Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24450) madgie válasza taranis (#24449) üzenetére


madgie
titán

Pedig le lehet ám írni, a fórum alapvetően nem arról szól, hogy nem írom le, mert úgysem érdekel. Ilyen erővel nem is regisztrálok, fel se lépek a ph-ra, stb.

Engem például érdekel, miért nem használod. Az adathalász dolgoknál automatikusan Mercutio-ra asszociáltam, ő még az arcát se szereti visszalátni a neten... azzal sem értek egyet, de megértem az érveit :R

Más: tegnap megnéztem végre az X RAW Studio Windows változatát. Ott egy hetyke kis xml fájl, szépen át lehetett a true/false adatokat szerkeszteni, de sajnos van olyan okos a progi, hogy hiába X-Processor Pro van az összes gépben és hiába írom át, hogy a T2-n is menjen az Eterna (ki is lehet választani a programban), nem engedi magát megvezetni, Eternára Proviát húz rá a képre, Color Chrome-ra szinte semmit sem csinál (a hisztogram közepén változik kicsit a dolog, nem érezhető), TIFF outputot választva is JPG-et konvertál. Kár, jó lett volna, ha működnek így a dolgok :DDD

Szerk: az X-E3-at is bele akartam rakni a támogatotti listába, de amíg a gépben nincs ott a RAW Conv opció az USB listában, úgyis hiába.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.