Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23201) skyli


skyli
senior tag

Sziasztok!

A Desire HD-ban milyen a dac? És ez csak azt szabja meg kb hogy mekkora hangerő múlva kezd el recsegni vagy mást is?

Én a Xears n3i-t néztem ki hozzá magamnak és már 3-an is vagyunk, hogy együtt rendeljünk Xears fülest. Ha még 1-2 ember szeretne most venni, akkor nem lenne postaköltség, csak 30euro. Nem én fogom rendelni, hanem Ő :)
Ha szeretne még valaki velünk rendelni, írjon :) köszi :)

Amúgy az n3i jó választás ugye? :)

(#23202) #16820480 válasza skyli (#23201) üzenetére


#16820480
törölt tag

a dac elég sokat meghatároz. mint egy autóban a motor, nem csak azt határozza meg, hogy mekkora sebesség után kezd recsegni, hanem az egész vezetési karakterisztikáját. zenelejátszóban ettől függ, hogy egy dobozhangú gyenge és lapos jelet kapsz, vagy szép, dinamikus és teltet. és mivel egyelőre erre nem lehet izgatni a népet, ezért a gyártók nagy ívben tesznek rá, és csak valami olcsó vackot tesznek a telefonjaikba.

(#23203) Neilontero


Neilontero
csendes tag

Jó hogy előjött végre a téma,azt hittem pár hete,hogy a Meizu telefonja fog ebbe változást hozni,illetve még a Samsung Wave-et rebesgették, hogy jó a hangja. Személyes tapasztalat nincs, ezeket csak olvastam.

Ha véletlen kijönne egy zenére is jó teló,megfontolnám hogy váltanék-e. :)

(#23204) #02119936 válasza skyli (#23201) üzenetére


#02119936
törölt tag

Ő is ebben a bizniszben lesz a hétvégén mint beszerző? (#23191) MPeter87

Érdeklel a Xrerax valamely tipusa. Nem tudom még melyik, de CX utód lenne jó, kizárólag elkronikus zenére.

[ Szerkesztve ]

(#23205) MPeter87 válasza #02119936 (#23204) üzenetére


MPeter87
őstag

En intezem a rendelest! :K
Elektronikus zenere szerintem, ha a TDII TDIII TD4 fulesek kozul valasztasz, nemigazan fogsz csalodni!
A reszleteket majd privatban. :)

(#23206) #02119936 válasza MPeter87 (#23205) üzenetére


#02119936
törölt tag

OK! Erőre is köszi! :R

(#23207) zack válasza Neilontero (#23203) üzenetére


zack
nagyúr

Van ilyen. Leginkább a régebbi modellek között. Nekem tetszett a Nokia N86, SE W995, W880, Samsung Omnia2, a Samsung Wave (S8500) viszont kissé dinamikátlan volt. Az újabbak közül iPhone 3GS, 4, 4S, illetve hallomásból tudom hogy az I9000 Galaxy S Voodoo kernellel is jól szól. Sajnos ez utóbbit nem hallottam élőben, a többit viszont igen.

Tesztekből kiindulva a Sensation XE (128k) és a Sensation XL (133k) se szólhat rosszul.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#23208) ntomka válasza zack (#23207) üzenetére


ntomka
nagyúr

Mindig el van felejtve, hogy hangkeltés szempontjából a Galaxy 3 megegyezik a Galaxy S-ével, ha valaki középkategóriában mozogna.

(#23209) zack: Nem is azért mondtam. :) Csak mindig a Galaxy S van zenére überként emlegetve, mikor harmad annyiért ott a Galaxy 3, ami ezt a funkciót ugyanolyan szinten tudja. :) Tudom, mert Galaxy 3 volt az előző telóm.

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#23209) zack válasza ntomka (#23208) üzenetére


zack
nagyúr

Ezt nem hallottam, és nem is tudtam róla. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#23210) Xabi78 válasza ntomka (#23208) üzenetére


Xabi78
aktív tag

A Galaxy 3ban samsung hangchip van, a Galaxy Sben meg wolfson. A hangminőségéről eddig nem olvastam semmi eget rengetőt. Nyilván nem rossz a hangja, de azért ha úgy szólna, mint a Galaxy S, akkor már régen menne az itteni és a nemzetközi fórumokon, hogy mekkora bestbuy, de ezt én még sehol sem olvastam.

