Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17951) barcabome válasza AsakuraDave (#17947) üzenetére


barcabome
aktív tag

Félreértések elkerülése végett, előbbi kérdésem arra irányult, hogy egyik haveromnak szeretném ajándékba megvenni a játékot PC-re.

Én XOne S-en tolom, anno toltam sokáig a Horizon 4-et, ami istenkirály játék, de mióta megvan a Motorsport 7 nekem gagyinak tűnik a Horizon, pedig a 7-et is kontrollerrel tolom és tudom, hogy csak félig szimulátor. Én annyit változtattam az irányításon, hogy a beállításoknál kivettem az LT és RT holtjátékot, így kisebb nyomásra már hamarabb reagál az autó. Ez finomabb gázadásokat és fékezéseket igényel, de cserébe nagyobb skálán enged vele játszani.

Teljesen jól irányítható a játék kontival, de múltkor majdnem elcsábultam egy Logitech G920-nak + H váltó. Szerintetek ad annyival nagyobb játékélményt, hogy megérje megvenni, mert amúgy tök jól elvagyok kontival is... viszont azt olvastam, hogy a G920 Xbox One és PC kompatibilis + "elvileg állítólag talán remélhetőleg" majd az új generációs Xbox-al is kompatibilis lesz.

Szerk.: Nekem a felfelé váltás Y, a lefelé váltás X. Így soha nem kell levenni az ujjaimat semmiről a váltáshoz.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.