Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24279) Clemi válasza madgie (#24273) üzenetére


Clemi
veterán

Mondjuk úgy, mindenre elég, csak kíváncsi voltam, vagyok erre a funkcióra. Amit írtál, hogy a custom presetnél fennálló épp aktuális beállítást eltárolja, nálam valamiért nem működik. Direkt kipróbáltam. Beállítottam az Auto ISO2 készletet, elpiszkáltam az egyik presetet, elmentettem és bár az Auto ISO beállítás maradt a 2-es készleten, de utána hiába állítottam be más presetet a Q menüben, az Auto ISO maradt a 2-es készleten.

Mondjuk ez a lehetőség annyiban jó lenne, hogy ha beállítok egy presetet mondjuk egy gyorsan mozgó témákhoz, és átváltok arra, akkor a hozzá rendelt Auto ISO beállítást, amiben felemeltem a minimum záridőt a legmagasabbra, átváltaná a preset kiválasztásával együtt, vagy ha épp egy állványos éjszakai témához, akkor meg a legalacsonyabbra állított záridős Auto ISO csomagot tegye mellé automatikusan.

Sajna rám jellemző, hogy A módban és RAW-ban képelek de hiába a téma váltás, nem állítok el semmit. Így fordult elő most például a hétvégén hogy téli tájat próbáltam fotózni, mire jöttek rohangáló játszó kutyák én meg hagytam az összes beállítást ahogy volt, így a minimum záridőt is 1/125-ön így persze hogy bemozdultak a rohangáló kutyák. De ez az én hülyeségem és rossz beidegződésem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.