Szóval érdeklődve várom, hogy mi alapján mondod azt, hogy a Galaxy 3 hangkeltés szempontjából megegyezik a Galaxy S-el (merthogy ugye se wolfson chip, se moddolt audio driver...).

X.

Cave canem!

(#23211) ntomka válasza Xabi78 (#23210) üzenetére


ntomka
nagyúr

Egy galaxy 3 rom (magyar fejlesztés)

Screenshot a voodoo appról belőle:

Azért nem megy róla a téma, mert akit érdekel, hogy milyen hang jön a telójából, az általában nem áll meg Galaxy S vagy Iphone alatt... De ahogy írtam, használtam is, nem beszélek a levegőbe.

Egyébként most LG Optimus 2X-em van. Ebben is ugyanaz a Wolsfon DAC van, mint az említettekben, csak a voodoo egy rakat szar rá és supercurio nem veszi a fáradtságot, hogy megoldja, pedig pénzt is kér érte...

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#23212) Xabi78 válasza ntomka (#23211) üzenetére


Xabi78
aktív tag

Ez remek, de attól, hogy a Voodo Controlt sikerült a ROMba implementálni, attól még nem lesz benne chip, ami azt ki tudná használni... :N
Egyébiránt, a Galaxy Sre is rá lehet telepíteni úgy, hogy nem rak alá az ember kompatibilis kernelt, de attól még nem fog jól szólni.

[ Szerkesztve ]

Cave canem!

(#23213) ko9 válasza ntomka (#23211) üzenetére


ko9
addikt

Nekem is ez volt az első, hogy rákerestem egy kernelre XDA-n, első találat, és ott van benne a Voodoo v10.
18ért már lehet kapni, lehet még meg is gondolom :DDD

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#23214) Luissimo válasza Xabi78 (#23212) üzenetére


Luissimo
veterán

sőtmitöbb, a Galaxy TAB P1000-re is ráraktam a Voodoo-t, javult-javult a hangzása, de azér szívesen összehasonlítanám egy Galaxy S-el , hogy miben más a kettő :K ;)

(#23215) ntomka válasza Xabi78 (#23212) üzenetére


ntomka
nagyúr

Elolvastad mit ír a képen az alkalmazás fejléce?

ツ Headphones on - World off

(#23216) Xabi78 válasza ntomka (#23215) üzenetére


Xabi78
aktív tag

Az alkalmazás fejléce bármilyen eszközön így néz ki, függetlenül attól, hogy milyen hangchip van benne.

Cave canem!

(#23217) bigmasterg válasza ntomka (#23215) üzenetére


bigmasterg
addikt

Itt nem szerepel. ( A Tab viszont igen)
A program fejlécben az meg lehet egy fix felirat (hogy ahhoz a chip-hez való).

szerk.:
Úgy tudom hogy a Samsung Wave S8500-ban van még ugyan az a wolfson chip, de arra megint nincs voodoo a Bada miatt..

[ Szerkesztve ]

(#23218) Xabi78 válasza bigmasterg (#23217) üzenetére


Xabi78
aktív tag

És ITT sem.
Mellesleg sehol nem látom, hogy wolfson chip lenne benne. Pedig ha így lenne, azért valahol csak jeleznék.

Cave canem!

(#23219) ko9 válasza bigmasterg (#23217) üzenetére


ko9
addikt

Ezek szerint a Nexus S-ben is ilyen van? Csak mert az a másik kiszemelt :)

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#23220) Xabi78 válasza ko9 (#23219) üzenetére


Xabi78
aktív tag

A nexus S az tulajdonképpen egy NFC modullal kiegészített Galaxy S, és igen, az wolfsonnal van szerelve.

X.

Cave canem!

