Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-10-11 09:13:47

LOGOUT.hu

1. Izgulni mindig jó.
2. Ha nem izgulsz eleget, nem is éltél.
3. Jobb ma egy izgulás, mint holnap egy sem.
4. Az izgulás függőséget okoz, de nem kell félni tőle.
5. Az együtt izgulás a legjobb.
6. Egyedül is lehet izgulni, de úgy nem olyan izgalmas.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) Serpiko


Serpiko
addikt

A toppik elnevezése danih nevű felhasználótól származik engedélyével használom. Köszi danih. :D Anonim Steam függők klubbja elsősorban továbbá steam kedvelők és imádók számára is készült a toppik. A lényeg itt lehet izgulni az éppen aktuális akciók előtt. Itt segítünk, egymásnak a várakozást legyőzni nem kell foglakozni semmivel, csak írd ki magadból az izgulásod. A helyzet az, hogy bámulom a steamet egész nap nem tudok, mit csinálni csak várok és várok nagy izgalommal vajon mi lesz a következő akció. Steam függő vagyok! Lesz, ám izgalom rendesen ebben a toppikban.

Izgulásra fel fiúk lányok! :DD

ui: KOCKA VAGYOK nem tagadom. :K

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#2) looser


looser
addikt

A zombihétvége szerencsére Pünkösdhétfőn is tart, ilyen jólelkű keresztyén cselekedetet a zombirajongók kedvéért, hát le a kalappal :-)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#3) Serpiko válasza looser (#2) üzenetére


Serpiko
addikt

Jól beszélsz tesó most nagyon kitettek magukért Gabe bácsikám és csapata. Ne feled lassan itt a 19 óra ami azt jelenti új napi ajánlat. Izgulok már. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4) xdx@ válasza Serpiko (#3) üzenetére


xdx@
aktív tag

Látom megnyitottad. :D
Már nincs két óra se az akcióig! :Y :DDD

(#5) Serpiko válasza xdx@ (#4) üzenetére


Serpiko
addikt

Az utolsó pár óra a legnehezebb. Ilyenkor már alig bírók magammal. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#6) xdx@ válasza Serpiko (#5) üzenetére


xdx@
aktív tag

Igyál egy pohár vizet és próbálj megnyugodni! :K :D
szerk.: Ha nem sikerül megnyugodni ihatsz valami erősebbet is! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7) gYaLo


gYaLo
őstag

sztem be fogják csukni.. van steam topic.. :U

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#8) xdx@ válasza gYaLo (#7) üzenetére


xdx@
aktív tag

Nem fogják becsukni, a topicnyitó beszélt egy moderátorral a topicról és nem akarta az izgulásait a rendes steam topicba írni, azért nyitott egy ilyet. :D :)

[ Szerkesztve ]

(#9) westcoastog válasza gYaLo (#7) üzenetére


westcoastog
veterán

ez most olyan mint a zte blade-nek is van egy szakmai topikja, meg egy kötetlen társalgós a lokálban. :)
Engedély volt erre a topikra, sorsa majd eldől mennyire lesz népszerű. :))

[ Szerkesztve ]

(#10) Serpiko válasza xdx@ (#6) üzenetére


Serpiko
addikt

Egy martinit felrázva nem keverve. Már csak 75 perc :DDD :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#11) xdx@ válasza Serpiko (#10) üzenetére


xdx@
aktív tag

Ja, az jobb. :D Már csak 70. :DDD :P
Bírd ki, gondolj arra, hogy milyen jó játékok lehetnek majd az akcióban. :C

[ Szerkesztve ]

(#12) Serpiko válasza xdx@ (#11) üzenetére


Serpiko
addikt

Próbálkozóm, de az utolsó óra legnehezebb. :K

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#13) xdx@ válasza Serpiko (#12) üzenetére


xdx@
aktív tag

Na, hogy bírod? Már csak fél óra. :) :D

(#14) Serpiko válasza xdx@ (#13) üzenetére


Serpiko
addikt

Kezem lábam remeg már az idegtől. Lassan itt az idő és kiderül mit adnak ma Gabe bácsikámék. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#15) Serpiko


Serpiko
addikt

Eljött az idő a napi ajánlat steamen: Shadow Harvest: Phantom Ops -75% 10euro. Le a kalappal ma kiettek magukért a srácok. :R Megnyugodtam ez csak pillanatnyi állapot, de jó érzés. :B

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#16) xdx@ válasza Serpiko (#15) üzenetére


xdx@
aktív tag

Nah, ezt is megértük. :) :D Megveszed?

