) üzenetére


MPeter87
őstag

Igen, sajnos! Szerintem az is marad...
Kicsit zsákbamacska jellegű a dolog! :(
Nekem mondjuk nincs problémám a saját füleseimmel és bízom benne, hogy nem is lesz gond! :)
Van most egy Brainwavz M4-em is. Egész jó, viszont kíváncsi vagyok a Shure SE215-re is, úgyhogy lehet megkereslek majd ezzel kapcsolatban! :)

(#24428) Neilontero válasza korcsi (#24426) üzenetére


Neilontero
csendes tag

Lassan 20 órája (összvissz, meg 1x hagytam hosszút pihenni) járatom, bejáratóhangokkal és zenékkel is, vakteszttel is meg lehet állapítani hogy melyik fülem duruzsol jobban. Menni fog még a bejáratás,aztán majd elkezdek anyázni. :))

(#24429) fi:zi'k válasza MPeter87 (#24427) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Csak nyugodtan.
Lehet lesz is egy jóárasított darab. ;)

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#24430) korcsi válasza Neilontero (#24428) üzenetére


korcsi
veterán

Esetleg behelyezési probléma? Milyen harangokat használsz?

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#24431) Neilontero válasza korcsi (#24430) üzenetére


Neilontero
csendes tag

Alap,közép méretű harangokat,behelyezési probléma nem áll fenn,mert ha megcserélem a füleseket akkor is hallom hogy melyik szól jobban. Furi (nekem ez az első) hogy különböző (2 lépcsős, 3lépcsős, szivacs) harangokkal tényleg különbözőképpen szól és még az izoláció is más.

(#24432) fi:zi'k válasza Neilontero (#24431) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nem furi ez, teljesen nyilvánvaló, legfeljebb eddig nem próbáltál még ilyet. :)

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#24433) rerros


rerros
tag

a következő 3 közül valkinek tapasztalat valamelyikkel? :

- q-jays
- UE super.fi 5
- audio-technica ath-ck9

melyiket ajánljátok?

(#24434) Neilontero válasza fi:zi'k (#24432) üzenetére


Neilontero
csendes tag

Ezért írtam,hogy nekem ez az első fülesem,amihez van ennyi féle harangom. Királyság,de inkább annak örülnék ha szimmetrikusan szólna. Majd holnap este körvonalazódik hogy mi a helyzet. :)

(#24435) Neilontero válasza Neilontero (#24434) üzenetére


Neilontero
csendes tag

Lassan 48órás a bejáratás,és sokkal jobb mint mikor először meghallgattam,de még mindig létezik a probléma. Írtam nekik,meglátjuk ünnepek után mi lesz.

(#24436) Sly1024 válasza Neilontero (#24434) üzenetére


Sly1024
csendes tag

Ha nem szimmetrikus, akkor próbáld meg az egyik füledbe ilyen, a másikba meg másmilyen haranggal! :DD

Sly

(#24437) doddencs


doddencs
senior tag

valaki a BRAINWAVZ Beta mikrofonos változatáról tudna képet linkelni? a mikrofon érdekelne különösen, milyen, mekkora, de nem találtam képet róla.

előre is köszönöm.

(#24438) mondomén válasza doddencs (#24437) üzenetére


mondomén
őstag

Ha olyan mint amilyen az M4-en van, akkor olyan/akkora mint ami az iphone fülesen van.:)

(#24439) doddencs válasza mondomén (#24438) üzenetére


doddencs
senior tag

de akkor mindenképp egy gombos, ugye? :D

más: mp4nation-nel csak pozitív tapasztalatok vannak?

(#24440) mondomén válasza doddencs (#24439) üzenetére


mondomén
őstag

(#24441) doddencs válasza mondomén (#24440) üzenetére


doddencs
senior tag

szuper! köszi.

(#24442) Laszmen


Laszmen
aktív tag

Sziasztok!

Minap vásároltam az egyik aukciós oldalon 1.800 Magyar ft-ért egy Beats By Dr.Dre fülest..ez mind szép és jó, de nekem nagyon gyanús hogy 1800ft-ba kerül, mikor ezeknek a bolti ára 40k-nál kezdődik..
Kérdésem pedig az lenne, hogy ezeknek a füleseknek vannak hamisítvány verziójuk?

(#24443) Alg válasza Laszmen (#24442) üzenetére


Alg
veterán

Vannak, és minden bizonnyal azt sikerült venned...

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#24444) ko9 válasza Laszmen (#24442) üzenetére


ko9
addikt

Szinte csak az van, főleg magyar oldalakon ;]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#24445) MPeter87 válasza Laszmen (#24442) üzenetére


MPeter87
őstag

Szerintem több a hamis, mint az eredeti, úgyhogy hallgathattál volna a megérzésedre! :DDD

(#24446) Laszmen válasza MPeter87 (#24445) üzenetére


Laszmen
aktív tag

"Occcó" kihagyhatatlan vételnek tűnt, meg őszintén most 1800ft nem vág földhöz, lehet hogy nem olyan minőségi anyagból van, meg nem is úgy szól mint az eredeti,de ettől még lehet hogy nem rossz.. Kíváncsi vagyok milyen, egyébként az árú külföldről érkezik, 10-24munkanapon belül, ezért volt csábító hogy ilyen olcsó, lehetséges hogy eredeti, mert aukciót nyertem, tehát elképzelhető hogy az eladó nem ennyiért akarta adni, csak a licitet én nyertem..

(#24447) MPeter87 válasza Laszmen (#24446) üzenetére


MPeter87
őstag

Szép álom! Majd meglátod! :)

(#24448) Laszmen válasza MPeter87 (#24447) üzenetére


Laszmen
aktív tag

Nem álom ez,tudom én hogy mi a helyzet, csak az emberben benne van hogy milyen jól is járhat :D

(#24449) fi:zi'k válasza Laszmen (#24448) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

És szerinted mennyi a realitása, annak hogy az eredeti ár 5-10%-áért veszel meg vmit? :U

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#24450) Laszmen válasza fi:zi'k (#24449) üzenetére


Laszmen
aktív tag

0 :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.