(#23221) ntomka válasza bigmasterg (#23217) üzenetére


ntomka
nagyúr

Szerinted ez hogy működne a kernelben, ha nem az a dac lenne benne? A control app hogy tudná az analóg erősítést, ha nem az a dac lenne benne?

(#23218) Xabi78: Mert már nem fejleszti supercurio. Csak a régi controll app jó vele, mert kell hozzá a statikus kernel modul. Az új controll app dinamikus modullal jön, ami a teló indulásakor tölt be, de csak ha rootolt természetesen.

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#23222) Xabi78 válasza ntomka (#23221) üzenetére


Xabi78
aktív tag

Tudnál egy, csak egyetlenegy releváns oldalt mutatni, ahol leírják, hogy a Galaxy 3 wolfson chippel van szerelve?

Értem én, hogy megy rajta a voodoo app (valahogy), de ettől még nincsen benne wolfson chip. Mert nem tettek bele. És nincs olyan csodakernel és csodaapp, ami ezt helyettesíthetné.

Cave canem!

(#23223) zack


zack
nagyúr

Hát igen...Szoftver alá kell a hardver is. Ha nincs megfelelő hardver, hogy hajtja meg a szoftver? :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#23224) ntomka válasza Xabi78 (#23222) üzenetére


ntomka
nagyúr

Megfordítom: én is elfogadom a te érved, ha tudsz mutatni specifikációt, hogy nem az van benne. :)

"voodoo app (valahogy)" - Szuper érv. :)

"És nincs olyan csodakernel és csodaapp, ami ezt helyettesíthetné."

Hát ez az. Szerintem sem csoda-app, ezért sem hiszem, hogy varázslattal megy rajta. :)

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#23225) Xabi78 válasza ntomka (#23224) üzenetére


Xabi78
aktív tag

Tehát nem találtál... :)

Cave canem!

(#23226) peugeotmate


peugeotmate
őstag

Ti honnan nézitek az adatokat, hogy melyik teló miként szólaltat meg egy fülest? Vagy az is jó, ha eláruljátok, hogy az N8 az milyennek számít. :D

meg

(#23227) ntomka válasza Xabi78 (#23225) üzenetére


ntomka
nagyúr

Munkaidőben nem érek rá elmélyülten keresni. De gondolom te sem. Amúgy meg kezd értelmetlen lenni ez a vita ebben a topicban. Nem itt a helye. ;)

ツ Headphones on - World off

(#23228) skyli válasza peugeotmate (#23226) üzenetére


skyli
senior tag

DHD-re is kíváncsi vagyok, mert sehol semmi infó. Meg ha nem a legjobb azért közepes?

(#23229) denko


denko
senior tag

Srácok,

Fülhalgatok között mit ajánlotok 4-7 ezer forintig max .?
fülbedugos fajta..inkább 5 -6 lenne a megfelelö ár
üdv

(#23230) MPeter87 válasza denko (#23229) üzenetére


MPeter87
őstag

Ha esetleg ~9000 is belefér, akkor én pénteken vagy köv hét elején rendelek több fórumtárssal a Xears.com-ról
Innen bármelyik fülest választod, a legdrágább is megvan 30 euróból akciósan!
Milyen zenére kell?

(#23231) slfln válasza denko (#23229) üzenetére


slfln
senior tag

Már most tudom mondani a Maxell Metallics-ot akik hasonlóan szűk büdzsén vannak.
Egyelőre csak az új Brainwavz Betával A-B-ztem fél órát, de attól jobbnak hallom.
Kidolgozás minősége remek és 2év garancia van rá.
A "heavy bass sound" felirat a dobozon ijesztő volt, de abszolút nem igaz. Meglepő módon alig kiemelt mélye van, -ami nem színez bele másba- ennyiért egész jó sebességgel és részlettel. Ugyanez a középnél, semmi fura hullám. Baj felül van, sötét. Visszahúzódó a magasa. Ezek miatt a tere kicsi és levegőtlen.