[ Szerkesztve ]

(#17) Serpiko válasza xdx@ (#16) üzenetére


Serpiko
addikt

Nem. :B Eddig egyet sem vettem meg a napi ajánlatból mióta bevezették. Kezdek is izgulni a holnapra érzem holnap is valami nagy dobás lesz. Izgulásom kezd fokozódni. :P

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#18) xdx@ válasza Serpiko (#17) üzenetére


xdx@
aktív tag

Egész életedben izgulni fogsz! :P :DDD

(#19) Serpiko válasza xdx@ (#18) üzenetére


Serpiko
addikt

Az akciókra jó izgulni. Várni jó érzés mivel nem tudod mi lesz holnap és amikor kirakják a meglepetés erejével hat. Majd, ha jön a 2 hetes nyári akció olyan mint ami tavaly is volt. Na majd akkor milyen jó lesz.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#20) szőröscica válasza Serpiko (#19) üzenetére


szőröscica
addikt

Fogsz venni is valamit?

(#21) Serpiko válasza szőröscica (#20) üzenetére


Serpiko
addikt

Amint lesz olyan játék akcióban ami érdekel akkor fogok természetesen. A mai napi cucc elég gyengére sikerült.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#22) szőröscica válasza Serpiko (#21) üzenetére


szőröscica
addikt

lol, az előbb még azt írtad, hogy kitettek magukért, ez már valami

(#23) Serpiko válasza szőröscica (#22) üzenetére


Serpiko
addikt

Az izgalom miatt fecsegek össze-vissza. De tényleg kitettek magukért 40 euros játékot 10 euroért erre mondtam, hogy kitettek magukért. A játék minősége más tészta.

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#24) szőröscica válasza Serpiko (#23) üzenetére


szőröscica
addikt

Ja, gondolom mennyire izgulsz, ne hülyítsd már a népet!

(#25) Serpiko válasza szőröscica (#24) üzenetére


Serpiko
addikt

Nem hülyítés ez komolyan. Arról van szó, hogy várjuk a következő akciót izgalommal ez itt a lényeg semmi több. A holnap még oly messze van, de addig is lehet várakozni és izgulni. Te melyik gémet szeretnéd akcióban látni?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#26) szőröscica válasza Serpiko (#25) üzenetére


szőröscica
addikt

Nem érdekel az akció, ha valamivel játszani akarok, megveszem, nem izgulok hónapokig, hogy hátha leakciózzák.

(#27) Serpiko válasza szőröscica (#26) üzenetére


Serpiko
addikt

Ezzel én is így vagyok, ha kell valami akkor megveszem. De akkor is felemelő érzés várni egy akcióra. Ezt szeretem amikor nem tudja az ember mi lesz következő nap és arra vár, hogy megtudja. Ha olyan játékot akcióznak amire vágyik az ember, de eddig nem vette meg mert drága volt akkor most megveheti bagóért.

Csak van neked is olyan gém amit akarsz, de még drága és ezért nem veszed meg.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#28) szőröscica válasza Serpiko (#27) üzenetére


szőröscica
addikt

Nincs, én keveset játszom, ezért nem terhel meg, ha egy friss címet kell megvenni.
Te mire vársz, mit vennél meg most, ha leakcióznák?

(#29) Serpiko válasza szőröscica (#28) üzenetére


Serpiko
addikt

Portal 2, Call of Juarez The Cartel, Bulletstorm, Most ennyi jutott hirtelen az eszembe. Mondjuk ezekre benyomnának egy -75% rájuk is repülnék. :D
Nálad megy a steam? Mert nekem rossz? Off vagyok azt mutatja pedig nem is. :(

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#30) westcoastog válasza Serpiko (#29) üzenetére


westcoastog
veterán

Coj cartel meg se jelent még.

