Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13284) mouser1 válasza Novics (#13283) üzenetére


mouser1
csendes tag

:D

haha :-)

a fuji 10-24 és a touit 12 kb egy árban vannak (talán 25k forinttal drágább a fuji, valamennyit nyilván fizetnék rá), azért gondoltam, hogy nem lenne ördögtől való ötlet a csere. már persze azt leszámítva azt, hogy egyáltalán nincs ilyesmi a használt piacon.

egyébként a guta üt meg, kínomban vettem e-bayen egy 35/1.4-et (UK-ból), miután itthon mindenki csak venne, de senki nem ad el. szerdán kellett volna megérkezzen, nézem az ebay oldalán, pénteken volt két sikertelen szállítási kísérlet, és ma megint felvette a futár. ebből én semmit nem érzékeltem, papír a postaládában nuku, telefon szintén semmi. most írtam az eladónak, hogy nyilatkozzon már legyen oly kedves, hogy milyen módon postázta a cuccot. gls-t kérdeztem, semmi, posta oldalán néztem, semmi. ha a royal mail oldalán nézem a tracking numbert, akkor március 3-án kézbesítették (gondolom, akkor adta át a royal mail egy másik csomagküldőnek) én meg itt állok és fogalmam sincs, melyik céget baszogassam a csomagom miatt. :W

és persze jövő hét végére mindenképp kell egy fényerős üveg, első komoly megbízásom lesz (bár még ingyen, de valahol el kell kezdeni), egy xf 18-55-es és egy xc 50-230 kevés lesz :((

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.