[ Szerkesztve ]

(#23232) fi:zi'k válasza slfln (#23231) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Végig darálod a Maxell kínálatot? :D

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#23233) slfln válasza fi:zi'k (#23232) üzenetére


slfln
senior tag

A Retro DJ után azért eléggé szagot fogtam. (Holnap reggel 6-kor jelenik meg a cikk róla.)
Nem, rögtön a "flagshipre" (:D) toltam az összes zsetont. A többi már a dobozán át se tűnt jónak. Bár a CKDUN CK-W1000 után már ki tudja...

(#23234) fi:zi'k válasza slfln (#23233) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Jó bevállalós voltál. :DDD

Sosem fogom megérteni, hogy egy ilyen árkategóriájú cuccra hogy adnak 2 év garit. :))

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#23235) jambiyya


jambiyya
őstag

Sziasztok!
A feleségemnek szeretnék egy fülest, ami nem agybadugós. Kicsi a füle, nem fér bele bármi. :)
Sennheiser mx370-et néztem ki az árgépen, de sajna nem tudom, hogy mekkora lehet. Igazából gőzöm sincs, hogy a füleseket kategorizálják-e méret szerint. Nagyobbítani nyilván lehet a hozzáadott szivaccsal.
Sajna nincs időm végigtúrni a MM-ban a füleseket, ezért kérek infot itt.
Köszi.

(#23236) szakibá... válasza jambiyya (#23235) üzenetére


szakibá...
senior tag

Én ezt ajánlom, bár eléggé kifutott termék, de jó hangja van. Az én fülemből kiesik, tehát kis fülűeknek jó lehet.Az Edigital kifutott termékei között véleményeket is olvashatsz róla.

[ Szerkesztve ]

Az EGYENLŐRE nem egyenlő azzal, hogy EGYELŐRE. Még nem!

(#23237) ithomas válasza szakibá... (#23236) üzenetére


ithomas
őstag

"Turbo basszus"

Ezen de jót röhögtem...az amúgy milyen ? :D

Real eyes realize real lies!

(#23238) szakibá... válasza ithomas (#23237) üzenetére


szakibá...
senior tag

Azt jelenti, hogy earbud-hoz képest tényleg sok mélye van, persze ez behelyezéstől függ. Kicsit "V" karakterű a hangja, de hallgatható, szép tere is van. Én azért a Sony ED21-et jobban szeretem, hasonlóan néz ki, de annak lineáris az átvitele és az én méretem.

Az EGYENLŐRE nem egyenlő azzal, hogy EGYELŐRE. Még nem!

(#23239) jambiyya válasza szakibá... (#23236) üzenetére


jambiyya
őstag

Köszi.

"Small enough for optimum wearing comfort and big enough to deliver crisp, non-distorted sound, the 15 mm speaker driver is an ideal size for listening enjoyment." - Biztató!

A tipusjelzésben a 'SHE' arra utal, hogy nőknek szánják? :)

[ Szerkesztve ]

(#23240) Bodz


Bodz
nagyúr

Kanen G606... :))

Képek.

A hangjáról nem tudok nyilatkozni, nem igazán fér el a fülemben, meg sem áll, de egy pár pillanatra a jobb fülemben megmaradt és még szigetelt is rendesen. Magas van és mély is bőven.
slfln: Kipróbálod? :)

(#23241) fi:zi'k válasza Bodz (#23240) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Hú, ez nagyon bazári.
A háza hasonlít a Dunu Tridentre. :))

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#23242) Bodz válasza fi:zi'k (#23241) üzenetére


Bodz
nagyúr

Nem is tudom mért ez vettem (5 dolcsi volt amúgy szállítással), sokkal komolyabbnak kinéző Kanen modellek is vannak. :D

(#23243) Xabi78 válasza Bodz (#23242) üzenetére


Xabi78
aktív tag

Hát ez valóban csudaszép :))

Cave canem!