(#31) szőröscica válasza westcoastog (#30) üzenetére


szőröscica
addikt

:DDD

(#32) Serpiko válasza westcoastog (#30) üzenetére


Serpiko
addikt

Tudom, de steamen már be van lőve az ára 50 eurora. Előrendelői akció lenne -75% mondjuk holnap. Na jó felébredtem, álmodik a nyomor.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#33) westcoastog válasza Serpiko (#32) üzenetére


westcoastog
veterán

Az úgy más.
Sugározz felém egy kis kedvet a játékokhoz, utóbbi 1 évben alig játszok, mostanság játékot sem indítok el, néha ha sikerül letojom és kilépek... :DDD
Nem tud érdekelni már a játék. :F

(#34) gYaLo válasza westcoastog (#33) üzenetére


gYaLo
őstag

Add el az accodat neki, -75% :DDD ;]

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#35) westcoastog válasza gYaLo (#34) üzenetére


westcoastog
veterán

Fenéket, teljes áron. ;]

[ Szerkesztve ]

(#36) Serpiko válasza westcoastog (#35) üzenetére


Serpiko
addikt

:D :R

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#37) xdx@


xdx@
aktív tag

Martini megvolt már? ;]

(#38) Serpiko válasza xdx@ (#37) üzenetére


Serpiko
addikt

Megvolt most fogom a következőt keverni és úgy várom az este 19 órát. Részegen gyorsabban megy az idő. :DDD Milyen játékot látnál szívesen a napi akcióban?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#39) Serpiko


Serpiko
addikt

Lassan kiderül mit dobnak ma be a srácok. Izgalom a köbön. :D
Ti mit szeretnétek látni a napi akcióban?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#40) Serpiko


Serpiko
addikt

Steam napi ajánlat: Secret of the Magic Crystals -50% 2,49 Euro Nem valami nagy szám, de megérte izgulni. :K Valakit érdekel ez a gém?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#41) xdx@ válasza Serpiko (#38) üzenetére


xdx@
aktív tag

Hát mostanában ritkán szoktam játszani. :)
(#40) Serpiko Engem nem. :N
(#42) Doki16 :DDD

[ Szerkesztve ]

(#42) Doki16 válasza Serpiko (#40) üzenetére


Doki16
addikt

Hát ez valami borzalom :D Kislányoknak való max a játék, de akkor is csak 8 éves korig :D

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#43) Serpiko válasza Doki16 (#42) üzenetére


Serpiko
addikt

„Szét” izgulom magam minden nap aztán ide löknek egy ilyet. Olyan ez mint csont a kutyának nesze. :D
Mikor jön már a két hetes nyári akció dömping? Izgulok ez miatt is nagyon. :B

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#44) Doki16 válasza Serpiko (#43) üzenetére


Doki16
addikt

Szerintem jövő hét, huszadikától.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#45) Serpiko válasza Doki16 (#44) üzenetére


Serpiko
addikt

:D De jó már alig várom, szét fogom izgulni magam. Ne és persze vásárolni. :K

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#46) xdx@ válasza Serpiko (#45) üzenetére


xdx@
aktív tag

Ha a napi akcióknál ennyire izgulsz, akkor a nyári akcióknál mennyire fogsz? :D

(#48) Serpiko válasza xdx@ (#46) üzenetére


Serpiko
addikt

Hallod azt elképzelni sem tudod mennyire izgatott leszek. Remegő kézzel fogom a gépet bekapcsolni és lesni a steamet. Veszek egy doboz nyugtató teát. :DD :))

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#49) looser


looser
addikt

Vágy: GTA4 Complete 10 euróért :-)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#50) Serpiko válasza looser (#49) üzenetére


Serpiko
addikt

Most jön majd lehet 20.-tól a 2 hetes nagy nyári akció szerintem lesz benne GTA4 pakk is leárazva. Izgulok előre, hogy legyen benne GTA 4 pakk. Nekem megvan és tényleg nagy jó a GTA 4 és a kieg is főleg a Gáy Tonis. :D :K

Egyéb kívánsága mi a népnek?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.