(#23244) PR0JECTNR56 válasza Bodz (#23240) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Ki ez a halálosztó szörnykíborg a fülesház oldalán? :D Mondd, hogy nem a cég logója. :DDD

(#23245) zack válasza Bodz (#23240) üzenetére


zack
nagyúr

Ért ez akár 1 dollárt is? :DDD

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#23246) Bodz válasza PR0JECTNR56 (#23244) üzenetére


Bodz
nagyúr

Thornak tűnik. :D
Hohohó. :)) Egy ilyet vagy ilyet esetleg még bevállalok. :)

(#23245) zack: Jó kérdés, egyszerűen nem tudom meghallgatni. Ha hosszabb lenne a cső, akkor még talán valahogy beleszuszakolnám a fülembe, de így... :(

[ Szerkesztve ]

(#23247) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Sziasztok!

Lenne egy klasszikus kerdesem :)

argepen nezegetem a normalisabb fuldugokat 4000-es rangeig... mit tudtok ajanlani a tomentelen valasztekbol? :) Telefonon hallgatnam: dallamos death/szimfoblack stb. metal es psytrance lenne a celstilus :)

Koszonom szepen!

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#23248) ntomka


ntomka
nagyúr

Shure SE315

A megépítése elsőrangú. Vastag, hosszú, és erős kábelek, nagy törésvédők, a kábelbe épített fül körüli vezető (bár ez személy szerint picit zavar). A fülhallgató az én közepes füleimbe passzosan illik, kis fülűek valószínűnek tartom hátrányban lennének.
Tartozékok tekintetében az elvárhatót hozza, így nem részletezném, illetve a harangjaira kötelezően kitérek, mert van miért.
A fülhallgató szigetelése és stabilitása a fülben példás!

A kábelről említést érdemel, hogy a Sennheiser IE8-éhoz hasonlóan hőre lágyul, ennek megfelelően hidegebben keményedik. A jelenlegi időben pillanatok alatt betonra keményedett, szabályosan féltem, hogy megtörik.
Ugyanez a tulajdonság elmondható a szivacs bogyóiról. Kivettem ugye a fülest, hogy menet közben zenét hallgatok, mire a fülemhez ért olyan kemény volt, mint maga a füles háza.
Persze fagy van, tény, de úgy gondoltam említést érdemel.

Hangját illetően először pislogtam. Már az SE215-nél is hiányoltam a magas hangokat, de az abban lévő jófajta mélykiemelésnek tudtam be, hogy elnyomják ezt a tartományt. Na először ebben is ezt tapasztaltam, csak épp a tekintélyes mélykiemelés hiányában. Kb. azt mondtam, hogy ebben nincs magas, annyira kevésnek hatott. Nehéz volt elsőre megemésztenem, hisz az előző fülesem, az IE8 technikailag is gyönyörű magasakkal rendelkezik, az SRH940 mellett meg aztán főleg hiányoztak. De persze megannyi füles és fejes után nem adtam fel ennyivel, kézbe vettem a harangokat, mert ugye jelentősen befolyásolhatják a hangot.
Mint kiderült számomra, a gyári szilikon harangok jobban elfedik a felső tartományt, így kerülnek kissé előtérbe a mélyek. Vélhetően a harangok puhasága okozza ezt. A szilikon hangok ugyanolyan puhák mind a belső cső részen, mind a külső részen, így valószínűleg behelyezve deformálódnak és nem megfelelően vezetik a hangot, amit lehet is érezni, ugyanis a mélyek picit torzabbnak hatnak számomra.
Aztán próbálkoztam a szivacsokkal. Ezekből jön három méretű hagyományos kialakítású és egy sárga színű henger. Tudni kell róluk, hogy a belső része nagyon kemény szilikonból készül. Ez szó szerint annyira merev és tapadós, hogy felhelyezni a fülesre könnyű, leszedni a lehetetlenhez közelít. A hagyományos alakú szivacsok anyaga számomra nem jött be: nagyon szívják az izzadtságot. Hiába takarítom rendszeresen a fülem, természetes, hogy bedugva ez a folyamat fokozódik. Egyik napról a másikra mikor elővettem a fülest, rögtön le is szedtem ezt a szivacsot, mondván nekem ez így nem kell. Ennyit a negatívumukról. Hangjukat tekintve ezekkel a legjobb a fülhallgató, viccet félre téve, nem hiába ezekkel felhelyezve érkezik gyárilag a füles.
A szivacs harangok belső merevítőjének köszönhetően az egyenes cső alak behelyezéskor is megmarad, a szivacs nem fedi el a végét, így a lehető legkisebbnek éreztem a fülhallgatóból jövő hangon a torzítást. Ez pedig azt jelenti, hogy meg tudtam állapítani milyen hangja is van valójában a fülesnek.

Meg kell mondjam innentől, hogy ezt felfedeztem, egyre többször csalt mosolyt az arcomra a füles. El lehet mondani, hogy a frekvenciatartományával semmi probléma, minden a helyén van. A mélyek a harangok és a szokásos behelyezési problémák mellett sokat változnak. Ha eltaláljuk, akkor egy egész nyugodt hangzást kapunk. Túl mélyre nem megy, de nem is kell, nem ez a feladata. Hangzásra nem gyors, de nem is lassú, amolyan Shure-os, mint a fejhallgatóinál is megszokhattuk. Különösebb értéket nem képvisel ebben a tartományban, teljesíti ami elvárható, főleg ezen az áron. Kevésnek nem mondanám, de emelni sem emel rajta túlzottan, így nem válna a bassheadek kedvencévé. IE8-hoz hasonlítva visszafogottabb, mérsékelten gyorsabb, számomra emészthetőbb.
Most szándékosan előre veszem a magasakat: ebben a tartományban szerény véleményem szerint gyengélkedik, akárcsak az SE215. Nem állítom, hogy nincs meg benne, csak kevés. Az SE315 annyiból élvez előnyt a kistesóval szemben, hogy nincs alulról akkora brummogás ami ráfeküdne az egészre. Ettől függetlenül megvan benne minden, szól is, de szintén a kötelezőt hozza minőségileg. Itt az IE8 elveri mindenképp mind mennyiségben, mind minőségben.
Közepek: na itt ha az IE8-at vesszük ismét, az csúnyán alul marad. Az IE8 amúgy is visszafogott itt, amolyan Sennheiseresen el van dugva benne, épp csak annyira van, hogy halljuk: "igen, létezik". Ebben még egy kis emelés is rátesz a csodára olyan szinten, hogy ma konkrétan oldalra kaptam a fejem, mikor bal oldalról egy Creed számban megszólalt a gitárszóló. Akusztikus hangszereknél, énekhangoknál gyönyörűen teljesít. Sok közepe van, nem bántóan és túlzóan, csak érezhetően ide fekteti a hangsúlyt a fülhallgató. Teszi ezt úgy, hogy nem hiányolok mellette mást, nem érzem doboznak. Alulról egy kicsit melegített a mélyekkel, épp ezért nem is egyértelmű a két tartomány elválasztása, ami nem feltétlenül rossz, mert pl. nekem rock/metal zenékkel kifejezetten élvezetesnek, élettelinek hat.

A tere megvan, nem különösebben említésre méltó. Szintén a kötelezőt hozza. Az IE8 után kicsi. :))

Az egész fülhallgató karakterében emlékeztet az SRH240-re, attól több méllyel.

Jelenleg a sárga henger szivaccsal használom. Erről tudni kell, hogy a fülbe eső része enyhén lakozott, így onnan egyáltalán szem szív fel izzadtságot, annál is inkább, mert ezt nem kell a hallójáratba erőltetni, annak külső részén felveszi az alakját.

Köszöntem a figyelmet. ;)

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#23249) fi:zi'k válasza ntomka (#23248) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

A kevéske magas Shure sajátosság. Az 530-asban is ez az "egyetlen" hiba.
Jó kis beszámoló. :)

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#23250) denko


denko
senior tag

sziasztok

erröl mi a vélemnyetek?
http://hardverapro.hu/apro/brainwavz_beta_ar_alatt/hsz_1-50.html
megéri?
ezeket nem szoktak hamisitani? nem nagypn értek hozzá

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.